İçeriğe geç

Adana Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Adana merkezde olduğu gibi hurda alım satımı nedeniyle ekiplerimizi tüm ilçelere göndermekteyiz. Şu anda Adana hurdacı firmaları içerisindeyiz. Lakin, Adana’nın tüm ilçelerinde de hizmet veriyoruz. Adana’da 2.el ofis mobilyası ve hurda alıyoruz Merkez Adana hurdacı firmalar arasında öncüyüz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz.

  Demtaş Metal olarak Adana’nın tamamında hizmetimize devam ediyoruz. Adana bölgesinde hurdacı firmasıyız. Güncel Adana hurda fiyatlandırma ile alım hizmeti veriyoruz.

  Adana merkez hurdacıları içerisindeki firmamız vazgeçilmez devam ediyor. Adana hurdacısı olarak her türlü hurda malzemenizi alıyoruz. Adana hurdacı firma olarak her türden hurda alımı yaparız. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Adana hurdacı firmalar arasındayız.

  Adana Hurdacı Firmalar

  Adana hurdacısı olarak merkeze bağlı tüm ilçelerde hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda eşya için müsait hurda nakil personellerimizi yönlendirmeye devam etmekteyiz. Sizde her türlü demir hurdası satışı yapmak amacı ile şirketimizi çaldırabilirsiniz. Adana merkez mahallelerinde hurda alım hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları işlemden geçirerek milletimizin yararlanması için çalışıyoruz. Adana hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Adana etrafında eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Adana sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Adana il merkezinde değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Adana Hurdacı Telefonu

  Adana hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içindedir. Bu nedenle hurda atık fiyatı talep etmek amacı ile çağrı merkezimizi aramalısınız. Hemen arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi peşin paraya döndürebilirsiniz. Adana hurdacı numarası bu sayfanın içinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir.

  Adana Hurda Krom Alanlar

  Nikelle işlenerek paslanmaz oluşur. Buradaki Adana hurda krom kilo fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda alım satımı yazımıza bir göz gezdirmeniz şahane olur. Çok sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

  Adana’da Hurda Alan Firma

  Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımında fiyat listesi uyguluyoruz. Adana hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız. Adana’da hurdacılık yapan Demtaş Metal her nevi hurda alüminyum alım satımı yapıyor. Adana yerinden hurda alımı yapılan yerler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğruyor. Böylece metalin kıymetini düşürüyor. Hurda antimon zamak, makina artığı, kalay hurda, çelik hurda alan Adana hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre hizmetler sunmayı prensip edindik. Hurda alüminyum alımı için kapınıza gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Adana Alüminyum Hurda Alanlar

  Alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda Adana hurdacılık firmaları arasındayız. Her tür alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda almak için telefonunuzu istiyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurda yapmaya özen gösteriyoruz.

  Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası almaktayız. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen sebebiyle saygılar sunarız.

  Adana alüminyum hurda alanlar arasında lideriz. Sayfamızdaki Adana alüminyum hurdası ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Adana’nın her yerinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil alımı yaparken hurda tartımını sizin yanınızda yapıyoruz. Hurda satanların destekleriyle her gün büyüyoruz.

  Adana’da Hurda Sarı Hurda Alanlar

  Gerçeği söylemek gerekirse sarı hurdası diye hurda cinsi bulunmamaktadır. Firmamız tüm bu çeşitlerin ticaretinde radyatör hurdası, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurdası almaktadır.

  Etrafta sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati türleri olduğu biliniyor. Adana bölgesinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk gibi sarı pirinç hurda türleri vardır.

  Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Bu sebep ile Adana sarı pirinç hurda alımı alan hurdacıyız. Sayfamızda paylaşılan Adana hurda sarı kg fiyatı dün güncellenmiştir. Sayfamızdaki sarı pirinç hurdası alanlar içeriği okuyabilirsiniz. Adana hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor.

  Adana Hurda Kablo Alan Yerler

  Kablo hurdası tellerindeki bakır oranı sebebiyle hurda kablo alan yerler için çok önemlidir. Adana genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alımında öncülük ediyoruz. Ayrıca tek damar kablo hurdası, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alımı esnasında en güzel fiyat teklifini gönderiyoruz.

  Her yerden antigron hurda kablo, hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları almaktayız. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz.

  Genelde koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, yer altı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Adana’da hurda kablo alan yerler arasındayız. Adana hurdacı firma olarak her çeşit hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları alıyoruz. Kablolar elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılıyor. Ayrıca çok damarlı hurda kablo ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz.

  Piyasada çoğunlukla bulunan %30 bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alımında peşin ödeme yapıyoruz. Kablo alan hurdacılar başlıklı yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo, fare yemez kablolar satanlar bizi arayabilir.

  Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Hurda kablolar alan Adana hurdacı firmayız. . Tonajlı hurda kablo alımında hurda kablo piyasasından oldukça yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Çünkü Demtaş Metal firmamız ile sırf hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. İçinde bulunan iletkenin cinsine bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isim alır. Sitemizdeki Adana hurda kablo ton fiyatı güncellendi.

  Adana Hurda Çinko Alan Hurdacı Firma

  Adana merkezde hurda çinko alıyoruz. Buradaki Adana çinko levha ton fiyatları dün güncellendi. Çinko hurda alımı paylaşımına bir göz atabilirsiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

  Adana Hurda Bakır Alım Satımı

  Adana içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Kırkambar hurda bakır, hurda yanık bakır, hurda bakır boru, bakır bobin hurdası alan firmayız.

  Buradaki Adana yanık bakır hurdası kilo fiyatını arzu edene her gün gönderilmektedir. Adana bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Adana hurda bakır fiyat listesi için arayın.

  Hurda bakır alan hurdacı yazımızda geniş bilgi var. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır hurdası alan Adana hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

  Demir Hurda Alan Hurdacı Firma

  Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar yazımızı ziyaret etmek iyi gelir. Sizinde bildiği gibi her türlü demir ev kapısı, demir trabzan, pencere demiri alımı yapıyoruz. Demtaş Metal Adana’nın her yerinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Anlık hurda demir fiyat listesi için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar bölümüne göz atarsanız pişman olmayacaksınız.

  Adana’daki tüm mahallelerde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Demir, yer kabuğunda çokça çıkarılan metaller içindedir. Bu sayfadaki Adana demir ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz.

  Adana Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Cami kurşunu, Minare kurşunu hurda
  , Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu için yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Adana kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Adana hurda Cami kurşunu kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Yeryüzünde cevher olarak elde edilen kurşun metali gümüşe yakın mavi rengiyle bilinir. Kurşun hurdası alan hurdacı firmalar konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklamalısınız. Metal kurşunun eski madenler arasında olduğu düşünülüyor.

  Adana Hurda Sac Alan Hurdacı

  Veranda tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Adana çevresinde sac levha, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, alımı nedeni ile arayınız. Hurda sac alıyoruz. Firmamızda her çeşit 2. el trapez sac hurda bulunuyor.

  Adana 2.el jeneratör Alan En Yakın Yerler

  Endüstriyel ve sanayi tipi sıfırdan en ufak farkı olmayan ikinci el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasında en yakın firmayız. Jeneratör hurdası alan işletmeyiz için en iyi fiyatı vermekteyiz.

  En Yakın Adana Hurdacı

  Demtaş Metal şirketimizle Adana çevresinde hurda alımı işi yapıyoruz. Böylelikle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Adana’da profesyonel hizmet sergiliyoruz. Adana en yakın hurdacı deposu servisi ile hurda alımında arzu ettiğiniz yere geliyoruz. Adana hurdacı firma içinde çalışan personelimizle adresinizden hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var.

  Adana Hurda Kağıt Alanlar

  Bölgede 1. hamur kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılık sayesinde size daha çok oranda kâr elde etme avantajı takdim ediyoruz. Adana hurda kağıt alan firmalar içerisindeki firmamız Demtaş Metal ile çalışarak karton koli, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı fiyatı edinebilirsiniz. Adana kağıt hurdası alımı yaptığımız yerler içindedir. Bu sayfadaki Adana karton hurdası kilo fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız Piyasadan fazla hurda kağıt fiyatıyla kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, bristol hurda, hurda peçete, hurda gazete alıyoruz.

  Hurda Raf Alımı

  Genelde restorasyon yapan mandıralardan aldığımız reyonlar, teşhir rafları, market rafları, demir raf hurdaları, hurda çelik raf içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir olan 2.el raf hurdası satan firmalar içindeyiz. Hurda depolama rafları işleri tecrübeli olduğumuz sektörlerdendir. Bu sayfadaki Adana raf hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurda alanlar makalesine bakmak istersiniz. Hurda raf Adana alımı sebebi ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

  Adana Cam Hurda Alanlar

  Günümüzde şeffaf ve renkli araba camı, kola şişesi ve benzeri cam hurdaları baya fazla geri dönüştürülüyor. Adana çevresinde cam hurdası alan yerler içerisinde bulunuyoruz. Günümüzde şeffaf ve renkli araba camı, kola şişesi ve benzeri cam hurdaları baya fazla geri dönüştürülüyor.

  Plastik Hurdası Alımı

  Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. Adana merkez ve ilçelerin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, jelatin, polistren alım satımı yapıyoruz. En yüksek fiyatla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, naylon poşet, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası alımı ile ilgileniyoruz.

  Adana plastik hurdası alanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Adana hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Adana hurda naylon ton fiyatını günlük yollamaktayız Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır.

  Adana Hurda Fiyatları

  Tekrar söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında borsa fiyatından daha fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. En doğru hurda fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle iletişim kurabilirsiniz. Sitemizde bulunan yeni çinko hurdası fiyatları metni inceleyin Adana hurdacı firma hurda alırken kullanılan kilo fiyatları her an değişmektedir.

  Hurda Araç Alanlar

  Bu sektörde hizmet veriyoruz. İşlerden fırsat oldukça Adana çevresinde araç hurdası alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Lakin hurda araba evrak hazırlama işleri çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen çekme belgeli otomobil hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri vb zirai alet hurdası
  , yük vagonu, hurda motor alıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Adana Hurdacı Firma

  Tam tamına otuz bir yıldır hurdacılık yapıyoruz. Sektörün kazandırdığı profesyonellikler vasıtası ile teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Adana hurdacı depomuz aracılığı ile yirmi dört saat geri dönüşümde çalışmaktayız.

  Adana’da 2.el Lokanta Malzemeleri

  Kullanılmış tabak kurutma makinesi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çok kısa süreliğine kullanılmış bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolaplar,  kebap ocağı, pizza bekletme dolabı, tezgah alım satımı yapmaktayız. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel ocaklar, aspiratör, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom davlumbaz, krom paslanmaz küvet, dinlendirici ve benzeri endüstriyel mutfak ekipmanını incelemeniz amacıyla siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz. Sanayi tipi 2. El restoran mutfağı malzemeleri almaktayız.

  Parça Kumaş Alımı

  Defolu hurda ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş, hurda kot kumaş, hurda pantolonluk kumaş alımı için telefonlarımızı şimdi arayabilirsiniz. Adana kilo ile kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Sitemizdeki Adana hurda kumaş kg fiyatı güncellenmiştir. Adana’da hurda jesica kumaşı, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımı için yerinize gelmekteyiz.

  Kilosuyla parça penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, baskı altı hurda kumaş, mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş alımlarında peşin ödeme yapılır. Parça kumaş hurdası almaktayız.

  Adana Bina Yıkımı

  Adana kentsel dönüşümü nedeni ile yenilenecek dükkanların gerektiği bir şekilde inşaatının yapılması nedeniyle yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen ve benzeri tüm hurdayı piyasa fiyatına almaktayız. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımda lüzum görülen tüm tedbirler Daha önce fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

  Adana Hurda Akü Alımı

  Motosikletlerde elektrik ihtiyacında kullanılabiliyor. Akü diğer ismiyle biriktireç büyük pil gibi enerji depolayan cihazdır. Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryaya hurda akü deniliyor. Hurda aküler barındırdığı kurşunlu suyu geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir. Hurda akü fiyatları bölümünün olduğu linke tıklamalısınız. Dolayısıyla bizim gibi kendi içinde geri dönüştürme tesisi olan depolar kuru akü ve sulu akü alan hurdacılar arasındadır.

  Adana Fabrika Bozumu

  Adana’da fabrika söküm işi deneyime sahibiz. İlk önce yıkımı istenen fabrika binasının titizlikle gezilerek ihtiyaç duyulan ekipmanların hazırlanması gerekmektedir.

  Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında başarılı konumdayız. Profesyonel bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Yıllardır onlarca fabrika bozum ihaleleri tamamladık.

  Adana İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Birde ne yazık ki işi bırakan depolardan edindiğimiz Yıkılmış market binalarından bir kenara ayırılan yeni ayarında 2.el pimapen pencere, mutfak dolapları, demir kapı alımı yapıyoruz. Bazı projelerde yük asansörü, alçı sıva makinesi, boya makinesi, harç mikseri ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood mevcuttur.

  Nikel Hurda Alanlar

  Nikel hurdaları arsenik içermektedir. Adana nikel hurdaları alıyoruz. Bu bölgede anot nikel hurdası, %95 şablon nikel ile %99 hurda nikel şablon, turbo nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satıldığında elden geldiğince hassasiyetle davranılmalıdır.

  İkinci El Eşya

  Kısa bir zaman kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında satılabilecek durumdaki kanepelerinizi kapınızdan yüksek fiyata alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla beyaz eşya hurdası alımı yapanlar konulu yazımızı ziyaret ediniz Her türlü ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart satın almak amacıyla bize ait numaralar ile irtibatta bulunarak sorularınız sorabilirsiniz. Sahibinden büro mobilyası, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masası bulunur. Ederinden makul fiyata titiz şekilde kullanılan ve ikinci el ev eşyası satıyoruz.

  Hurda Klima Alan Hurdacı Firma

  Adana çevresinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Adana’da çok alım satımı yapılan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

  Adana Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Adana hurdacı Demtaş Metal tarafından satın alınacak tüm hurdaların bizlere ait fabrikaya taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkımda müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak molozların taşınma işleri titiz bir şekilde personellerimizce yapılıyor. Yıkım molozları Adana Belediyesi tarafından daha önceden planlanan alanlara taşınır.

  Adana Hurdacı Sitesi

  Adana hurdacılar sitesindeki dükkanımız ile hurda eşya geri dönüşüm işleriyle sektöre liderlik etmekteyiz. Sırf bunları almıyoruz. Adana OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Çevreci dostlara yaşanabilir bir şehir bırakmak için gece gündüz çaba sarf ediyoruz.