İçeriğe geç

Sarayönü Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  DEMTAŞ metal ismiyle Sarayönü çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Sarayönü merkez hurdacı firması olarak hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Her çeşit hurda satışı nedeniyle arayın. Konya Sarayönü bölgesinin çevresinde geri dönüşüm tesisleri içerisindeyiz. Konya Sarayönü hurdacı firmaları içinde öncüyüz.

  Konya geri dönüşüm tesisleri arasındaki DEMTAŞ metal hizmetinizdedir. Güncel Konya Sarayönü hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapıyoruz. Miktarı yüksek hurda malzeme alışverişlerinde piyasadan yüksek fiyat teklifler ediyoruz. Konya hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Konya Sarayönü hurdacı firması olarak her tür hurda malzemenizi alıyoruz.

  Normalde Konya Sarayönü hurdacı firmalar arasındayız. Ancak Sarayönü merkezinde de hurda alım hizmeti veriyoruz. Konya Sarayönü merkezinin çevresinde az kullanılmış ofis mobilyası ve hurda eşyalar alımı yapmaktayız. Sarayönü meydanda devamlı yaptığımız gibi hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere geliyoruz.

  Sarayönü Hurdacıları

  Sarayönü hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Konya Sarayönü çevresinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı amacıyla çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Konya ilinin en yaşanılası ilçesi Sarayönü ilk hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Sadece Sarayönü ilçe merkezinde değil, her şehirde hizmet vermekteyiz. Sarayönü genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürmeye devam ediyoruz. İşi bitmiş metal ve plastikleri eriterek sizlerin geleceğini kurtarıyoruz. Sarayönü hurdacı firması olarak Konya ilinin her yerinde hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanız için yakınınızdaki hurda nakil ekibimizi göndermekteyiz.

  Sarayönü Hurdacı Telefon Numarası

  Konya Sarayönü hurda alım hurdacılık hizmetleri sürdürdüğümüz ilçeler arasındadır. Dolayısıyla hurda fiyatları öğrenmek sebebi ile numaralarımızı aramalısınız. Sarayönü hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Hemen numaramızı arayarak günlük hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satın.

  Sarayönü Hurda Krom Alım Satımı

  Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom fiyatı gönderisini gezmek iyi gelir. Gayet sert yapısı gereği zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Hurda nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Sarayönü hurda krom fiyatları güncelliğini korumaktadır. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Sarayönü Hurda Alanlar

  Konya Sarayönü geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı DEMTAŞ metal her tür hurda atık alıyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

  Hurda demir almak amacıyla biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Sarayönü yerinden hurda alımı yapılan yerler içindedir. Hurdalarınızı gecikmeden satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası suyla temas ederse korozyona uğruyor. Bu sebeple hurdanın fiyatının inmesine sebep olur. Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı hurda ticareti yaparak sürekli hizmetler sunmayı istiyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum hurda ve sarı hurda, bakır hurdası, demir, hurda kablo, çinko, kurşun hurda alırken yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. Sarayönü hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz.

  Sarayönü Alüminyum Hurda Alan Firmalar

  Buradaki Sarayönü alüminyum hurda kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Sitemizde bulunanalüminyum hurdası alanlar metini okuyabilirsiniz. Siz kıymetli müşterilerin sayesinde durmadan profesyonelleşiyoruz. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için iletişim kurmanızı istiyoruz.

  Sarayönü bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda alımı yaparken hurda tartımını müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda alımı yapan firmayız. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız.

  Şirketimize verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Konya Sarayönü alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz.

  Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası gerçekleştiriyoruz.

  Sarayönü Pirinç Sarı Hurda Alanlar

  Sitemizdeki Konya Sarayönü sarı pirinç hurdası fiyatlarını her gün yollamaktayız. Hurda pirinç sarı alan yerler konulu metne bir göz atın. DEMTAŞ metal bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alım satımıyla iştigal ediyor.

  Sarayönü hurdacı depomuz her nevi hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Bu sebeple Sarayönü sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Gerçeği demek gerekirse hurda sarı ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır. Sarayönü ilçenin tümünde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz.

  Satıcılarda kırkambar hurda sarı, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri kıymetli hurdalar içinde sayılmaktadır. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç parça gibi hurda sarı çeşitleri vardır. Pirinç metaline bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle bilinmektedir.

  Sarayönü Kablo Hurdası Alım Satımı

  Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Sarayönü hurdacı arayanlar için buradayız. . Kablo hurdaları içindeki bakır tel sebebi ile hurda kablo alanlar için büyük önem taşır. Lakin tek damar hurda kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alımı yaparken piyasanın üstünde fiyatları sunuyoruz.

  Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Müşterilerde bolca ele geçen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini elden ödüyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık kablolar satmayı dileyenler şimdi arayın. Sarayönü hurdacısı olarak genellikle iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Kullanılış biçimlerine göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Çünkü sırf hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz.

  Tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından fazla fiyatlar sunuyoruz. Sarayönü genelinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları ticaretinde deneyime sahibiz. Sarayönü ilçesinde kablo hurdası almaktayız. Üstelik hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo alımı amacı ile arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile sıkça kullanılıyor. Kablo hurdası alanlar başlığıyla paylaşılmış metine göz gezdirebilirsiniz. İçindeki tellerin madenine bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sitemizdeki Sarayönü hurda kablo fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Konumdan hurda tek damar kablolar alıyoruz.

  Sarayönü Hurda Çinko Alım Satımı

  Konya, Sarayönü çevresinin her yerinden çinko hurdası alıyoruz. Buradaki Sarayönü hurda çinko levha kilo fiyatını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Çinko hurdası alımı yazımıza bir göz atmak istersiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha fiyat listesi istemek için arayın.

  Sarayönü Bakır Hurdası Alımı

  Bakır alan Sarayönü hurdacı telefon numarasını acilen arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır alan hurdacılar sitemizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alan firmayız. Buradaki Sarayönü bakır fiyat listesini dileyenlere saat başı yollamaktayız. Konya Sarayönü bakır hurdası alan yerler arasındayız. Sarayönü içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası alım satımı yapılır. Sarayönü hurda bakır kilo fiyatı için arayın.

  Demir Hurda Alan Yerler

  Sarayönü çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi edinmek sebebiyle hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı bölümüne bir göz atmalısınız.

  Demir hurdası, Sarayönü genelinde en fazla çıkarılan madenler içinde yer almaktadır. Bu sayfadaki Konya Sarayönü hurda demir ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Firmamız Sarayönü bölgesinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor.

  Unutmayın ki her cins demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alırız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı yazısını okuyunuz.

  Sarayönü Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Kurşunun kullanılmakta olan en eski bir maden olduğu söylenmektedir. Kurşun cevheri mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurda alımı makalesine mutlaka göz atmalısınız. Minare kurşunu, Kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yapıyoruz. Konya Sarayönü kurşun hurdası alımı hizmeti verdiğimiz ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Sarayönü hurda Cami kurşunu kilo fiyatını abonelerimize her gün yollamaktayız.

  Sac Hurda Alanlar

  Depolarımızda yeni ürün gibi 2. el trapez sac hurdası var. Sarayönü çevresinde hurda sac levha, sac hurda varil, galvaniz hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru, satmak sebebi ile arayınız. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Depo tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

  Sarayönü Jeneratör Hurdası Alım Satımı

  2.el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacıyız. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alım satımında yüksek fiyatlarla ödeme yapıyoruz. Endüstriyel sıfır gibi ikinci el jeneratör satıyoruz.

  En Yakın Sarayönü Hurdacı Telefon Numarası

  DEMTAŞ metal olarak Sarayönü çevresinde hurda malzeme alırız. Bu hizmet ile size en yakın hurda alanlar Sarayönü çevresinde hurdacılık yapmaktan onur duyuyoruz. En yakın Sarayönü hurdacı firma adı ile her cins hurda eşya alıp satmak sebebiyle deponuza gelmekteyiz. Sarayönü hurdacı firması bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile adresinizden hurda almaya başladık.

  Sarayönü Hurda Kağıt Alanlar

  Hurda kağıt, karton alıyoruz. Bu sayfadaki Konya Sarayönü hurda kağıt ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz Sarayönü Konya hurda kağıt alan firmalar arasındaki iş yerimiz sayesinde kırpıntı kağıt hurda, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı fiyatları sorabilirsiniz. İlçede beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası tartımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra titizlik ile satıcıya daha yüksek oranda kazanma imkanı veriyoruz. Daha fazla fiyatlarla peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, gazete hurdası alım satımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  Sarayönü Hurda Raf Alan Yerler

  Özellikle kapanan mandıralar tarafından satışa çıkarılan orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, demir raflar arasından personelimizce seçilen yeniden farksız duran 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Konya Sarayönü hurda çelik raf ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırıyoruz. Raf hurda alımı içeriğinin linkine tıklamalısınız. Sarayönü 2. el hurda raf almak nedeni ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

  Sarayönü Cam Hurda Alımı

  Cam saydam veya yarısaydam çoğunlukla sert bir yapıdaki sıvıları geçirmeyen amorf sert malzemenin adıdır. Sarayönü yakınlarında cam hurdası alan firmalar içindeyiz. Çağımızda şeffaf ve renkli kola meşrubat şişesi, otomobil camı türlerde hurda camlar çok fazla satılıp alınıyor.

  Sarayönü Hurda Plastik Alım Satımı

  Sarayönü plastik hurda alan firmalar arasında olan hurdacı firmasıyız. Buradaki Sarayönü plastik kg fiyatını isteyene bedelsiz yollamaktayız. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin ismidir. Konya şehri Sarayönü ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, hurda jelatin satmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri vardır. İyi fiyata hurda mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alıyoruz.

  Anlık Sarayönü Hurda Fiyatları

  Sarayönü hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi her dakika değişmekte. En doğru bilgiye erişmek amacıyla bize ulaşmanız gerekmektedir. Güncel akü hurdası fiyatları konulu konuya bir göz atın Şundan yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurda ticaretlerinde oldukça yüksek fiyatlar öneriyoruz.

  Hurda Araç Alanlar

  Bu sektörde hizmetimize devam etmekteyiz. Bazı dönemlerde Sarayönü etrafında hurda otomobil alım hizmetleri vermekteyiz. Pek tabi sizlere araba hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda otomobil vergiden muafiyet alma evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak çekme belgeli hurda araç, yük vagonu, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, hurda motor .

  7/24 Açık Sarayönü Hurdacı Firma

  7/24 hurda alan Sarayönü hurdacı firması firmamız aracılığıyla haftanın yedi günü sektöre hizmet ediyoruz. Sizlerin verdiği tecrübeyle araç gereç parkurumuzu arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Tam 1999’dan bugüne kadar hurdacılığa hizmet etmeye devam ediyoruz.

  2.el Restaurant Malzemesi Alanlar

  2.el tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bu sitedeki telefon numaralarını arayabilirsiniz. Çok kısa süreliğine kullanılmış bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, çöp sıyırmalı tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alınır. Profesyonel lokanta mutfağında kullanılacak olan ekipmanları alıyoruz. Elimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, lokanta tipi kuzine, hücreli aspiratör, paslanmaz krom küvet, evye, davlumbaz, krom yemek dilendiricileri vs endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini yakından inceleyebilmeniz amacı ile sizi işyerimize davet etmekteyiz.

  Kumaş Alanlar

  Spot hurda kot kumaş, hurda pantolonluk, hurda gabardin, hurda ceketlik, hurda eteklik, hurda örme kumaşı alımı için firmamızı şimdi aramalısınız. Sarayönü kiloyla hurda kumaş alan firmalar içindeyiz.

  Bu sayfada bulunan Sarayönü kumaş hurdası ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Konya Sarayönü etrafında viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş alım satımında adresinize geliyoruz.

  Kilosuyla dokuma kumaş hurdası, hurda penye, parça nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş hurdası, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alıp satmaktayız. Sarayönü etrafında hurda kumaş alımı yapıyoruz.

  Sarayönü Bina Yıkımı

  Aynen fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Sarayönü kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin eskimiş ev ve işyerlerinin uygun bir şekilde imar edilmesi nedeniyle yıkımını sağlıyoruz. Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, sökülen çelik kapı hurdaları, hurda pimapen ve benzeri her türden hurdaları ücretle alıyoruz.

  Yıkımlarda önem verilen iş güvenliği önlemleri Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz.

  Akü Hurda Alımı

  Arabalarda elektrik ihtiyaçlarında bulunuyor. Akümülatör diğer adıyla batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Hurda akü alım satımı bölümünü gezmelisiniz. Dolayısıyla DEMTAŞ metal gibi kendine ait geri dönüşüm kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapar. Akü hurdaları içindeki kurşun içeren akü suyu sebebi ile geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir. Zamanla şarj tutmaz bataryalara hurda akü denmektedir.

  Sarayönü Fabrika Bozumu

  Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Fabrika işiyle uğraşanların dediği biçimde kolay bir iş olmamıştır. Sarayönü fabrika sökümü deneyime sahibiz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde ünlü olduk. Daha önce çok sayıda fabrika söküm ihalesini başarıyla yerine getirdik. Fabrika sökerken yıkılması istenen imalathanenin detaylı bir biçimde dolaşılarak ihtiyaç duyulan projenin ayarlanması uygun olacaktır.

  Sarayönü İkinci El İnşaat Malzemesi

  Şantiyelerde inşaat vinçleri, harç mikseri, boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri 2.el demir iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır. Bununla birlikte ne yazık ki iflas eden depolardan edindiğimiz Yıkılmış elbiseci binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pencereler alan hurdacılar arasındayız.

  Nikel Hurda Alımı

  Konya Sarayönü ilçesinde turbo nikel hurdası, anot hurda nikel, %95 nikel şablon , %99 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir. Dolayısıyla nikel hurdası depolanırken gayet dikkatle çalışılmalıdır. Sarayönü nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

  2.el Ev Eşyası

  Her türlü ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek nedeniyle firmamızı arayabilirsiniz. Titizlik ile 2el olarak satışa sunulabilecek bir biçimdeki yemek takımlarını dilediğiniz yerden almaktayız. Hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya için güncel fiyat teklifi sunuyoruz. Geniş bilgi için buzdolabı hurdası alım satımı hakkında detaylı bilgi yazılan sayfamıza ulaşın Sarayönü bölgesinde sıfır gibi, 2.el ev mobilyası alabilirsiniz. 2.el personel koltuğu, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler alınır.

  Klima Hurda Alan En Yakın Yerler

  Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Sarayönü ilçesinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima Sarayönü ilçesinde en çok alım satımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

  Sarayönü Moloz Nakliyesi

  Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmaya göre yıkım molozunun taşınması itinayla personellerimizce yapılıyor. Sarayönü hurdacı tarafından alınacak her cins hurda malzemenin işyerimizi taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Molozlar Sarayönü Belediyesi tarafından daha önceden planlanan alanlara taşınması gerçekleştiriliyor.

  Sarayönü Hurdacılar Sitesi

  Sarayönü hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda iş yerimiz ile geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Sadece bu çeşit atıkların alımını yapmıyoruz. Sarayönü organize sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Çevreci dostlara güzel bir şehir oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz.