İçeriğe geç

Hurda Alüminyum Alımı

  Hurda alüminyum alan hurdacı firmasıyız. Güncel hurda fiyatları için sitemizdeki genel listeye göz atabilirsiniz. Adresten hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Kurumsal hurdacılar içerisindeki firmamıza her türlü hurdayı satabilirsiniz. Sitemizdeki hurda alüminyum kilo fiyatı İstanbul hurda borsası baz alınarak oluşturulmuştur.

  Hurda alüminyumun fiyatı döviz kuru ve arz talep dengesine göre farklılıklar göstermektedir. İstanbul hurdacı firması olarak çevre illerde uyguladığımız alüminyum hurda fiyatı bu listede yer almaktadır. Marmara Bölgesi dışındaki iller için hurda alüminyum fiyatı tonaja ve nakliye kolaylığına göre değişmektedir. Güncel alüminyum fiyatları ile adresinize geliyoruz.

  Yüksek tonajlı hurda alüminyum alan hurdacı olarak özel fiyat teklifleri oluşturuyoruz. Toptan alüminyum hurdası satmak için teklif talep edebilirsiniz.

  Listemizde yer almayan alüminyum kg fiyatı sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim numaralarımızı arayarak hızlıca teklif alabilir, hurdanızı değerinde satabilirsiniz. İstanbul’da 1 kg hurda alüminyum fiyatı ile 1 ton hurda alüminyum fiyatı farklı uygulanmaktadır. Tonaj yükseldikçe alüminyum fiyatları da artmaktadır. Saf alüminyum fiyatı oldukça yüksektir.

  Alüminyumun KG Fiyatı

  Hurda Alüminyum kolay işlenebilen bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla bir çok alanda kullanılmaktadır. Parlak görünümüyle dekoratif alanlarda tercih edilen metal, hafifliği sebebiyle araba, uçak ve hatta uzay araçlarında tercih edilmektedir. Ayrıca ısı ve elektriği en az bakır kadar iyi iletmektedir. Bu sebeple soğutma sanayi ve kablo üretiminde kullanılmaktadır.

  Hurda Alüminyum Alan Yerler

  Hurda alüminyumun geri dönüştürülmesi kaynaktan çıkarılıp, hammadde üretilmesinden daha kolaydır. Dolayısıyla daha az enerji harcandığından sıkça tercih edilmektedir. Yer altı kaynaklarının tüketilmesini önleyen geri dönüşüm sektörü alüminyumun kilosu kaç para olacağını önceden belirlemektedir.

  Alüminyum kilo fiyatı belirlenmesinde etkili olan faktörler içerisinde en önemlisi talep miktarıdır. Hurda alüminyum alan hurdacı firması olarak sizlere hizmet veren Demtaş Metal hurdacılık sektörünün lideridir. Haliyle sizlere en doğru fiyatı en kısa sürede bildirmektedir.

  Hurda alüminyum alan yerler içerisinde yüksek fiyatlar ve kurumsal hizmetlerimizle ön plana çıkıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz firmalar ve onlarca alüminyum geri dönüşüm fabrikası sayesinde bu metale sıklıkla ihtiyaç duyuyoruz.

  En düşük kâr oranı ve nakit ödeme imkanıyla hurdanızı hemen alıyoruz. Aşağıdaki telefon numaramıza tıklayarak çağrı merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.