İçeriğe geç

Batı Mahallesi Hurdacı Firma

  Batı mahallesi çevresinde 2.el ofis mobilyası ve hurda alımlarında hurdanın bedelini nakit ödemekteyiz Anadolu yakası Pendik bölgesinin her yerinde uzun zamandır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekip göndermekteyiz Güncel Pendik Batı hurda fiyat listesi ile alım yapmaktayız. Demtaş Metal olarak İstanbul Pendik Batı mahallesinin her caddesinde hizmet veriyoruz. İstanbul Pendik merkezindeki Batı hurdacı firması olarak her türden hurda alımı yaparız.

  Batı mahallesinde hurdacı firması olarak her tür hurda malzemeyi yerinden alıyoruz Aslında Pendik depoları içindeyiz. Elbette ki Batı mahallesinde de hizmet vermekteyiz.

  Pendik Batı mahallesi hurdacı işletmeleri arasında öncüyüz. Bol miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Pendik Batı mahallesinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. İstanbul hurdacı olan firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Her nevi hurda alıyoruz.

  Pendik Batı Mahallesi Hurdacıları

  Pendik hurdacı olarak Anadolu yakası mahallelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Batı bölgesinde hurda alım hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atık metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak çocuklarımızın faydasına çalışıyoruz. Sizde her türlü hurda bakır satışı sebebi ile numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Pendik mahallesinde ve Batı mahallesinde hurda alanlar içerisindeyiz. Batı hurdacı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Batı mahallesinde yep yeni anlayışlar ile profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Anadolu yakası hurdacısı olarak gün geçtikçe büyüyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı gelişen mahallesi Batı gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Batı için değil, bütün Türkiye’de hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Geri dönüşüm enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Metallerin yeraltından çıkarılarak işlenebilir hale dönüştürülmesi meşakatlidir. En baştan hammadde üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Bir hurdanın geri dönüşümü yüzde doksan çok az az olacaktır.

  Doğal kaynakları korumaktadır. Yeryüzündeki yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Birkaçı yeterli olsada nüfus ile beraber insanların tüketimide artmaktadır. Hurdaları geri dönüştererek ihtiyacımız olan doğal cevherlerin korunmasını sağlamaktayız. Bu sayede yeraltındaki madenleri gelecek zamanlara saklıyoruz.

  Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Metal hurdalar geri dönüştürülürken harcanılan enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun iklime ve doğaya zarar vermesinin önüne geçiyor.

  Batı Hurdacı Telefon Numarası

  İstanbul Pendik Batı Mahallesi adresten her tür hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Bu sebep ile hurda malzeme fiyatı istemek sebebi ile çağrı merkezimizi aramalısınız. Boş yere zaman geçirmeden arayıp günlük hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. İstanbul Pendik Batı hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

  Batı Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

  Pirinç metal hurdası yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı hurda ismi verilmiştir. İstanbul Pendik Batı hurdacı firmamız her türlü hurda alımı için adresinize geliyor. Bloğumuzda bulunan hurda pirinç sarı metine bir göz atın.

  Batı mahallesinin her yerinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Ayrıca kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Demtaş Metal şirketimiz tüm bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretinde öncüdür.

  Bu nedenle Batı sarı hurdası alım hizmeti veriyoruz. Gerçekte hurda sarı adıyla hurda türü yoktur. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı türleri vardır.

  Batı Bakır Hurda Alım Satımı

  Batı bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Bakır hurdası alan Batı mahallesi hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Sitemizde yayınlanan İstanbul Pendik Batı bakır kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün ulaştırmaktayız. İstanbul Pendik Batı bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurda alıyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Batı mahallesinde bakır hurda fiyatları için firmamızı arayınız. Pendik Bakır alan hurdacı konumuzda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Batı Mahallesinde Hurda Kablo Alan Hurdacılar

  Kapıdan hurda tek damar kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki telin madeni nedeniyle hurdacılık yapanlar için önem arzeder. Batı hurdacısı Demtaş Metal firmamız her türlü iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları alım satımı yapmaktayız. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Batı hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. İçindeki iletkenin türüne göre ve dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Batı bakır kablo kg fiyatını telegram grubumuzdakilere güncel olarak gönderiyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, fare yemez kablolar satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. İstanbul Pendik Batı mahallesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında piyasasından yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Piyasada sıklıkla ele geçen 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini kapınızda ödüyoruz. Batı bölgesinin tüm sokaklarından %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo alımında öncüyüz. Bundan başka hurda çok damarlı kablo için telefon edebilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebi ile elektrikli aletlerde kullanılmaktadır.

  Daha geniş bilgi almak için bilgi için Pendik hurda kablo metine göz atabilirsiniz. Kullanıldığı biçimlere göre hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu çeşitleri bulunur. Bunlarla birlikte enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı yaparken en iyi fiyat listesini sunuyoruz.

  Batı Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda ticareti için arayın. Her çeşit hurda alüminyum peşin alınır. . Batı mahallesinde hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı için tartımları sizinle gerçekleştiriyoruz. Alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz. Pendik Batı hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek sebebi ile saygılar sunarız. Müşterilerimizin destekleriyle sürekli deneyim kazanıyoruz.

  Batı Mahallesinde Hurda Alan Hurdacı

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Batı kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı gecikmeden satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu nedenle hurdanızın kıymetini düşürmektedir.

  Fabrika ve üretim yerlerinden imalat artığı hurdası alım satımı yapıyoruz. Küçük malzemelerinizi biriktirmenize yardım etmekteyiz. Fabrikalara hurda malzeme biriktirmek için konteyner bırakmaktayız.

  Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda kablo alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız.

  İstanbul Pendik Batı mahallesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her çeşit hurda malzeme alım satımı yapıyor. Tonajlı alüminyum ve sarı hurdası, bakır hurda, hurda demir, kablo, çinko, çatı minare kurşunu alımlarında yükseltilmiş fiyatlar uygulamaktayız. Batı hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz.

  Batı Hurda Krom Alan Firma

  Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurda kullanılmaktadır. Nikel metaliyle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Krom hurda alanlar gönderisine göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda fiyatı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz.

  Batı Sac Hurda Alanlar

  Şantiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. İstanbul Pendik Batı etrafında sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez, hurda galvanizli boru, şirketimizi tercih etmelisiniz. Sac hurdası alanlar arasındayız. Firmamızda yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurdası mevcuttur.

  Batı Hurda Çinko Alanlar

  Buradaki İstanbul Anadolu Yakası Pendik Batı çatı söküm çinkosu fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda çinko alan hurdacılar paylaşımına kesinlikle göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha kilosu ne kadar öğrenmek için aşağıdaki numaralarımıza iletişim kurabilirsiniz. Pendik Batı mahallesi bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alan yerler bölümümüzü okursanız şahane olacaktır.

  Batı Hurda Demir Alan Hurdacı Firma

  Sizinde bildiği gibi her türde demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Pendik Demir hurda fiyatı paylaşımını gezmek iyi gelir. Demtaş Metal İstanbul Pendik Batı mahalle genelinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor. Batı çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz.

  Anlık demir hurda kilo fiyatı öğrenmek nedeni ile zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alımı hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Hurda demir, yeryüzünde çokça satılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Batı inşaat demiri ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz.

  Batı Kurşun Hurdası Alanlar

  Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpıyor. Hurda kurşun alan yerler linkine tıklamalısınız.. Kurşun levha hurda, Cami kubbe kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşun hurdası alımı yapıyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan madenlerdendir. İstanbul Anadolu yakası Pendik Batı kurşun hurdası alım satımı hizmetleri sunduğumuz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Batı kurşun hurdası fiyat listesini arzu edenlere bedelsiz yolluyoruz.

  En Yakın Batı Hurdacı Firma

  Demtaş Metal hurda alım firması olarak Batı etrafında hurda almaktayız. Batı hurdacı firması firmamızla konumdan hurda alım satımı hizmetimiz var. Batı en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle hurda metal alımında arzu ettiğiniz yere personel yolluyoruz. Dolayısıyla müşterilere en yakın hurda alanlar Batı etrafında hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz.

  Batı Bina Yıkımı

  Bina yıkımı gerçekleştirilirken önem verilen tüm önlemler Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yukarıdaki fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları vs. her cins hurda eşyayı değerinde alıyoruz. Batı kentsel dönüşüm içinde eskimiş dükkanların yenilenerek imar edilmesi amacıyla yıkılmasını gerçekleştiriyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Batı Hurdacı Firması

  7/24 Batı hurdacı firmamız sayesinde zamana takılmadan açığız. Nerdeyse 23 senedir geri dönüşüm hizmeti vermekteyiz. Sektörün sağladığı profesyonellikler süreciyle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

  Batı Mahallesi Plastik Hurdası Alımı

  En yüksek fiyata şeffaf naylon hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik, hurda pimapen almaktayız. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Batı plastik hurda alımı yapanlar içerisinden öne çıkan Batı hurda deposuyuz. Bu sayfadaki İstanbul Pendik Batı hurda naylon kilo fiyatını güncel olarak gönderiyoruz İstanbul şehri Batı mahallesinin her yerinden polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin alımı yapıyoruz. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  Batı 2.El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısı ile işi bırakan esnaflardan almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, boya tabancası, alçı makinesi, harç makinesi 2.el seyyar iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan lokanta vb. binalardan çıkma yeni gibi 2.el demir kapı, pencereler, mutfak dolabı alımı yapıyoruz.

  Anlık Batı Hurda Fiyatları

  Şundan yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurda alımında piyasa fiyatından özel ton fiyatları teklif ediyoruz. Batı hurdacı firmalar arasında hurdacılık esnasında uygulanılan ton fiyatı saatlik olarak değişmekte. Kesin hurda fiyatlarına erişmek sebebi ile iletişim kurabilirsiniz.

  Batı İkinci El Hurda Raf

  Hurda depo rafı alımı işimizin bir parçasıdır. Hurda raf alanlar hakkında bilgi almak amacı ile içeriğinin olduğu linke tıklamalısınız. Özellikle kapatılan pastahanelerden satın aldığımız hurda mağaza rafları, teşhir reyonları, çelik raflar, hurda demir raflar, market rafları içinden tarafımızdan seçilen yeniden farksız 2. el raf satıyoruz. Buradaki Batı mahallesi çıkma raf kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Raf hurda ton fiyatı paylaşımına bir bakınmak istersiniz. Batı ikinci el hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak nedeniyle bize ulaşabilirsiniz.

  Batı Nikel Hurdası Alım Satımı

  Dolayısı ile nikel hurdası depolanırken mümkün olduğunca hassas çalışmalıyız. Batı nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Bu mahallede anot hurda nikel, %99 şablo nikel hurdası ve %95 şablon nikel, turbo nikel alıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir.

  Batı Mahallesinde Fabrika ve Makine Sökümü

  Güvenli şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika yıkımı ihalesi gerçekleştirdik. Bu sebeple fabrika söküm ve yıkımı yapan firmalar içerisinde nam saldık. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Fabrika sökülürken önce yıkılacak binanın titizlikle incelenmesi gerekmektedir. Batı fabrika söküm işi yapıyoruz.

  Batı Hurdacı Sitesi

  Daha yaşanabilir bir İstanbul Pendik Batı mahallesi yaratmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sırf bu türlerdeki hurdanızın alım satımını yapıyor değiliz. Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz. Batı mahallesi hurdacılar sitesindeki hurda iş yerimizin yardımıyla hurdacılık işleri yapıyoruz.

  Batı Mahallesinde Araba Hurdası Alanlar

  Batı hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Batı yakınlarında hurda araba alım satımı yapıyoruz. Ama araba hurdası evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Elbette size araç hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan kazalı araba hurdası, zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, vagon hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz.

  Batı Karton Hurda Alanlar

  Karton, kağıt hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Batı hurda kağıt ve karton fiyatları güncellendi Batı kağıt hurda alan firmalar arasındaki iş yerimiz yardımıyla koli hurdası, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satımı gerçekleştirebilirsiniz. derinden çok fiyatlarla hurda kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alıyoruz. İlçenin tamamında renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesentle müşterilerimize daha fazla kâr etme şansı takdim ediyoruz.

  Batı Mahallesinde Jeneratör Hurdası Alan Hurdacı Firma

  2. el jeneratör satanlar içinde en iyi hurdacıyız. Endüstriyel sıfır gibi ikinci el jeneratör bulunur. Kullanılamayan jeneratör, elektrik malzemeleri alımı yapıyoruz.

  Batı Mahallesinde Klima Hurda Alımı

  Batı etrafında ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Batı çevresinde çok satılan hurdalar arasındadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2. El Kombi alan hurdacılar içindeyiz.

  Batı Moloz Döküm Yerleri

  Batı hurdacı tarafından satın alınan her çeşit hurdanın depomuza taşıma işleri ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozları Pendik Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden planlanan yerlere naklediliyor. Yıkımda antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşıma işi güvenlikle yapılır.

  Batı Hurda Akü Alan Hurdacı

  Otomobillerde elektrik ihtiyaçlarını karşılamak nedeniyle bulunmaktadır. Zamanla şarj olmaz akülere hurda akü denir. Akü hurdası alanlar paylaşımımıza bakmak isteyebilirsiniz.

  Hurda aküler içerisindeki kurşun bulunduran suyu sebebi ile kıymetlidir. Akü hurda alan yerler paylaşımımızı dolaşmak iyi gelir. Dolayısıyla Batı Mahallesi hurdacı gibi işletme içinde geri dönüştürme fabrikası olanlar kuru ve sulu akü alımı yapan firmalar içerisindedir. Akümülatör başka bir deyişle batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolanan cihazdır.

  Batı 2.el Ev Eşyası

  Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi evinizden satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası için güncel fiyat uygulamaktayız. Detaylı bilgiye erişmek için hurda buzdolabı fiyatları başlıklı gönderisini ziyaret ediniz Ekonomik fiyatlarla az kullanılmış olan, ikinci el yemek odası takımı satın alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılmış 2.el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik eşyalar, 2.el ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak maksadı ile bizlere ait telefon numarasını arayarak iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyaları, çalışma masaları temin edilir.