İçeriğe geç

Altınordu Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  Demtaş Metal adıyla Altınordu yakınlarında hizmet veriyoruz. Altınordu merkezinin tümünde kullanılmış ev eşyası ve hurda ticareti yapıyoruz. Hurdacı olarak hurdanızı almaktayız. Ordu geri dönüşüm firması olan firmamız hizmetinizdedir. Günlük Altınordu hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapıyoruz. Her türlü hurda alımında deneyimliyiz.

  Aslında Altınordu hurdacı şirketleri içindeyiz. Lakin Altınordu merkezinde de hizmetler veriyoruz. Ordu Altınordu hurdacı firmaları içerisinde lider firmayız. Altınordu merkezde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla uzman ekiplerimizi gönderiyoruz.

  Ordu Altınordu merkez hurdacı firma olarak her çeşit hurda alıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Ordu hurdacı olarak Altınordu meydanında hizmet veriyoruz. Altınordu etrafında hurdacı firmasıyız.

  Ordu Altınordu Hurdacıları

  Altınordu hurdacı firması olarak Ordu bölgesinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemeniz için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Sizlerde her nevi hurda inşaat demiri satışı yapmak amacı ile çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Altınordu meydanında hizmet gösteriyoruz. Atık metal ve plastikleri geri dönüştürerek insanlığın geleceğini koruyoruz. Altınordu hurdacı firma mı arıyordunuz? Endişe etmeyin. Ordu Altınordu ilçesinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Ordu merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Altınordu öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Altınordu ilçesinde değil, tüm illerde hizmet vermekteyiz.

  Altınordu Hurdacı Telefonu

  Ordu Altınordu hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içerisindedir. Boş yere süre harcamadan arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı satın. Ordu Altınordu hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Bu yüzden hurda satmak için iş yerimizi aramanız gereklidir.

  Hurda Krom Alan Hurdacı

  Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası ton fiyatı yazısını okumalısınız. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için irtibata geçin. Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızda yer almakta olan Altınordu krom kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız.

  Altınordu Demir Hurdası Alım Satımı

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma yazısını okumalısınız. Demir hurdası, yer yüzünde bol miktarda alım satımı yapılan metaller içerisinde yer almaktadır. Buradaki Altınordu inşaat demiri kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Anlık demir hurdası fiyat listesi istemek amacı ile firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan hurdacı gönderisini okumalısınız. Hurdacı firmamız Altınordu ilçe genelinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. Altınordu ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Unutmayın ki her türlü demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı alırız.

  Çinko Hurdası Alan En Yakın Yerler

  Altınordu etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Buradaki Altınordu çinko hurdası ton fiyatları güncellendi. Hurda çinko alanlar bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

  Altınordu Hurda Sarı Alanlar

  Altınordu ilçesinin tamamında sarı hurda ticareti yapıyoruz. Sayfamızda yayımlanan Altınordu sarı pirinç kilo fiyatını arzu edenlere saat başı yollanmaktadır. Pirinç sarı hurda alanlar hakkındaki metne bir göz atabilirsiniz. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Aslında hurda sarı olarak geçen bir hurda bulunmamaktadır. Bu nedenle Altınordu sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz.

  Pirinç metali bazı yörelerde sarı renkli olduğundan sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Demtaş Metal şirketimiz tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurda, bronz hurda ticaretinde piyasaya hakimdir. Bununla beraber sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri bulunmaktadır. Altınordu hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda ticareti yapıyor.

  Kurşun Hurda Alanlar

  Minare söküm kurşunu, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Çatı söküm kurşunu için iyi fiyatlar sunuyoruz. Altınordu kurşun hurda alımıyla uğraştığımız yerlerdendir. Sayfamızdaki Ordu Altınordu kurşun hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz. Kurşun hala kullanılan eski madenlerdendir. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurdası alımı makalesini dolaşmak iyi gelecektir.

  Altınordu Sac Hurda Alan Firma

  Bağ gumelesi tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Ordu Altınordu ilçesinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, şirketimizi tercih edebilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Elimizde hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor.

  Altınordu Kablo Hurdası Alan Firmalar

  Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Altınordu hurdacı firmayız. . Altınordu ilçesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Ordu Altınordu hurdacı firma olarak özellikle antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz.

  Ordu Altınordu hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar alım satımında uzmanız. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Satıcılarda bolca toplanan %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo,Yüzde 50 bakırlı hurda kablo ticaretinde nakit ödeme yapıyoruz. Ayrıca hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdası alımı amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeni ile makinelerde kullanılmaktadır. Hurda kablo içerisindeki bakır teller sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok önemlidir. Adresten hurda tek damar kablo, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz.

  Genelde yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri vardır. Daha güncel bloğumuzda önceden yazılmış hurda kablo alan hurdacı makaleye göz atabilirsiniz. Bunlarla birlikte tek damar kablolar, enya kablolar, çok damarlı kablo alımı yaparken en güncel fiyat listesini biz veriyoruz. İçerisindeki telin cinsine göre ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki Altınordu hurda kablo kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken değerinden daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz.

  Altınordu Hurda Bakır Alanlar

  Bakır hurdası alan Altınordu hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Altınordu bakır hurdası fiyatları için şirket hattımızı arayınız. Bakır alan hurdacılar konumuzda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Buradaki Ordu Altınordu hurda bakır ton fiyatını kayıt olanlara günlük yolluyoruz. Ordu Altınordu hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası alıyoruz. Altınordu içerisinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Altınordu Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Bizlere verdiğiniz destek nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız.

  Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapılır. Konumdan alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı için telefonunuzu istiyoruz.

  Altınordu bölgesinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda alırken tartımları gözünüzün önünde yapıyoruz. Hurdasını satanların yardımıyla her gün profesyonelleşiyoruz.

  Ayrıyeten alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu yapıyoruz. Buradaki Ordu Altınordu alüminyum hurdası kg fiyatını arzu edene ücretsiz ulaştırıyoruz.

  Ordu Altınordu hurda alüminyum alan hurdacılar içinde fark yaratıyoruz. Alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak alıyoruz.

  Altınordu Hurda Alanlar

  Altınordu kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Hurda eşyalarınızı hemen paraya çevirin. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece metallerin kıymeti düşüyor. Hurda inşaat demiri almak için bulunduğu yere gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız.

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, hurda kalay, hurda çelik alan Altınordu hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz.

  Ordu Altınordu ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı demir, bakır hurda, kurşun hurdası, kablo hurdası, çinko, sarı hurdası ve hurda alüminyum alımlarında fiyatlar uyguluyoruz. Altınordu hurda alanlar içinde profesyonel hizmetler ve uzman personelimizle öne çıkıyoruz.

  Altınordu Klima Hurdası Alan Firmalar

  Altınordu bölgesinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Hurda klima Altınordu ilçesinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Kombi alan hurdacı firmasıyız.

  Altınordu Moloz Nakliyesi

  Bina yıkımında sözleşmeye bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi itinalı bir şekilde yapılır. Yıkım molozları Altınordu Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önce planlanan araziye dökülüyor. Demtaş Metal tarafından satın alınan tüm hurda eşyaların şirketimize ait tesise taşınma işleri ücretsiz yapılır.

  Altınordu Nikel Hurda Alımı

  Bu neden ile hurda nikel alınıp satılırken mümkün olduğunca özenli hareket edilmelidir. Nikel hurda içinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirli olabilir. Ordu Altınordu bölgesinde turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 şablon nikel hurda ile %99 hurda nikel şablon alımında hurda nikel borsasından yüksek ton fiyatı veriyoruz. Ordu Altınordu nikel hurdası alıyoruz.

  Altınordu Bina Yıkımı

  Bina yıkımında lüzum görülen tedbir önlemleri Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vs. her cinsten hurda eşyayı almaktayız. Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Aynı fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Altınordu kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılacak ev ve işyerlerinin tekrar yapılması nedeniyle yıkımını yapıyoruz.

  Altınordu Hurdacılar Sitesi

  Yarınlara şimdiden daha yaşanabilir bir Ordu Altınordu oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Altınordu sanayi sitesi hurdacısı olarak hizmet veriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Altınordu hurdacılar sitesindeki hurda alım tesisimiz aracığıyla geri dönüşüm yapıyoruz.

  Altınordu Hurda Cam Alan Yerler

  Çağımızda rengarenk sökülmüş otomobil camları, gazoz ve soda şişesi türde hurda cam tonlarca alınıp satılıyor. Cam tam veya yarısaydam genellikle sert bir yapıdaki sıvı madde geçirmeyen amorf sert maddedir. Altınordu etrafında cam hurda alanlar içinde faaliyet göstermekteyiz.

  Altınordu Hurda Araba Alanlar

  Tabiki de sizlere otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Ama hurda otomobil trafikten düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri, çekme belgeli hurda araç, hurda motor satmak için arayabilirsiniz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Altınordu etrafında hurda araç alım satım hizmetleri vermekteyiz.

  Altınordu Kullanılmış Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alımı

  İyi kullanılmış bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza dolapları, tezgah üstü iki kapaklı dolap alım satımı yapmaktayız. Elimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi ocaklar, krom paslanmaz meze reyonları, küvet, evye, krom paslanmaz davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vs endüstriyel mutfak malzemesini görebilmeniz amacıyla sizleri depomuza davet etmekteyiz. 2.el tabak kurulama makinesi, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Sanayi tipi lokanta ekipmanları alımı yapıyoruz.

  Kumaş Alım Satımı

  Parti malı parça penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, top kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, spot kumaş, parça poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı alımında peşin para ile ödeme yapılır. Sayfamızdaki Altınordu kumaş hurdası ton fiyatını güncel olarak yollamaktayız.

  Ordu Altınordu kiloyla tartıp kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Kumaş hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Ordu Altınordu çevresinde hurda şifon, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, gömleklik kumaş, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alım satımında yolladığınız adrese ekibimizi gönderiyoruz. Parti malı hurda ceketlik, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme, hurda kot kumaş, parça pantolon kumaşı alımı için firmamızı hemen arayınız.

  Altınordu Anlık Hurda Fiyatları

  En güncel kilo fiyatlarına ulaşmak amacıyla bizimle irtibat kurmanız gereklidir. Hurda fiyatları hakkındaki metine bir göz atabilirsiniz Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurda ticaretinde piyasa fiyatından daha fazla ton fiyatları uyguluyoruz. Altınordu hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listeleri hızlı bir biçimde değişmekte.

  Altınordu Hurda Raf Alan Yerler

  Buradaki Altınordu hurda çelik raf fiyatlarını üyelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Raf hurda alım satımı paylaşımımıza bir bakmak istersiniz. Altınordu 2.el hurda raf satın almak amacı ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri tecrübeli olduğumuz sektörlerdendir. Genellikle iflas eden fabrikalardan aldığımız hurda market rafı, reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raflar, teşhir rafları içlerinden seçtiğimiz kullanılabilir durumda ikinci el raf satıyoruz.

  Altınordu Karton Hurda Alım Satımı

  derinden çok kilo fiyatları ile kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, hurda bristol kağıt, peçete hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. İlçenin tümünde renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan hassasiyet sayesinde müşterilerimize çok daha yüksek miktarda kazanım elde etme olanağı iletiyoruz. Hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. Sitemizde yayımlanan Altınordu hurda kağıt, karton fiyatlarını saat başı gönderiyoruz Altınordu Ordu kağıt hurda alanlar içerisindeki firmamız Demtaş Metal sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, koli hurdası satımı yapabilirsiniz.

  Altınordu Hurda Plastik Alım Satımı

  Ordu il Altınordu ilçesinin her yerinden abs plastik hurdası, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda satmak amacı ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyatla pet şişe, hurda naylon poşet, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda beyaz naylon, pimapen, kırkambar plastik hurdası alım satımı için adresinize geliyoruz. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir. Altınordu hurda plastik alım satımı yapanlar içinden ön planda olan Altınordu hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Altınordu plastik kg fiyatı güncellendi.

  İkinci El Eşya

  Yeni gibi ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeniyle firmamızı arayabilirsiniz. Makul fiyatlarla yeni gibi, 2.el yemek odası tk. alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikteki mobilyaları konumunuzdan yüksek fiyata alıyoruz. Eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla buzdolabı hurdası alan hurdacı firma konulu içeriğimizi okuyabilirsiniz 2.el ofis büro mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası bulunmaktadır.

  7/24 Açık Altınordu Hurdacı

  7/24 hizmet veren Altınordu hurdacı olarak gece gündüz atık hurda malzeme alıyoruz. Bu sürenin sağladığı tecrübeler aracılığı ile araç gereç sayımızı arttırarak sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık bin dokuz yüz doksan beş yılından beri hurdacılık işlerinde hizmet veriyoruz.

  Hurda Akü Alan En Yakın Hurdacı

  Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere hurda akü denir. Arabalarda enerji ihtiyaçları amacı ile kullanılır. Akü hurdası alımı paylaşımımızı okuyunuz. Bu nedenle firmamız vb. şirket içerisinde geri dönüşüm atölyesi bulunan hurdacılar kuru ve sulu akü alım satımı yapabilir. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerji depolanan enerji kaynağıdır. Akü içinde bulunan kurşun içeren sıvılar ayrıştırılabildiğinden oldukça değerlidir.

  En Yakın Altınordu Hurdacı Telefonu

  Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Altınordu çevresinde hurda alımı işi yapmaktayız. Altınordu hurdacı bünyesindeki personelimizle kapıdan her cins hurda atık almaya başladık. Bu yöntem ile hurda satanlara en yakın hurda alan yer Altınordu çevresinde hizmet ediyoruz. Altınordu en yakın hurdacı hizmetleri ile hurda eşya alırken istediğiniz yere ekip yolluyoruz.

  Altınordu Jeneratör Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Her türde az kullanılmış 2.el jeneratör satışı için buradayız. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satanlar arasında en doğru hurdacı firmayız.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısı ile kapanan nalburlardan satın aldığımız Büyük projelerde alçı karıştırma mikseri, boya tabancası, inşaat vinci, harç pompası az kullanılmış iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış apartman binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencereler, kapı, mutfak dolabı alıyoruz.

  Altınordu Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. İlk önce yıkıma hazırlanan iş yerinin etraflıca gezilerek gerekli aletlerin ayarlanması daha doğru bir çalışma olur. Ordu Altınordu fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Genellikle anlatıldığı gibi kolay değildir. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde öncü olduk. Sektörde on binlerce fabrika yıkım ihalelerini aldık.