İçeriğe geç

Akyazı Hurdacı Telefon Numarası

  Sakarya Akyazı merkezi çevresinde az kullanılmış eşyalar ve hurda malzemeler almaktayız. Hali hazırda Akyazı hurdacı firmalar içindeyiz. Fakat Akyazı merkezinde de hizmet veriyoruz. Demtaş Metal adıyla Sakarya Akyazı hizmet veriyoruz. Akyazı etrafında hurda dönüşümü yapan dökümhaneye sahibiz. Günlük Sakarya Akyazı hurda fiyat listesiyle alım yapmaktayız. Hurdacı firması olarak hurda eşyanızı alıyoruz. Akyazı hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Akyazı merkezinin her mahallesinde yaptığımız gibi hurda alım satımı için çağırdığınız adrese kadar ekip göndermekteyiz.

  Toptan alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Sakarya hurdacı firmalar içerisindeyiz. Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Sakarya hurdacı olan firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Sakarya Akyazı merkez hurdacı firması olarak Akyazı merkezinin her sokağında hurda alımı yapıyoruz.

  Sakarya Akyazı Hurdacı Firmalar

  Akyazı hurdacı firması olarak Sakarya ilinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda için yerinize en yakın yerde bulunan hurda nakil mesai arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz. Akyazı merkezde hizmet veriyoruz. Atıkları eriterek sizlerin ve bizlerin geleceğini koruyoruz. Sizlerde her çeşit hurda satışı yapmak amacı ile mobil hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Akyazı hurdacı mı arıyorsunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Sakarya Akyazı bölgesinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sakarya merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Akyazı daimi hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Sakarya Akyazı çevresinde değil, bütün illerde hizmet veriyoruz.

  Akyazı Hurdacı Numarası

  Akyazı hurdacılık her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Bu sebeple hurda atık fiyatları sormak üzere iş yerimizi arayabilirsiniz. Akyazı hurdacı telefonu bu sayfanın altında kolayca çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Şimdi arayın yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satın.

  Hurda Krom Alımı

  Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Akyazı hurda krom tank fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası fiyatı yazısını incelemelisiniz.

  Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Akyazı Hurda Alımı

  Hurda zamak antimon, CNC artığı hurda, çelik hurda, hurda kalay alan Akyazı hurdacı firmasıyız. Hep birlikte daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda alüminyum almak üzere evinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alanlar arasındayız.

  Akyazı ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal hurdacılık her çeşit hurda çinko alıyor. Tonajlı sarı hurda ve hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alımı yaparken piyasadan daha yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Akyazı hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Akyazı adresten hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdalarınızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle metalin değerleri düşebilir.

  Akyazı Hurda Alüminyum Alanlar

  Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum jant hurdası ticareti yapan firmayız. Güvenli bir biçimde alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda satışı için iletişime geçebilirsiniz. Hurdalarını bize satanların destekleriyle daha hızlı gelişiyoruz. Bu sayfadaki Sakarya Akyazı hurda alüminyum kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. İş yerimize verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Yerinden alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alabilmek için aramanızı istiyoruz. Sakarya Akyazı alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Her çeşit alüminyum hurda alınır. Akyazı ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımı sizinle birlikte yapıyoruz.

  Akyazı Hurda Sarı Pirinç Alanlar

  Pirinç metal hurdası halk dilinde sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda denilmektedir. Demtaş Metal firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç radyatör, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurda almaktadır. Bu işi yapanların bildiği üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça gibi hurda sarı çeşitleri vardır. Sakarya Akyazı hurdacı işletmemiz her nevi hurda alım satımı yapmaktadır.

  Benzer şekilde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Doğruyu demek lazımsa hurda sarı diye hurda türü yoktur. Bu nedenle Akyazı sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz.

  Buradaki Sakarya Akyazı pirinç sarı ton fiyatı günceldir. Sarı alan hurdacılar konulu yazıyı ziyaret edin. Akyazı bölgesinde sarı pirinç hurdası alıyoruz.

  Akyazı Kablo Hurdası Alımı

  İlaveten çok damarlı hurda kablo ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile elektronik aletlerde kullanılıyor. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Her yerden hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablolar, hurda enya kablo, iç tesisat kablosu hurdası alıyoruz. Sakarya Akyazı ilçesinin tamamında hurda kablo alanlar içindeyiz.

  Ek olarak tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo hurdaları alım satımı için ederinin üstünde fiyat teklifini biz veriyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Sakarya Akyazı hurdacısı Demtaş Metal firmamız genellikle antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası alım satımı için buradayız.

  Müşterilerde çoğunlukla ele geçen Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini peşin parayla ödüyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Akyazı hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Çünkü sırf hurda alımıyla uğraşmıyoruz.

  Sakarya Akyazı ilçesinin her yerinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablolar alıyoruz. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken kablo hurdası borsasından daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Kullanılış yerlerine göre yer altı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri vardır. Kablo hurdaları içerdiği bakır teller yüzünden hurdacı firmalar için önem taşır.

  İçinde bulunan tellerin cinsine bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Akyazı hurda bakır kablo fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız. Hurda kablo alan yerler konulu yazıyı okuyun.

  Akyazı Çinko Hurdası Alım Satımı

  Akyazı ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Buradaki Akyazı çatı söküm çinkosu ton fiyatını kayıt olanlara saat başı ulaştırılmaktadır. Çinko hurda ton fiyatı gönderisini okuyabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz.

  Akyazı Hurda Bakır Alımı

  Akyazı bakır hurda fiyatları için firmamızı arayınız. Hurda bakır alanlar makalemizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapılır. Bu sayfadaki Akyazı hurda bakır kilo fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Sakarya Akyazı hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Akyazı bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Akyazı hurdacı numarasını hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

  Akyazı Demir Hurdası Alımı

  Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı bağlantısına tıklamalısınız. Bildiğiniz üzere her türden demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı alıyoruz. Akyazı çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız Akyazı ilçesinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Anlık demir hurda fiyat listesi edinmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar bölümünün linkine tıklayınız. Demir hurdası, yer kabuğunda çokça çıkarılan madenler içinde yer alır. Sitemizdeki Sakarya Akyazı demir kilo fiyatını üyelerimizle her gün paylaşıyoruz.

  Kurşun Hurdası Alımı

  Minare kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yaparız. Sakarya Akyazı kurşun hurdası alımı ile hizmet verdiğimiz ilçelerdendir. Sayfamızdaki Akyazı çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Kurşun cevherleri gümüş-mavi rengiyle göze çarpar. Kurşun hurdası alım satımı bağlantısına tıklamalısınız. Kurşun en eski madenlerdendir.

  Akyazı Sac Hurdası Alan Hurdacı

  Elimizde yeni gibi 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Akyazı ilçesinde sac levha, hurda sac varil, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih ederek yüksek gelir elde edebilirsiniz. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Ek bina tavanı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

  Akyazı Jeneratör Hurdası Satanlar

  Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en iyi hurdacı firmasıyız.

  En Yakın Akyazı Hurdacı Firma

  Akyazı hurdacı firma firmamız ile yerinden hurda alımına devam ediyoruz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Akyazı etrafında hurda malzeme satımı yapmaktayız. Akyazı en yakın hurdacı firması servisiyle her tür hurda metal alıp satarken yerinize geliyoruz. Bu hizmetler ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Akyazı ilçesinde hizmetler ediyoruz.

  Karton Hurda Alımı

  Karton hurda alıyoruz. Sitemizdeki Akyazı hurda karton ve kağıt fiyatlarını arzu edenlere bedelsiz gönderilmektedir İlçede beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra duyarlılık sayesinde müşterilerimize daha çok kazanma olanağı sunuyoruz. Değerinden yüksek fiyatlarla kağıt peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak alımı yapan hurdacılar içindeyiz. Akyazı kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki firmamız ile ticaret yaparak toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz.

  Akyazı 2.el Raf Hurdası

  Genelde ekipmanını yenileyen baharatçılardan aldığımız çelik raf hurdaları, market rafları, ürün reyonları, hurda demir raflar, mağaza rafları içinden personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Sayfamızda paylaşılan Sakarya Akyazı 2.el market rafı kilo fiyatını kayıt olanlara güncel olarak gönderiyoruz. Raf hurda alımı linkine tıklayabilirsiniz. Akyazı 2. el hurda raf satın almak nedeniyle telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alım satımı liderlik ettiğimiz işlerdendir.

  Cam Hurdası Alımı

  Günümüzde şeffaf araç camları, gazoz şekillerinde hurda cam bulunuyor. Akyazı genelinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Günümüzde şeffaf araç camları, gazoz şekillerinde hurda cam bulunuyor.

  Akyazı Plastik Hurdası Alımı

  Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer benzeri plastik çeşitleri vardır. Sakarya ve Akyazı bölgesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, hurda jelatin satışı yapmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Akyazı plastik hurdası alımı yapanlar içerisinden ön planda olan işletmeyiz. Buradaki Akyazı naylon hurdası ton fiyatları günceldir. Güncel fiyatla pet şişe, hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, market poşeti, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda alım satımı ile ilgileniyoruz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

  Akyazı Anlık Hurda Fiyatları

  Kesin ton fiyatlarına ulaşabilmek amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir miktardan yüksek hurda alırken daha fazla fiyatlar uyguluyoruz. Akyazı hurdacısı olarak hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan ton fiyatı her dakika değişmekte. Sitemizdeki hurda fiyatları yazıyı okuyabilirsiniz

  Akyazı Hurda Araba Alan Hurdacılar

  Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Akyazı çevresinde araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama hurda araba evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşmüş araba hurdası, vagon hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, çeki demiri, motor hurdası .

  7/24 Hurda Alan Akyazı Hurdacı Firması

  Akıp giden senelerin verdiği profesyonelliklerle araç gereç sayımızı geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Akyazı hurdacı olarak yirmi dört saat iş yerimizdeyiz. Bahsettiğimiz üzere on altı yıldan bu yana geri dönüşüm hizmeti sunmaktayız.

  Akyazı 2. El Restaurant Malzemesi Alan Hurdacı Firma

  Kullanılmış tabak kurutma makinesi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, tava, tepsi, kazan satanlar firmamıza ait telefon numarasını arayabilir. Titizlikle kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza dolapları, tezgah üstü üç kapaklı dolap alıp satıyoruz. Profesyonel lokanta malzemeleri almaktayız. Hali hazırda mevcut olan teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, sanayi tipi kuzine, salata reyonları, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak malzemesini incelemek amacıyla sizleri depomuza davet ediyoruz.

  Kumaş Hurdası Alanlar

  Akyazı çevresinde hurda jesica kumaşı, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında belirttiğiniz adrese gelmekteyiz. Akyazı çevresinde hurda kumaş kırpıntı alımı yapılır. Parti malı hurda dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, hurda parti kumaşı, hurda poplin kumaş, atletlik kumaş, spot kumaş hurdası alıyoruz.

  Defolu kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş, hurda örme satışı yapmak amacı ile aşağıdaki telefon numarasını şimdi arayın. Akyazı kilo ile kumaş hurda alan yerler arasındayız. Sitemizdeki Akyazı hurda kumaş fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz.

  Akyazı Bina Yıkımı

  Üstteki yazıda ifade ettiğimiz fabrika yıkım işinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımında bilinen iş güvenliği önlemleri

  Yıkımda çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası gibi tüm hurda malzemeleri piyasa fiyatına satın alıyoruz. Akyazı kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yenilenecek binaların yenilenerek yapılması amacıyla yıkılmasını sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

  Hurda Akü Alım Satımı

  Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya akü hurdası denir. Atıl aküler içerisindeki kurşun içeren sıvı ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası kilo fiyatı hurda akü konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. Bu neden ile Sakarya Akyazı hurdacı gibi kendisine ait geri dönüşüm kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alan yerler arasındadır. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacında bulunur. Akü başka deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır.

  Akyazı Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Uzun zamandır sayısız fabrika bozumu ihalelerini gerçekleştirdik. Sökümden önce yıkımı yapılacak taşınmazın etraflıca gezilerek ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın hazırlanması doğru olur. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde nam saldık. Yıkımla uğraşanların dile getirdiği biçimde kolay bir iş olmamıştır. Akyazı fabrika sökümü uzun senelerin deneyimine sahibiz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılan yurt binalarından sökülen kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler satıyoruz. İnşatlarda inşaat vinci, boya tabancası, harç karıştırma mikseri, alçı makinesi 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood satılıktır. Birde iflas etmek zorunda kalmış esnaflardan almış olduğumuz

  Akyazı Nikel Hurdası Alan Firma

  Sakarya Akyazı çevresinde anot nikel, %95 hurda nikel şablon , %99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurda alıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir. Akyazı nikel hurda alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel depolanırken çok özenli çalışmalıyız.

  Akyazı 2.El Eşya

  Akyazı bölgesinde yeni gibi, ikinci el mobilya ve aksesuar satın alabilirsiniz. İyi durumda ikinci el bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları öğrenmek nedeni ile bize ait numaralarla iletişim kurarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Kısa bir süre kullandığınız 2.el olarak alıcı bulabilecek temizlikte bulunan kanepelerinizi bildirdiğiniz konuma gelerek satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek amacı ile buzdolabı hurdası alan yerler konulu içeriğini incelemelisiniz Sahibinden ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masası, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları için iletişim numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır.

  Hurda Klima Alan Yerler

  Akyazı çevresinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. İkinci el klima Akyazı ilçesinde en çok alınıp satılan hurda malzemeler içindedir. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Akyazı Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozu Akyazı Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden bildirilen yerlere nakil ediliyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi titiz bir biçimde yapılır.

  Akyazı Hurdacı Sitesi

  Akyazı hurdacılar sitesi içinde bulunan depomuzla sektöre hizmet ediyoruz. Akyazı oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda metaller alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Çevreci dostlara yaşanılır bir Sakarya Akyazı yaratmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Sırf bu tür malzemeleri almıyoruz.