İçeriğe geç

Afyon Hurdacı Telefonu

  Afyon hurdacı firmaları arasında lideriz. Hurdacı olarak hurda malzeme alıyoruz. Profesyonel Afyon hurdacı firma olarak Afyon’da hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

  Her çeşit hurda alıyoruz. Afyonkarahisar hurdacısı olan Demtaş Metal hurdacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Afyon merkezde hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Demtaş Metal firmamızla Afyon dolaylarında hizmetimize devam ediyoruz. Güncel Afyon hurda fiyat listesi ile alım yapmaya devam ediyoruz.

  Afyon genelinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla uzman ekip gönderiyoruz. Hali hazırda Afyon hurdacı firmalar içerisindeyiz. Elbette ki Afyon merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Toptan hurda alımlarına özel yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Afyon hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Afyon’da hurda ve 2.el ofis mobilyaları alım satımında hurdaların değerini peşin ödemekteyiz.

  Afyon Hurdacısı

  Afyon merkezde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek halkımızın geleceğini korumaktayız. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda satışı yapmak amacı ile telefonumuzu aramalısınız. Afyon hurdacısı olarak Afyon bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurda eşyalarınızın taşınması için yerinize en yakın bölgede bulunan hurda nakil elemanlarımızı yönlendiriyoruz. Afyon hurdacısı mı arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Afyon’da eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Afyon sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Afyon bölgesinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Afyon Hurdacı Telefon Numarası

  Afyon hurda malzeme alım satımı hurdacılık faaliyetleri yürüttüğümüz alanlar içinde yer alıyor. Şimdi arayıp en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak para elde edebilirsiniz. Afyon hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Bu nedenle hurda malzeme satmak amacı ile iş yerimizi aramanız yeterlidir.

  Demir Hurda Alanlar

  Demtaş Metal Afyon’da hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar paylaşımına göz atmalısınız. Sizinde bildiği gibi her cins demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alıyoruz.

  Güncel hurda demir fiyatları öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar paylaşımına göz atın. Afyon çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Demir, yeryüzünde en çok kullanılan metaller içerisindedir. Sitemizde yayınlanan Afyon demir ton fiyatlarını isteyenlere saat başı ulaştırılmaktadır.

  Afyon Hurda Alım Satımı

  Tonajlı kablo hurdası, bakır hurda, alüminyum, çinko, toplama demir, kurşun hurda ve hurda sarı alırken değerinin üzerinde fiyat listesi vermekteyiz. Afyon hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız. Zamak hurda, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurda alıyoruz. Birlikte kârlı hurda alışverişi yaparak daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Afyon yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdanızı hemen satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu sebepten metallerin değerinin düşmesine neden olmaktadır.

  Afyon geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Demtaş Metal her nevi hurda kurşun alımı yapıyor. Hurda kağıt alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaç edindik.

  Afyon Hurda Çinko Alanlar

  Afyon’un her yerinden hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Afyon hurda nikel kilo fiyatını isteyene saat başı ulaştırılmaktadır. Çinko hurdası fiyatları hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için linkine tıklamalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda satımı için arayabilirsiniz.

  Afyon’da Hurda Bakır Alanlar

  Afyon genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır boru, hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır alan hurdacıyız. Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Hurda bakır alan Afyon hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Afyon bakır hurdası kilo fiyatı için telefonlarımızı arayınız. Hurda bakır alanlar alanında daha geniş bilgi var. Sitemizdeki Afyon bakır kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. Afyon bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Afyon Sarı Hurdası Alanlar

  Sizlerinde bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Buradaki Afyon sarı pirinç hurdası ton fiyatını whatsapp grubumuza kayıt olanlar ile paylaşıyoruz. Detaylı bilgi edinmek amacıyla hurda sarı pirinç alan hurdacı konuyu inceleyebilirsiniz. Bu yüzden Afyon sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Demtaş Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurda, bronz hurda ticareti yapıyor.

  Bununla birlikte kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Afyon hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı için adresinize geliyor. İtiraf etmek lazımsa hurda sarı diye hurda türü yoktur.

  Afyon merkezde hurda sarı pirinç almaktayız. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir.

  Afyon Sac Hurda Alan Hurdacılar

  Elimizde tek deliği olmayan ikinci el trapez sac hurdası var. Afyon ve çevresinde hurda sac levha, sac varil hurdası, galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Sac hurda alımı yapıyoruz. Bağ kulübesi tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Afyon Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşunu, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu alımı yapıyoruz. Metal kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerdendir. Afyon kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız bölgeler içindedir. Sitemizdeki Afyon hurda Cami kurşunu kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Cevher şeklindeki kurşun metali mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası kilo fiyatı konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız.

  Afyon Hurda Kablo Alımı

  Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo alım satımı için anlık fiyatı teklif ediyoruz. İçinde bulunan iletkenin türüne bağlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Buradaki Afyon kablo ton fiyatlarını grubumuzdakilerle bedelsiz paylaşıyoruz. Genelde çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Kablo iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Bir de hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdası alımı amacı ile telefon edebilirsiniz. Genellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Afyon hurdacı firmayız. . Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde değerinden daha yüksek teklifler veriyoruz. Afyon’un tüm sokaklarından %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında liderlik yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar içerisindeki bakır teller nedeniyle kablo hurdası alanlar için önemlidir. Afyon etrafında sıklıkla ele geçen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alırken peşin ödeme yapıyoruz. Hurda kablo başlıklı makaleye göz atabilirsiniz.

  Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo, fare yemez kablolar satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Afyon’un tamamında kablo hurdası almaktayız. Afyon hurdacısı olarak genellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası alıyoruz.

  Afyon Krom Hurda Alan Hurdacılar

  Yapısı itibari ile sert olduğundan zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılıyor. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, krom tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

  Krom, nikelle işlenerek paslanmaz oluşturulur. Burada yayımlanan Afyon hurda krom ton fiyatı güncelliğini koruyor. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alım satımı yazısını ziyaret etmek konu hakkında bilgi edinmenizi sağlar.

  Afyon Hurda Alüminyum Alan Geri Dönüşüm Firmaları

  Müşterilerimizin desteğiyle daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Her tür alüminyum hurda almaktayız. Her türlü alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Afyon hurda alüminyum alanlar içinde öncüyüz. Güvenli bir biçimde alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz.

  Adresten alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alabilmek için irtibat kurmanızı istiyoruz. Bu sayfadaki Afyon alüminyum fiyat listesini abonelerimiz ile günlük olarak paylaşıyoruz. Afyon’da hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken tartımları gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek alan hurdacı firmasıyız. Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  İnşatlarda alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi, boya tabancası 2.el vidalı iskele, ikinci el plywood satılıktır. Yıkılan apartman binalarından sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2.el kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alan firmalar içerisindeyiz. Dolayısıyla ne yazık ki işi bırakan satıcılardan edindiğimiz

  7/24 Açık Afyon Hurdacı

  Sektörde harcadığımız yılların bahşettiği güvenle makine sayımızı arttırarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Neredeyse on beş senedir hurda alım satım yapıyoruz. 7/24 açık Afyon hurdacı firması dükkânımız vasıtası ile zamana takılmadan geri dönüşümde çalışmaktayız.

  Hurda Otomobil Alan Yerler

  Afyon hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Afyon bölgesinde araba hurdası alım satımı yapıyoruz. Elbette sizlere hurda araç alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ancak hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan yük vagonu, parçalanmış hurda araç, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

  Karton Hurda Alan Hurdacı Firma

  Hurda karton, kağıt alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Afyon hurda kağıt ve karton kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz derinden çok fiyata kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, bristol hurda, peçete hurdası, gazete hurdası alımı yapıyoruz.  Afyonda defter, kitap, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında uyguladığımız extra özen sayesinde size daha çok kâr elde etme avantajı iletiyoruz. Afyon hurda kağıt alan firmalar içindeki iş yerimiz sunduğu hizmetler ile hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt ton fiyatı sorabilirsiniz.

  Anlık Afyon Hurda Fiyatları

  Unutmayın ki tonajlı hurdaların alımında borsasından daha fazla kilo fiyatları ödüyoruz. Afyon hurdacı firma hurdacılık esnasında uygulanılan ton fiyatı hızlı bir biçimde güncellenmektedir. Yeni hurda fiyatları içerikli metni okuyun Kesin ton fiyatlarına ulaşmak için iletişim kurabilirsiniz.

  Afyon Nikel Hurdası Alanlar

  Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp, satılırken mümkün olduğunca hassas hareket edilmelidir. Afyon nikel hurda alıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir. Afyon genelinde anot nikel hurdası, %95 şablon nikel hurdalar ve %99 şablo nikel hurdası, turbo nikel alımı yapıyoruz.

  İkinci El Eşya

  2.el etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyası, öğrenci masası almak nedeniyle değerini yüksek fiyattan ödemekteyiz. Kısa bir zaman kullanılan 2. el piyasasında satılabilecek bir durumdaki kanepelerinizi evinizden iyi fiyata alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinası alım satımı konulu gönderimizi inceleyin Her çeşit 2. El derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak için bize ait cep numaraları ile irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. Ederinden fiyatlara kullanılmış, 2.el yatak odası takımı satabilirsiniz.

  Afyon Hurda Jeneratör Alan Firma

  2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Jeneratör hurdası alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör alıyoruz.

  Akü Hurdası Alan Yerler

  Akü başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerji depolayan elektrik enerjisi deposudur. Araçlarda elektrik enerjisi deposu bulunuyor.

  Akü hurdası fiyatları paylaşımını okuyabilirsiniz. Dolayısı ile Afyon hurdacı iş yerimiz ve benzeri işletme bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan hurdacılar arasındadır. Akü hurdası içerdiği kurşunlu sıvı sebebi ile geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Biraz zaman sonra kullanılmaz haline gelen akülere akü hurdası deniliyor.

  Afyon Kullanılmış Cafe Malzemesi Alımı

  İşyerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, sanayi tipi 4 gözlü ocak, dinlendirici, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, aspiratör vs lokanta tipi otel ve mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz amacı ile sizleri depomuza davet ediyoruz. 2.el sanayi tipi lokanta mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. Temiz durumda mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, tezgah altı dolaplar, bulaşık makinaları, buz makinesi alıyoruz. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satan firmalar bizimle iletişime geçebilir.

  Kumaş Hurdası Alanlar

  Kumaş hurdası almaktayız. Afyon etrafında hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, şifon kumaş, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş hurdası alımları için adresinize ekibimizi gönderiyoruz. Spota düşmüş hurda penye, nevresim kumaş parçası, hurda kumaş baskı artığı, parça mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alım satımı yapıyoruz.

  Kiloyla gabardin kumaş hurdası, hurda örme, hurda pantolonluk, kot kumaşı, eteklik kumaş, ceket kumaşı alımı için aşağıdaki numarayı hemen arayınız. Afyon kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Sayfamızda yayımlanan Afyon kumaş hurdası fiyatları biraz önce güncellendi.

  Afyon Plastik Hurdası Alımı

  Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Afyon plastik hurdası alanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan Afyon hurdacısıyız. Bu yazdıda bulunan Afyon plastik hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir En güncel fiyata hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası, pet şişe alımı için dilediğiniz yere geliriz.

  Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Afyon’un her yerinden plastik abs, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren satmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Afyon Bina Yıkımı

  Yıkımlarda istenilen tüm tedbirler Yıkımdan sonra çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları vebenzeri tüm hurdanızı almaktayız. Afyon kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılması gereken iş yerlerinin yeniden inşaatının yapılması amacı ile yıkımlarını yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Daha önce fabrika sökümünde yaptığımız gibi bina yıkım işleri başarıyla gerçekleştiriyoruz.

  Afyon Hurdacı Sitesi

  Afyon hurdacılar sitesi E blok içinde bulunan hurdacı firmamız yardımıyla atık hurda alım satımı hizmetleri veriyoruz. Olduğundan temiz bir şehir yaratmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Afyon sanayi sitesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz.

  Afyon Fabrika Bozumu

  Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Afyon fabrika söküm işleri yılların deneyimine sahibiz. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. İlk önce sökülecek imalathanenin detaylı biçimde gezilerek gerekli ekipmanların seçilmesi gerekmektedir. Uzun süredir onlarca fabrika bozumu ihaleleri başarıyla tamamladık. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapanlar içerisinde öncü konumdayız.

  2.el Hurda Raf Fiyatları

  Genelde ekipmanını yenileyen toptancılar tarafından hurdaya ayrılan orta reyonlar, hurda çelik raf, market rafı hurdaları, demir raflar, teşhir rafları arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki 2. el market rafı satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Afyon hurda raf ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Raf hurdası alan hurdacı firma paylaşımına bir bakınmak istemelisiniz. Hurda raf Afyon satmak nedeniyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alımı yapmaktayız.

  Klima Hurda Alanlar

  Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Afyon bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. 2.el Klima Afyon’da en çok alımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

  Afyon Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Fabrika yıkımı tamamlandığında antlaşmaya bağlı olarak molozların nakliyesi güvenlikle yapılır. Afyon hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdanın firmamıza ait depoya nakliyesi bedelsiz yapılır. Molozlar Afyon Belediyesi tarafından belirlenen moloz bırakma arazilerine taşınır.

  En Yakın Afyon Hurdacı

  Demtaş Metal firmamızla Afyon bölgesinde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Afyon en yakın hurdacı hizmetlerimizle hurda eşya alıp satarken deponuza gelmekteyiz. Afyon hurdacı firması firmamız ile kapınızdan hurda malzeme almaya başladık. Bu hizmetimizle müşterilere en yakın hurda alan yer Afyon bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyarız.