İçeriğe geç

Hurda Sarı Alımı

  Hurda sarı alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Tonajlı hurda sarı alımı için özel fiyat uyguluyoruz. Güncel hurda sarı fiyatları dövize endeksli bir artış içerisindedir. Hurda sarı alan hurdacı firma arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Profesyonel hurdacılar arasında bulunan Demtaş Metal her türlü sarı pirinç hurda alımını titizle tamamlamaktadır.

  Hurda sarı nedir?

  Pirinç, bakır madenine çinko katılarak elde edilen bir alaşımdır. Renginden ötürü halk dilinde sarı metal olarak bilinmektedir. fosfor, antimon, arsenik, mangan, nikel ve hatta kurşun içermektedir. İşlenmesi kolay bir metaldir. Dolayısıyla takı üretiminden musluk, vana, su saati üretimine kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Korozyona karşı dayanaklı olduğu bilinmektedir.

  Hurda sarı kaç lira öğrenmek için alttaki fiyat listesi incelenebilir. İstanbul hurda sarı borsası dikkate alınarak oluşturulan listemiz aracılığıyla hurda sarı kilosu kaç para öğrenebilirsiniz.

  Hurda Sarı Alan Yerler

  Hurda Sarı Fiyat Listesi içerisinde yer almayan diğer sarı bakır fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İstanbul genelinde uygulan fiyat listemiz yakın illerde de geçerli olacaktır. Dolayısıyla Türkiye’nin diğer bölgelerinde fiyatlarımız nakliye ve tonaja göre değişmektedir. Hurdanıza teklif istemek için arayabilirsiniz.

  Vana – Musluk – Su Saati ve bakırlı radyatör alımı yapıyoruz. Sarı Pirinç talaşı için gönderdiğiniz konuma en yakın ekibimizi yönlendiriyoruz. İmalathane ve üretime dayalı fabrikası olanlara konteyner sağlıyoruz. İmalat artığı pirinç tozu dahil geri dönüşümü yapılan tüm metallerinize nakit ödeme yapıyoruz.

  Sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede vermek amacıyla makine ekipman ve araç parkurumuzu teknolojiye ayak uyduracak şekilde güncelliyoruz. Tonajlı hurda sarı alımı için piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Hemen arayarak sizler de avantajlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  Adresten hurdacı sarı alan hurdacı firmamız diğer yerler içerisinde en iyi hizmeti vermektedir. Anlık sarı hurdası kilo fiyatı ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin her noktasından tonajlı alımlara özel fiyat veriyoruz.