İçeriğe geç

Altındağ Hurdacı Firma

  Ankara Altındağ hurdacı işletmeleri içinde öncü konumdayız. Ankara Altındağ merkezi etrafında 2.el eşyalar ve hurda eşyalar alım satımında malzemelerin tutarını diğer firmalardan yüksek fiyatla ödüyoruz. Altındağ meydanda uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alımı için Altındağ ilçesinin her konumuna kadar araçlarımızı gönderiyoruz. Ankara Altındağ merkezinde bulunan Altındağ merkez hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Ankara hurdacı firmalar içerisindeki Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor.

  Güncel Altındağ hurda fiyatlandırmayla hurdacılık yapmaktayız. Hali hazırda Ankara Altındağ hurdacı firmasıyız. Elbette ki Ankara Altındağ merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Altındağ ilçesinin çevresinde hurda plastik ve metal dönüşümü yapan firmayız.

  Hurdacı olarak her cins hurda eşyanızı değerinde alıyoruz. Demtaş Metal firmamız ile Ankara Altındağ merkezinde hizmetimize devam ediyoruz. Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Ankara hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

  Ankara Altındağ Hurdacı Firmalar

  Altındağ hurdacı firması olarak Ankara ilinin tamamında her çeşit hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınız için size en yakın yerde bulunan hurda nakil aracımızı yönlendiriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit krom hurdası satmak amacı ile telefonumuzu cep telefonunuza ekleyebilirsiniz. Altındağ merkezde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin geleceğine yatırım yapıyoruz. Altındağ hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Endişelenmeyin. Ankara Altındağ bölgesinde benzersiz anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Ankara şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Altındağ sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Altındağ etrafında değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Altındağ Hurdacı Telefonu

  Ankara Altındağ yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içerisindedir. Hemen arayarak güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satın. Altındağ hurdacı numarası sayfamızın altında tek tıkla çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Bu sebeple hurda satışı yapmak amacıyla mobil hattımızı aramanız gereklidir.

  Altındağ Hurda Krom Alanlar

  430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için arayın. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom fiyatı linkine tıklamalısınız. Çok sert olduğundan zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanılıyor. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz oluşturulur. Buradaki Ankara Altındağ hurda krom fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız.

  Altındağ Hurda Demir Alan En Yakın Firma

  Altındağ ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde en fazla satılan metaller içinde bulunmaktadır. Sitemizdeki Altındağ demir kilo fiyatını isteyenlere her gün yollanmaktadır. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir trabzan için nakit ücret ödemesi yapıyoruz. Demtaş Metal Altındağ genelinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor.

  Güncel anlık demir hurdası fiyatı için Altındağ hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler sayfamıza bir göz atabilirsiniz.

  Altındağ Hurda Çinko Alım Satımı

  Altındağ ilçesinin tamamında hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Altındağ hurda çinko fiyatları sürekli güncelleniyor. Çinko hurdası alanlar sayfamıza göz atarsanız harika olacaktır. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

  Altındağ Sarı Hurda Alımı

  Altındağ ilçesinin tamamında hurda sarı almaktayız. Bu yüzden Altındağ sarı pirinç hurda alan firmalar arasındayız. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır.

  Demtaş Metal şirketimiz bu hurdaların ticaretinde sarı hurda bronz hurda araiş alım satımında öncülük etmektedir. Pirinç metaline yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı hurda ismiyle bilinmektedir.

  Gerçekte sarı hurdası diye hurda cinsi varolmamıştır. Sitemizdeki Ankara Altındağ sarı pirinç hurdası ton fiyatları günceldir. Anlık sitemizdeki sarı hurda alanlar konuyu ziyaret edin. Ankara Altındağ hurdacı depomuz her türlü hurda alımı yapmaktadır. Piyasada kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati türleri bulunabilir.

  Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Altındağ hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız bölgeler arasındadır. Sayfamızdaki Altındağ hurda kurşun ton fiyatlarını kayıt olanlara bedelsiz ulaştırmaktayız. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha, Minare kurşunu, Cami kurşun hurdası alımı yapıyoruz. Kurşun metalinin kullanılmakta olan eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Kurşun cevherleri mavimsi rengiyle öne çıkıyor. Kurşun hurdası alan hurdacılar yazısını gezmek öğrenmenizi sağlayacaktır.

  Altındağ Sac Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Şu anda sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurda vardır. Veranda çatısı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır. Altındağ ve çevresinde sac levha, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatı istemek nedeniyle.

  Altındağ Kablo Hurda Alımı

  Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alan Altındağ hurdacı arayanlar için buradayız. . Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Kesin sayfamızdaki kablo alan hurdacı makaleyi inceleyebilirsiniz. İçinde bulunan tellerin cinsine bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Altındağ fare yemez kablo ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

  Kablo hurdası içerisindeki bakır madeni nedeni ile hurdacı firmalar için önem arzeder. Altındağ ilçesinde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Ankara Altındağ hurdacı firması olarak her nevi hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablolar alım satımı için buradayız. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında piyasadan pahalı fiyat veriyoruz. Çünkü sırf hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz.

  Altındağ ilçesinin her yerinde TTR hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablo, fare yemez kablolar satmayı dileyenler bizi arayabilir. Piyasada çoğunlukla satılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları alımında hemen nakit ödeme yapıyoruz. Kullanılış alanlarına göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alım satımı sırasında en iyi fiyatları teklif ediyoruz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebi ile sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz. Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz.

  Altındağ Hurda Bakır Alımı

  Altındağ genelinde bakır hurdası almaktayız. Altındağ hurda bakır fiyatları için arayın. Sitemizde yer alan Ankara Altındağ soyma bakır hurdası ton fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz. Ankara Altındağ bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurda, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar yazımızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan Altındağ hurdacı iş yerimizi kolayca arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır.

  Altındağ Alüminyum Hurda Alanlar

  Altındağ bölgesinde alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alırken hurda tartımını dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek yapıyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz.

  Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Ankara Altındağ alüminyum hurda alan yerler arasında öncüyüz. Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda ticareti yapan firmayız. Her çeşit alüminyum hurdası nakit alınır. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz.

  Müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Bu sayfadaki Altındağ alüminyum hurda kg fiyatı güncellenmiştir. Alüminyum hurdası alanlar başlıklı makaleye bir göz atabilirsiniz

  Altındağ Hurda Alan Firmalar

  Altındağ geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Demtaş Metal her türlü hurda raf alım satım hizmeti veriyor. Hurda raf alımı için adresinize kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız. Tonajlı inşaat demiri, bakır hurda, çatı minare kurşunu, hurda kablo, hurda çinko, sarı hurda ve alüminyum hurda satanlara özel fiyatlar sunuyoruz. Altındağ hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimizle ön plana çıkıyoruz.

  Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Altındağ yerinden hurda alımı yapılan ilçeler arasındadır. Zarar etmemek için biriktirdiğiniz hurdaları gecikmeden nakite çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğrar. Böylelikle metallerin piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Zamak hurda, hurda makine artığı, kalay hurda, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Hep birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi ilke edindik.

  Altındağ Hurda Klima Alan En Yakın Yerler

  Altındağ çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima Altındağ çevresinde çok satılan hurda malzemeler içindedir. 2. El Kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

  Altındağ Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Altındağ hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurdaların şirketimize ait depolama alanına nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Altındağ Belediyesi tarafından planlanan moloz bırakma alanlarına nakledilir. Yıkımda sözleşmemize göre yıkım molozlarının nakliyesi titizlikle tarafımızca yapılıyor.

  Nikel Hurdası Alım Satımı

  Nikel hurda arsenik içerir. Bu sebeple nikel hurdalar alınırken gayet dikkat ile çalışılmalıdır. Altındağ hurda nikel alıyoruz. Bu ilçede %95 şablo nikel hurdası , %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurdası, turbo nikel alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz.

  Altındağ Bina Yıkımı

  Bina yıkımı hurdası bina yıkımları yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile eskimiş iş yerlerinin en baştan imar edilmesi sebebi ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında gerekli tüm tedbirler Daha önce fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeleri almaktayız.

  Altındağ Hurdacılar Sitesi

  Altındağ sanayi bölgesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Müşterilerimize her haliyle yaşanılır bir Ankara ve olduğundan güzel Altındağ bırakmak için yorulmadan çalışıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Altındağ hurdacılar sitesi içinde bulunan hurdacı iş yerimiz sayesinde hurda alım yapıyoruz.

  Cam Hurdası Alanlar

  Genelde renkli ve şeffaf kırılmış otomobil camı, içecek şişesi cinslerde cam hurdalar bulunabiliyor. Cam saydam ya da yarısaydam genelde kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvıları tutan inorganik yumuşak olmayan bir maddedir. Altındağ etrafında hurda cam alan yerler içerisindeyiz.

  Altındağ Araç Hurdası Alanlar

  İşlerden fırsat buldukça Altındağ etrafında hurda araba alım hizmetleri vermekteyiz. Hurdacılık sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdası, yük vagonu, hasarlı araba hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz. Tabiki de size otomobil hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ancak araç hurdası trafikten düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

  İkinci El Cafe Malzemeleri Alımı

  2.el krom tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama makinesi satan firmalar bizi arayabilir. İş görecek durumda otel tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar alımı yapmaktayız. Profesyonel restaurant aletleri alıyoruz. Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi ocaklar, yemek dilendiricileri, paslanmaz krom evye, krom küvet, davlumbaz, endüstriyel aspiratör vb endüstriyel mutfak malzemelerini incelemek amacıyla siz kıymetli müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

  Altındağ Kumaş Alımı

  Sayfamızdaki Ankara Altındağ kumaş hurdası kilo fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Parti malı gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, parça pantolon kumaşı, hurda kot kumaş, hurda eteklik kumaş, ceket kumaşı satışı yapmak için bizi vakit kaybetmeden arayınız. Ankara Altındağ bölgesinin her mahallesinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda jesica, gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alımları için adresinize gelmekteyiz. Ankara Altındağ kiloyla kumaş hurda alanlar arasındayız.

  Kumaş fire hurdası alımı yapıyoruz. Kiloyla poplin kumaş, atletlik kumaş, top kumaş hurdası, spot kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası alımında anında ödeme yapılır.

  Anlık Güncel Altındağ Hurda Fiyatları

  En doğru bilgiye ulaşmak nedeniyle bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Altındağ hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listesi saatlik olarak güncelleniyor. Güncel hurda fiyatları hakkındaki yazıyı inceleyebilirsiniz Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken piyasadan daha fazla kilo fiyatı tavsiye ediyoruz.

  Altındağ İkinci El Hurda Raf

  Hurda raf demiri alıyoruz. Genelde kapatılan yerler tarafından hurdaya ayrılan reyonlar, hurda mağaza rafları, çelik raflar, hurda market rafı, demir raf hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir 2. el market rafları satıyoruz. Buradaki Altındağ ikinci el market rafı fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hurda raf ton fiyatı raf hurda konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Altındağ raf hurdası satışı yapmak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Altındağ Hurda Karton Alanlar

  İlçenin tamamında A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesent ile müşterilerimize daha fazla miktarda kazanç elde etme avantajı sunuyoruz. Altındağ karton hurdası ticareti yaptığımız bölgeler arasında yer almaktadır. Sayfamızdaki Ankara Altındağ hurda karton ton fiyatı güncellendi

  Altındağ hurda kağıt alanlar arasındaki şirketimiz sayesinde toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz. Ederinden fazla kağıt fiyatlarıyla hurda kağıt peçete, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası alan yerler içindeyiz.

  Plastik Hurda Alan Firma

  En ideal fiyata şeffaf beyaz naylon hurda, kırmızı, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurdası alıyoruz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

  Altındağ hurda plastik alan firmalar arasında bulunan işletmeyiz. Buradaki Altındağ naylon hurdası ton fiyatları güncelliğini koruyor Ankara il Altındağ bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, hurda jelatin, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır.

  İkinci El Ev Eşyası

  Her çeşit 2. El TV, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, set üstü ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart satın almak amacı ile bizlere ait çağrı merkezi telefonlarla etkileşimde bulunarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Temiz büro mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masası bulunur. Altındağ Ankara ilçesinin her yerinde yeni ve 2. el oturma grupları satın alabilirsiniz. Az kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak satılabilecek bir biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi nakit parayla almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgi için hurda çamaşır makinesi alan yerler konulu gönderiye göz gezdirebilirsiniz

  7/24 Hurda Alan Altındağ Hurdacı Firması

  Sizlerin kazandırdığı kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 Altındağ hurdacı firması dükkanımız vasıtasıyla haftanın yedi günü açığız. Bahsettiğimiz gibi 18 yıldır hurdacılık faaliyeti yürütüyoruz.

  Altındağ Akü Hurda Alan Hurdacı Firma

  Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran sıvı ayrılabildiğinden değerlidir. Hurda akü fiyatları paylaşımımıza göz atın. Bu neden ile depomuz gibi şirket içerisinde geri dönüşüm tesisi olan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alımı yapan firmalar içerisindedir. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye hurda akü diyoruz. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçlarında sıkça bulunabiliyor. Aküler diğer ismiyle biriktireç büyük pil gibi enerji depolayan elektrik deposudur.

  En Yakın Altındağ Hurdacı Telefonu

  Demtaş Metal şirketimizle Altındağ ilçesinde hurda malzeme almaktayız. Altındağ en yakın hurdacı firması hizmetiyle her türlü hurda alırken deponuza geliyoruz. Bu nedenle müşterilere en yakın hurdacı firma Altındağ ilçesinin tümünde servis ediyoruz. Altındağ hurdacı firma içinde çalışmakta olan ekiplerimiz ile adresten hurda alımı yapıyoruz.

  Jeneratör Hurdası Alımı

  2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Sanayi tipi yeniden farkı bulunmayan 2. el jeneratör alıyoruz. Bozulmuş hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan firmayız alım satımında nakit para ödemeler yapmaktayız.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Bunun ile birlikte işi bırakan satıcılardan satın aldığımız Altındağ çevresinde yıkılmış ardiye vs binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pimapenler, mutfak dolabı alıyoruz. İnşatlarda yük asansörleri, boya tabancası, alçı sıva mikseri, harç makinesi az kullanılmış portatif, plywood hurda mevcuttur.

  Altındağ Fabrika Bozumu

  Fabrika sökümünde önce yıkılacak mülkün etraflıca dolaşılması gerekiyor. Altındağ fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Yıkımla uğraşanların bahsettiği biçimde kolay bir işlem değildir. Bu sebeple fabrika sökümü yapan yerler içerisinde lider konumdayız. Daha önce binlerce fabrika bozum ihaleleri gerçekleştirdik.