İçeriğe geç

Karabağlar Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  Hurdacı olarak hurdanızı almaktayız. Her nevi hurda satmak için arayabilirsiniz. Güncel Karabağlar hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapıyoruz. Normalde Karabağlar hurdacı firmalar arasındayız. Fakat İzmir Karabağlar merkezinde de hizmetler veriyoruz. İzmir geri dönüşüm firması olan Demtaş Metal hizmet sunmaya devam etmektedir.

  Karabağlar genelinde olduğu gibi hurda almak amacıyla araç göndermekteyiz. Demtaş Metal şirketimiz ile Karabağlar bölgesinde hurda malzeme alıyoruz. Karabağlar merkezinde az kullanılmış ofis mobilyası ve hurda malzeme almaktayız. Karabağlar merkez hurdacı firması olarak Karabağlar merkezinin etrafında hurdacılık yapmaktayız. İzmir Karabağlar şehir merkezinde hurda plastik ve metal dönüşümü yapan şirketiz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat teklifler vermekteyiz. İzmir hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. İzmir Karabağlar hurdacı firmaları arasında lideriz.

  İzmir Karabağlar Hurdacı Firma

  Karabağlar hurdacısı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. İzmir Karabağlar ilçesinde eşsiz bir anlayışla hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her tür hurda malzeme satışı amacıyla bizi aramalısınız. İzmir şehir merkezine bağlı naif ilçesi Karabağlar daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Karabağlar bölgesinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Karabağlar merkez mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek tüm insanların geleceğine fayda sağlıyoruz. Karabağlar hurdacısı olarak İzmir bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurda için yakında bulunan hurda taşıma elemanlarımızı yönlendirmekteyiz.

  Karabağlar Hurdacı Telefon Numarası

  İzmir Karabağlar hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. İzmir Karabağlar yerinden hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Zaman kaybetmeden numaramızı arayarak anlık hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satabilirsiniz. Bu nedenle hurda satışı yapmak nedeniyle çağrı merkezimizi aramanız gereklidir.

  Kurşun Hurdası Alanlar

  Karabağlar İzmir hurda kurşun alım satımı için kapınıza geldiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızda bulunan İzmir Karabağlar kurşun hurdası kilo fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Metal kurşunun hala kullanılan madenlerden biri olduğu biliniyor. Cevher şeklindeki kurşun metali gümüş-mavi rengiyle bilinir. Kurşun hurdası alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurda, Cami kurşun hurdası satışı yapmak için firmamızı tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz.

  Karabağlar Krom Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz.

  Nikelle işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Karabağlar hurda krom tank fiyatlarını whatsapp gurubumuza üye olanlara bedelsiz yollanmaktadır. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatı bağlantısına tıklamalısınız.

  Karabağlar Hurda Alım Satımı

  Karabağlar geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Demtaş Metal her nevi hurda malzeme alım satımı yapıyor. Hurda alüminyum almak amacıyla evinize kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Karabağlar yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Hurdanızı şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu sebepten hurdanızın değeri düşmektedir. Tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alırken piyasadan yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Karabağlar hurda alanlar arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuz ile ön plana geçiyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Hurda zamak antimon, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz.

  Sac Hurda Alanlar

  Hurda sac alıyoruz. Firmamızda her çeşit 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Karabağlar İzmir bölgesinin tümünde sac hurda levha, sac varil, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru, fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle. Ek bina tavanı kaplamak için kullanabilirsiniz.

  Karabağlar Çinko Hurda Alım Satımı

  Karabağlar bölgesinin tümünde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Karabağlar nikel hurdası fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurda alan hurdacı makalemize bir göz atmak isteyebilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz.

  Karabağlar Hurda Alüminyum Alımı

  Firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. İzmir Karabağlar alüminyum hurda alan firmalar arasında öncüyüz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Karabağlar ilçesinin her yerinde hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımları teknolojik aletlerle yapmaktayız. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı yapmak için telefon etmenizi bekliyoruz. Sitemizdeki Karabağlar hurda alüminyum kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacı başlığıyla yazılmış makaleyi inceleyebilirsiniz Bununla birlikte alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdasını satanların sayesinde daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz.

  Demir Hurdası Alım Satımı

  Güncel hurda demir kilo fiyatları öğrenmek nedeniyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı paylaşımına göz gezdirmek istemelisiniz. Karabağlar çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda ticareti yapıyoruz.

  Demir hurdası, dünyada en çok bulunabilen metaller içerisindedir. Sitemizdeki Karabağlar inşaat demiri fiyat listesini isteyenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Karabağlar bölgesinde hurda demir alım satımı yapıyor. Unutmayın ki her cins demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu için nakit ödeme yapan firmayız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma makalemize bir göz atın.

  Karabağlar Bakır Hurdası Alımı

  Bu sayfadaki Karabağlar soyma bakır hurdası kg fiyatını dileyenlere her gün yollanmaktadır. İzmir Karabağlar bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Karabağlar bakır hurdası fiyatları için çağrı merkezimizi arayın. Hurda bakır sitemizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Karabağlar içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Karabağlar hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Soyma bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, Bakır talaş hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası alan firmayız.

  Karabağlar Kablo Hurda Alanlar

  Kablo elektriğin iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. İlaveten hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz. İzmir Karabağlar bölgesinde kolayca satılan %40 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini nakitle ödüyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Karabağlar hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . İçerisindeki telin madenine bağlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin isim alır. Sitemizde yer almakta olan İzmir Karabağlar bakır kablo fiyat listesini dileyenlere güncel olarak yollanmaktadır. İzmir Karabağlar hurdacısı olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablolar alıyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez satmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Hurda kablolar tellerindeki bakır oranı sebebiyle hurda kablo alanlar için önem taşır.

  Çünkü firmamız sadece hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken ederinden fazla fiyatlar sunuyoruz. Lakin tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alımı yaparken anlık fiyatı gönderiyoruz.

  İzmir Karabağlar ilçesinde TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımına liderlik ediyoruz. Sitemizde önceden yazılan kablo hurdası alanlar içeriğe göz atabilirsiniz. Kapıdan hurda tek damar kablolar alımı yapıyoruz. İzmir Karabağlar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Genel olarak hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Karabağlar Sarı Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Pirinç metali yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı olarak anılmaktadır. Aslına bakarsanız sarı hurda diye hurda cinsi varolmamıştır. Sitemizde yayımlanan Karabağlar hurda sarı pirinç ton fiyatları günceldir. Sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacılar konuya bir göz gezdirebilirsiniz. İzmir Karabağlar hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı pirinç bronz araiş ticaretinde öncülük etmektedir. Satıcılarda hurda sarı kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri bulunmaktadır. Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi hurda sarı cinsleri vardır.

  İzmir Karabağlar hurdacı işletmemiz her türlü hurda ticareti yapıyor. Dolayısıyla Karabağlar hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız. Karabağlar ilçesinde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Cam Hurdası Alımı

  Karabağlar genelinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvı tutabilen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir. Günümüzde rengarenk içecek şişesi, sökülmüş araba camları cinslerde cam hurdalar bulunabilmektedir.

  Karabağlar Plastik Hurdası Alan Hurdacılar

  Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İzmir il Karabağlar ilçesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen hurda, jelatin hurda, polistren kristal hurdası satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Karabağlar plastik hurdası alım satımı yapanlar içinden ön planda olan işletmeyiz. Sayfamızdaki İzmir Karabağlar naylon hurdası kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır.

  Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır. En ideal fiyatla mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

  Karabağlar Hurda Nikel Alımı

  İlçe genelinde %95 ile %99 hurda nikel şablon, turbo nikel, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir. Dolayısıyla nikel hurdaları alındığında elden geldiğince özen ile hareket edilmelidir. İzmir ve Karabağlar nikel hurdaları alıyoruz.

  Hurda Klima Alımı

  2.el Klima Karabağlar bölgesinde çok alımı yapılan hurda eşyalar içindedir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Karabağlar bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Bozuk kombi hurdası alan firmalar içindeyiz.

  Karabağlar Moloz Dökümü

  Yıkım molozları Karabağlar Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından belirlenen alana taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak molozların taşınması titizlik ile yapılır.

  Karabağlar Kağıt Hurda Alımı

  Ederinden fazla fiyatlarla kağıt peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt, bristol hurda, karton bardak hurdası alımı yapan firmalar içindeyiz. İzmir Karabağlar kağıt hurda alıp satanlar içindeki firmamız Demtaş Metal yardımıyla ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz.

  İlçenin tamamında beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurdası, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlikle satıcılara ederinden daha fazla kazanç elde etme avantajı sunuyoruz. Karton, kağıt hurdası alımı için geliyoruz. Bu yazıda paylaşılan İzmir Karabağlar hurda kağıt ve karton kg fiyatı günceldir

  Karabağlar 2.el Cafe Ekipmanları Alan Hurdacı

  Endüstriyel tipte 2. El restaurant aletleri almaktayız. İkinci el tabak kurulama makinesi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler bizi arayabilir. Temiz kullanılmış olan buz makinesi, tezgah üstü dolaplar, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alımı yapmaktayız. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, dinlendirme küveti, evye, davlumbaz, dinlendirici, restoran tipi ocaklar vb. endüstriyel tipi otel ve mutfak malzemelerini incelemek amacı ile sizleri depolarımızı ziyarete davet ediyoruz.

  Kumaş Alımı

  İzmir Karabağlar ilçesinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon, hurda süprem, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında adresinize geliyoruz. Hurda kumaş firesi almaktayız. Parti malı hurda dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, hurda kumaş topu, poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurda alımı yapıyoruz.

  Parti malı gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk, kot kumaşı, hurda eteklik, hurda ceket kumaşı alımı için firmamızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Karabağlar kilo ile tartarak hurda kumaş alanlar arasında en yüksek fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Karabağlar hurda kumaş kilo fiyatı 6 günde bir güncelleniyor.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Birde işi bırakmak zorunda kalmış depolardan aldığımız Yıkılmış elbiseci benzeri binalardan satın alınan kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pencere, mutfak dolapları satıyoruz. Müteahhitler tarafından kullanılan alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinçleri, harç pompası, boya makinesi ikinci el vidalı iskele, ikinci el plywood mevcuttur.

  Karabağlar Bina Yıkımı

  Yıkım sırasında gerekli tüm iş güvenliği önlemleri Yıkımda hurda pimapen, sökülmüş çelik kapılar, çıkma laminant parkeler vs. her türden hurda malzemeleri ücreti karşılığında alıyoruz. Karabağlar kentsel dönüşüm nedeniyle yenilenecek dairelerin istenildiği şekilde inşaatının yapılması sebebiyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Daha önce fabrika sökümünde olduğu üzere çıkacak hurda malzemeler karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz. Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığında bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

  En Yakın Karabağlar Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Karabağlar etrafında her tür hurda almaktayız. Bu hizmetimizle size en yakın hurdacı Karabağlar çevresinde hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. En yakın Karabağlar hurdacı deposu hizmetiyle her cinsten hurda metal alırken adresinize geliyoruz. Karabağlar hurdacı şirketi içindeki çalışanlarımız ile yerinden hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz.

  2.el Hurda Raf Fiyatları

  Bu sayfadaki Karabağlar ikinci el raf kilo fiyatını saat başı göndermekteyiz. Hurda raf alan yerler konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısının olduğu linke tıklamalısınız. Karabağlar 2.el raf hurdası alımı amacıyla mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapatılan şarküteriler tarafından satışa çıkarılan hurda çelik raf, reyonlar, hurda demir raflar, market rafları, mağaza rafı hurdaları içlerinden seçilen yeni durumdaki ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz.

  Karabağlar Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  İzmir Karabağlar fabrika söküm işi yapıyoruz. Fabrika sökerken sökülecek iş yerinin etraflıca incelenmesi gerekiyor.

  Bu nedenler fabrika sökümü yapan yerler arasında nam saldık. Uzun yıllardır on binlerce fabrika yıkımı ihaleleri gerçekleştirdik. Güvenli bir biçimde tesislerin söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

  7/24 Açık Karabağlar Hurdacı Firması

  7/24 Karabağlar hurdacı firması olarak gece gündüz yerinize gelmekteyiz. Sizlerin verdiği güvenle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Okuduğunuz gibi 2009’dan buyana hurdacılıkla hemşehrilerimize hizmet veriyoruz.

  Karabağlar Beyaz Eşya Hurdası

  Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyası, bilgisayar masası, personel koltukları bulunmaktadır. Sıfırdan farksız ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, anakart almak amacı ile bizleri tuşlayabilirsiniz. Karabağlar İzmir bölgesinin tamamında sıfır ve 2. el ev mobilyaları alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullandığınız ikinci el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı yerinizden değerinde alıyoruz. Eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda beyaz eşya alımı yapan firmalar hakkında bilgi paylaşılan paylaşımını incelemelisiniz

  Akü Hurda Alımı

  Atıl aküler içerisindeki kurşun içeren suyu ayrıştırıldığından oldukça kıymetlidir. Araçlarda elektrik ihtiyaçları nedeni ile kullanılıyor. Akümülatör başka deyişle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren enerji kaynağıdır. Akü hurdası fiyatı bölümümüzü ziyaret ederseniz şahane bir şey yaparsınız. Bu nedenle iş yerimiz vb. fabrika bünyesinde geri dönüştürme tesisi bulunan depolar kuru ve sulu akü alan firmalar içerisindedir. Uzun zaman sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası deniliyor.

  Karabağlar Hurdacılar Sitesi

  Karabağlar OSB organize sanayi bölgesi hurdacıları içindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanır bir İzmir ve çok daha temiz Karabağlar oluşturmak için sürekli çalışıyoruz. Karabağlar hurdacılar sitesi E blok içinde bulunan hurda alım firmamızla geri dönüşüm yapıyoruz. Yalnızca bu türde malzemelerin alım satımını gerçekleştirmiyoruz.

  İkinci El Jeneratör Alanlar

  Kullanılmayan jeneratör, elektrik malzemeleri alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi işletmeyiz. Her voltajda az kullanılmış 2.el jeneratör alımı gerçekleştiriyoruz.

  Hurda Araç Alan Hurdacı

  Pek tabi müşterilerimize araç hurdası alımı hakkında yardım etmek isteriz. Karabağlar geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Karabağlar bölgesinde araç hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı araba hurdası, hurda yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Ama hurda araç evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

  Karabağlar Hurda Fiyatları

  Kesin hurda ton fiyatına ulaşmak sebebi ile iletişim kurabilirsiniz. Karabağlar hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatları hızlıca değişmektedir. Unutmayın ki tonajlı hurdaların alım satımında kilo fiyatlarından fazla fiyatlara alımlar uyguluyoruz.