İçeriğe geç

Gülşehir Hurdacı Telefonu

  Gülşehir merkezinde temiz kullanılmış eşyalar ve hurda malzemeler ticareti yapmaktayız. Nevşehir Gülşehir merkez hurdacı firması olarak her çeşit hurda alıyoruz. Nevşehir hurdacı olan firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Anlık Nevşehir Gülşehir hurda fiyat listesiyle alım satım yapıyoruz.

  Gülşehir hurdacı firmaları arasında lideriz. Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Gülşehir etrafında olduğu gibi hurda alım satımı için Gülşehir sınırlarındaki her yere geliyoruz.

  Şu an Gülşehir hurdacı şirketleri içindeyiz. Lakin Nevşehir Gülşehir merkezinde de hizmet veriyoruz. Demtaş Metal firmamızla Nevşehir Gülşehir merkezine yakın noktalarda hizmet veriyoruz. Bol miktarda hurda eşya ticaretinde yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Nevşehir hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Gülşehir hurdacısı olarak hurda malzemeler alıyoruz. Nevşehir Gülşehir merkezi etrafında hurdacı firmasıyız.

  Gülşehir Hurdacı Firma

  Gülşehir hurdacısı olarak Nevşehir ilinin tamamında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın alım satımı için yakın çevredeki araçlarımızı gönderiyoruz. Gülşehir bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Korozyona uğramış olan plastik ve metalleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satışı nedeniyle çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Gülşehir hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Gülşehir içerisinde eşsiz anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. Nevşehir merkezinin gelişen ilçesi Gülşehir 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Gülşehir için değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

  Gülşehir Hurdacı Telefonu

  Gülşehir her türde hurda alım satımı hurda alım satımı faaliyetleri sunduğumuz yerler içerisindedir. Bu neden ile hurda satışı yapmak nedeniyle çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurdanızı satabilirsiniz. Gülşehir hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumda yer alıyor.

  Krom Hurdası Alım Satımı

  Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatları krom hurdası konusunda bilgi almak amacı ile içeriğinin olduğu linke tıklayın. Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Sitemizdeki Nevşehir Gülşehir hurda krom tank fiyat listesi sürekli güncellenmektedir.

  Demir Hurda Alım Satımı

  Hurdacı firmamız Gülşehir ilçe genelinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. Demir, yeryüzünde en çok satılan metaller içindedir. Bu sitede paylaşılmış olan Gülşehir demir hurdası fiyat listesini saat başı göndermekteyiz. Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alımı yapıyoruz.

  Anlık demir hurda kilo fiyatları istemek sebebi ile hemen arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler yazımıza göz bakmanız pişmanlık duymazsanız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler paylaşımımızı gezmek iyi gelir. Gülşehir ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

  Çinko Hurda Alımı

  Gülşehir bölgesinin her yerinde çinko hurdası alıyoruz. Bu yazıda yayınlanan Gülşehir hurda nikel ton fiyatı günceldir. Hurda çinko alan yerler paylaşımımızı şahane bir iş yapacaksınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

  Gülşehir Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

  Haliyle Gülşehir hurda sarı alan hurdacı firmalar içindeyiz. Müşterilerde kırkambar hurda sarı, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana türleri bulunabilir. Gülşehir hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti için adresinize geliyor. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır.

  Gülşehir bölgesinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Pirinç hurdalar bazı yörelerde renginden ötürü sarı pirinç hurdası denmektedir. Gerçekte sarı hurda adında bir hurda bulunmamaktadır.

  Sitemizdeki Nevşehir Gülşehir pirinç sarı fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz. Hurda sarı alan yerler hakkında paylaşılmış metini inceleyin. Demtaş Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, sarı pirinç hurda bronz ticareti yapıyor.

  Gülşehir Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firma

  Kurşun metalinin hala kullanılan madenler içerisinde olduğu biliniyor. Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurda alanlar paylaşımına göz atabilirsiniz. Kurşun levha hurda, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu için yüksek fiyat uyguluyoruz. Gülşehir kurşun hurdası alım satımı hizmetleri sunduğumuz ilçelerdendir. Sayfamızdaki Gülşehir hurda Cami kurşunu kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

  Gülşehir Hurda Sac Alanlar

  Gülşehir çevresinde sac levha, sac hurda varil, galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih edebilirsiniz. Hali hazırda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Kiler tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alım satımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Gülşehir Kablo Hurdası Alanlar

  Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Gülşehir hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet avantajlı fiyatlar uyguluyoruz. . Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken hurda kablo borsası pahalı fiyat teklifi veriyoruz. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satacak olanlar hemen bizi arayabilir.

  Adresten tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Etrafta sıklıkla bulunan %50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini nakitle ödüyoruz. Hurda kablo içindeki bakır sebebiyle hurdacılar için kıymetlidir. Nevşehir Gülşehir ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan firmayız.

  Gülşehir hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alıyoruz. Sitemizdeki hurda kablo alan yerler makaleye göz atabilirsiniz. Kullanım yerleri itibariyle hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. İçerisindeki telin cinsine bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki Gülşehir ttr kablo hurdası ton fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız.

  Bunun yanısıra tek damar kablo hurdası, enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı sırasında en güncel fiyatı teklif ediyoruz. Nevşehir Gülşehir hurdacı firma olarak her çeşit antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kabloları alımı yapmaktayız. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. Bir de hurda çok damarlı kablolar alımı amacıyla arayabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılıyor.

  Gülşehir Hurda Bakır Alanlar

  Sitemizdeki Gülşehir hurda bakır ton fiyatlarını arzu edenlere her gün gönderilmektedir. Nevşehir Gülşehir bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alan Gülşehir hurdacı telefonunu hızlıca arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Gülşehir bakır hurda fiyat listesi için arayın. Soyma bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurda, Hurda kızıl talaş, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alınır. Gülşehir içinde bakır hurdası alıyoruz. Hurda bakır içeriğimizde daha geniş bilgilendirme mevcut. Bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda alan hurdacı firmasıyız.

  Gülşehir Alüminyum Hurdası Alanlar

  Ek olarak hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda almaktayız. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebiyle saygılar sunarız. Nevşehir Gülşehir alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz.

  Alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak alıyoruz. Gülşehir ilçesinin tümünde hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken tartımları sizin yanınızda yapmaktayız. Sizlerin desteğiyle daha hızlı gelişiyoruz. Konumdan alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz.

  Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Her türlü alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Gülşehir alüminyum hurda ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

  Gülşehir Hurda Alan Yerler

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hurda karton alımı için kapınıza geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Nevşehir Gülşehir ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her çeşit bakır hurdası alıyor.

  Yüksek tonajlı sarı, ve çinko, kurşun hurdası, bakır hurda, hurda kablo, hurda alüminyum,demir hurdası alımına özel fiyatlar sunuyoruz. Gülşehir hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz. Gülşehir kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Hurdanızı hiç zaman geçirmeden satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu nedenle metallerin fiyatı düşüyor. Zamak hurda, hurda makina, hurda çelik, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

  Klima Hurda Alan Firmalar

  Gülşehir ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. İkinci el klima Gülşehir çevresinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. İkinci el kombi alanlar arasındayız.

  Gülşehir Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Gülşehir hurdacı tarafından satın alınan her nevi hurdanın işyerimizi taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar Gülşehir Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen arazilere boşaltılıyor. Bina yıkımında antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozların taşınma işleri itina ile tarafımızca yapılıyor.

  Gülşehir Hurda Nikel Alım Satımı

  Nevşehir Gülşehir ilçesinde nikel turbo hurda, anot hurda nikel, %99 şablon nikel ve %95 şablon nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir. Dolayısıyla hurda nikel ticareti yapılırken elimizden geldiğince hassasiyetle hareket edilmelidir. Gülşehir nikel hurda alım satımı yapıyoruz.

  Gülşehir Bina Yıkımı

  Bina yıkımında istenilen tüm güvenlik önlemleri Bir üstte fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları vb. tüm hurda malzemeleri ücretle satın alıyoruz. Gülşehir kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yıkılması gereken binaların yenilenerek inşaatının yapılması amacı ile yıkımını sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

  Gülşehir Hurdacılar Sitesi

  Gülşehir sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz. Gülşehir hurdacılar sitesindeki firmamız aracığıyla atık hurda geri dönüşüm yapmaya devam ediyoruz. Müşterilerimize yaşanabilir bir şehir oluşturmak için çok çaba sarfediyoruz.

  Cam Hurda Alımı

  Genellikle şeffaf kola meşrubat şişesi, araba camları cinslerde cam hurda türleri tonajlı satılıp alınıyor. Gülşehir yakınlarında hurda cam alan hurdacılar içindeyiz. Genellikle şeffaf kola meşrubat şişesi, araba camları cinslerde cam hurda türleri tonajlı satılıp alınıyor.

  Gülşehir Hurda Araç Alanlar

  İşlerin yoğun olmadığı anlarda Gülşehir çevresinde otomobil hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Gülşehir hurda alımında hizmet veriyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı otomobil hurdası, hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, yük vagonu, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Pek tabi size hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Ama otomobil hurdası vergiden muafiyet alma işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

  Gülşehir 2.el Cafe Ekipmanları Alanlar

  Kullanılmış paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurutma tezgahı satmak isteyenler bu sayfadaki telefon numarasını arayabilir. Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, restorant tipi 3 gözlü ocak, lokanta tipi aspiratör, küvet, krom evye, davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici vb kafe restoran tipi mutfak ekipmanlarını incelemek için sizi depolarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda restoran tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah, pizza dolapları, tezgah altı iki kapaklı dolaplar alıp satmaktayız. 2.el endüstriyel tip restaurant mutfağı aletleri almaktayız.

  Kumaş Hurdası Alımı

  Bu yazıda paylaşılan Gülşehir hurda kumaş ton fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Kiloyla ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme, hurda kot kumaş, parça pantolon kumaşı satmak amacıyla firmamızı şimdi aramalısınız. Nevşehir Gülşehir çevresinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon, viskon kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alım satımlarında yerinize geliriz. Nevşehir Gülşehir kilo ile tartım yaparak kumaş hurdası alanlar arasındayız.

  Kumaş hurdası alım satımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı parça nevresim kumaşı hurdası, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş, parça mayo kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş alımlarında nakit ödeme yapıyoruz.

  Güncel Gülşehir Hurda Fiyatları

  En doğru fiyata ulaşabilmek amacı ile bizimle irtibat kurmanız zorunludur. Gülşehir hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatı Gülşehir hurda pazarında saat başı değişmekte. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajlı hurdaların alımında kilo fiyatından fazla fiyatlara hurda alımı yapıyoruz.

  2.el Hurda Raf

  Özellikle iflas eden mandıralar tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafları, orta reyonlar, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, market rafı hurdaları arasından tarafımızdan seçilen yeni gibi ikinci el hurda raf satan hurdacılar arasındayız. Buradaki Gülşehir 2.el market rafı kilo fiyatını dileyenlere her gün ulaştırıyoruz. Raf hurdası alan hurdacılar yazısına bir göz bakınırsanız şahane bir şey yapmış olursunuz. Gülşehir 2.el raf hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeni ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı yapmaktayız.

  Gülşehir Hurda Kağıt Alım Satımı

  Gülşehir Nevşehir kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki işletmemiz yardımıyla matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası kilo fiyatı talep edebilirsiniz. İlçenin tamamında A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt alımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan özen ile satıcıya daha çok oranda kazanma avantajı iletiyoruz.

  Yüksek ton fiyatlarıyla bristol hurda, karton bardak, hurda peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası alıyoruz. Hurda karton alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Nevşehir Gülşehir hurda karton kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız

  Plastik Hurda Alım Satımı

  En avantajlı fiyata hurda pet şişe, hurda market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, kırkambar plastik hurda alım satımı yapmaktayız. Gülşehir plastik hurdası alan yerler arasında öncü Gülşehir hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Gülşehir hurda plastik fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

  Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Nevşehir şehri Gülşehir bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, jelatin, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası satmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  2.el Ev Eşyası

  Yeni gibi 2. El derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası satın almak amacı ile firmamızı tuşlayabilirsiniz. Titiz kullanılmış olan 2.el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan mobilyalarınızı evinize gelerek satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat uyguluyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda çamaşır makinası alımı yapan firma konulu sitemizi inceleyiniz En makul fiyatlara titizlik ile kullanılmış olan ve ikinci el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz. Kullanılmış büro mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası depolarımızda devamlı bulunmaktadır.

  7/24 Hurda Alan Gülşehir Hurdacı Firması

  Tam tamına bin dokuz yüz doksan altı senesinden bu günlere dek hurdacılık sektöründe aralıksız hizmete devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Gülşehir hurdacı firması olarak gece gündüz sektörde hizmet vermekteyiz. Yılların verdiği kurumsallaşmalarla çağın teknolojisine ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimize devam ediyoruz.

  Gülşehir Akü Hurda Alanlar

  Zamanla şarj olmaz bataryalara akü hurdası denir. Akümülatör başka bir deyişle batarya şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur. Akü hurda alan hurdacılar makalesine bir göz gezdirmek istemelisiniz. Dolayısı ile Demtaş Metal vb. kendisine ait geri dönüşüm fabrikası bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapıyor. Taşıtlarda elektrik ihtiyacını karşılamak nedeni ile bulunabiliyor. Akü hurdaları içerdiği kurşunlu suları nedeniyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir.

  En Yakın Gülşehir Hurdacı Telefonu

  Gülşehir en yakın hurdacı adı ile her cinsten hurda metal alımında adresinize personellerimizi yolluyoruz. Gülşehir hurdacı firması içinde çalışan ekiplerimiz ile kapınızdan hurda almaya başladık. Demtaş Metal firmamızla Gülşehir genelinde her çeşit hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Böylelikle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Gülşehir ilçesinde hurdacılık yapmaktan gurur duyarız.

  Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

  Her türde yıpranmamış 2.el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Ayrıca kapanan fabrikalardan almış olduğumuz Yıkılmış market binalarından ayırılan yeni gibi 2.el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolabı satıyoruz. Büyük projelerde alçı sıva mikseri, inşaat vinci, harç mikseri, boya makinesi ikinci el inşaat iskelesi, plywood hurda alıyoruz.

  Gülşehir Fabrika Bozumu

  Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Uzun yıllardır sayısız fabrika yıkımı ihalesini yerine getirdik. Profesyonelce tesislerin sökümlerini yapıyoruz.

  Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında lider konumdayız. Nevşehir Gülşehir fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. İlk önce yıkımı yapılacak fabrikanın detaylıca dolaşılması gerekmektedir.