İçeriğe geç

Aladağ Hurdacı Firma

  Adana Aladağ hurdacı firma olarak Aladağ merkezinin tamamında hurda alım hizmeti vermekteyiz. Günlük Adana Aladağ hurda fiyatlandırma ile alım satım hizmeti veriyoruz. Aladağ merkezinin çevresinde hurda malzemeler ve temiz kullanılmış eşyalar almaktayız Aladağ bölgesinde hurda metal dönüşümü yapan şirketiz.

  Demtaş Metal olarak Aladağ şehir merkezinde hurda alımı için hurda malzemenin bulunduğu adrese geliyoruz. Aladağ hurdacı firması olarak her tür hurda eşyayı değerinde almaktayız Aladağ hurdacı firmaları içinde lideriz.

  Aladağ genelinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle profesyonel ekip gönderiyoruz Bol miktarda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası ticaretinde piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Adana hurdacı firmalar içerisindeyiz. Aslında Adana Aladağ firmasıyız. Lakin Aladağ merkezinde de hizmetler veriyoruz. Her çeşit hurda alımında deneyime sahibiz. Adana hurdacı firmalar içindeki firmamız hizmetinizdedir.

  Adana Aladağ Hurdacıları

  Aladağ hurdacı firma mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Aladağ çevresinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her türlü hurda malzeme satmak nedeniyle telefon numaramızı arayabilirsiniz. Adana ilinin eşsiz ilçesi Aladağ daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Adana Aladağ bölgesinde değil, bütün ilçelerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Aladağ hurdacı firması olarak Adana ilçelerinde hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınızın yüklenmesi için çevrenizdeki hurda nakil ekiplerimizi gönderiyoruz. Aladağ merkez ve mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları yeniden işleyerek hepimizin geleceğine yatırım yapmaktayız.

  Aladağ Hurdacı Numarası

  Adana Aladağ hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Adana Aladağ hurdacılık hurda alım faaliyetleri sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. Bu yüzden hurda malzeme fiyat listesi talep etmek üzere firmamızı aramanız gereklidir. Boş yere zaman harcamadan arayıp günlük hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz.

  Krom Hurdası Alımı

  Sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılmaktadır. Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Bu sayfadaki Adana Aladağ krom tank hurdası kilo fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurda alanlar makalemizi geziniz. 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Aladağ Demir Hurdası Alan Yerler

  Aladağ etrafında tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Demtaş Metal Adana Aladağ bölgesinde hurda demir alımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler gönderimize kesinlikle göz atmalısınız. Demir, Aladağ ilçesinde en fazla kullanılan metaller içindedir. Sayfamızdaki Aladağ demir ton fiyatlarını kayıt olanlara bedelsiz yolluyoruz. Anlık güncel demir hurda fiyatları istemek sebebiyle Aladağ hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Hatırlatmak isteriz her tür demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir merdiven korkuluğu alırız.

  Aladağ Çinko Hurdası Alan Hurdacı

  Adana, Aladağ ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Aladağ hurda çinko kg fiyatını abonelerimiz ile günlük paylaşıyoruz. Hurda çinko alım satımı bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

  Aladağ Sarı Hurda Alan Hurdacılar

  Hurdacı firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanında hurda sarı pirinç bronz araiş alımı yapıyor. Sayfamızda yayınlanan Aladağ pirinç sarı kg fiyatını saat başı gönderiyoruz. Pirinç sarı alan hurdacı hakkındaki içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Doğruyu söylemek gerekirse sarı hurdası adıyla hurda türü yoktur. Aladağ ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Aladağ ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz.

  Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğundan sarı hurda ismi verilmiştir. Haliyle Aladağ sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Aladağ hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

  Hurda Kurşun Alımı

  Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu
  , Cami çatı söküm kurşunu alımı yaparız. Aladağ hurda kurşun için iyi fiyat listesini verdiğimiz bölgelerdendir. Sitemizdeki Aladağ çatı minare kurşunu fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Cevher halindeki kurşun metali mavimsi gümüş renklidir. Kurşun hurdası alım satımı linkine tıklamalısınız. Metal kurşunun kullanılmakta olan eski madenler içinde olduğu biliniyor.

  Sac Hurdası Alan Yerler

  Aladağ etrafında hurda sac levha, sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı talep etmek amacıyla. Şantiye tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alıyoruz. Hali hazırda her kalitede 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

  Aladağ Kablo Hurdası Alım Satımı

  Aladağ ilçesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken değerinden pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz. Yerinden hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları tek damar hurda kablo alıyoruz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Kablo hurdaları içerisindeki bakır teller nedeni ile kablo hurdası alanlar için büyük önem taşır. Sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı yazıyı inceleyebilirsiniz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alan Aladağ hurdacı firma arayanlara hizmet avantaj dolu fiyatlar gönderiyoruz. .

  Aladağ hurdacısı olarak genellikle hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Adana Aladağ hurdacı firması olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz. İçerisindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sayfamızdaki Aladağ kablo kilo fiyatını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alımında iştigal etmiyoruz.

  Lakin tek damar kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablo için piyasanın üzerinde fiyatları teklif ediyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo satanlar iletişim kurabilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle makinelerde kullanılmaktadır. Bir de çok damarlı kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Satıcılarda kolayca edinilebilen 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alımında hemen nakit para ödeme yapıyoruz.

  Aladağ Bakır Hurda Alanlar

  Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurdası, bakır lama hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Bakır alan hurdacılar sayfamızda daha detaylı bilgilendirme mevcut. Aladağ bakır hurda fiyatları için arayın. Sayfamızdaki Aladağ bakır hurdası fiyat listesi günceldir. Adana Aladağ hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Aladağ hurdacı firmamızı acilen arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Aladağ içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  Aladağ Alüminyum Hurda Alanlar

  Sitemizdeki Aladağ hurda alüminyum ton fiyatı günceldir. Bununla birlikte alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurdası alıyoruz. Her tür hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Sizlerin yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası ticareti yapıyoruz. Aladağ ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil alımı için hurda tartımını sizinle gerçekleştiriyoruz. Bizlere gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı için telefon etmenizi beklemekteyiz. Alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda Aladağ hurdacısıyız. Adana Aladağ alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Aladağ Hurda Alımı

  Aladağ hurdacı firması olan Demtaş Metal her tür hurda kablo alım hizmeti veriyor. Hurda zamak antimon, CNC artığı hurda, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Aladağ yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Hurdanızı hiç zaman geçirmeden satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda suyla temas halinde korozyona uğrar. Böylece malzemenin değeri düşüyor.

  Hurda karton alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Tonajlı kablo hurda ve bakır hurda, alüminyum hurda, sarı, çinko, toplama demir, kurşun alımı yaparken yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Aladağ hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz.

  Klima Hurda Alanlar

  Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Aladağ etrafında hurda klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmayız. 2.el Klima Aladağ ilçesinde çok satılan hurdalar arasındadır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

  Aladağ Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkım molozu Aladağ Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önceden bildirilen arazilere nakledilir. Yıkımda müşteriyle sözleşmeye göre molozların nakliye işi güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdaların tesisimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılıyor.

  Nikel Hurdası Alımı

  Bu bölgede %99 nikel şablon – %95 şablo nikel hurdası, turbo nikel, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Aladağ nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller depolanırken elden geldiğince özen ile davranmalıyız. Hurda nikel zehirli olabilir.

  Aladağ Bina Yıkımı

  Üst tarafta fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Çıkacak hurda malzeme bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımda belirtilen tüm önlemler Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz. Kentsel dönüşüm sebebiyle kısmen yıkılmış iş yerlerinin yeniden inşaatının yapılması sebebiyle yıkım işlerini yapıyoruz.

  Aladağ Hurdacı Sitesi

  Bizden sonrakilere yaşanabilir bir Adana ve olduğundan temiz Aladağ oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Aladağ sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Aladağ hurdacılar sitesi dördüncü blok içerisindeki firmamızla hurda geri dönüşüm işlerine başladık.

  Aladağ Araba Hurdası Alan Hurdacılar

  Aladağ hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bazen Aladağ bölgesinde araba hurdası alım satımı yapıyoruz. Lakin araba hurdası evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Tabiki de sizlere araba hurdası alımı hakkında yardım etmek isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan vergiden düşmüş hurda araç, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri
  , yük vagonu, motor hurdası için arayabilirsiniz.

  2.el Restoran Ekipmanı Alan Firmalar

  İş görecek durumda restoran tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolaplar, pizza hazırlık dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgahlar alıp satıyoruz. Profesyonel cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılan malzemeleri alımı yapıyoruz. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satanlar firmamızı arayabilirsiniz. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, evye, davlumbaz, küvet, salata ve meze reyonları, restoran tipi 4 gözlü ocak vb. kafe lokanta tipi mutfak alet edavatını görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz.

  Aladağ Kumaş Alım Satımı

  Adana Aladağ çevresinde hurda parça kumaş alıyoruz. Aladağ etrafında hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica alım satımında çağırdığınız adrese geliriz. Kilosuyla hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda kumaş baskı artığı, spot kumaş, hurda mayo kumaşı, parça nevresim hurdası, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası için yerinizde ödeme yapmaktayız.

  Spot hurda pantolonluk, hurda gabardin, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, ceket kumaşı, eteklik kumaş alımı için firmamızı çok geçmeden arayın. Adana Aladağ kiloayla tartım yaparak hurda kumaş alan firmalar arasındayız. Bu sayfadaki Adana Aladağ kumaş hurdası fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız.

  Anlık Güncel Aladağ Hurda Fiyatları

  Aladağ hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listeleri hızlı bir biçimde değişiyor. Doğru hurda fiyat listesine erişmek nedeni ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurda alım satımlarında piyasadan fazla kilo fiyatları ödüyoruz. Güncel sitemizde önceden paylaşılmış yeni hurda fiyatları içeriği inceleyin

  Aladağ 2.el Raf Fiyatları

  Demir raf hurdası alıyoruz. Buradaki Aladağ 2.el raf fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda raf alanlar linkine tıklayın. Aladağ 2. el raf hurdası alım satımı sebebiyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Genelde yenilen kasaplardan temin ettiğimiz mağaza rafları, orta reyonlar, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları içinden personelimizce seçilen kullanılabilir 2. el raf satıcıları içindeyiz.

  Aladağ Hurda Karton Alanlar

  Aladağ kağıt hurda aldığımız alanlar arasındadır. Buradaki Aladağ hurda karton ve kağıt fiyatlarını isteyene bedelsiz gönderiyoruz Yüksek ton fiyatlarıyla kuşe kağıt, hurda peçete, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alanlar içerisindeyiz. Adana Aladağ hurda kağıt alan yerler arasındaki işletmemiz ile çalışarak toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli fiyatı öğrenebilirsiniz. İlçede 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özenle hurda ticareti yapmak isteyenlere daha çok oranda kazanma imkanı iletiyoruz.

  Aladağ Plastik Hurdası Alımı

  Adana ile Aladağ bölgesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin alım satımı yapıyoruz. Aladağ hurda plastik alan firmalar arasında lider konumda olan hurdacı firmasıyız. Bu yazdıda yayınlanan Aladağ plastik hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

  Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Avantajlı fiyata mavi kapak hurdası, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alım satım işleri yapıyoruz.

  2.El Eşya

  Temiz büro ofis mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masası için nakit para ödemeler yapıyoruz. Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak alıcı bulabilecek temizlikte bulunan oturma gruplarını nakit ücret ile iyi fiyatlarla alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya için yüksek fiyat teklifi uygulanmaktadır. Detaylı bilgilere amacı ile hurda beyaz eşya alan firma konulu yazıya bakabilirsiniz Her türlü ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektronik ev eşyaları, ekran kartı, anakart almak için telefonlarımızıtuşlayabilirsiniz. Piyasadan fiyatlara yeni gibi, 2. el ev mobilyaları satıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Aladağ Hurdacı

  Geçip giden senelerin kazandırdığı tecrübeler ile teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Aladağ hurdacı firması dükkanımız vasıtasıyla gece gündüz çalışıyoruz. Tam iki bin on sekiz senelerinden bugüne hurda alım satımında hizmete devam ediyoruz.

  Akü Hurdası Alım Satımı

  Akümülatör başka deyişle biriktireç bir nevi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacı sebebiyle kullanılmaktadır.

  Akü içerdiği kurşunlu sıvı ayrıştırıldığından geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış hale gelen akülere hurda akü denmektedir. Akü hurda alan hurdacı bölümümüzü okuyunuz. Dolayısı ile firmamız gibi fabrika bünyesinde geri dönüşüm kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yaparlar.

  En Yakın Aladağ Hurdacı Firma

  Aladağ hurdacı firması olarak istediğiniz sokaktan hurda almaya devam ediyoruz. Bu yöntemle atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Aladağ çevresinde hizmet vermekten mutluluk duyarız. Demtaş Metal hurdacılık olarak Aladağ etrafında hurda satımı yapıyoruz. En yakın Aladağ hurdacı deposu hizmeti ile her nevi hurda alıp satarken adresinize tecrübeli personel yolluyoruz.

  Hurda Jeneratör Alan Hurdacı Firma

  2.el jeneratör satan yerler arasında en iyi işletmeyiz. Kullanılmayan jeneratör, trafo alan hurdacı firmayız alım satımında en iyi fiyatla ödemeler yapmaktayız. Sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör satıyoruz.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılan yurt vb. binalardan bir kenara ayırılan yeni ayarında 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pencere satıyoruz. Müteahhitlerce bir kaç site yapımında kullanılmış boya tabancası, alçı karıştırma makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda alıyoruz. Bununla birlikte batmış depolardan almış olduğumuz

  Aladağ Fabrika Sökümü

  Güvenilir bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana on binlerce fabrika bozum ihalelerini aldık. Aladağ fabrika sökümü deneyime sahibiz. Böylece fabrika sökümü yapan firmalar arasında lider bir yerdeyiz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Öncelikle yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylı şekilde gezilerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin seçilmesi uygun olur.