İçeriğe geç

Şiran Hurdacı Firma

  Aslında Şiran hurdacı firmaları içindeyiz. Fakat Gümüşhane Şiran merkezinde de hizmet vermekteyiz. Şiran merkez hurdacı firma olarak hurda alıyoruz. Şiran hurdacı firmaları arasında en iyi geri dönüşüm tesisiyiz. Şiran meydanında etrafında hurdacısıyız. Şiran hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyayı alıyoruz.

  Güncel Gümüşhane Şiran hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Demtaş Metal olarak Gümüşhane Şiran hizmetimizi sürdürüyoruz. Şiran meydanında yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile çağırdığınız adrese gelmekteyiz.

  Gümüşhane geri dönüşüm firmaları içerisindeki firmamız hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Her nevi hurda alıyoruz. Şiran merkezi bölgesinde ikinci el eşyalar ve hurda alımı yapmaktayız. Tonajlı hurda ticaretlerinde yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Gümüşhane hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

  Gümüşhane Şiran Hurdacı Firmalar

  Şiran bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri eriterek sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarmaktayız. Şiran hurdacısı mı arıyorsunuz? Başardınız. Gümüşhane Şiran çevresinde eşsiz bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Gümüşhane şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Şiran gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Şiran ilçe merkezinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Şiran hurdacısı olarak Gümüşhane ilçelerinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda için müsait hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Sizlerde her türlü hurda atık satışı nedeniyle çağrı merkezimizi telefon rehberinize ekleyebilirsiniz.

  Şiran Hurdacı Telefonu

  Şiran hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumdadır. Boş yere zaman geçirmeden arayın yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Gümüşhane Şiran yerinden hurda alımı hurdacılık faaliyetleri sürdürdüğümüz ilçeler içerisindedir. Bu yüzden hurda atık fiyatları öğrenmek amacıyla cep telefonumuzu aramanız yeterlidir.

  Krom Hurdası Alanlar

  Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Şiran hurda krom fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için iletişime geçin. Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Hurda krom fiyatı içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için iletişime geçin.

  Şiran Hurda Demir Alan Hurdacılar

  Firmamız Şiran bölgesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Demir hurdası, yer kabuğunda en fazla satılan metaller içindedir. Buradaki Gümüşhane Şiran ekstra demir hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı gönderisine göz atın.

  Güncel anlık hurda demir kilo fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir alanlar gönderisini okuyunuz. Bildiğiniz üzere her tür demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu alırız. Şiran ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Hurda Çinko Alan Hurdacı

  Sitemizdeki Gümüşhane Şiran hurda çinko levha ton fiyatını her gün gönderiyoruz. Çinko hurda alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Şiran ilçesinin her yerinde hurda çinko alıyoruz.

  Şiran Pirinç Sarı Hurda Alanlar

  Şiran hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yapmaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Bu sitede yayınlanan Şiran hurda sarı fiyat listesini grubumuzdakilerle eş zamanlı bir şekilde paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı alanlar başlıklı konuyu okuyabilirsiniz. Şiran ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Şiran hurdacı firmamız bu hurdaların yanında hurda sarı pirinç bronz araiş alım satımında en iyi fiyatı uyguluyor.

  Doğruyu demek lazım ise sarı hurda isminde hurda türü bulunmamaktadır. Bununla beraber kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Pirinç metaline yöresel olarak rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Bu yüzden Şiran sarı pirinç hurda ticareti yapanlardanız.

  Şiran Kurşun Hurdası Alan Hurdacı

  Kurşun metalinin kullanılmakta olan eski madenler arasında olduğu düşünülmektedir. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun hurdası alımı gönderisini gezmek iyi gelecektir. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk alımı yapıyoruz. Şiran kurşun hurda alımıyla uğraştığımız yerlerdendir. Bu sayfadaki Şiran hurda Cami kurşunu fiyatlarını günlük gönderiyoruz.

  Şiran Sac Hurda Alım Satımı

  Sac hurda alıyoruz. Kiler çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Gümüşhane Şiran bölgesinde sac levha hurdası, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, fiyatı öğrenmek amacıyla. Hali hazırda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır.

  Şiran Kablo Hurda Alım Satımı

  Şiran bölgesinde bolca edinilen Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar ticaretinde hemen nakit ödeme yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre yeraltı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz.

  Yerinden hurda enya kablo, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Ayrıca tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablo, çok damarlı kablolar alımında değerinin üzerinde fiyatı gönderiyoruz. Şiran ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler arasındayız. Tonajlı kablo hurdası alırken hurda kablo borsasından daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo alan yerler başlıklı içeriği ziyaret edin.

  İçinde bulunan tellerin cinsine bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Burada paylaşılan Gümüşhane Şiran fare yemez kablo kg fiyatı bugün güncellenmiştir. Kablo hurdaları içerdiği bakır sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için çok önemlidir. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Şiran hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Bir de hurda alüminyum kablolar fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Şiran hurdacısı Demtaş Metal her çeşit antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Şiran hurdacı arayanlar için buradayız. .

  Şiran Bakır Hurda Alım Satımı

  Şiran genelinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar sitemizde geniş bilgi bulabilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Hurda bakır alan Şiran hurdacı telefon numarasını hemen arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Sayfamızdaki Şiran hurda bakır kg fiyatını kayıt olanlara güncel olarak ulaştırılmaktadır. Gümüşhane Şiran bakır hurda alan yerler arasındayız.

  Şiran bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Bakır bobin hurda, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurda alıyoruz.

  Şiran Alüminyum Hurda Alanlar

  Ek olarak alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası alıyoruz. Bize güvendiğiniz sebebiyle sonsuz teşekkürler.

  Gümüşhane Şiran alüminyum hurda alan hurdacılar arasında lideriz. Sizlerin sayesinde her gün profesyonelleşiyoruz. Alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek alan hurdacı firmasıyız.

  Şiran ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımında hurda tartımını gözünüzün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı için telefon etmenizi bekliyoruz. Sayfamızdaki Şiran alüminyum hurdası fiyat listesini kayıt olanlara ücretsiz ulaştırılmaktadır. Hurda alüminyum alan yerler başlıklı metini okuyun

  Şiran Hurda Alanlar

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Zamak hurda, torna artığı, çelik hurda, hurda kalay alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda çelik almak için adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

  Gümüşhane Şiran geri dönüşüm firması Demtaş Metal her türlü hurda alım satımı yapıyor. Tonajlı hurda sarı ve hurda demir, bakır hurdası, kurşun, kablo hurdası, çinko, alüminyum hurdası alımında fiyat listeleri uyguluyoruz. Şiran hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz. Şiran adresten hurda alımı yaptığımız ilçeler arasındadır. Zararınızı önlemek için elinizdeki hurdaları zaman harcamadan elinizden çıkarın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Bu sebep ile hurdanızın fiyatı düşüyor.

  Klima Hurdası Alanlar

  Şiran çevresinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Hurda klima Şiran çevresinde en çok alınan hurda eşyalar arasındadır. Hurda kombi alan hurdacılar içindeyiz.

  Şiran Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Fabrika yıkımı sonrasında anlaşmaya göre molozun nakliyesi itinayla firmamızca yapılıyor. Yıkım molozu Şiran Belediyesi Fen işlerince daha önceden belirlenen yerlere boşaltılıyor. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların tesisimize taşıma işleri bedelsiz yapılmaktadır.

  Şiran Hurda Nikel Alımı

  Bu nedenle nikel hurdaları toplanırken mümkün olduğunca dikkat ile davranmalıyız. Nikel hurdaları arsenik içerdiğinden zehirlidir. Bu bölgede %99 şablon nikel hurda ile %95 şablon nikel, turbo nikel hurda, anot nikel hurdası alımında borsasının üzerinde fiyatlar veriyoruz. Şiran nikel hurdaları alıyoruz.

  Şiran Bina Yıkımı

  Şiran kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılacak apartmanların en baştan inşaatının yapılması sebebi ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda belirtilen güvenlik önlemleri Üstteki fabrika yıkımında yaptığımız üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

  Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler ve benzeri tüm hurda eşyayı almaktayız.

  Şiran Hurdacı Sitesi

  Vatandaşlarımıza her hali ile yaşanılır bir Gümüşhane Şiran bırakmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Sırf bu atıkların ticaretini yapıyor değiliz. Şiran OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Şiran hurdacılar sitesi 9. blok içinde bulunan dükkânımız ile hurda eşya alım satımı işine başladık.

  Şiran Kırık Cam Hurda Alanlar

  Cam saydam yada yarısaydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeleri koruyan organik olmayan katı malzemenin isimdir. Şiran etrafında hurda cam alan yerler içindeyiz. Çağımızda rengarenk kola meşrubat şişesi, kırık oto camı biçimlerinde cam hurdası tonajlı eritiliyor.

  Otomobil Hurdası Alanlar

  Pek tabi size araç hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Şiran hizmet ediyoruz. Zaman zaman Şiran etrafında araç hurdası alımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek kazalı hurda otomobil, hurda çeki demiri hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda vagon, hurda motor satışı için dilediğiniz gün arayabilirsiniz. Fakat otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

  Şiran İkinci El Restaurant Malzemeleri Alımı

  İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, aspiratör, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, krom yemek dilendiricileri, sanayi tipi set üstü meykap vb endüstriyel otel ve mutfak malzemesini incelemeniz amacıyla alıcıları depomuza davet etmekteyiz. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar satan firmalar bizimle iletişim kurabilir. İş görecek durumda otel tipi bulaşık makinası, tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, buz makineleri alımı yapmaktayız. Sanayi tipi restaurant mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

  Kumaş Hurdası Alan Hurdacılar

  Burada yayımlanan Şiran hurda kumaş fiyat listesini her gün gönderiyoruz. Yüksek tonajlı kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satmak amacıyla bizi hemen aramalısınız. Gümüşhane Şiran çevresinin her tarafında viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda süprem alımlarında yerinize gelmekteyiz. Gümüşhane Şiran kilo ile tartım yaparak hurda kumaş alanlar içerisindeyiz.

  Şiran etrafında kumaş hurdası alıyoruz. Parti malı poplin kumaş kırpıntı, atletlik kumaş, hurda parça kumaş, spot kumaş hurdası, mayo kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası alımı yapmaktayız.

  Şiran Anlık Hurda Fiyatları

  Daha geniş sitemizdeki yeni hurda fiyatları yazıya göz gezdirebilirsiniz Unutmayın ki yüksek miktarda hurdaların alımında ton fiyatından daha fazla fiyatlara alımlar yapıyoruz. Şiran hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri hurda borsasında saat başı değişiklik göstermektedir. Kesin bilgiye ulaşabilmek nedeni ile bize ulaşmanız yeterlidir.

  Şiran İkinci El Hurda Raf

  Sayfamızdaki Şiran ikinci el market rafı kilo fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Raf hurdası alan yerler gönderisine kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Hurda raf Şiran satın almak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Özellikle yenilen butiklerden aldığımız mağaza raf hurdası, teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, demir raflar içinden seçilen yeni durumdaki 2.el raf satan yerler içindeyiz.

  Karton Hurda Alımı

  Avantajlı hurda kağıt fiyatlarıyla kağıt peçete, kuşe kağıt, bristol hurda, kullanılmış gazete, kağıt bardak alan yerler içindeyiz. Şiran kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki işletmemiz sayesinde kırpıntı kağıt, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası fiyatı edinebilirsiniz. Hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. Buradaki Şiran karton hurdası ton fiyatlarını isteyene güncel olarak ulaştırılmaktadır Bölgenin tümünde 1. hamur beyaz kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlik ile hurda satıcılarına çok daha fazla oranda kazanç etme imkanı iletiyoruz.

  Plastik Hurdası Alım Satımı

  Şiran plastik hurdası alan yerler arasında lider konumdaki firmayız. Sitemizde paylaşılmış olan Gümüşhane Şiran plastik hurdası fiyat listesi günceldir. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

  Gümüşhane şehri Şiran bölgesinin tamamından jelatin hurda, plastik abs, polipropilen moblen, hurda polistren kristal satmak için bize ulaşabilirsiniz. İyi fiyatla pet şişe hurdası, naylon poşet, kırmızı, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

  İkinci El Eşya

  Değerinden fiyatlarla kullanılmış, 2.el mobilya ve aksesuarlar satıyoruz. Kısa bir süre kullanılan 2. el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart almak maksadıyla numaralarımızla etkileşime geçebilirsiniz. Temiz ikinci el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki kanepe, koltuklarınızı konumunuzdan alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vs hurda beyaz eşya için iyi fiyat sunulmaktadır. Daha geniş bilgi için çamaşır makinası hurdası alan hurdacılar konulu sitemize ulaşın İkinci el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyası, bilgisayar masaları, sekreter koltukları stoğu sormak amaçlı olarak firmamızı telefonlarımızı aramanız yeterlidir.

  7/24 Açık Şiran Hurdacı Firması

  7/24 hizmet veren Şiran hurdacı iş yerimiz aracılığı ile haftanın yedi günü sektörde hizmet ediyoruz. Sektörün sağladığı tecrübelerle alet sayımızı çoğaltarak çoğalan hizmetlerimize devam ediyoruz. Yaklaşık iki bin beşden buyana hurda alım satımında yirmi dört saat hizmet etmeye devam ediyoruz.

  Hurda Akü Alım Satımı

  Aküler başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur. Motosikletlerde elektrik ihtiyacı nedeni ile kullanılır. Hurda akü alan hurdacı firma sayfamıza göz atın. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme kazanları olan işletmeler sulu akü ve kuru akü alım satımı yapmaktadır.

  Zamanla şarj tutmaz aküye akü hurdası diyoruz. Akü hurdaları içerisindeki kurşunlu suyu sebebi ile geri dönüşüm tesisleri için değerlidir.

  En Yakın Şiran Hurdacı Numarası

  Şiran en yakın hurdacı firması ismi ile her nevi hurda malzeme alımında ayağınıza gelmekteyiz. Demtaş Metal firmamızla Şiran ilçesinde hurda malzeme alımı işleri yapmaktayız. Bu biçimde sizlere en yakın hurdacı Şiran çevresinde hizmet ediyoruz. Şiran hurdacı istihdamındaki çalışanlarımız ile konumdan hurda malzeme alım hizmetimiz var.

  Şiran Hurda Jeneratör Alımı

  2. el jeneratör satanlar arasında en yakın yerlerdeniz. Jeneratör hurdası alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör alınır, satılır.

  Şiran 2.El İnşaat Malzemeleri

  Birde işi bırakmak mecburiyetinde kalan satıcılardan almış olduğumuz Yıkılmış depo benzeri binalardan bir kenara ayırılan yeni gibi 2.el kapı, pencere, mutfak dolapları alan hurdacı firmalar içindeyiz. Tamamlanmış projelerde boya makinesi, yük asansörü, alçı sıva mikseri, harç mikseri az kullanılmış vidalı iskele, hurda 2.el plywood bulunur.

  Şiran Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  İnsanların bahsettiği gibi kolay bir iş olmamıştır. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak iş yerinin titizlikle gezilerek ihtiyaç duyulan ekipmanın hazırlanması gereklidir.

  Güvenli biçimde fabrikaları söküyoruz. Şiran fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz. Böylelikle fabrika sökümü yapanlar içerisinde başarılı yerdeyiz. Sektöre girdiğimizden bu yana sayısız fabrika söküm ihalelerini yerine getirdik.