İçeriğe geç

Gelendost Hurdacı Firması

  Isparta Gelendost çevresinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Şu an Isparta Gelendost hurdacı firmalar içerisindeyiz. Elbette ki Gelendost merkezinde de hizmet veriyoruz. Isparta Gelendost hurdacı firma olarak hurda alımı yapmaktayız.

  Gelendost meydanında yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle araç göndermekteyiz. Gelendost hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz.

  Isparta Gelendost hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz. Gelendost merkezinin her sokağında hurda ve ikinci el ofis mobilyası almaktayız. Demtaş Metal şirketimiz ile Isparta yakası yakınlarında hurda alım satımı yapıyoruz.

  Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Anlık Isparta Gelendost hurda fiyat listesi ile alım yapmaktayız. Çok miktarda hurda malzeme satanlara piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Isparta hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Isparta hurdacı olan firmamız hizmetinizdedir.

  Gelendost Hurdacıları

  Gelendost hurdacı mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Isparta Gelendost merkezinde yep yeni bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her nevi çinko hurdası satışı sebebi ile numaralarımızı tuşlamalısınız. Isparta şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Gelendost 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Sadece Isparta Gelendost ilçe merkezinde değil, tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Gelendost hurdacı olarak Isparta ilçelerinde hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın taşınması için çevrenizdeki hurda alım araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Gelendost merkez mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Metalleri eriterek tüm halkımızın faydalanması için çalışıyoruz.

  Gelendost Hurdacı Telefonu

  Gelendost adresten hurda malzeme alımı her nevi hurda alımı hizmetleri verdiğimiz yerler içerisindedir. Şimdi arayıp anlık hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satarak peşin para kazanabilirsiniz. Gelendost hurdacı telefonu sitemizin altında bir tıkla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Bu sebeple hurda atık fiyatı talep etmek sebebiyle bizleri aramanız gereklidir.

  Gelendost Demir Hurdası Alan Firma

  Gelendost ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Anlık güncel demir hurda fiyat listesi için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alımı makalemize bakmak istersiniz.

  Demir, yeryüzünde çokça bulunabilen metaller içinde yer almaktadır. Buradaki Isparta Gelendost 1.sınıf hurda demir ton fiyatlarını bip grubumuza üye olanlarla her hafta paylaşıyoruz. Demtaş Metal Isparta Gelendost ilçe genelinde demir hurdası alım satımı yapıyor.

  Hatırlamanızı isteriz ki her tür pencere demiri, demir trabzan, demir kapı alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımına bakmak istemelisiniz.

  Krom Hurdası Alan Hurdacı

  Gayet sert olduğu için zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanılıyor. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal oluşur. Sitemizdeki Gelendost hurda krom kilo fiyatını abonelerimizle her saat paylaşıyoruz. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı firmalar paylaşımımızı mükemmel bir şey yapacaksınız. 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçebilirsiniz.

  Gelendost Bakır Hurdası Alan Hurdacı

  Bu sayfadaki Gelendost yanık bakır hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile bedelsiz paylaşıyoruz. Isparta Gelendost hurda bakır alan yerler arasındayız. Gelendost bakır hurdası fiyat listesi için iletişim numaramızı arayınız. Bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alanlar içerisindeyiz. TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Gelendost bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar içeriğimizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır alan Gelendost hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

  Gelendost Kurşun Hurda Alan En Yakın Yerler

  Gelendost kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız ilçeler içerisindedir. Buradaki Gelendost hurda kurşun fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Kurşun levha hurdası, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi kurşun hurdası alıyoruz. Kurşun hala kullanılan eski madenlerdendir. Cevherleri olan kurşun mavimsi rengiyle biliniyor. Kurşun hurda alan hurdacı firmalar gönderimizi ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayacaktır.

  Çinko Hurda Alım Satımı

  Gelendost ve çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Isparta Gelendost çinko hurdası fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alanlar konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için konusunun linkine tıklayın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alıyoruz.

  Gelendost Hurda Alanlar

  Gelendost adresten hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Hurdanızı hiç zaman harcamadan paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylelikle hurdanın değerini düşürmektedir. Tonajlı sarı hurda ve alüminyum, kablo, hurda bakır, çatı minare kurşunu,hurda çinko, demir hurdası alımlarında değerinin üstünde fiyat teklifi sunmaktayız. Gelendost hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz.

  Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, kalay hurda, hurda çelik almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak devamlı kazançlar edinmeyi ilke edindik. Hurda sarı alımı için kapınıza gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Isparta Gelendost ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

  Gelendost Sarı Pirinç Hurda Alan Firmalar

  Bu yüzden Gelendost hurda sarı alım satımı yapan firmayız. Gerçekte sarı hurda adında hurda türü varolmamıştır. Firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı hurda radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurdası ticaretinde öncülük etmektedir. Sitemizdeki Gelendost pirinç sarı ton fiyatlarını isteyenlere güncel olarak göndermekteyiz. Sarı pirinç hurdası alanlar başlıklı metini okuyun. Gelendost hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

  Gelendost genelinde sarı hurda almaktayız. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda parça benzeri sarı hurda cinsleri vardır. Pirinç hurdalar yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor.

  Gelendost Kablo Hurda Alım Satımı

  Kablo hurdası içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alanlar için önem taşır. Kullanıldığı alanlara göre yer altı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından daha yüksek fiyatlar sunuyoruz.

  Gelendost genelinde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alımında öncüyüz. Satıcılarda çoğunlukla ticareti yapılan 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda kablo alan hurdacı hakkında paylaşılmış makaleye bir göz gezdirebilirsiniz.

  Her yerden enya kablo hurdaları, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Çünkü yalnızca hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. İçindeki tellerin madenine bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isim alır. Sitemizdeki Gelendost hurda bakır kablo ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası satmayı dileyenler şimdi arayın.

  Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Gelendost hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. Bunların yanısıra hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası alımı esnasında en güncel fiyatı vermekteyiz. Ek olarak alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Isparta Gelendost ilçesinin tamamında hurda kablo alan firmayız. Gelendost hurdacı firması olarak genellikle antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası ticareti yapıyoruz.

  Gelendost Alüminyum Hurda Alan Firmalar

  Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Isparta Gelendost hurda alüminyum alanlar arasındayız. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası Gelendost hurdacısıyız. Gelendost ilçesinin tümünde hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alımı için tartımları gözünüzün önünde yapmaktayız. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alabilmek için aramanızı bekliyoruz. Sitemizdeki Isparta Gelendost alüminyum hurda kilo fiyatını abonelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Güvenli bir biçimde alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu ticareti amacıyla arayın. Hurdalarını bize satanların destekleriyle daha hızlı gelişiyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Hurda Sac Alım Satımı

  Sac hurdası alıyoruz. Kiler çatısı kapatmak için kullanabilirsiniz. Hali hazırda sıfırdan farksız 2.el trapez sac hurdası var. Gelendost çevresinin tümünde hurda sac levha, sac varil hurda, galvaniz paslanmaz sac, trapez, galvanizli boru, kilo fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla.

  Plastik Hurda Alımı

  Isparta il Gelendost ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Gelendost hurda plastik alan firmalar içerisinden öne çıkan Gelendost hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Gelendost hurda plastik fiyat listesi güncellenmiştir.

  Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri çeşitleri vardır. Avantajlı fiyatla pet şişe hurdası, kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda market poşeti, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası alıyoruz.

  İkinci El Jeneratör Alımı

  Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör satıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız. Bozulmuş jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alan şirketler içerisindeyiz.

  Gelendost İkinci El Hurda Raf

  Hurda raf demiri alıyoruz. Özellikle batan yerlerden aldığımız orta reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, market rafı hurdası, mağaza rafı hurdaları arasından personelimizce seçilen yeni gibi ikinci el hurda raf satıyoruz. Sayfamızdaki Isparta Gelendost hurda çelik raf ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda raf alım satımı bölümümüze bir göz atmak istersiniz. Raf hurdası Gelendost almak sebebi ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Gelendost Akü Hurda Alan Hurdacı

  Aküler diğer adıyla batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Biraz müddet sonra şarj olmaz aküye akü hurdası denir. Akü hurda alan hurdacı firma paylaşımını okursanız iyi olacaktır. Dolayısı ile Gelendost hurdacısı Demtaş Metal benzeri firma içerisinde geri dönüşüm kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir. Hurda akü içinde bulunan kurşunlu suyu ayrıştırıldığından geri dönüşüm için değerlidir. Otomobillerde elektrik enerjisi deposu bulunuyor.

  Gelendost Fabrika Sökümü

  Güvenli bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Fabrika sökülmeden önce yıkımı yapılacak binanın etraflıca dolaşılarak uygun proje ve ekipmanın seçilmesi çok daha doğrudur. Isparta Gelendost fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Bu sayede fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde başarılı olduk. Sektörde sayısız fabrika yıkım ihalelerini gerçekleştirdik.

  Güncel Gelendost Hurda Fiyatları

  Kesin hurda fiyat listesine ulaşabilmek nedeni ile iletişime geçebilirsiniz. Gelendost hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan fiyatlar Gelendost hurda borsasında hızlı bir biçimde değişmektedir. Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken diğer Gelendost hurdacılardan özel ton fiyatları tavsiye ediyoruz.

  Gelendost İkinci El Endüstriyel Aletleri Alan Hurdacı Firmalar

  Çok kısa bir süreliğine kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza hazırlık dolabı, tezgah alım satımı yapmaktayız. Kullanılmış tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle irtibata geçebilir. İşyerimize bulunan teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, restoran tipi set üstü ocak, hücreli aspiratör, dilendirici küveti, krom evye, krom davlumbaz, krom paslanmaz yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel tipte mutfak aletlerini görmek amacı ile sizleri depolarımıza davet ediyoruz. Sanayi tipi 2.el restaurant aletleri alıyoruz.

  Gelendost Kumaş Alımı

  Kilosuyla parça nevresim kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, hurda poplin kumaş, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası alımlarında peşin ödeme yapmaktayız. Isparta Gelendost çevresinin tümünde kumaş hurdası alımı yapılmaktadır. Spota düşmüş pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş satışı yapmak için firmamızı hemen arayın. Gelendost ilçesinde viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı hurdası, şifon kumaş, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası alım satımlarında dilediğiniz konuma gelmekteyiz. Isparta Gelendost kilo ile tartıp kumaş hurda alan hurdacılar arasında en doğru fiyatı veriyoruz. Buradaki Gelendost kumaş hurdası fiyatlarını grubumuzdakilere bedelsiz yolluyoruz.

  Kağıt Hurda Alanlar

  İlçenin tamamında 1. hamur beyaz kağıt, renkli hurda kağıt, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyetle hurda satmak isteyenlere daha yüksek kâr elde etme olanağı yöneltiyoruz. Gelendost kağıt hurdası alımı yaptığımız bölgeler içinde yer alır. Bu sitede bulunan Gelendost karton hurda fiyat listesini grubumuza üye olanlara günlük yollanmaktadır derinden çok fiyatlarla bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, peçete hurdası, kullanılmış gazete alanlar arasında en fazla ton fiyatını biz teklif etmekteyiz. Gelendost hurda kağıt alanlar arasındaki firmamız sayesinde matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli kilo fiyatı öğrenebilirsiniz.

  En Yakın Gelendost Hurdacı Telefonu

  Gelendost en yakın hurdacı deposu ismi ile hurda eşya alıp satarken arzu ettiğiniz yere geliyoruz. Böylelikle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Gelendost genelinde hurdacılık yapmaktan onur duyuyoruz. Gelendost hurdacı firması olan firmamız ile yerinizden her türde hurda alımı yapıyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Gelendost bölgesinde hurda malzeme alıyoruz.

  Nikel Hurda Alan Firma

  Nikel hurda kükürt ve arsenik içermektedir. Dolayısıyla hurda nikeller alım satımında çok özen ile çalışmalıyız. Gelendost hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede turbo nikel hurda, anot nikel, %95 şablo nikel hurdası ile %99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz.

  Gelendost Bina Yıkımı

  Gelendost kentsel dönüşüm içerisinde yıkılması gereken apartmanların yenilenerek inşaatının yapılması nedeni ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri gibi tüm hurda eşyayı almaktayız. Üst taraftaki fabrika söküm işlerinde yaptığımız üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında önem verilen tüm iş güvenliği önlemleri

  Hurda Araba Alanlar

  Ara sıra Gelendost etrafında araç hurdası alıyoruz. Gelendost hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Evrak işi olmayan hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdaları, vagon hurdası, trafikten çekme belgeli araba hurdası, motor hurdası gibi hurdaların fiyatını öğrenmek için istediğiniz gün arayabilirsiniz. Elbette sizlere otomobil hurdası alımı hakkında yardım etmek isteriz. Fakat hurda araç trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

  Gelendost Hurdacılar Sitesi

  Her haliyle iyi bir şehir için yılmadan çalışıyoruz. Gelendost hurdacılar sitesi içindeki dükkanımızla hurda alım satımı işlerine başladık. Yalnızca bu türlü eşyaların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Gelendost sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.

  7/24 Açık Gelendost Hurdacı

  7/24 açık Gelendost hurdacı firması dükkânımız yardımıyla zamana takılmadan çalışıyoruz. Yaklaşık 39 yıldan beri hurdacılık faaliyetleri yürütüyoruz. Yılların bahşettiği profesyonellikle araç gereç parkurumuzu geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Gelendost İkinci El İnşaat Malzemesi

  Bunun ile birlikte kapanan esnaflardan almış olduğumuz İnşaat alanlarında inşaat vinci, harç pompası, boya makinesi, alçı makinesi 2.el demir iskele, ikinci el plywood alıyoruz. Yıkılmış lokanta vb. binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, kapı, pimapen pencere alan hurdacılar arasındayız.

  Beyaz Eşya Hurdası

  2. El büro ofis mobilyası, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası alımlarında ücreti peşin para ödüyoruz. Gelendost Isparta ve çevresinde kullanılmış, 2.el ev mobilyaları alabilirsiniz. Titiz kullandığınız ikinci el olarak satılabilecek durumdaki oturma gruplarınızı konumunuzdan değerinde alıyoruz. Buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgilere amacı ile hurda çamaşır makinası alımı başlıklı makaleye bakabilirsiniz Her çeşit ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik ev aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak nedeniyle bize ait numaralarla irtibat kurarak ulaşabilirsiniz.

  Klima Hurdası Alanlar

  Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Gelendost ilçesinde çok satılan hurda malzemeler arasında yer almaktadır. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Gelendost etrafında ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

  Gelendost Moloz Nakliyesi

  Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle antlaşmaya göre molozların nakliyesi güvenli bir biçimde firmamızca yapılıyor. Yıkım molozları Gelendost Belediyesi Fen İşleri tarafından planlanan araziye taşınır. Gelendost hurdacı Demtaş Metal tarafından satın alınan tüm hurdaların depomuza nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

  Gelendost Cam Hurda Alanlar

  Cam yarı saydam ya da tam saydam oldukça kırılgan bir yapıdaki sıvı madde tutan amorf ve organik olmayan katı bir malzemedir. Son zamanlarda şeffaf ve renkli kırılmış oto camları, cam şişe benzeri cam hurda cinsleri baya fazla satılıp alınıyor. Gelendost yakınlarında hurda cam alan hurdacılar arasındayız.