İçeriğe geç

Serinhisar Hurdacı

  Serinhisar hurdacı firma olarak hurda alımı yapıyoruz. Serinhisar merkezinin tümünde hurda ve 2.el ev eşyası alım satımında peşin ödeme yapıyoruz. Serinhisar hurdacısı olarak hurdalarınızı almaktayız. Hali hazırda Denizli Serinhisar hurdacı firmalar arasındayız. Bununla birlikte Serinhisar merkezinde de hizmetler veriyoruz.

  Serinhisar bölgesi çevresinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Her çeşit hurda alıyoruz. Güncel Serinhisar hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Serinhisar etrafında yaptığımız gibi hurda alımı için adresinize kadar geliriz.

  DEMTAŞ Metal firmamız ile Serinhisar şehir merkezinin yakınlarında hizmetimizi sürdürüyoruz. Tonajlı hurda eşya alımında yüksek fiyat sunuyoruz. Denizli hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Denizli hurdacısı olan firmamız DEMTAŞ Metal hizmetinizdedir. Denizli Serinhisar hurdacı firmaları içerisinde öncü konumdayız.

  Serinhisar Hurdacıları

  Serinhisar hurdacı firması olarak Denizli ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurda eşyanız için uygun araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Sizlerde her tür hurda satışı nedeniyle firmamızı tuşlayabilirsiniz. Serinhisar bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek çocuklarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Serinhisar hurdacı firma mı arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Denizli Serinhisar içerisinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Denizli şehir merkezine bağlı naif ilçesi Serinhisar sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Denizli Serinhisar ilçe merkezinde değil, her yerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

  Serinhisar Hurdacı Telefon Numarası

  Denizli Serinhisar her çeşit hurda alımı hurda alımı faaliyetleri verdiğimiz yerler arasındadır. Denizli Serinhisar hurdacı numarası sitemizin altında hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. Bu yüzden hurda fiyatı sormak sebebi ile telefonumuzu aramanız gereklidir. Şimdi numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satın.

  Demir Hurdası Alanlar

  Serinhisar çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası ticareti yapıyoruz. Anlık güncel demir hurdası fiyatları talep etmek sebebi ile fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alan yerler bölümümüze göz atabilirsiniz. Demir hurdası, yer kabuğunda çokça bulunabilen metaller arasında bulunmaktadır. Sitemizdeki Serinhisar hurda demir kg fiyatını arzu edene her gün gönderiyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar makalemizi okuyabilirsiniz. Sizinde bildiği gibi her cins demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alıyoruz. Hurdacı firmamız Serinhisar ilçe genelinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor.

  Hurda Krom Alanlar

  Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz oluşur. Sayfamızda paylaşılan Serinhisar krom kg fiyatını talep edenlere günlük ulaştırmaktayız. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alan hurdacı gönderimize göz atmalısınız. Sert yapısı nedeni ile zırhlı araba dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın.

  Serinhisar Hurda Bakır Alım Satımı

  Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır talaş hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Bakır alan hurdacılar bölümünde detaylı bilgilendirme mevcut. Serinhisar hurda bakır fiyatları için arayın. Kırkambar hurda bakır,hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alıyoruz. Serinhisar içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Denizli Serinhisar yanık bakır hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz. Denizli Serinhisar bakır hurda alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Serinhisar hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

  Kurşun Hurdası Alanlar

  Metal kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerdendir. Cevher şeklindeki kurşun mavimsi gümüş renklidir. Hurda kurşun alımı hurda kurşun hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek için linkine tıklayabilirsiniz. Serinhisar Denizli hurda kurşun almak için adresinize geldiğimiz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Serinhisar kurşun hurda kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kurşun hurdası için yüksek fiyat sunuyoruz.

  Serinhisar Çinko Hurda Alan Hurdacı

  Sitemizdeki Serinhisar hurda çinko kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Hurda çinko alan yerler yazımıza kesinlikle bir göz atmalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alıyoruz. Denizli, Serinhisar ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

  Serinhisar Hurda Alımı

  Hurda sarı alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Serinhisar yerinden hurda alımı yapılan yerler içindedir. Zararınızı önlemek amacı ile topladığınız hurdayı hemen elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğruyor. Bu sebepten metalin değerini düşürmektedir. Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, çelik hurdası, kalay hurdası alan Serinhisar hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Serinhisar geri dönüşüm firması DEMTAŞ Metal her çeşit hurda alımı yapıyor. Yüksek tonajlı alüminyum, bakır, toplama demir, kablo hurdası, çinko hurdası,sarı hurda, ve çatı minare kurşunu alımında fiyatlar uygulamaktayız. Serinhisar hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz.

  Serinhisar Sarı Pirinç Hurdası Alımı

  Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı hurda çeşitleri vardır. Bu yüzden Serinhisar sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Denizli Serinhisar hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı yapmaya devam ediyor. Bu sayfadaki Serinhisar pirinç sarı ton fiyatını dileyenlere her gün ulaştırmaktayız. Hurda sarı alanlar içerikli metini okuyabilirsiniz. Pirinç metali bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı hurda deniliyor.

  Aslında sarı hurda isminde bir hurda yoktur. DEMTAŞ Metal şirketi bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı hurda bronz hurda araiş alımıyla iştigal ediyor. Etrafta sarı hurda kırkambar, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri kıymetlidir. Serinhisar ilçenin tümünde sarı hurdası ticareti yapıyoruz.

  Serinhisar Kablo Hurdası Alımı

  Kapıdan hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo tek damar kablo hurdası alıyoruz. Bununla birlikte tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdası alım satımında en doğru fiyatı sunuyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablolar, hurda fare yemez satanlar iletişim kurabilirsiniz.

  Kablo elektrik iletiminde sıkça kullanılıyor. Ayrıyeten hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo alımı için bize ulaşabilirsiniz. Çünkü DEMTAŞ Metal firmamız ile yalnızca hurda alımında uğraşmıyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için büyük önem taşır. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken değerinden oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Kullanılış yerlerine göre çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Daha güncel sayfamızdaki kablo alan hurdacı metne göz atın.

  Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Serinhisar bölgesinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız. Denizli Serinhisar ilçesinde kablo hurdası almaktayız.

  Etrafta sıklıkla ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo,Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları alımında değerini peşinen ödüyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo hurdası alan Serinhisar hurdacı arayanlar için buradayız. . İçindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Buradaki Serinhisar hurda kablo kg fiyatını günlük göndermekteyiz. Denizli Serinhisar hurdacısı olarak genellikle antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz.

  Serinhisar Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz. Güvenli bir şekilde alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek yapmaktayız. Hurda satanların destekleriyle durmadan büyüyoruz. Bu sayfadaki Serinhisar alüminyum hurdası fiyat listesini whatsapp grubuna saat başı ulaştırılmaktadır. Hurda alüminyum alan yerler başlıklı içeriği ziyaret edin Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava almaktayız. Bizlere verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası almak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Denizli Serinhisar hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Her tür alüminyum hurdası almaktayız. Serinhisar ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alırken tartımı güvenilir şekilde yapıyoruz.

  Serinhisar Sac Hurdası Alımı

  Sac hurda alımı yapıyoruz. Ek bina tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Elimizde her kalitede ikinci el trapez sac mevcuttur. Serinhisar etrafında hurda levha, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, trapez, galvanizli boru, fiyatı istemek sebebiyle.

  Serinhisar Hurda Plastik Alan Hurdacılar

  Denizli ve Serinhisar ilçesinin tümünden jelatin, plastik abs, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda alım satımı yapıyoruz. En yüksek fiyata kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası alıyoruz. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. Serinhisar plastik hurda alımı yapan firmalar arasında lider konumdaki Serinhisar hurdacısıyız. Sitemizdeki Serinhisar plastik hurdası fiyatlarını saat başı yollamaktayız.

  Serinhisar İkinci El Jeneratör Alım Satımı

  İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacıyız. Jeneratör hurdası alan firmalar arasındayız. Endüstriyel iyi durumda 2. el jeneratör alıyoruz.

  Hurda Raf Alan Yerler

  Demir raf hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Serinhisar 2.el market rafı ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Raf hurdası alanlar bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. Serinhisar raf hurdası alım satımı nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Genellikle kapanan depolardan aldığımız ürün reyonları, market rafları, çelik raf hurdası, demir raflar, teşhir rafları içlerinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran ikinci el hurda raf satıyoruz.

  Akü Hurdası Alım Satımı

  Zamanla şarj olmaz aküye akü hurdası deniliyor. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi kaynağı kullanılmaktadır. Atıl aküler içerisindeki kurşun içeren suyu nedeni ile oldukça değerlidir. Hurda akü alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısıyla Denizli Serinhisar hurdacı firmamız benzeri kendisine ait geri dönüştürme atölyesi olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yaparlar. Akü diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerji depolayan depolardır.

  Serinhisar Fabrika Bozumu

  Güvenli şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan taşınmazın incelikle incelenerek uygun projenin seçilmesi uygundur. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık. Uzun süredir on binlerce fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik. Serinhisar Denizli fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem değildir.

  Serinhisar Anlık Hurda Fiyatları

  Şundan fayda görüyoruz tonajlı hurdaların alım satımında borsasından yüksek kilo fiyatları ödüyoruz. Doğru ton fiyatlarına ulaşmak amacı ile bizimle irtibat kurmanız gereklidir. Serinhisar hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatı saatlik olarak değişmekte.

  Serinhisar 2. El Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

  Temiz durumda mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, lokanta tipi bulaşık makinası, buz makinesi alımı yapmaktayız. Elimizde mevcut olan teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi set üstü meykap, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, dinlendirici vb cafe restaurant tipi otel ve mutfak alet edavatlarını yakından incelemek amacı ile sizi depomuza davet etmekteyiz. 2. El sanayi tipi restoran malzemeleri alımı yapıyoruz. 2. El tabak kurutma makinesi, bardak kurutma makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar bizi arayabilirsiniz.

  Serinhisar Hurda Kumaş Firesi Alanlar

  Denizli Serinhisar etrafında viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica, süprem kumaş alım satımında yerinize gelecek araçlarımız var. Parça kumaş hurdası alıyoruz. Spot hurda dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim kumaşı hurdası, mayo kumaşı, hurda parti kumaşı, hurda poplin kumaş, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alıp satıyoruz.

  Kiloyla hurda ceket kumaşı, hurda gabardin, eteklik kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, parça pantolon kumaşı satmak için telefon numaramızı hemen arayınız. Denizli Serinhisar kilosu ile kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Sitemizdeki Denizli Serinhisar kumaş hurdası fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız.

  Kağıt Hurda Alanlar

  Serinhisar hurda karton alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Bu sayfadaki Serinhisar karton hurdası kg fiyatını dileyene saat başı ulaştırıyoruz İlçede okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız fazladan hassasiyet sayesinde size daha fazla kâr elde etme avantajı yöneltiyoruz. Serinhisar kağıt hurdası alan yerler içerisindeki şirketimiz hizmetleri ile hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, karton koli kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Daha fazla kağıt fiyatıyla kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, kullanılmış gazete, karton bardak hurdası alıyoruz.

  En Yakın Serinhisar Hurdacı Telefon Numarası

  Serinhisar hurdacı firma içinde çalışmakta olan ekiplerimizle adresten hurda malzeme almaya başladık. En yakın Serinhisar hurdacı servisi ile hurda eşya alırken deponuza ekiplerimizi yolluyoruz. DEMTAŞ Metal firmamızla Serinhisar ilçesinin yakınlarında hurda malzeme almaktayız. Bu hizmetimiz ile size en yakın hurdacı firma Serinhisar çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız.

  Nikel Hurdası Alan Hurdacı

  Nikel hurdaları zehirlidir. Denizli Serinhisar çevresinde %99 şablon nikel hurdalar ile %95 şablon nikel hurda, nikel turbo hurda, anot nikel hurda alıyoruz. Denizli Serinhisar nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası toplanırken gayet dikkatle hareket edilmelidir.

  Serinhisar Bina Yıkımı

  Serinhisar kentsel dönüşüm yüzünden yıkılması gereken iş yerlerinin en baştan inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkım hurdaları bina yıkım işleri yapmaktayız. Çok önce fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere çıkacak hurda karşılığı bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında istenen iş güvenliği önlemleri Yıkımda hurda pimapen, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vs. her cins hurdanızı almaktayız.

  Hurda Araç Alanlar

  Tabiki de müşterilerimize araç hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Serinhisar hurdacılık sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Bazen Serinhisar yakınlarında hurda araç alım satım hizmeti vermekteyiz. Evraklarla zaman harcatmayan kazalı araba hurdası, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri, yük vagonu, motor hurdası satışı yapmak için arayabilirsiniz. Lakin hurda araç trafikten çekme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

  Serinhisar Hurdacılar Sitesi

  Serinhisar organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Daha temiz bir Serinhisar için yılmadan çalışıyoruz. Serinhisar hurdacılar sitesi içindeki hurda alım depomuzun vasıtasıyla atıl hurda eşya geri dönüşüm yapmaya devam ediyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz.

  7/24 Hurda Alan Serinhisar Hurdacı Firma

  7/24 Serinhisar hurdacı firması olan şirketimiz ile zamana takılmadan çalışıyoruz. Tam 35 senedir hurdacılık faaliyetleri sunuyoruz. Sektörün kazandırdığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılan lokanta binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pimapenler, mutfak dolapları alıyoruz. İnşatlarda yük asansörleri, harç mikseri, boya makinesi, alçı makinesi ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood bulunur. Dolayısı ile batan iş yerlerinden edindiğimiz

  İkinci El Eşya

  Kısa süreliğine kullanılmış ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev aletleri, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile firmamıza ait mobil telefonlarla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılmış olan 2.el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki kanepelerinizi adresinizden almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgilere amacıyla bulaşık makinesi hurdası alımı hakkında detaylı bilgi paylaşılmış makaleye erişebilirsiniz Ekonomik fiyatlara yeni ve 2. el mobilya ve aksesuar satın alabilirsiniz. İkinci el ofis büro mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları bulunur.

  Serinhisar Hurda Klima Alımı

  Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Serinhisar çevresinde hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. İkinci el klima Serinhisar bölgesinde çok alım satımı yapılan hurdalar içindedir. 2.el Kombi alan hurdacılar içerisindeyiz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

  Serinhisar Moloz Döküm Yerleri

  Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmaya göre yıkım molozunun nakliyesi titizlikle yapılır. Serinhisar hurdacı tarafından alınan her nevi hurda eşyalarınızın depomuza yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Serinhisar Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce önceden planlanan moloz dökme arazilerine taşınıyor.

  Kırık Cam Hurda Alım Satımı

  Günümüzde şeffaf ve renkli sökülmüş otomobil camı, gazoz vb. cam hurdası bulunmaktadır. Cam saydam veya yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıda bulunan su tutabilen amorf ve organik olmayan katı bir malzemedir. Serinhisar ilçesi çevresinde cam hurdası alan yerler içinde yer alıyoruz.