İçeriğe geç

Alaplı Hurdacı

  Şu anda Zonguldak Alaplı hurdacı şirketleri içerisindeyiz. Fakat Alaplı merkezinde de hizmet veriyoruz. Zonguldak Alaplı hurdacı depoları arasında lideriz. Zonguldak Alaplı hurdacı olarak hurdalarınızı yerinden almaktayız. Zonguldak geri dönüşüm firması olan DEMTAŞ Metal hizmetlerine devam ediyor. Günlük Zonguldak Alaplı hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

  Zonguldak Alaplı hurdacı firma olarak Alaplı merkezinin etrafında hizmet veriyoruz. Zonguldak Alaplı merkezi bölgesinde kullanılmış eşyalar ve hurda eşyalar almaktayız. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

  DEMTAŞ Metal ismiyle Zonguldak Alaplı şehir merkezinin tüm caddelerinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Miktarı yüksek bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası alışverişlerinde yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Zonguldak hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Alaplı çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı için Alaplı sınırlarındaki her yere ekiplerimizi göndermekteyiz. Zonguldak Alaplı merkezinde hurda metal dönüşümü yapan şirketiz.

  Zonguldak Alaplı Hurdacı Firma

  Alaplı merkez ve mahallelerinde hurda alımı faaliyetleri sürdürüyoruz. Atıkları işlemden geçirerek milletimizin geleceğini kurtarıyoruz. Alaplı hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Alaplı etrafında benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Zonguldak ilinin gözde ilçesi Alaplı daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Alaplı etrafında değil, bütün bölgelerde hizmet veriyoruz. Alaplı hurdacısı olarak Zonguldak ilçelerinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanızın nakliyesi için çevrenizdeki hurda nakil ekibimizi yönlendirmeye devam etmekteyiz. Sizlerde her çeşit kurşun hurdası satışı yapmak amacıyla destek telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz.

  Alaplı Hurdacı Telefonu

  Zonguldak Alaplı hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasında yer almaktadır. Bu neden ile hurda malzeme fiyat listesi talep etmek sebebiyle iş yerimizi aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayıp günlük hurda fiyatları ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Zonguldak Alaplı hurdacı numarası sitemizin altında sadece dokunarak arayabileceğiniz yerdedir.

  Alaplı Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Kablo hurdaları içerisindeki bakır teller sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arz eder. Zonguldak Alaplı ilçesinin her yerinde hurda kablo alan firmayız. Bunların yanı sıra tek damar kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alımı yaparken en yüksek fiyat teklifini sunuyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo hurdaları satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir.

  Kullanım yerleri itibariyle yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablolar alan Alaplı hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet etmeye devam ediyoruz. Çünkü sadece hurda alımında iştigal etmiyoruz. Bir de fare yemez kablo hurdası ticareti için arayabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebi ile elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından oldukça yüksek fiyat sunuyoruz.

  Satıcılarda sıklıkla satılan 40% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini peşinen ödüyoruz. Alaplı hurdacısı olarak TTR kablolar, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Zonguldak Alaplı ttr kablo hurdası kg fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Kapıdan hurda tek damar kablo almaktayız. Zonguldak Alaplı hurdacısı olarak her türlü hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapmaktayız. kablo hurda alanlar konulu metni ziyaret edin.

  Alaplı Krom Hurdası Alanlar

  Hurda nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Alaplı krom hurdası ton fiyatları az önce güncellendi. Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurdası kilo fiyatı içeriğinin linkine tıklayınız.

  Yapısı itibariyle sert olduğundan dolayı zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Alaplı Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda Alaplı hurdacısıyız. Her tür hurda alüminyum alımı yapılır. Zonguldak Alaplı alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Ayrıca alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası almaktayız. Alaplı bölgesinde alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımında tartımı müşterinin yanında yapıyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan firmayız. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Sizin sayesinde daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Sitemizdeki Alaplı alüminyum ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Hurda alüminyum alan yerler hakkındaki konuya bir göz atın

  Alaplı Demir Hurdası Alan Hurdacı

  Alaplı ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurdası fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası alanlar paylaşımımızı incelemelisiniz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacılar linkine tıklamalısınız. Bildiğiniz gibi her türlü demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda en fazla alım satımı yapılan metaller arasında yer almaktadır. Sayfamızdaki Alaplı extra demir hurda kg fiyatı güncelliğini koruyor. Firmamız Alaplı ilçesinde hurda demir ticareti yapıyor.

  Alaplı Sarı Pirinç Hurdası Alımı

  Alaplı genelinde sarı hurdası alıyoruz. Alaplı hurdacı firma olarak her çeşit hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

  Burada yayımlanan Alaplı sarı pirinç fiyat listesini whatsapp grubu üyelerine güncel olarak yollanmaktadır. Sayfamızdaki pirinç sarı alan hurdacılar makaleye bir göz atın. Benzer şekilde sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Pirinç hurdalar halk dilinde renginden dolayı sarı pirinç hurdası denmektedir. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi hurda sarı türleri vardır.

  Dolayısıyla Alaplı sarı pirinç hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Gerçeği söylemek lazımsa sarı hurda isminde hurda çeşidi varolmamıştır. DEMTAŞ Metal şirketi bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımında piyasaya hakim konumdadır.

  Alaplı Hurda Bakır Alım Satımı

  Alaplı bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Alaplı bakır hurda fiyatları için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Buradaki Alaplı soyma bakır hurdası ton fiyatını dileyenlere her gün ulaştırmaktayız. Zonguldak Alaplı bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda alıyoruz. Hurda bakır alanlar sayfamızda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan Alaplı hurdacı firmamızı ivedi bir biçimde arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. TTR kırma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır.

  Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Cevher halindeki metal kurşun maviye yakın gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alan hurdacı firmalar makalemize bakmak istemelisiniz. Alaplı hurda kurşun alımı ile iştigal olduğumuz bölgeler içindedir. Bu sitede yayımlanmış olan Zonguldak Alaplı hurda kurşun fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Metal kurşun kullanılmakta olan eski madenlerden biridir. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu, Cami kubbe kurşunu alıyoruz.

  Alaplı Hurda Alan Yerler

  Zamak hurdası, CNC artığı hurda, çelik hurda, hurda kalay alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazanarak sürekli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Alaplı adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Biriktirdiğiniz hurdaları hiç zaman harcamadan satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylece metalin fiyatının düşmesine neden olmaktadır. Alaplı hurdacı firma olan DEMTAŞ Metal her çeşit hurda atık alımı yapıyor. Hurda alüminyum alımı için yerinize geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo ve hurda sarı alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat teklifleri veriyoruz. Alaplı hurda alanlar arasında hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla ön plana çıkmaktayız.

  Çinko Hurdası Alanlar

  Sayfamızdaki Alaplı hurda nikel kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Çinko hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Alaplı çevresinde hurda çinko alıyoruz.

  Sac Hurdası Alımı

  Alaplı çevresinin tamamında sac levha hurdası, sac varil hurda, galvanizli sac hurdası, trapez, galvanizli boru, fiyatları istemek amacıyla. Elimizde deliksiz 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Bağ kulübesi tavanı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

  Alaplı Fabrika Sökümü

  Güvenilir bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz.Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde öncü bir konumdayız. Uzun süredir on binlerce fabrika söküm ihalesi gerçekleştirdik. Başlamadan önce yıkılması arzu edilen fabrikanın detaylıca incelenmesi gerekir. Alaplı fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz.

  Alaplı Hurda Araba Alanlar

  Elbette sizlere hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Alaplı hurda alımında hizmetimize devam etmekteyiz. Lakin araba hurdası trafikten çekme işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış otomobil hurdası, hurda yük vagonu, hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Bazı dönemlerde Alaplı bölgesinde hurda otomobil alım satımı yapıyoruz.

  İkinci El Ev Eşyası

  İkinci el patron koltukları, öğrenci masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler bulunmaktadır. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek biçimdeki mobilyalarınızı konumunuza gelerek alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda buzdolabı alım satımı konulu sayfamızı okuyabilirsiniz Her türlü 2.el bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı hakkında bilgi almak maksadıyla bizimle etkileşime geçebilirsiniz. Piyasadan fiyatlarla sıfır ve 2. el mobilya ve aksesuarlar satabilirsiniz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Yıkılan lokanta vb binalardan sökülmüş sıfır gibi ikinci el pimapenler, mutfak dolapları, kapı alıyoruz. Müteahhitler tarafından kullanılan alçı sıva mikseri, boya makinesi, yük asansörleri, harç mikseri ikinci el seyyar iskele, hurda plywood satılıktır. Bununla birlikte iflas eden iş yerlerinden edindiğimiz

  Alaplı Akü Hurdası Alanlar

  Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolanan cihazdır. Hurda akü alımı bölümünün linkine tıklamalısınız. Bu nedenle iş yerimiz vb. kendisine ait geri dönüşüm fabrikası olan depolar sulu ve kuru akü alımı yaparlar. Akü hurdası barındırdığı kurşunlu sıvı geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm firmaları için değerlidir.

  Yoğun kullanımla ömrünü tamamlamış duruma düşen akülere hurda akü denir. Taşıtlarda enerji ihtiyacında kullanılır.

  Alaplı Hurdacılar Sitesi

  Alaplı hurdacılar sitesindeki dükkânımızın vasıtası ile hurda ticareti gerçekleştiriyoruz. Alaplı sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sadece bu hurdaların alım satımını yapmıyoruz. Vatandaşlarımıza şimdiden daha yaşanır bir Alaplı yaratmak için durmadan çalışıyoruz.

  Klima Hurdası Alım Satımı

  Alaplı çevresinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Hurda klima Alaplı çevresinde en çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. İkinci el kombi alan yerler içerisindeyiz.

  Alaplı Kullanılmış Endüstriyel Ekipmanı Alan Firmalar

  Temiz durumda bulaşık makinaları, tezgah üstü dolaplar, çöp sıyırmalıklı tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. Elimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel aspiratör, evye, davlumbaz, küvet, paslanmaz krom salata ve meze dolapları, restorant tipi set üstü meykap ve benzeri kafe restaurant tipi mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz. Temiz tabak ısıtma tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satanlar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. Endüstriyel cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz.

  Alaplı Kumaş Alımı

  Spota düşmüş parça nevresim kumaşı hurdası, kumaş topu, parça poplin kumaş, mayo kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş alımında peşin parayla ödeme yapıyoruz. Sayfamızdaki Alaplı kumaş hurdası fiyatlarını telegram grubumuza üye olanlar ile paylaşmaktayız.

  Zonguldak Alaplı kilo ile tartım yaparak kumaş hurda alan hurdacılar içinde en doğru fiyatlarla hurdanızı adresinizden alıyoruz. Hurda kumaş firesi alıyoruz.

  Alaplı ilçesinde şifon kumaş, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, jesica kumaş alım satımlarında yerinize geliyoruz. Spota düşmüş ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası alımı için bizi zaman kaybetmeden aramalısınız.

  Alaplı Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozu Alaplı Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan araziye boşaltılır. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozların nakliyesi titizlikle ekiplerimizle yapılıyor. DEMTAŞ Metal tarafından alınan tüm hurda metallerin işyerimizi taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır.

  En Yakın Alaplı Hurdacı

  Alaplı en yakın hurdacı hizmetiyle hurda alımında ayağınıza profesyonel ekip yolluyoruz. Bu biçimde müşterilere en yakın hurdacı firma Alaplı etrafında hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. DEMTAŞ Metal hurdacılık olarak Alaplı etrafında hurda alıyoruz. Alaplı hurdacısı içindeki çalışanlarımızla konumdan hurda alım hizmetleri veriyoruz.

  Karton Hurdası Alan Firmalar

  Bölgede beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurdası, kitap, defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyetle satıcıya çok daha yüksek oranda kazanım etme avantajı veriyoruz. Yüksek fiyatlarla kağıt peçete, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, kullanılmış gazete alıyoruz. Hurda karton, kağıt almak için adresinize geliyoruz. Sitemizdeki Zonguldak Alaplı hurda kağıt kilo fiyatını günlük göndermekteyiz Alaplı kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki şirketimiz yardımıyla hurda karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt fiyatı isteyebilirsiniz.

  Alaplı Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenecek binaların gerektiği şekilde inşa edilmesi amacı ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında bilinen iş güvenliği önlemleri Yıkım bitiminde hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri ve benzeri her cins hurdaları ücretle almaktayız. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Üstteki makalede bahsettiğimiz fabrika yıkımlarında olduğu gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz.

  Cam Hurda Alım Satımı

  Alaplı çevresinde cam hurda alanlar arasındayız. Genellikle şeffaf soda şişesi, oto camları türde hurda cam çok miktarda satılıyor. Cam tam yada yarısaydam genellikle sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı madde koruyan organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir.

  Nikel Hurdası Alımı

  Hurda nikel kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satılırken elimizden geldiğince hassasiyet ile çalışmalıyız. Alaplı nikel hurdaları alıyoruz. Bu bölgede %95 şablon nikel ile %99 şablon nikel hurda, nikel turbo hurda, anot nikel hurdası alıyoruz.

  Alaplı Plastik Hurdası Alımı

  Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. Alaplı hurda plastik alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Alaplı hurdacısıyız. Sitemizdeki Alaplı plastik hurdası fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı ulaştırıyoruz. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Zonguldak şehri Alaplı ilçesinin tamamından hurda jelatin, abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İyi fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, hurda poşet, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası alım satım işleri yapmaktayız.

  7/24 Hizmet Veren Alaplı Hurdacı Firma

  Sektörün bahşettiği tecrübeyle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Alaplı hurdacı olarak günün her saatinde geri dönüşümde hizmet ediyoruz. Okuduğunuz gibi 32 yıldır hurda alımı yapan işletmeye sahibiz.

  Güncel Alaplı Hurda Fiyatları

  Şunu söylemekte yarar görüyoruz yüksek tonajlı hurdalar alırken borsa fiyatından fazla ton fiyatı ödüyoruz. Alaplı hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatları piyasada saat başı değişmektedir. Doğru fiyat listesine ulaşabilmek nedeniyle bizimle iletişim kurmanız gerekiyor.

  2.el Raf Hurdası

  Buradaki Alaplı ikinci el market rafı kilo fiyatını arzu edene bedelsiz yollamaktayız. Hurda raf alan hurdacı paylaşımına kesinlikle bir göz atmalısınız. Hurda raf Alaplı satın almak nedeniyle cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan pastahaneler tarafından satılan hurda çelik raf, orta reyonlar, market rafı hurdası, teşhir rafları, demir raflar arasından tarafımızdan seçilen yeni gibi ikinci el hurda raf satıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz.

  Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacı Firmalar

  Bozulmuş jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alan hurdacıyız alım satımında yüksek fiyatı sunmaktayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yeniden en ufak farkı bulunamayan 2. el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız.