İçeriğe geç

Pınarca Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Tekirdağ Pınarca mahallesi çevresinde kullanılmış ev eşyası ve hurda değerinin üstünde alıyoruz Tekirdağ Kapaklı Pınarca mahallesi hurdacı firma olarak her cins hurda alıyoruz. Tekirdağ hurdacı firma olan firmamız hizmetinizdedir. Güncel Kapaklı Pınarca hurda fiyatlandırma ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

  Pınarca mahallesi hurdacı firmalar içerisinde lider şirketiyiz. Her çeşit hurda alımında profesyoneliz. Tekirdağ Kapaklı Pınarca mahallesinin her yerinde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alımı için profesyonel ekip göndermekteyiz

  Hali hazırda Tekirdağ Kapaklı firmasıyız. Fakat Kapaklı Pınarca mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Demtaş Metal olarak Tekirdağ Kapaklı mahallesinde hizmet veriyoruz. Miktarı yüksek hurda malzeme alımlarına özel yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Tekirdağ hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Pınarca hurdacı olarak her tür hurda malzemeyi almaktayız Kapaklı Pınarca hurdacısıyız.

  Pınarca Hurdacı Firmalar

  Kapaklı Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Cevherlerin madenden çıkartılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi zahmet gerektirir. İşlenebilir hammaddeleri sıfırdan üretmek için gayet çok enerji harcanıyor. Hurdanın geri dönüşümü %90 çok az azdır.

  Tekirdağ Kapaklı Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakların boşa harcanmasını önlemektedir. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlıdır. Bir kaçı yeterli olsada artan nüfusla insanların tüketimide artıyor. Hurda metallerin geri dönüşümü doğal kaynakları korumamıza yardımcı olur. Böylece yeraltındaki madenleri gelecek zamanlara saklayabiliriz.

  Karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Fazla enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Maden hurdaları geri dönüştürülürken kullanılan düşük enerji emisyonun yeryüzü iklimine vereceği zararın önüne geçilmesini sağlıyor.

  Pınarca bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin geleceğini korumaktayız. Pınarca mahallesinde ve Kapaklı merkezinde hurda malzeme alanlar içerisinde en yüksek fiyatı vermekteyiz. Sizde her türlü karton hurdası satışı için telefonlarımızı cep telefonunuza ekleyebilirsiniz. Kapaklı hurdacısı olarak ilçesinde hurdacılık yapıyoruz. Tekirdağ hurdacısı Demtaş Metal hizmetinizdedir! Pınarca hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Başardınız. Tekirdağ Kapaklı Pınarca etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Tekirdağ şehir merkezine bağlı gözde mahallesi Pınarca öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Tekirdağ Kapaklı Pınarca çevresinde değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Pınarca Hurdacı Telefon Numarası

  Tekirdağ Kapaklı Pınarca hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında tek tıkla arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Şimdi arayıp yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Pınarca Mahallesi hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Bu nedenle hurda satmak üzere hizmet numaramızı aramanız yeterlidir.

  Pınarca Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı Firma

  Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk benzeri sarı hurda çeşitleri vardır. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda pirinç sarı alan hurdacı konuyu okuyun. Bu sebep ile Pınarca sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Demtaş Metal hurdacılık bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş almaktadır.

  Müşterilerde hurda sarı kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri kıymetlidir. Pınarca hurdacı firması olarak her türlü hurda ticareti yerinize geliyor. Aslında hurda sarı ismiyle anılan hurda cinsi bulunmamaktadır.

  Pınarca mahallenin tümünde sarı hurdası almaktayız. Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan hurda sarı olarak anılmaktadır.

  Pınarca Bakır Hurda Alım Satımı

  Bakır hurdası alan Pınarca mahallesinde hurdacı iş yerimizi ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Pınarca içerisinde bakır hurdası almaktayız. Kapaklı Hurda bakır alanlar içeriğimizde geniş bilgi bulabilirsiniz.

  Pınarca mahallesi bakır hurdası fiyat listesi için bizi arayın. antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Bakır talaş hurdası, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz.

  Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurda alan hurdacıyız. Sayfamızda yayınlanan Pınarca bakır ton fiyatlarını abonelerimiz ile bedelsiz paylaşıyoruz. Tekirdağ Kapaklı Pınarca bakır hurda alan yerler içindeyiz.

  Pınarca Kablo Hurdası Alımı

  Çünkü sırf hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Konumdan tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar satacak olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pınarca mahallesinin tümünde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki Pınarca kablo ton fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. Kullanılış yerlerine göre yeraltı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar şeklinde isimlendirilir. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz.

  İlaveten hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdası ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Pınarca hurdacısı olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablolar alımı yapıyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önemlidir.

  Müşterilerde çoğunlukla edinilen Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası ticaretinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında değerinden pahalı fiyat veriyoruz. Bloğumuzda bulunan Tekirdağ kablo alan hurdacılar metini ziyaret edin. Pınarca hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alımında liderlik yapıyoruz. Lakin tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımı esnasında en güzel fiyat listesini veriyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Pınarca hurdacı arayanlar için buradayız.

  Pınarca Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Sayfamızdakialüminyum hurdası alanlar metni inceleyin. Güvenilir bir şekilde alüminyum petek, alüminyum kutu, alüminyum radyatör ticareti için arayın. Her nevi alüminyum hurdası alınır. Hurdasını satanların destekleriyle durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Pınarca mahallesinin her yerinde alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası alırken tartımı profesyonelce yapmaktayız. Şirketimize gösterdiğiniz özen için şükranlarımızı sunarız. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası için nakit ödeme veriyoruz. Kapaklı Pınarca alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız.

  Pınarca Hurda Alan Hurdacı Firma

  Pınarca yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Zarar etmemek için biriktirdiğiniz hurda malzemeyi zaman harcamadan nakit paraya çevirin. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylece metalin değerini düşürüyor. Tonajlı sarı hurda ve ekstra demir, hurda bakır, çatı minare kurşunu, kablo hurdası, çinko hurda, hurda alüminyum alımında fiyatlar sunuyoruz. Pınarca hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öne çıkmaktayız.

  Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda kablo alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Pınarca mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul’da hurda alanlar içerisindeki Demtaş Metal her türlü hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

  Büyük fabrikalardan makine artığı hurdası alımı yapmaktayız. Parça hurdalarınızı biriktirmenize imkan sağlıyoruz. Fabrikalara ve şantiyelere konteyner yerleştiriyoruz.

  Pınarca Mahallesinde Krom Hurdası Alan Hurdacılar

  430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alanlar paylaşımına bakmak istemelisiniz. Krom, nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Krom hurda alan yerler sayfamıza kesinlikle bir göz atın. Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor.

  Pınarca Sac Hurda Alanlar

  Müştemilat tavanı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Depomuzda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac var. Sac hurdası alımı yapan firmalar içerisindeyiz. Tekirdağ Kapaklı Pınarca mahallesinin tümünde hurda sac onduline, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, satışı nedeni ile iletişime geçebilirsiniz.

  Pınarca Çinko Hurdası Alım Satımı

  Pınarca mahellesinin tamamında hurda çinko alıyoruz. Kapaklı Çinko hurdası alımı gönderimize bakmak istemelisiniz. Sayfamızdaki Tekirdağ Kapaklı Pınarca Mahallesi nikel hurdası fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Çinko hurda alan yerler bölümümüze bir göz bakınırsanız şahane bir şey yaparsınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü fiyatları için arayın.

  Pınarca Hurda Demir Alan Hurdacı Firma

  Pınarca etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası ticareti yapıyoruz. Güncel anlık demir hurdası fiyatı istemek nedeni ile gecikmeden arayın. Demir hurda alan yerler konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayınız.

  Firmamız Pınarca mahallesinde demir hurdası ticareti yapıyor. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar demir hurdası konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Unutmayın ki her tür demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı alıyoruz. Hurda demir, yer yüzünde en çok çıkarılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Pınarca hurda demir ton fiyatları güncellenmiştir.

  Pınarca Hurda Kurşun Alımı

  Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu hurda, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Metal kurşunun kullanılmakta olan eski madenler içinde olduğu düşünülüyor. Yer yüzünde cevher şeklinde bulunan kurşun metali mavi-gümüş renkli biçimiyle öne çıkar. Tekirdağ Kapaklı Pınarca Mahallesinde kurşun hurda alımı için kapınıza geldiğimiz yerler arasındadır. Burada yayımlanmış olan Pınarca hurda kurşun fiyat listesini abonelerimizle günlük paylaşıyoruz.

  En Yakın Pınarca Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal firmamızla Pınarca genelinde hurda malzeme alımı işi yapıyoruz. Bu neden ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Pınarca mahallesinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Pınarca en yakın hurdacı firması adıyla hurda eşya alım satımı için ayağınıza gelmekteyiz. Pınarca hurdacıları arasında içinde çalışan çalışanlarımızla adresinizden her türde hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var.

  Pınarca Mahallesinde Bina Yıkılır

  Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler gibi her cins hurdaları satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler gibi her cins hurdaları satın alıyoruz. Bir üstte fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Kapaklı Pınarca mahallesi kentsel dönüşümü nedeniyle kısmen yıkılmış evlerin uygun bir biçimde imar edilmesi sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkımda gerekli tedbir önlemleri

  7/24 Hurda Alan Pınarca Mahallesinde Hurdacı Firma

  Tam sekiz yıldır hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. 7/24 hizmet veren Pınarca hurdacı olarak zaman farketmeksizin sektörde çalışıyoruz. Sizlerin sağladığı deneyimler süreci ile teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Pınarca Hurda Plastik Alımı

  Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Pınarca plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Pınarca hurdacısıyız. Sitemizdeki Pınarca hurda naylon ton fiyatları güncellenmiştir Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Tekirdağ ile Pınarca bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurda satışı yapmak amacıyla numaralarımıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak, naylon poşet, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda almaktayız.

  Pınarca 2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşatlarda yük asansörü, boya makinesi, alçı sıva makinesi, harç karıştırma mikseri ikinci el portatif, hurda plywood alıyoruz. Yıkılan elbiseci vb. binalardan sökülmüş sıfır gibi 2. el pimapen pencere, mutfak dolapları, kapı alan hurdacılar içerisindeyiz. Bununla birlikte batan iş yerlerinden satın aldığımız

  Pınarca Hurda Fiyatları

  Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurda alım satımlarında öteki hurdacılardan özel fiyatlandırmalar uyguluyoruz. En doğru ton fiyatına erişmek nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Pınarca Mahallesi hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatı Pınarca hurda pazarında saat başı değişiklik göstermektedir.

  Pınarca Mahallesinde 2.el Raf Hurdası

  Çoğunlukla yenilen işyerlerinden aldığımız teşhir reyonları, çelik raf hurdası, market rafı hurdası, hurda demir raflar, teşhir rafları içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda ikinci el raf satıyoruz. Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz. Kapaklı Hurda raf alanlar yazısını incelemelisiniz. Sayfamızdaki Pınarca raf hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda raf alan hurdacı bölümümüze bir bakmak isteyebilirsiniz. Raf hurdası Pınarca alımı amacıyla cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Pınarca Nikel Hurda Alım Satımı

  Dolayısı ile hurda nikel alınırken elden geldiğince hassas çalışılmalıdır. Nikel hurdası arsenik içerir. Pınarca nikel hurda alıyoruz. İlçe genelinde anot nikel, %95 ile %99 şablon nikel, turbo nikel alıyoruz.

  Pınarca Fabrika ve Makine Sökümü

  İşe başlamadan önce yıkılacak mülkün detaylıca dolaşılması gerekmektedir. İnsanların dediği gibi kolay bir işlem değildir. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Böylece fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştiren yerler içinde öncü olduk. Pınarca fabrika söküm işleri yapıyoruz. Sektörde sayısız fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik.

  Pınarca Hurdacılar Sitesi

  Daha çok yaşanır bir Tekirdağ Kapaklı ve her haliyle iyi Pınarca mahallesi oluşturmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Hurda metal alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Pınarca hurdacılar sitesindeki firmamız aracılığı ile hizmet ediyoruz. Sırf bu türden eşyaları almıyoruz.

  Pınarca Mahallesi Hurda Otomobil Alanlar

  Pınarca hizmetlerimize devam ediyoruz. Bazen Pınarca yakınlarında hurda otomobil alımı yapıyoruz. Pek tabi size hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat araba hurdası evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda yük vagonu, trafikten çekme belgeli araç hurdası, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, hurda motor alıyoruz.

  Pınarca Karton Hurda Alımı

  Kağıt, karton hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda yayınlanan Tekirdağ Kapaklı Pınarca hurda kağıt fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz Daha fazla fiyata hurda peçete, kuşe kağıt, bristol hurda, kağıt bardak, kullanılmış gazete alım satımı yapmaktayız. Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt alımında uyguladığımız extra titizlikle hurda ticareti yapmak isteyenlere daha çok oranda kazanım elde etme avantajı veriyoruz. Tekirdağ Kapaklı Pınarca hurda kağıt alan yerler içindeki firmamız Demtaş Metal yardımıyla karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satabilirsiniz.

  Pınarca Jeneratör Hurdası Alım Satımı

  Endüstriyel yüksek kw 2.el jeneratör alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Hurda jeneratör alan firmayız alım satımında yüksek fiyatla ödemeler yapmaktayız.

  Pınarca Mahallesi Hurda Klima Alan Firmalar

  Klima hurdası Pınarca mahallesinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler içinde yer alır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Pınarca etrafında klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Pınarca Mahallesi Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Demtaş Metal tarafından satın alınacak tüm hurdanın iş yerimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkımdan sonra anlaşmaya göre molozun taşıma işi titizlikle firmamızca yapılıyor. Yıkım molozları Kapaklı Belediyesi’nce daha önceden planlanan yere naklediliyor.

  Pınarca Akü Hurdası Alan En Yakın Firma

  Motosikletlerde elektrik ihtiyacı sebebiyle sıkça bulunuyor. Akü içerisindeki kurşun içeren akü suyu sebebi ile hurdacılar için değerlidir. Akümülatör başka bir deyişle batarya şarj edilebilir piller benzeri enerji depolamaya yarayan depolardır. Hurda akü alanlar bağlantısına tıklayın. Dolayısıyla Demtaş Metal ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm tesisi bulunan firmalar kuru ve sulu akü alımı yapan fabrikalar içindedir. Yoğun kullanımla şarj tutmaz akülere hurda akü denilmektedir. Akü hurda alanlar paylaşımımıza kesinlikle göz atmalısınız.

  Pınarca İkinci El Ev Eşyası

  İyi durumda 2. El televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla telefon numarası aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Pınarca bölgesinin tümünde sıfır gibi, ikinci el mobilyalar ve aksesuarlar alabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satılabilecek bir biçimdeki koltuklarınız kapınıza gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgi için beyaz eşya hurdası alan hurdacı firma konusunda bilgi yazılmış sitemizi incelemelisiniz Sahibinden satılık bilgisayar masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası satmak isteyenlere yüksek fiyatla ücretler yapıyoruz.