İçeriğe geç

Almus Hurdacı Telefonu

  Hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Günlük Tokat Almus hurda fiyatlandırma ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. Normalde Almus hurdacı firmasıyız. Lakin Tokat Almus merkezinde de hizmet veriyoruz. Tokat geri dönüşüm firması olan firmamız Demtaş METAL avantajlı devam ediyor.

  Almus bölgesinde devamlı yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Almus sınırlarındaki her sokağa profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz. Demtaş METAL firmamızla Tokat Almus hizmet veriyoruz. Tokat Almus merkezinin tamamında kullanılmış eşyalar ve hurda malzeme değerinde. Tokat Almus hurdacı firma olarak Almus merkezi etrafında hurdacılık yapıyoruz. Almus bölgesinin çevresinde hurda metal ve plastik dönüşümü yapan şirketiz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Tokat hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Almus hurdacı şirketleri içerisinde lideriz.

  Almus Hurdacı Firmalar

  Almus hurdacı firması olarak Tokat ilçelerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurda malzemelerin alımı için çevrenizdeki araçlarımızı göndermekteyiz. Sizlerde her tür hurda sarı satışı amacı ile çağrı merkezimizi çaldırabilirsiniz. Almus bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizin ve bizim geleceğine yatırım yapmaktayız. Almus hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Almus merkezinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Tokat şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Almus öncelikli hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. Sadece Tokat Almus ilçesinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Almus Hurdacı Numarası

  Almus hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Bu neden ile hurda fiyat listesi istemek için sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir. Hemen arayın güncel hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satın. Almus hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir.

  Almus Krom Hurdası Alan Firmalar

  316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz. Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar bağlantısının linkine tıklayınız. Hurda nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Buradaki Almus krom hurdası fiyat listesini arzu edene ücretsiz ulaştırılmaktadır. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor.

  Almus Demir Hurda Alanlar

  Almus ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Güncel demir hurdası kilo fiyatı için fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alım satımı bölümümüze bir göz bakınırsanız pişmanlık duymazsanız. Demir hurdası, yer yüzünde en çok bulunan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Tokat Almus demir fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımımızı gezmek iyi gelecektir. Sizinde bildiği gibi her nevi demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız Almus ilçe genelinde demir hurdası alım satımı yapıyor.

  Çinko Hurda Alım Satımı

  Sitemizdeki Almus hurda çinko kg fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurdası alan hurdacılar makalemize göz atmak istersiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası fiyatları için arayabilirsiniz. Almus ilçesinde çinko hurdası alıyoruz.

  Almus Pirinç Sarı Hurda Alan En Yakın Firma

  Tokat Almus hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Hurdacı firmamız tüm bu çeşitlerin alımına ek olarak hurda sarı bronz hurda araiş ticareti yapıyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Buradaki Almus sarı pirinç kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Sitemizdeki sarı hurda alanlar metine göz atın. Almus ilçesinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Bu yüzden Almus sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Pirinç hurdalar bazı yörelerde rengi sarı olduğu için hurda sarı deniliyor. Aslına bakarsanız sarı hurda isminde bir hurda bulunmamaktadır. Bununla birlikte kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri bulunabilir.

  Kurşun Hurda Alanlar

  Metal kurşun kullanılmakta olan madendir. Cevher şeklindeki kurşun metali mavi-gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alan yerler konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayınız. Almus Tokat hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız bölgeler arasındadır. Sitemizdeki Almus hurda kurşun ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Minare kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Hurda kurşun oluk alımı yapıyoruz.

  Hurda Sac Alım Satımı

  Almus ilçesinde sac levha, sac hurda varil, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, fiyatı öğrenmek için. Elimizde yeni üründen farksız 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Veranda çatısı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir.

  Almus Hurda Kablo Alım Satımı

  Tokat Almus ilçesinin tamamında TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Çünkü Demtaş METAL firmamız ile sırf hurda alımında uğraşmıyoruz. Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebi ile hurdacılar için çok kıymetlidir.

  Konumdan antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alımı yapıyoruz. İçerisindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızda yer alan Almus ttr kablo hurdası fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Tokat Almus ilçesinin her yerinde kablo hurdası alımı yapıyoruz.

  Kablolar iletkenliğiyle makinelerde kullanılıyor. İlaveten hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Almus hurdacı arayanlar için buradayız.

  Bunların yanısıra tek damar kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımı için ederinin üstünde fiyat teklifini öneriyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında piyasasından daha yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Etrafta hızlıca ticareti yapılan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo,%50 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini peşinen ödüyoruz.

  Hurda kablo alan yerler hakkındaki içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar bize ulaşın. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kabloları çeşitleri bulunur. Almus hurdacısı Demtaş METAL özellikle antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası alıyoruz.

  Almus Bakır Hurda Alanlar

  Almus bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır makalemizde daha detaylı bilgi var. Almus bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Almus hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Sayfamızdaki Almus hurda bakır fiyatları günceldir. Tokat Almus bakır hurdası alan yerler arasındayız. Hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz.

  Almus Hurda Alüminyum Alan Hurdacı

  Sizlerin sayesinde durmadan tecrübe kazanıyoruz. Ayrıca hurda alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu yapıyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alabilmek için aramanızı beklemekteyiz. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Tokat Almus alüminyum hurda alan yerler arasındayız.

  Her tür alüminyum hurdası peşin alınır. Bizlere gösterdiğiniz özen sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak alıyoruz. Almus bölgesinde alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken tartımı gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz. Buradaki Almus hurda alüminyum kilo fiyatını güncel olarak göndermekteyiz.

  Almus Hurda Alanlar

  Tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir aldığımızda piyasadan daha yüksek fiyat listesi vermekteyiz. Almus hurda alan yerler içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Antimon zamak hurdası, CNC artığı hurda, hurda çelik, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Almus ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş METAL her nevi hurda malzeme alıyor.

  Hurda raf alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Almus yerinden hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Hurdalarınızı zaman kaybetmeden nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası su ile temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Bu nedenle hurda malzemenin kıymetini düşürüyor.

  Klima Hurda Alımı

  Almus etrafında 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Almus bölgesinde oldukça fazla satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. Bozuk hurda kombi alan yerler içindeyiz.

  Almus Moloz Nakliyesi

  Yıkımda anlaşmaya bağlı olarak molozların taşınma işleri titiz bir biçimde firmamızca yapılıyor. Yıkım molozu Almus Belediyesi’nce bildirilen moloz bırakma yerlerine taşınır. Demtaş METAL tarafından satın alınacak her nevi hurdanın tesisimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır.

  Hurda Nikel Alımı

  Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içermektedir. Almus nikel hurda alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikel alındığında elimizden geldiğince özenli davranılmalıdır. İlçe genelinde turbo nikel, anot nikel hurda, %99 şablo nikel hurdası ile %95 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz.

  Almus Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Kentsel dönüşüm yüzünden kısmen yıkılmış dükkanların tekrar imar edilmesi sebebi ile yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen ve benzeri her cins hurdaları satın almaktayız. Yukarıdaki fabrika söküm işinde yaptığımız üzere bina yıkımı başarıyla yapıyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı yapılırken lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri

  Almus Hurdacılar Sitesi

  Almus sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Almus hurdacılar sitesi 8. bloktaki hurda alım tesisimiz vasıtasıyla sektörde hizmet veriyoruz. Sırf bu malzemelerin geri dönüşümünü yapmıyoruz. Çocuklarımıza temiz bir Almus bırakmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz.

  Hurda Cam Alımı

  Cam yarı saydam yada tam saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvıları koruyan inorganik amorf sert maddelerdir. Almus genelinde cam hurda alan firmalar içindeyiz. Genelde renkli içecek şişesi, çıkma araba camları çeşitlerinde cam hurdası bulunuyor.

  Hurda Araç Alan Yerler

  Almus hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. İşlerden fırsat oldukça Almus yakınlarında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Ama hurda otomobil vergiden muafiyet alma işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Evrak işi olmayan römork, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, parçalanmış hurda araç, hurda motor alıyoruz.

  Kullanılmış Kafe ve Lokanta Aletleri Alım Satımı

  Kullanılabilir durumda tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü dolap, bulaşık makinaları, buz makineleri alıyoruz. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz yemek dilendiricileri, lokanta tipi 3 gözlü ocak vs endüstriyel mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacı ile almak isteyenleri depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. Sanayi tipi cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılacak olan aletleri alıyoruz. 2. El paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma tezgahı satan yerler bizimle irtibat kurabilir.

  Kumaş Hurdası Alanlar

  Almus ilçesinin her yerinde hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tshirt kumaş hurdası, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş alım satımında adresinize geliriz. Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Tonajlı hurda kumaş baskı artığı, nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurda, iç çamaşırı kumaşı alımında peşin ödeme yapıyoruz.

  Spot hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş, kot kumaş hurdası, hurda pantoloun kumaşı alımı için buradaki telefon numarasını zaman kaybetmeden aramalısınız. Almus kilosu ile kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Sitemizdeki Almus hurda kumaş ton fiyatları günceldir.

  Anlık Almus Hurda Fiyatları

  Anlık kilo fiyatına erişmek amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Almus hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyatlar Almus piyasasında an be an değişkenlik göstermektedir. Tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz ki yüksek miktarda hurdalar alırken piyasasından daha fazla fiyat teklifleri veriyoruz.

  İkinci El Hurda Raf

  Demir raf hurdası alım satımı yapıyoruz. Genellikle ekipmanını yenileyen marketlerden satın aldığımız hurda market rafı, çelik raflar, hurda demir raflar, orta reyonlar, teşhir rafları içinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el market rafı satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Almus 2.el market rafı kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Hurda raf ton fiyatı yazımızı gezmek öğrenmenizi sağlar. Almus 2. el raf hurdası alımı nedeni ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

  Almus Karton Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

  Almus Tokat kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki firmamız Demtaş METAL hizmetleri ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda karton koli satabilirsiniz. Almus kağıt hurdası aldığımız alanlar arasındadır. Bu sayfadaki Almus hurda kağıt kilo fiyatını whatsapp grubuna her gün gönderilmektedir Piyasanın üstünde kağıt fiyatlarıyla hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, hurda bristol kağıt, hurda peçete, kullanılmış gazete alanlar arasındayız. Bölgede kitap, defter hurdası, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesentle sizlere piyasa değerinden daha yüksek kazanma avantajı veriyoruz.

  Almus Plastik Hurdası Alımı

  Güncel fiyata pet şişe, hurda poşet, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Tokat ile Almus bölgesinin tümünden polipropilen moblen, hurda abs plastik, polistren, jelatin hurdası satışı yapmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  Almus plastik hurdası alımı yapanlar içinde bulunan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Almus naylon hurdası ton fiyatlarını günlük yollamaktayız. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  Almus İkinci El Eşya

  Her çeşit 2. El TV, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek maksadı ile telefon numaralarımı tuşlayabilirsiniz. Almus Tokat ve çevresinde sıfır ve ikinci el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz. Titiz kullandığınız 2el piyasasında değerlendirilebilecek biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı bildirdiğiniz konuma gelerek değerinde alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgilere amacı ile çamaşır makinesi hurdası fiyatları başlıklı gönderimize erişebilirsiniz 2. El öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltuğu alıyoruz.

  7/24 Açık Almus Hurdacı

  7/24 açık Almus hurdacı firması olan şirketimiz ile 7/24 iş yerimizdeyiz. Sektörde harcadığımız senelerin kazandırdığı kurumsallaşmayla araç gereç sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bildiğiniz üzere iki bin altıdan bu zamana dek geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sunuyoruz.

  Hurda Akü Alanlar

  Akümülatör diğer adıyla batarya bir çeşit enerji depolanan cihazdır. Akü hurdaları barındırdığı kurşunlu akü suyu ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Otomobillerde enerji ihtiyacını karşılamak amacıyla bulunabiliyor. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü denilmektedir. Akü hurda alımı gönderisini dolaşmak iyi gelir. Bu yüzden depomuz vb. fabrika içinde geri dönüştürme fabrikası bulunanlar sulu ve kuru akü alanlar içerisindedir.

  En Yakın Almus Hurdacı

  Demtaş METAL firmamızla Almus ilçesinin tamamında hurda malzeme satımı işleri yapıyoruz. Almus hurdacı firma firmamızla kapınızdan hurda malzeme alım hizmeti vermekteyiz. Bu sebeple hurda malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Almus çevresinde servis veriyoruz. Almus en yakın hurdacı adı ile hurda eşya alım satımı sebebiyle deponuza gelmekteyiz.

  Almus Jeneratör Hurda Alım Satımı

  2.el jeneratör satanlar içinde en iyi işletmeyiz. Her türlü iyi durumda ikinci el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alıyoruz.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Şantiyelerde alçı sıva makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri ikinci el portatif, hurda 2.el plywood bulunur. Bunun ile birlikte kapatılan depolardan edindiğimiz Yıkılan apartman benzeri binalardan elde edilmiş yeni gibi ikinci el mutfak dolabı, demir kapı, pencere satanlar içindeyiz.

  Almus Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Güvenlice tesislerin sökümlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde başarılı olduk. Sektörde çok sayıda fabrika bozumu ihalelerini yerine getirdik. Etrafta bahsedildiği gibi kolay değildir. Almus fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. İlk önce yıkılacak binanın detaylı bir şekilde dolaşılması gerekiyor.