İçeriğe geç

Lice Hurdacı Firma

  Diyarbakır Lice hurdacı firması olarak hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Diyarbakır hurdacı firmalar içerisindeki Demtaş Metal Geri Dönüşüm hizmetinizdedir. Lice merkezinde az kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda alımı için hurdanın ederini nakit ödemekteyiz. Diyarbakır Lice merkez hurdacı firma olarak Lice merkezinin tümünde hurda alıyoruz. Şu an Lice hurdacı firmasıyız. Ancak Lice merkezinde de hizmetler vermekteyiz.

  Her nevi hurda alıyoruz. Diyarbakır Lice hurdacı depoları içinde öncüyüz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm şirketimiz ile Lice hurda malzeme alıyoruz. Güncel Diyarbakır Lice hurda fiyatları ile alım satım yapmaya devam ediyoruz.

  Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Diyarbakır hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Lice genelinde olduğu gibi hurda alım satımı nedeniyle çağırdığınız yere araç göndermekteyiz. Lice merkezi etrafında hurdacısıyız.

  Lice Hurdacısı

  Lice hurdacı firması olarak Diyarbakır ilinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanızın alım satımı için çevrenizdeki araçlarımızı gönderiyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür hurda bakır satışı amacıyla telefon numaramızı kaydedebilirsiniz. Lice merkez mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metalleri geri dönüştürerek halkımızın yararına çalışıyoruz. Lice hurdacısı mı arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Diyarbakır Lice bölgesinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Diyarbakır ilinin en yaşanılası ilçesi Lice öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Lice çevresinde değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Lice Hurdacı Telefon Numarası

  Lice hurdacı numarası bu sayfanın içinde hızlıca arayabileceğiniz konumdadır. Diyarbakır Lice hurda alım satımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içinde yer almaktadır. Boş yere süre geçirmeden telefon numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak amacı ile telefonumuzu arayabilirsiniz.

  Lice Hurda Sac Alanlar

  Lice bölgesinin her yerinden sac levha, sac varil hurda, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih edebilirsiniz. Şu anda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac vardır. Sac hurdası alıyoruz. Ek bina tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  Lice Hurda Bakır Alım Satımı

  Bakır alan Lice hurdacı telefon numarasını acilen arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Lice bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar konumuzda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Lice bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurdası, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır alıyoruz. Buradaki Diyarbakır Lice yanık bakır hurdası kg fiyatını isteyenlere her gün gönderilmektedir. Diyarbakır Lice bakır hurda alan yerler içindeyiz.

  Lice Kurşun Hurdası Alanlar

  Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurda, Minare kurşun hurda, Cami kubbe kurşunu sökümü yapıyoruz. Kurşun eski madenlerden biridir. Diyarbakır Lice kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Diyarbakır Lice hurda Cami kurşunu kilo fiyatını telegram grubumuzda hızlı bir biçimde paylaşıyoruz. Cevherleri olan kurşun maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurda alan yerler hurda kurşun konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız.

  Lice Hurda Alan Firma

  Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Yüksek tonajlı kablo hurdası, bakır, hurda alüminyum, çinko, hurda demir, çatı minare kurşunu ve sarı hurdası aldığımızda fiyat listeleri sunuyoruz. Lice hurda alanlar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz. Hurda kablo almak amacıyla biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. Lice ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal Geri Dönüşüm her türlü çelik hurdası alım satımı yapıyor. Lice kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Zarar etmemek amacıyla biriktirdiğiniz hurda malzemeyi şimdi paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın fiyatının inmesine neden olur. Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, hurda kalay, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

  Hurda Çinko Alımı

  Buradaki Diyarbakır Lice çatı söküm çinkosu kilo fiyatını dileyene saat başı yollamaktayız. Çinko hurda alanlar hakkında bilgi bi şey öğrenmek için bağlantısına tıklayınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü satmak için arayın. Diyarbakır, Lice etrafında çinko hurdası alıyoruz.

  Lice Hurda Krom Alım Satımı

  Nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Bu sayfadaki Lice krom fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Hurda krom alım satımı krom hurda hakkında bilgi bi şey öğrenmek için linkine tıklayınız. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz.

  Lice Sarı Hurda Alım Satımı

  İtirafta bulunmak lazım ise hurda sarı diye bir hurda bulunmamaktadır. Bu nedenle Lice sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren hurdacıyız.

  Herkesin öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir.

  Piyasada sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati türleri olduğu biliniyor. Lice bölgesinde hurda sarı ticareti yapıyoruz.

  Lice hurdacı firmamız bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurdası almaktadır. Diyarbakır Lice hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaktadır. Buradaki Diyarbakır Lice hurda sarı fiyat listesi anlık olarak güncelleniyor. Hurda sarı pirinç alan hurdacı içerikli yazıyı okuyabilirsiniz.

  Lice Alüminyum Hurda Alımı

  Her çeşit hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Diyarbakır Lice alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Sayfamızda paylaşılan Diyarbakır Lice alüminyum ton fiyatı daima güncellenmektedir. Anlık alüminyum hurdası alanlar yazıyı inceleyin. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapıyoruz. Hurda satanların sayesinde daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Lice ilçesinin tamamında alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı için hurda tartımını güvenilir şekilde yapıyoruz. Güvenli bir biçimde alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu, hurda alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz.

  Lice Demir Hurda Alım Satımı

  Lice etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Hatırlatmak isteriz her türde demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alıyoruz. Lice genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Anlık güncel demir hurda fiyat listesi için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları bölümüne bir göz atmanız pişmanlık duymayacaksınız. Demir hurdası, yer kabuğunda çokça çıkarılan madenler içerisindedir. Sitemizde yayımlanan Lice inşaat demiri fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler paylaşımımıza bir göz atmalısınız.

  Lice Kablo Hurdası Alan Firma

  Lice genelinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alım satımı yapıyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablo alım satımı yapıyoruz. Müşterilerde hızlıca ticareti yapılan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alımında hemen nakit ödeme yapıyoruz. Lice hurdacı firması olarak her çeşit hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapmaktayız.

  Ek olarak tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablolar alımında piyasanın üstünde fiyat listesini gönderiyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablolar alan Lice hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. . Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, hurda fare yemez satanlar şimdi bizi arayabilir. Çünkü Demtaş Metal Geri Dönüşüm olarak sırf hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz.

  Hurda kablo içerisindeki bakır tel nedeni ile hurdacılar için önem teşkil eder. Sitemizde bir kaç gün önceden yazılan kablo alan hurdacı metni okuyabilirsiniz. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde piyasadan oldukça yüksek teklifler veriyoruz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dışındaki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Lice bakır kablo ton fiyatını saat başı yollamaktayız.

  Lice ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar içindeyiz. Genelde alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Bundan başka çok damarlı hurda kablo için telefon edebilirsiniz.

  Hurda Plastik Alanlar

  Diyarbakır ve Lice ilçesinin tamamından polipropilen moblen, abs plastik hurda, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alım satımı yapıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere denir. Lice plastik hurda alımı yapanlar içinde olan işletmeyiz. Sayfamızdaki Lice plastik hurdası kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız.

  Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri vardır. Güncel fiyata hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, hurda market poşeti, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon almaktayız.

  Lice Karton Hurdası Alan Yerler

  Lice kağıt hurda aldığımız yerler arasında yer almaktadır. Sayfamızdaki Lice hurda kağıt, karton kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız Lice hurda kağıt alıp satanlar içindeki Demtaş Metal Geri Dönüşüm yardımıyla iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli satabilirsiniz. Bölgede hurda okul kitabı, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı tartımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra özen ile satıcıya ederinden fazla kazanma imkanı sunuyoruz. derinden çok fiyata peçete hurdası, hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, karton bardak, gazete hurdası alım satımı yaparız.

  Akü Hurda Alanlar

  Yoğun kullanımla şarj tutmaz akülere hurda akü denilmektedir. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi kaynağı kullanılabiliyor. Hurda akü içinde bulunan kurşun içeren sıvılar sebebi ile geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Aküler başka deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolayan cihazdır. Akü hurdası alımı hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile Demtaş Metal Geri Dönüşüm ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi olan depolar kuru akü ve sulu akü alımı yapıyor.

  Lice Bina Yıkımı

  Çıkacak hurda malzeme bina yıkım işi yapıyoruz. Lice kentsel dönüşümü sebebiyle yenilenecek evlerin en baştan inşaatının yapılması sebebiyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen ve benzeri her türde hurdaları almaktayız. Bir üstteki fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında gerekli tüm önlemler

  Lice Fabrika Sökümü

  Güvenlice fabrika ve tesislerin söküm yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkım yapanların dediği biçimde kolay sayılmaz.Bu nedenler fabrika sökümü yapan firmalar arasında nam saldık. Sektöre başladığımızdan bu yana bol miktarda fabrika söküm ihalesi aldık. Öncelikle yıkılacak taşınmazın detaylı biçimde dolaşılması gerekmektedir. Lice fabrika söküm işi senelerin tecrübesine sahibiz.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  İnşatlarda alçı mikseri, boya tabancası, yük asansörü, harç karıştırma makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, plywood hurda alıyoruz. Yıkılmış yurt binalarından alınan hala kullanılabilir ikinci el pencere, çelik kapı, mutfak dolabı alan firmalar içindeyiz. Bununla birlikte kapanan satıcılardan aldığımız

  2. El Kafe ve Lokanta Aletleri Alımı

  2.el bakır tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Temiz kullanılan bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, tezgah üstü dolap, pizza bekletme dolabı alınır. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restoran tipi ocaklar, aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, küvet, krom dinlendirici vb. endüstriyel tipte mutfak alet edavatlarını görebilmeniz için alıcıları işyerimize davet ediyoruz. Profesyonel lokanta aletleri almaktayız.

  Lice Hurda Kumaş Firesi Alan Firmalar

  Kumaş fire hurdası almaktayız. Lice etrafında hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, jesica kumaş alım satımlarında bulunduğunuz adrese geliriz. Defolu iç çamaşırı kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurdası alımında anında ödeme yapılır.

  Parti malı kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda ceketlik, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş alımı için firmamızı çok geçmeden arayınız. Lice kiloyla kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Burada bulunan Lice hurda kumaş ton fiyatı günceldir.

  Hurda Cam Alanlar

  Lice genelinde hurda cam alan hurdacılar içindeyiz. Genelde renkli ve şeffaf kola şişesi, sökülmüş oto camı türde hurda cam türleri bulunabiliyor. Cam yarısaydam ya da saydam genellikle sert yapıya sahibi sıvı maddeleri tutan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir.

  Lice Nikel Hurda Alımı

  Nikel hurdaları zehirli olabilir. Diyarbakır Lice nikel hurdaları alıyoruz. Özellikle %95 ile %99 şablon nikel hurda, nikel turbo, anot hurda nikel alım satımında en iyi fiyatları sunuyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp, satılırken oldukça hassas davranılmalıdır.

  Lice Hurdacılar Sitesi

  Lice OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Lice hurdacılar sitesi 2. bloktaki hurda alım dükkânımız vasıtasıyla hurda ticareti işlerine başladık. Daha çok güzel bir Diyarbakır Lice yaratmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Sadece bu türdeki malzemeleri almıyoruz.

  2.el Hurda Raf Fiyatları

  Sayfamızdaki Lice ikinci el raf fiyatları güncellenmiştir. Raf hurdası alımı konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayın. Lice 2. el hurda raf alımı amacıyla dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla raflarını yenileyen butiklerden satın aldığımız mağaza rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, market rafı hurdaları arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan 2.el hurda raf satıyoruz. Hurda depolama rafları alımı yapıyoruz.

  Klima Hurda Alanlar

  Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Lice bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. İkinci el kombi alanlar arasındayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. İkinci el klima Lice bölgesinde çok alınan elektronik eşya hurdaları içerisindedir.

  Lice Moloz Nakliyesi

  Molozlar Lice Belediyesi’nce önceden belirlenen alanlara taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımda müşteriyle anlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi itina ile yapılır. Lice hurdacı Demtaş Metal Geri Dönüşüm firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır.

  En Yakın Lice Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal Geri Dönüşüm hurdacılık olarak Lice bölgesinde hurda malzeme satımı yapıyoruz. Bu sebeple müşterilere en yakın hurda alan yer Lice ilçesinin her sokağında hizmet vermekten gurur duyarız. En yakın Lice hurdacı firması adıyla her tür hurda metal alırken adresinize gelmekteyiz. Lice hurdacıları arasında içindeki ekiplerimiz ile arzuladığınız mekandan hurda malzeme alım satım hizmetimiz var.

  7/24 Hizmet Veren Lice Hurdacı

  7/24 hizmet veren Lice hurdacı firması firmamız yardımıyla 7/24 hurda metal alıyoruz. Geçen yılların bahşettiği güvenle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Tam yedi seneden beri hurda hurda alım satımı yapan şirketiz.

  Jeneratör Hurda Alım Satımı

  Jeneratör hurdası alan firmalar arasındayız. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Endüstriyel iyi durumda 2. el jeneratör alınır, satılır.

  2.el Ev Eşyası

  Çok az kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip kanepelerinizi evinize gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alımı yapan firma konulu sitemizi ziyaret ediniz 2. El ofis mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masası stok hakkında bilgi edinmek için firma numaralarımızı arayınız. Her türlü 2. el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyaları, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek amacı ile bizlere ait mobil telefonları ile etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla çok az kullanılan ve ikinci el salon tk. satıyoruz.

  Güncel Lice Hurda Fiyatları

  Daha geniş güncel hurda fiyatları konuya bir göz gezdirebilirsiniz Kesin ton fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Lice hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatları hurda borsasında her an değişiklik gösteriyor. Ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz tonajlı hurda alım satımında oldukça yüksek kilo fiyatı uyguluyoruz.

  Lice Hurda Otomobil Alanlar

  Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam etmekteyiz. İşlerden fırsat buldukça Lice çevresinde araç hurdası alımı yapıyoruz. Elbette sizlere araba hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Ancak otomobil hurdası trafikten çekme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek kazalı otomobil hurdası, hurda vagon, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, hurda motor için istediğiniz an arayabilirsiniz.