İçeriğe geç

Çelik Çatı Sökümü

  Çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon söküm işleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Fabrika sökümü dahil her türlü yıkım işlerinizi deneyimli saha ekibimizle güvenli bir biçimde tamamlıyoruz.

  Hurda karşılığı bina yıkımı, fabrika bozumu yapıyoruz. Çelik Çatı ve Çelik Konstrüksiyon Sökümü Yapıyoruz.

  Çelik çatı sistemleri bulunan yapılarınızdaki çatı makası hurdası için malzeme fiyatından ödeme yapıyoruz. Söküm sırasındaki tüm iş güvenliği tedbirlerini alarak çelik çatı sökümünü titizlikle gerçekleştiriyoruz.

  Çelik çatı ve çelik konstrüksiyon sökümü konusunda 29 yıllık tecrübeye sahibiz. Depo, ardiye veya fabrikalarda ve prefabrik binalardaki çelik çatıların sökülmesiyle geri dönüşüme kazandırılması görevlerini üstleniyoruz.

  Çelik Konstrüksiyon ve Fabrika Sökümü Yapıyoruz

  Çelik çatılar, daha dayanıklı ve değerli yapılardır. Kenet çatı, polikarbon çatı, panel çatı, metal çatı, tonoz çatı, skylight, hareketli vb çatı çeşitleri bulunmaktadır. Çelik çatı sökümü için gerekli tüm teknolojik alt yapımız mevcuttur.

  Demtaş Metal hurdacılık olarak yıllardır edindiğimiz tecrübe ve deneyimle çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon sökümünde hizmet sunuyoruz.

  Her çelik çatı türünün sökümü bir diğerinden farklı yapılmalıdır. Sökümü gerçekleştirecek ekibin alanında uzman olmasıyla sökümde kullanılan ekipmanların modern olması gerekmektedir.

  Çelik çatılar hava şartlarına karşı dayanıklılık göstermektedir. Dolayısıyla deprem bölgelerinde, stadyum, depo, ahır gibi prefabrik yapılarda çelik sistemler kullanılmaktadır. Çelik çatılar yapısı itibariyle ikinci el çatı makası alım satımı yapan firmalar için önem taşımaktadır. Sökümü tamamlanan çelik yapılar ikinci el olarak alıcı bulabilmektedir.

  Çatı makası fiyatları sormak için 2.el çatı makası satışı yapan firmamızı arayabilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinde çelik çatı ve fabrika sökümü yapıyoruz. Her türlü çelik konstrüksiyon yapının çelik çatısı malzemelere zarar vermeden en kısa sürede sökülür.

  Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü Yapan Hurdacı Firma

  Çelik çatı ve çelik konstrüksiyon sökümünü için İstanbul’un neresinde olursanız olun bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hemen arayarak fabrika sökümü ve bina yıkım fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Çelik konstrüksiyon sökümü için bizi arayın.

  Kurumsal İstanbul hurdacı firmamız, 1993 yılından bugüne dek 29 yıldır kesintisiz hizmet sunmaktayız. Çelik çatı sökümü işlerinizde profesyonel personellerimizle kaliteli hizmeti yerinize getiriyoruz. Her türlü hurda metal alımını itina ile gerçekleştirmekteyiz.