İçeriğe geç

Biga Hurdacı Firma

  Hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız. Biga merkezi bölgesinde ikinci el eşya ve hurda alım satımında nakit ödemeler yapıyoruz. Biga hurdacı firmaları içinde öncü konumdayız.

  Çanakkale Biga merkezde Biga hurdacı firma olarak Biga merkezinin tamamında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Günlük Çanakkale Biga hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapıyoruz.

  Hali hazırda Biga hurdacı firmaları içindeyiz. Fakat Çanakkale Biga merkezinde de hurda alım hizmeti veriyoruz. DEMTAŞ Metal ismiyle Biga merkeze yakın yerlerde hizmetimizi sürdürüyoruz. Çanakkale hurdacıları içindeki firmamız hurdacılık hizmeti sunmaya devam ediyor. Çanakkale Biga şehir merkezinin çevresinde hurda dönüşümü yapan şirketiz.

  Biga merkezde yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile yerinize araçlarımızı göndermekteyiz. Her nevi hurda alıyoruz. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Çanakkale hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz.

  Biga Hurdacıları

  Biga merkezde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları yeniden işleyerek hepimizin yararı için çalışıyoruz. Biga hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Biga etrafında eşsiz anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Çanakkale merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Biga ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Çanakkale Biga ilçe merkezinde değil, bütün illerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Biga hurdacı olarak Çanakkale ilçelerinde hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanızın alımı için en yakın hurda nakil araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Sizlerde her nevi hurda kablo satışı yapmak amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

  Biga Hurdacı Telefon Numarası

  Biga hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Biga adresten her tür hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içerisindedir. Bu sebeple hurda atık satmak sebebiyle telefon numaramızı arayabilirsiniz. Boş yere süre harcamadan arayın en iyi hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satın.

  Demir Hurda Alan Hurdacı

  Güncel anlık demir hurdası fiyatları talep etmek sebebiyle fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası alan hurdacı firma linkine tıklayınız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı yazımızı okusanız muhteşem bir şey yapacaksınız.

  Demir hurdası, Biga bölgesinde en çok bulunan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Çanakkale Biga demir hurda fiyatlarını isteyenlere saat başı yolluyoruz. Bildiğiniz gibi her tür pencere demiri, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alıyoruz. DEMTAŞ Metal Çanakkale Biga ilçesinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor. Biga ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

  Biga Krom Hurdası Alan Yerler

  Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alım satımı paylaşımımızı dolaşmak iyi gelir. Gerektiği kadar yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Biga hurda krom ton fiyatlarını telegram grubumuza üye olanlar ile paylaşıyoruz.

  Biga Hurda Bakır Alanlar

  Biga bakır hurdası fiyat listesi için cep telefonumuzu arayın. Bakır hurdası alan Biga hurdacı şirketimizi ivedi bir biçimde arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası alanlar içindeyiz. Bu sitede yayınlanan Çanakkale Biga bakır ton fiyatını dileyenlere günlük gönderilmektedir. Çanakkale Biga bakır hurda alan yerler içindeyiz. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde daha geniş bilgi var. Biga içinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

  Hurda Kurşun Alan En Yakın Hurdacılar

  Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madendir. Biga hurda kurşun alımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Sitemizdeki Biga kurşun hurda kg fiyatı güncellenmiştir. Minare kurşunu hurda, Kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk alıyoruz. Yeryüzünde cevher şeklinde bulunan kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurda alımı bölümümüzü güzel olur.

  Biga Çinko Hurdası Alımı

  Buradaki Çanakkale Biga çinko hurdası fiyat listesini günlük yollamaktayız. Hurda çinko alan hurdacı gönderisine bir göz atmak istersiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Biga ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

  Biga Hurda Alan Yerler

  Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Biga yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek için hurdanızı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğramaktadır. Bu nedenle malzemenin değerleri düşmektedir.

  Hurda karton almak için kapınıza kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Zamak hurdası, CNC artığı hurda, kalay hurda, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

  Çanakkale Biga ilçesindeki hurdacılar arasında olan DEMTAŞ Metal her çeşit hurda atık alımı yapıyor. Tonajlı hurda kablo ve bakır hurda, alüminyum hurdası, hurda sarı, çinko hurda, inşaat demiri, kurşun hurda alımlarına özel fiyat listeleri sunmaktayız. Biga hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimizle ön plana çıkıyoruz.

  Biga Hurda Sarı Alanlar

  Biga hurdacı işletmemiz her türlü hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Bu nedenle Biga hurda sarı alım satımı yapanlardanız. DEMTAŞ Metal bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı pirinç bronz araiş almaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde hurda sarı türleri bulunmaktadır. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle bilinmektedir.

  Gerçekte hurda sarı diye adlandırılmış bir hurda varolmamıştır. Buradaki Biga sarı pirinç ton fiyatını saat başı gönderiyoruz. Sarı hurdası alanlar konulu içeriği inceleyebilirsiniz. Benzer şekilde hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Biga bölgesinde hurda sarı almaktayız.

  Biga Hurda Kablo Alanlar

  Çanakkale Biga hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Biga hurdacı arayanlar için buradayız. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeniyle sıkça kullanılıyor. Ayrıca hurda çok damarlı kablo için arayabilirsiniz.

  Kablo hurdası içindeki telin bakırı nedeniyle hurda kablo alanlar için önemlidir. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasadan daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Bloğumuzda bulunan kablo alan hurdacı metine göz gezdirebilirsiniz.

  Çünkü firmamız sadece hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Yerinden tek damar hurda kablo alıyoruz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Ayrıca tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alımında değerinin üzerinde fiyat teklifini öneriyoruz. İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Biga elektrik kablosu ton fiyatları güncellendi.

  Biga etrafında kolayca edinilen %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları,Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini kapınızda ödüyoruz. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası satanlar şimdi arayın. Biga kablo hurdası alanlar arasındayız. Biga hurdacısı olarak her nevi hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları, antigron kablolar ticareti yapıyoruz.

  Biga Hurda Alüminyum Alanlar

  Hurda satanların destekleriyle her gün kurumsallaşıyoruz. Her nevi hurda alüminyum almaktayız. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız. Çanakkale Biga alüminyum hurda alan yerler içinde öncüyüz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurda yapıyoruz.

  Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı için irtibat kurmanızı istiyoruz. Sayfamızda yer almakta olan Biga alüminyum fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Güncel sitemizdeki alüminyum alan hurdacı metini okuyabilirsiniz. Biga ilçesinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel alımı yaparken tartımları profesyonelce yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı Biga hurdacılık firmasıyız. Bize verdiğiniz önem için teşekkür ederiz.

  Biga Hurda Sac Alan Hurdacılar

  Ardiye çatısı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Biga Çanakkale etrafında hurda levha, sac hurda varil, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı istemek nedeniyle. Firmamızda yeni gibi 2.el trapez sac hurdası var. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

  Biga Plastik Hurdası Alımı

  Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

  Çanakkale il Biga ilçesinin her yerinden hurda jelatin, hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurda fiyatları sormak için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Biga plastik hurda alan yerler içinde öncü işletmeyiz. Bu sayfadaki Biga hurda naylon ton fiyatını telegram grubumuzda paylaşmaktayız. En ideal fiyatla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen, şeffaf naylon hurdası almaktayız.

  Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

  2. el jeneratör satan yerler arasında en doğru hurdacı firmasıyız. Kullanılmayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alan yerlerdeniz alımında en iyi fiyatı sunmaktayız. Her türde iyi durumda ikinci el jeneratör alım satımı için şimdi arayın.

  Biga 2.el Raf Satanlar

  Sayfamızdaki Çanakkale Biga hurda raf kilo fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Raf hurdası alım satımı paylaşımımızı ziyaret ederseniz muhteşem olacaktır. Hurda raf Biga alım satımı nedeniyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri tecrübeli olduğumuz alanlardandır. Genelde raflarını yenileyen pastanelerden satın aldığımız teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, mağaza rafları arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki 2. el market rafı satışı yapıyoruz.

  Biga Hurda Akü Alan Firma

  Akü hurdaları içerdiği kurşunlu suları sebebiyle hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Uzun süre sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası diyoruz. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçlarını karşılamak için bulunmaktadır. Akü hurda alanlar bölümünü gezmek iyi gelir. Bu sebeple DEMTAŞ Metal benzeri kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar sulu ve kuru akü alan fabrikalar içerisindedir. Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır.

  Biga Fabrika ve Makine Sökümü

  Fabrika işiyle uğraşanların anlattığı şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Biga fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Sektöre girdiğimizden beri binlerce fabrika söküm ihalelerini tamamladık. Profesyonel biçimde fabrika yıkımları yapıyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde nam saldık. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak imalathanenin detaylı bir şekilde gezilerek ihtiyaç duyulan aletler ve araçların hazırlanması gereklidir.

  Biga Hurda Fiyatları

  Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında piyasa fiyatından daha fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz. Sayfamızdaki hurda fiyatları makaleyi okuyun Doğru hurda ton fiyatına ulaşabilmek amacıyla irtibata geçebilirsiniz. Biga hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatları Biga piyasasında çabucak güncelleniyor.

  Biga İkinci El Restoran Ekipmanları Alan Firma

  Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, pizza dolapları, buz makinesi alıp satmaktayız. İşyerimize bulunan hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi 3 gözlü ocak, lokanta tipi aspiratör, evye, paslanmaz krom küvet, davlumbaz, krom paslanmaz yemek dilendiricileri vb. lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz. Temiz krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma makinesi satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Endüstriyel tipte ikinci el restaurant malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

  Parça Kumaş Alım Satımı

  Toptan parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, tekstil artığı parça kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş alım satımında kapınızda ödeme yapmaktayız. Hurda kumaş alımı yapılır. Defolu parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, hurda ceketlik, eteklik kumaş alımı için buradaki telefon numarasını şimdi arayabilirsiniz. Biga ilçesinde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş, hurda viskon, şifon kumaş, jesica kumaş, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı alım satımında adresinize ekibimizi gönderiyoruz. Çanakkale Biga kilo ile kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Sayfamızdaki Biga hurda kumaş ton fiyatını dileyenlere her gün ulaştırıyoruz.

  Karton Hurda Alımı

  Biga kağıt hurdası aldığımız bölgeler içerisindedir. Buradaki Biga hurda karton ve kağıt ton fiyatları güncelliğini korumaktadır Çanakkale Biga hurda kağıt alıp satanlar içindeki firmamız DEMTAŞ Metal hizmetleri ile koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satabilirsiniz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra özenle hurda ticareti yapmak isteyenlere daha çok kazanç elde etme imkanı takdim ediyoruz. Piyasanın üstünde fiyata peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, gazete hurdası, karton bardak hurdası alanlar içindeyiz.

  En Yakın Biga Hurdacı Firma

  En yakın Biga hurdacı firma servisiyle her cins hurda metal alımında ayağınıza gelmekteyiz. Biga hurdacı firması bünyesinde çalışan personelimiz ile konumuzdan hurda alım hizmetimiz var. Bu sebeple hurda satanlara en yakın hurda alanlar Biga çevresinde servisler veriyoruz. DEMTAŞ Metal olarak Biga ilçesinin yakınlarında hurda alıyoruz.

  Hurda Nikel Alanlar

  Bu ilçede anot nikel, turbo nikel, %99 hurda nikel şablon ile %95 şablon nikel hurdalar alım satımında en doğru fiyatı sunuyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları taşınırken gayet hassasiyet ile davranılmalıdır. Biga nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurda arsenik içerdiğinden zehirleyebilir.

  Biga Bina Yıkımı

  Biga kentsel dönüşüm alanında yenilenecek iş yerlerinin yeniden imar edilmesi sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri ve benzeri her türlü hurdanızı satın alıyoruz. Yıkımda gerekli tüm önlemler Ortaya çıkacak yıkım hurdası karşılığı ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Tıpkı fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

  Araba Hurdası Alanlar

  İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Biga etrafında hurda araç alım satım hizmeti vermekteyiz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Evrak işi olmayan hurda vagon, çekme belgeli hurda araç, hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, hurda motor alım satımı için dilediğiniz gün arayabilirsiniz. Pek tabi sizlere otomobil hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat araç hurdası trafikten çekme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

  Biga Hurdacı Sitesi

  Biga OSB hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Biga hurdacılar sitesindeki hurdacı dükkanımızla hurda malzeme geri dönüşüm işleriyle geri dönüşümde öncüyüz. Şimdiki halinden yaşanabilir bir Çanakkale Biga için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Sadece bu çeşit hurdaların alımını gerçekleştirmiyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Biga Hurdacı

  Sizlerin verdiği kurumsallaşmalarla alet parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık otuz sekiz senedir hurda alımı yapan firmayız. 7/24 açık Biga hurdacı firması olan firmamız ile gece gündüz konumuza gelmekteyiz.

  Biga İkinci El İnşaat Malzemesi

  Ayrıca iflas etmek mecburiyetinde kalan şirketlerden satın almış olduğumuz Müteahhitlerce kısa bir zaman diliminde kullanılan inşaat vinci, boya makinesi, harç makinesi, alçı sıva mikseri ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan öğrenci yurdu binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, kapı, pencere alıyoruz.

  Biga Beyaz Eşya Hurdası

  Az kullanılan 2. El derin dondurucular, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli eşyalar, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart satın almak sebebi ile bizi tuşlayabilirsiniz. İkinci el personel koltuğu, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alımlarında nakit para ödemeler yapmaktayız. Çanakkale Biga içerisinde sıfır, 2. el koltuk satın alabilirsiniz. Titiz kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında alıcı bulabilecek durumdaki kanepelerinizi evinize gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya için piyasasının üzerinde fiyat sunulmaktadır. Detaylı bilgiye erişmek için hurda buzdolabı fiyatları konusunda detaylı bilgi yazılan makalemizi incelemelisiniz

  Klima Hurda Alan Hurdacılar

  Biga ilçesinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Biga ilçesinde oldukça fazla alınan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

  Biga Moloz Döküm Yerleri

  Yıkım molozu Biga Belediyesi tarafından daha önce belirlenen yerlere dökülür. Yıkımda müşteriyle anlaşmaya göre bina molozunun taşınması güvenlikle yapılır.

  Biga Cam Hurda Alımı

  Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle kırılgan yapıya sahibi sıvı madde muhafaza eden organik olmayan katı maddelerdir. Özellikle renkli meşrubat şişesi, araba camları çeşitlerinde cam hurdaları bulunabilmektedir. Biga çevresinde cam hurdası alan yerler arasındayız.