İçeriğe geç

Manisa Hurdacı

  Manisa hurdacı firmaları arasında lideriz. Manisa merkezinde hurda ve 2.el ev eşyaları alımı yapmaktayız. Hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız. Şu anda Manisa hurdacı firmaları içindeyiz. Bununla birlikte Manisa merkezinde de hizmet veriyoruz. Manisa merkez hurdacı firması olarak Manisa’nın ilçelerinde hurda alımı yaparız.

  Manisa çevresinde hurdacı firmasıyız. Demtaş Metal ismiyle Manisa şehir merkezinin çevresinde hurda çeşitleri alıyoruz. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Güncel Manisa hurda fiyatları ile alım satım yapıyoruz.

  Manisa hurdacı olan firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Çok miktarda hurda alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Manisa hurdacı firmalar içindeyiz. Manisa çevresinde olduğu gibi hurda almak amacıyla konumunuza gelmekteyiz.

  Manisa Hurdacısı

  Manisa hurdacı firması mı arıyordunuz? Endişelenmeyin. Manisa’da özel anlayış ile hizmet sunmaktayız. Sizde her tür hurda malzeme satmak amacıyla firmamızı kaydedebilirsiniz. Manisa 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Manisa’da değil, her ilçede hizmet vermekteyiz. Manisa merkez ve mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Manisa hurdacısı olarak Manisa genelinde her türlü hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanızın alım satımı için yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz.

  Manisa Hurdacı Telefonu

  Manisa hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Manisa hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Bu yüzden hurda malzeme fiyat listesi talep etmek üzere bizi arayabilirsiniz.

  Manisa Krom Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçin. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Buradaki Manisa hurda krom ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firma içeriğinin olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Yapısı itibari ile sert olduğundan zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılıyor.

  Manisa Hurda Alan Firmalar

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Manisa adresten hurda alımı yapılan yerler arasındadır. Hurda malzemeleri geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece hurdanızın piyasa değerini düşürüyor.

  Manisa’daki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her çeşit hurda kurşun alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı demir hurda, bakır, kurşun hurda, kablo hurda, çinko hurdası, sarı ve alüminyum alımlarında yükseltilmiş fiyat teklifleri sunmaktayız. Manisa hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile ön plana çıkıyoruz. Zamak hurdası, hurda makine artığı, kalay hurda, çelik hurda alıyoruz. Birlikte kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedef edindik. Hurda sarı almak amacıyla bulunduğu yere kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız.

  Manisa Alüminyum Hurdası Alanlar

  Adresten alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alabilmek için iletişim kurmanızı istiyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurda, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu almaktayız. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen nedeniyle sonsuz teşekkürler. Her tür alüminyum hurdası almaktayız. Siz değerli müşterilerimizin desteğiyle her gün tecrübeli hale geliyoruz. Burada yayımlanan Manisa alüminyum kg fiyatını abonelerimiz ile anlık bir şekilde paylaşıyoruz. Manisa hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan firmayız. Manisa’nın tamamında alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel alırken tartımları profesyonelce yapıyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek ticareti yapan hurdacıyız.

  Manisa Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

  Gerçekte sarı hurda adında bir hurda yoktur. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Pirinç hurdalar halk dilinde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Manisa hurdacı işletmemiz her nevi hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Bununla birlikte hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri vardır.

  Sayfamızdaki Manisa hurda sarı pirinç fiyat listesini her gün yollamaktayız. Bloğumuzda bulunan hurda sarı pirinç alanlar metine bir göz gezdirebilirsiniz. Firmamız bu hurda sarıların alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı hurda fosfor, hurda sarı bronz alımı yapıyor. Manisa bölgesinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Bu neden ile Manisa sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren hurdacıyız.

  Manisa Kablo Hurdası Alım Satımı

  Çünkü sırf hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Ayrıca tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo hurdaları alım satımında en güncel fiyatı biz veriyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Manisa hurdacı firmayız. . Kablo hurdaları içindeki bakır yüzünden hurda kablo alanlar için kıymetlidir.

  Manisa’da %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımına liderlik ediyoruz. Manisa hurdacı firması olarak her nevi antigron kablo hurdası, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapmaktayız. Kablolar elektrik iletiminde elektronik eşyalarda kullanılmaktadır. Ayrıyeten çok damarlı hurda kablo için telefon edebilirsiniz.

  Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satacak olanlar bizimle iletişime geçin. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de kaplamadaki malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Manisa kablo kg fiyatı anlık olarak güncelleniyor. Manisa’da kablo hurdası alımı yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasasından fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

  Adresten enya kablo hurdası, hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Piyasada bolca satılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alışverişinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Kablo hurda alanlar konulu yazıyı inceleyebilirsiniz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

  Hurda Çinko Alımı

  Manisa etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Manisa hurda çinko levha ton fiyatı güncelliğini koruyor. Çinko hurda alan hurdacı firma paylaşımına göz atın. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz.

  Manisa Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

  Manisa bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Manisa hurdacı telefonunu hızlıca arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

  Sayfamızdaki Manisa soyma bakır hurdası kilo fiyatını isteyene ücretsiz yollamaktayız. Manisa hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır bobin hurda, kırkambar hurda bakır, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası alan hurdacıyız.

  Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Bakır hurda alanlar alanında detaylı bilgilendirme mevcut. Manisa bakır hurdası kilo fiyatı için telefonlarımızı arayınız.

  Demir Hurda Alan En Yakın Firmalar

  Sizinde bildiği gibi her türden pencere demiri, demir kapı, demir merdiven korkuluğu alırız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı bölümümüzü gezmelisiniz. Hurdacı firmamız Manisa bölgesinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Manisa ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz.

  Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatları için gecikmeden arayın. Demir hurdası alan yerler linkine tıklayın. Demir, yer kabuğunda en çok alım satımı yapılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Manisa extra demir hurda ton fiyatını saat başı yollamaktayız.

  Kurşun Hurda Alanlar

  Kurşunun hala kullanılan madenler arasında olduğu biliniyor. Manisa hurda kurşun alımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Buradaki Manisa çatı minare kurşunu ton fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşıyoruz. Cevher şeklindeki kurşun gümüş-mavi renkli haliyle göze çarpar. Kurşun hurdası alan yerler kurşun hurda hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacı ile içeriğinin linkine tıklayınız. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu hurda, Cami sökümü hurda kurşun satmak amacıyla çağrı merkezlerimizi hemen tuşlayınız.

  Manisa Sac Hurda Alan En Yakın Firma

  Firmamızda kullanılmamış 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Sac hurdası alıyoruz. Kiler tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Manisa ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru, satışı yapmak sebebi ile irtibata geçebilirsiniz.

  Manisa Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

  2.el jeneratör satan firmalar içinde en yakın yerlerdeniz. Sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alım satımı gerçekleştiriyoruz. Kullanılmayan hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alıyoruz.

  En Yakın Manisa Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Manisa etrafında hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. Böylece size en yakın hurdacı firma Manisa ilçelerinin tümünde servisler veriyoruz. Manisa hurdacı şirketi içinde çalışmakta olan ekiplerimiz ile yerinden hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Manisa en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle her cinsten hurda malzeme alıp satarken ayağınıza geliyoruz.

  Kağıt Hurdası Alan En Yakın Yerler

  Bölgede A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt alımlarında uyguladığımız extra hassasiyet ile satıcılara çok daha fazla oranda kâr elde etme avantajı sunuyoruz. Manisa karton hurdası aldığımız şehirler içindedir. Bu sayfadaki Manisa hurda karton kağıt fiyat listesini saat başı gönderiyoruz Avantajlı liste fiyatı ile hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, kuşe kağıt, hurda peçete, hurda gazete alıyoruz. Manisa hurda kağıt alan firmalar arasındaki Demtaş Metal sayesinde toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satışı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

  2.el Hurda Raf

  Sayfamızda yayınlanan Manisa ikinci el market rafı fiyat listesini abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Raf hurda alım satımı makalesini gezmek iyi gelir. Manisa 2. el raf hurdası almak sebebi ile iş yerimize ulaşabilirsiniz. Genelde yenilen depolardan elde ettiğimiz teşhir rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, market rafları arasından bizim seçtiğimiz sıfır gibi 2. el market rafı satıcıları içerisindeyiz. Demir raf hurdası alıyoruz.

  Manisa Cam Hurda Alanlar

  Genellikle renkli içecek şişesi, araç camı biçimlerinde cam hurdalar bulunabilmekte. Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı madde geçirmeyen inorganik sert maddedir. Manisa çevresinde hurda cam alanlar içindeyiz.

  Plastik Hurda Alımı

  Güncel fiyatlarla kırkambar plastik hurdası, mavi kapak hurdası, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası alıyoruz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye denir. Manisa hurda plastik alımı yapan firmalar içinde bulunan firmayız. Burada bulunan Manisa naylon hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Manisa ile Manisa bölgesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası satışı yapmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  Manisa Hurda Fiyatları

  Manisa hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı günlük değişmekte. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alımında borsadan yüksek ton fiyatları sunuyoruz. En doğru hurda ton fiyatına ulaşmak için irtibata geçebilirsiniz.

  Hurda Araba Alanlar

  Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Manisa yakınlarında araç hurdası alım hizmetleri vermekteyiz. Ama araba hurdası evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Pek tabi sizlere hurda araba hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hurda vagon, trafikten çekme belgeli araba hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası gibi hurda zirai aletler, hurda motor .

  7/24 Açık Manisa Hurdacı

  7/24 açık Manisa hurdacı olarak 7/24 konumuza geliyoruz. Sektörün sağladığı kurumsallaşmalarla alet sayımızı arttırarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan dokuzdan bugüne değin hurdacılık sektöründe müşterilere hizmete devam ediyoruz.

  Kullanılmış Restaurant Malzemesi Alımı

  Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi 4 gözlü ocak, krom paslanmaz dinlendirici, paslanmaz krom evye, davlumbaz, krom küvet, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını görmek amacıyla siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makinesi, tabak ısıtma tezgahı, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satan firmalar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel restoran aletleri almaktayız. İyi durumda bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alım satımı yapıyoruz.

  Manisa Parça Kumaş Alanlar

  Bu sayfadaki Manisa kumaş hurdası ton fiyatı günceldir. Parti malı hurda ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı alımı için telefonlarımızı şimdi arayabilirsiniz. Manisa etrafında şifon kumaş, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası alım satımında yerinize geliriz. Manisa kilo ile kumaş hurda alanlar arasında en doğru fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz.

  Hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapılmaktadır. Parti malı poplin kumaş kırpıntısı, hurda atlet kumaşı, hurda parça kumaş, spot kumaş, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası alımı yapıyoruz.

  Manisa Bina Yıkımı

  Yıkımda istenen tüm önlemler Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkım işleri yapıyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri benzeri tüm hurda malzemeyi almaktayız. Manisa kentsel dönüşüm sebebiyle yıkılması gereken binaların gerektiği bir şekilde inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

  Hurda Akü Alanlar

  Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçlarını karşılamak nedeni ile bulunuyor. Akü hurdası içerdiği kurşunlu suları geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Hurda akü alan yerler bölümünün linkine tıklayın. Dolayısıyla Manisa hurdacısı Demtaş Metal ve benzeri şirket içerisinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapıyor. Aküler diğer ismiyle biriktireç büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi deposudur. Zamanla enerji depolamaz akülere akü hurdası diyoruz.

  Manisa Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Güvenilir bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde başarılı olduk. Fabrika yıkanların anlattığı gibi kolay bir iş değildir. Fabrika sökerken yıkılacak üretim yerinin etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika bozum ihalesini tamamladık. Manisa fabrika söküm işi deneyime sahibiz.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Müteahhitlerce kısa bir süreliğine kullanılan yük asansörleri, harç mikseri, boya tabancası, alçı karıştırma mikseri az kullanılmış portatif, plywood hurda 2.el olarak satılır. Yıkılan ev binalarından ayrılan hala kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, kapı, pimapenler alıyoruz. Bunun ile birlikte iflas eden esnaflardan aldığımız

  Manisa Hurda Nikel Alım Satımı

  Bu bölgede nikel turbo, %95 ile %99 şablon nikel hurdası, anot nikel alımında en iyi fiyatı veriyoruz. Nikel hurda zehirlidir. Bu yüzden nikel hurdalar alınıp, satılırken gayet dikkat ile çalışmalıyız. Manisa nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

  Beyaz Eşya Hurdası

  Kısa süre kullanılmış olan 2.el piyasasında satılabilecek durumdaki koltuk ve kanepelerinizi yerinize gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası alan yerler konulu makalemize ulaşabilirsiniz İkinci el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyaları, bilgisayar masası, çalışma koltuğu temin edilir. Manisa bölgesinde yeni gibi ve 2. el kanepeler alabilirsiniz. Her çeşit 2. El bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart almak nedeniyle çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Klima Hurda Alımı

  Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Manisa çevresinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Klima hurdası Manisa çevresinde oldukça fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmayız.

  Manisa Moloz Dökümü

  Firmamız tarafından satın alınan tüm hurda malzemenin bizlere ait alana taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkımdan sonra sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozlarının taşınma işleri itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Yıkım molozu Manisa Belediyesi tarafından belirlenen alanlara taşınıyor.

  Manisa Hurdacı Sitesi

  Manisa organize sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Manisa hurdacılar sitesi içerisindeki dükkânımızın vasıtası ile sektöre hizmet ediyoruz. Sırf bu türde malzemelerin alım satımını yapıyor değiliz. Çevreci dostlara temiz bir Manisa yaratmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz.