İçeriğe geç

Ayvalık Hurdacı Hurda Fiyatları

  Ayvalık hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Ayvalık yakınlarında hurdacısıyız. Normalde Balıkesir Ayvalık hurdacı firmasıyız. Elbette ki Ayvalık merkezinde de hizmetler vermekteyiz.

  Ayvalık hurdacı firmalar içerisinde en büyük işletmesiyiz. Her çeşit hurda alımında deneyimliyiz. Balıkesir hurdacı firması olan firmamız Demtaş Metal Geri Dönüşüm hizmetinizdedir.

  Günlük Balıkesir Ayvalık hurda fiyat listesi ile alım hizmeti veriyoruz. Ayvalık merkezinin çevresinde ikinci el eşya ve hurda malzemeler alımında peşin ödeme yapmaktayız. Ayvalık hurdacı firması olarak her çeşit hurda malzemeyi almaktayız.

  Ayvalık ilçesinin her tarafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla ekip gönderiyoruz. Toptan hurda alışverişinde piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Balıkesir hurdacısı olarak Ayvalık bölgesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm firmamızla Balıkesir bölgesinde hurda alıyoruz.

  Ayvalık Hurdacı Firmalar

  Ayvalık hurdacısı olarak Balıkesir genelinde hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda için adresinize en yakın hurda alım ekiplerimizi yönlendirmekteyiz. Ayvalık merkezinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları eriterek vatandaşlarımızın geleceğini koruyoruz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı amacı ile telefon numaramızı kaydedebilirsiniz. Ayvalık hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Ayvalık içerisinde eşsiz bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. Balıkesir merkezinin gelişen ilçesi Ayvalık 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Ayvalık ilçesinde değil, tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz.

  Ayvalık Hurdacı Telefonu

  Ayvalık hurdacı telefonu sitemizin altında sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Ayvalık yerinden her tür hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içinde yer almaktadır. Bu sebep ile hurda malzeme satmak sebebiyle sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir. Şimdi arayarak yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

  Demir Hurdası Alan Yerler

  Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi edinmek nedeni ile gecikmeden arayın. Demir hurda ton fiyatı demir hurdası konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklamalısınız. Demir hurdası, yer yüzünde çokça çıkarılan metaller arasındadır. Sayfamızda yayınlanan Balıkesir Ayvalık demir hurdası ton fiyatını whatsapp hattımızda paylaşmaktayız.

  Ayvalık ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı demir hurdası hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayın. Hurdacı firmamız Ayvalık ilçesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Sizinde bildiği gibi her türde demir ev kapısı, demir trabzan, pencere demiri için nakit para ödeme yapan firmayız.

  Ayvalık Hurda Krom Alan Hurdacı Firma

  Krom, nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Bu sitede paylaşılan Ayvalık krom hurdası kg fiyatını bedelsiz yollamaktayız. 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı bölümünü ziyaret ederseniz harika olur. 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

  Ayvalık Hurda Bakır Alanlar

  Ayvalık bölgesinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bakır boru hurda, bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası alıyoruz. Ayvalık bakır hurdası fiyatları için arayın. Bakır hurdası alanlar alanında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, antigron kırma granür bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alırken nakit ödeme yapıyoruz. Sitemizdeki Ayvalık yanık bakır hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Balıkesir Ayvalık bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır alan Ayvalık hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

  Ayvalık Kurşun Hurdası Alımı

  Kurşun cevheri maviye yakın gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alımı gönderimizi okumak isteyebilirsiniz. Ayvalık Balıkesir hurda kurşun alımı ile iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Buradaki Balıkesir Ayvalık hurda Cami kurşunu kg fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşunu hurda alım satımı yapıyoruz. Metal kurşun hala kullanılan madendir.

  Ayvalık Çinko Hurdası Alanlar

  Ayvalık ve çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızda yayımlanan Ayvalık nikel hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Hurda çinko alan hurdacı makalesini gezmek hurda çinko hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha satımı için çağrı merkezimize iletişim kurabilirsiniz.

  Ayvalık Hurda Alım Satımı

  Hurda atık almak üzere kapınıza kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Balıkesir Ayvalık geri dönüşüm firması Demtaş Metal Geri Dönüşüm her türlü hurda alım hizmeti veriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

  Ayvalık kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Zarar etmeyi önlemek için hurdanızı hemen nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğramaktadır. Bu sebepten hurda metalin değerini düşürüyor. Hurda antimon zamak, hurda makina, hurda çelik, kalay hurdası alan Ayvalık hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Tonajlı hurda alüminyum, kablo hurda, bakır hurda, çatı minare kurşunu,hurda çinko, sarı hurdası ve ekstra demir alırken fiyat listesi uyguluyoruz. Ayvalık hurda alan firmalar içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz.

  Ayvalık Sarı Pirinç Hurdası Alımı

  Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Sitemizde yayımlanan Balıkesir Ayvalık sarı pirinç kilo fiyatı güncellendi. Pirinç sarı alan hurdacılar başlıklı metne göz atın. Aslını demek lazımsa sarı hurdası isminde bir hurda varolmamıştır. Ayvalık ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç almaktayız. Ayvalık hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Demtaş Metal Geri Dönüşüm firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda hurda bronz araiş alım satımında öncüdür.

  Müşterilerde hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri kıymetlidir. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda denilmektedir. Bu nedenle Ayvalık sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren firmayız.

  Ayvalık Kablo Hurdası Alan Firma

  Müşterilerde sıklıkla edinilebilen Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini anında ödüyoruz. Kullanıldığı yerlere göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kabloları şeklinde isimlendirilir. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasadan daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Her yerden hurda tek damar kablo alıyoruz. Ayrıca tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo hurdası için piyasasının üstünde fiyat teklifini teklif ediyoruz. Ayvalık ilçesinin tamamında hurda kablo alıyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablolar, fare yemez kablolar satarak para kazanmayı arzulayanlar hemen arayın. Çünkü firmamız sırf hurda alımında uğraşmıyoruz. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdası ticareti için telefon edebilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile sıklıkla kullanılmaktadır. Kablo hurdası alanlar hakkında yazılmış konuya bir göz atabilirsiniz. İçerisindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki Balıkesir Ayvalık hurda bakır kablo kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz.

  Hurda kablo içerisindeki bakır teller nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Ayvalık hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz. . Ayvalık ilçesinde TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız. Balıkesir Ayvalık hurdacı firma olarak her türlü hurda iç tesisat kabloları, antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları alıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Ayvalık Alüminyum Hurdası Alan Firma

  Her türlü alüminyum hurdası alınır. Buradaki Ayvalık alüminyum fiyat listesini bedelsiz ulaştırıyoruz. Kesin alüminyum hurda alanlar yazıya bir göz atın. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası ticaretiyle meşgulüz.

  Balıkesir Ayvalık alüminyum hurda alan firmalar arasındayız. Firmamıza güvendiğiniz sebebiyle saygılar sunarız. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz. Ayvalık bölgesinde hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası ticareti amacıyla arayın.

  Adresten alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefonlarınızı beklemekteyiz. Hurda satanların yardımıyla durmadan kurumsallaşıyoruz.

  Hurda Sac Alımı

  Ayvalık çevresinde sac levha, sac varil, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek daha çok kazanabilirsiniz. Hurda sac alan yerler içerisindeyiz. Ardiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hali hazırda kullanılmamış 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır.

  Ayvalık Plastik Hurdası Alım Satımı

  En avantajlı fiyatlarla pet şişe hurdası, market poşeti, kırmızı, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası alımı ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemeye denir. Ayvalık hurda plastik alanlar içinden öne çıkan Ayvalık hurdacı firmasıyız. Sitemizde paylaşılmış olan Ayvalık hurda naylon fiyatlarını dileyenlere günlük yollanmaktadır. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Balıkesir il Ayvalık ilçesinin tümünden jelatin, plastik abs, polipropilen moblen, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz.

  Jeneratör Hurdası Alımı

  Jeneratör hurdası alan Ayvalık hurdacıyız alımında yüksek fiyatla ödemeler yapmaktayız. 2. el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Her voltajda iyi durumda 2. el jeneratör alınır, satılır.

  İkinci El Raf Fiyatları

  Hurda raf demiri alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Ayvalık ikinci el raf kg fiyatını dileyene bedelsiz gönderiyoruz. Raf hurda alanlar paylaşımımıza bir göz atabilirsiniz. Ayvalık 2.el hurda raf satın almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Genelde iflas eden elbisecilerden elde ettiğimiz market rafları, hurda çelik raflar, ürün reyonları, mağaza raf hurdası, demir raflar içinden bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2. el market rafları satıyoruz.

  Ayvalık Hurda Akü Alım Satımı

  Biraz müddet sonra şarj olmaz akülere akü hurdası denir. Arabalarda enerji ihtiyacı nedeni ile bulunmaktadır. Aküler başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Hurda akü alan yerler gönderimizi gezmek iyi gelir. Bu sebeple Ayvalık hurdacı iş yerimiz ve benzeri işletme içinde geri dönüşüm fabrikası bulunan hurdacılar kuru ve sulu akü alan tesisler arasındadır. Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir.

  Ayvalık Fabrika Sökümü

  Ayvalık Balıkesir fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Güvenli bir biçimde fabrikaları söküyoruz.

  Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde nam saldık. Fabrika sökümünde önce yıkıma hazırlanan tesisin detaylı bir şekilde incelenerek gerekli aletlerin ayarlanması doğru bir çalışma olur. Uzun süredir sayısız fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir.

  Anlık Güncel Ayvalık Hurda Fiyatları

  Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurdalar alırken piyasadan daha fazla fiyatlar veriyoruz. Ayvalık hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listesi hurda piyasasında her an değişmektedir. Kesin fiyata ulaşabilmek sebebiyle bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Anlık yeni hurda fiyatları yazıyı ziyaret edin

  Ayvalık 2. El Restoran Malzemesi Alan Yerler

  İş görecek durumda bulaşık makinaları, tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, pizza dolapları, buz makineleri alıp satmaktayız. Endüstriyel cafe ve lokanta malzemeleri alıyoruz. İşyerimize mevcut olan teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, hücreli aspiratör, krom davlumbaz, krom evye, dinlendirme küveti, krom meze dolapları, restoran tipi 4 gözlü ocak vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini incelemeniz için siz değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak kurutma tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolaplar satmak isteyenler firmamızı arayabilir.

  Ayvalık Kumaş Hurdası Alan Yerler

  Hurda kumaş firesi alımı yapılmaktadır. Spot parça nevresim hurdası, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurda alıyoruz. Balıkesir Ayvalık bölgesinin tamamında hurda viskon, gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda şifon, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı, hurda süprem kumaşı alımı için yerinize gelecek ekiplerimiz var. Yüksek tonajlı ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, pantolon kumaşı alımı için firmamızı vakit geçirmeden aramalısınız. Bu yazdıda yayımlanan Balıkesir Ayvalık hurda kumaş kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Balıkesir Ayvalık kiloyla tartarak kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz.

  Kağıt Hurdası Alımı

  Ayvalık kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki iş yerimiz sayesinde iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, hurda koli satabilirsiniz. Ayvalık karton hurdası alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Sayfamızda bulunan Balıkesir Ayvalık hurda karton kağıt fiyat listesi güncelliğini koruyor Bölgenin tümünde A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt alırken göstermiş olduğumuz extra müşkülpesentle müşterilerimize çok daha yüksek oranda kazanma şansı iletiyoruz. Piyasadan fazla fiyata kuşe kağıt, hurda peçete, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alıyoruz.

  En Yakın Ayvalık Hurdacı

  Ayvalık hurdacı şirketi olan firmamız ile bildirdiğiniz yerden her çeşit hurda almaya başladık. Demtaş Metal Geri Dönüşüm olarak Ayvalık genelinde her cins hurda malzeme satımı yapmaktayız. En yakın Ayvalık hurdacı firma olarak her tür hurda metal alım satımında yerinize personel yolluyoruz. Bu neden ile sizlere en yakın hurdacı firma Ayvalık bölgesinde hizmetler ediyoruz.

  Ayvalık Nikel Hurdası Alım Satımı

  Hurda nikel arsenik içerir. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satıldığında mümkün olduğunca özen ile hareket etmeliyiz. Balıkesir Ayvalık nikel hurdaları alıyoruz. Bu bölgede %95 ile 99 nikel şablon, turbo nikel hurdası, anot nikel alımı yapıyoruz.

  Ayvalık Bina Yıkımı

  Yıkımda lüzum görülen güvenlik önlemleri Ayvalık kentsel dönüşüm sebebi ile kısmen yıkılmış evlerin tekrar imar edilmesi sebebi ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler ve benzeri tüm hurdaları alıyoruz. Üst tarafta fabrika yıkımında yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Çıkacak hurda malzemeler bina yıkım işleri yapıyoruz.

  Hurda Araba Alan Yerler

  Çok yoğun olmadığımızda Ayvalık etrafında hurda araba alıyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgeli hurda otomobil, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, hurda vagon, motor hurdası . Pek tabi müşterilerimize hurda araba alımı hakkında yardım etmek isteriz. Ama hurda araba vergiden muafiyet alma evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

  Ayvalık Hurdacılar Sitesi

  Ayvalık hurdacılar sitesi B bloktaki dükkânımızla geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet ediyoruz. Ayvalık yeni sanayi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her miktarda metali alıyoruz. Sırf bu tür hurdanızın alımını yapmıyoruz. Her hali ile güzel bir Balıkesir ve olması gerektiği gibi iyi Ayvalık oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz.

  7/24 Açık Ayvalık Hurdacı Firması

  Yaklaşık iki bin sekiz yılından beri hurdacılıkla sizlere hizmet veriyoruz. 7/24 Ayvalık hurdacı firması iş yerimiz aracılığı ile yirmi dört saat sektörde hizmet etmekteyiz. Sektörün bahşettiği güvenle güncellenen teknolojiye ayak uydurarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

  Ayvalık İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısıyla batmış şirketlerden satın aldığımız Yıkılan apartman binalarından elde edilen hala kullanılabilir ikinci el kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde alçı mikseri, boya makinesi, yük asansörleri, harç mikseri ikinci el portatif, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır.

  Ayvalık 2.el Ev Eşyası

  Her türlü 2.el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart satın almak nedeni ile telefonumuzu arayabilirsiniz. Temiz kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak değerlendirilebilecek durumdaki koltuk ve kanepelerinizi konumunuzdan almaktayız. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya için güncel fiyat veriyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacı ile hurda çamaşır makinesi alanlar konusunda detaylı bilgi içeren içeriğe ulaşınız Temiz kullanılmış ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltukları bulunmaktadır. Ekonomik fiyatlarla kullanılmış, 2.el yatak odası takımı alabilirsiniz.

  Ayvalık Klima Hurdası Alımı

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası Ayvalık bölgesinde en çok satılan hurda eşyalar arasında yer alır. 2. El Kombi alan firmalar içerisindeyiz. Ayvalık etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir.

  Ayvalık Moloz Dökümü

  Ayvalık hurdacı Demtaş Metal Geri Dönüşüm tarafından alınan tüm hurda eşyanın iş yerimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkımda müşteriyle sözleşmemize göre yıkım molozlarının nakliyesi titizlikle yapılmaktadır. Yıkım molozu Ayvalık Belediyesi tarafından daha önce belirlenen alana nakledilir.

  Cam Hurdası Alanlar

  Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıya sahibi suları koruyan inorganik yumuşak olmayan maddedir. Ayvalık ilçesi çevresinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Özellikle renkli ve şeffaf cam şişe, sökülmüş oto camı cinslerde cam hurda türleri çok miktarda alınıyor.