İçeriğe geç

Anamur Hurdacı Hurda Alımı

  Mersin Anamur etrafında hurda metal ve plastik geri dönüşüm işletmesiyiz. Mersin Anamur merkezinde uzun zamandır yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla Anamur geliyoruz. Demtaş Metal ismiyle Mersin Anamur meydanının etrafında hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Normalde Anamur hurdacı firmasıyız. Ancak Mersin Anamur merkezinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Anamur merkezinin tümünde ikinci el ofis mobilyaları ve hurda malzemeler ticareti yapmaktayız. Mersin Anamur hurdacı firma olarak hurda alımı yapmaktayız. Çok miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Mersin hurdacısı olarak Anamur merkezinin her yerinde hizmet ediyoruz. Güncel Mersin Anamur hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

  Hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyayı almaktayız. Mersin hurdacı firmalar içindeki firmamız avantajlı devam ediyor. Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Anamur hurdacı firmaları içinde lideriz.

  Anamur Hurdacı Firmalar

  Anamur bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak halkımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Anamur hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Mersin Anamur çevresinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Mersin merkezinin naif ilçesi Anamur öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Anamur etrafında değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Anamur hurdacısı olarak Mersin ilinin tümünde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki hurda atıklarınızın yüklenmesi için en yakın araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Sizde her tür hurda satmak sebebi ile telefon numaramızı tuşlamalısınız.

  Anamur Hurdacı Telefon Numarası

  Mersin Anamur hurdacılık hurda malzeme alımı hizmetleri sunduğumuz ilçeler içerisindedir. Zaman kaybetmeden arayarak günlük hurda fiyatları ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Mersin Anamur hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz konumdadır. Bu neden ile hurda satmak üzere bizleri aramalısınız.

  Anamur Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firmalar

  Kurşun cevheri maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurda alımı bölümümüzü incelemelisiniz. Mersin ile Anamur kurşun hurda alımı için depoladığınız yere geldiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Mersin Anamur çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kurşun hurdası satmak sebebi ile telefonlarımızı arayıp iletişime geçmeniz gerekiyor. Metal kurşunun hala kullanılan en eski madenler içinde olduğu düşünülüyor.

  Hurda Krom Alanlar

  Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alım satımı paylaşımımızı okursanız mükemmel bir iş yaparsınız. 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Gayet sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Anamur hurda krom ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

  Anamur Hurda Alan Yerler

  Mersin Anamur ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal her nevi hurda çelik alımı gerçekleştiriyor. Zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurda, hurda kalay alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz. Anamur adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Zararı önlemek amacı ile hurda malzemelerinizi gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle metalin fiyatının inmesine neden olur.

  Hurda atık almak üzere adresinize kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı sarı ve kurşun hurda, hurda demir, çinko hurda, alüminyum hurdası, bakır, kablo hurdası alımlarında yükseltilmiş fiyat listeleri sunmaktayız. Anamur hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuz ile ön plana çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

  Sac Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Mersin Anamur etrafında sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı öğrenmek için. Şantiye çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Şu anda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac var. Sac hurda alanlar içindeyiz.

  Çinko Hurda Alımı

  Buradaki Mersin Anamur çinko hurdası kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Çinko hurdası fiyatı konusunda bilgi edinmek için içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. Anamur bölgesinin her yerinden hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

  Anamur Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

  Sayfamızdaki Anamur alüminyum hurdası fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz. alüminyum hurda alanlar hakkındaki metni okuyabilirsiniz Her türlü alüminyum hurdası alıyoruz. Firmamıza gösterdiğiniz özen nedeniyle saygılar sunarız. Mersin Anamur hurda alüminyum alan yerler içindeyiz.

  Adresten alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alabilmek için telefonunuzu diliyoruz. Anamur ilçesinin her yerinde alüminyum profil hurda, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımında hurda tartımını müşterinin gözünün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin yardımıyla her geçen gün büyüyoruz.

  Bunun ile birlikte alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Her türlü hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan firmayız.

  Hurda Demir Alanlar

  Demtaş Metal Mersin Anamur genelinde hurda demir alımı yapıyor. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir kilo fiyatı konusunun linkine tıklayın. Unutmayın ki her türden demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu alım satımı yapılır.

  Güncel anlık hurda demir ton fiyatı öğrenmek için şimdi arayın. Hurda demir fiyatı gönderimizi okumak konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Anamur etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda demir, dünya genelinde en fazla kullanılan metaller içinde bulunmaktadır. Sitemizdeki Mersin Anamur demir hurdası fiyatları güncellendi.

  Anamur Hurda Bakır Alımı

  Anamur içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Mersin Anamur soyma bakır hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Mersin Anamur bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Anamur hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alıyoruz. Bakır hurdası alan Anamur hurdacı şirketimizi şimdi arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır sayfamızda daha detaylı bilgilendirme mevcut.

  Anamur Kablo Hurda Alanlar

  Kablolar elektriğin iletilmesinde elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. Bundan başka hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo alımı amacıyla telefon edebilirsiniz. Anamur ilçesinin her yerinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Bunlarla birlikte enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında en doğru fiyatı gönderiyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Anamur hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Çünkü Demtaş Metal şirketimiz ile sadece hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Bulunduğu yerden antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları tek damar hurda kablo almaktayız. Geniş sayfamızda bulunan hurda kablo alan yerler konuya göz gezdirebilirsiniz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde kablo hurdası borsası fazla fiyatlar veriyoruz.

  Mersin Anamur hurdacı firma olarak özellikle antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kablosu alımı yapmaktayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satarak daha çok kazanmayı isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anamur hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alımında uzmanız.

  Hurda kablo içerisindeki bakır sebebi ile hurda kablo alan yerler için önem taşır. Piyasada çoğunlukla edinilen %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablo alırken değerini peşin ödüyoruz. İçinde bulunan telin cinsine göre ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Anamur hurda kablo kilo fiyatını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Genelde hava kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları çeşitleri bulunur.

  Anamur Sarı Hurda Alan En Yakın Yerler

  Pirinç metali yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Anamur hurdacı firmamız her çeşit hurda alımı yapıyor. Sitemizdeki Anamur hurda sarı pirinç kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Sayfamızdaki sarı hurda alanlar metne bir göz atın.

  Anamur ilçesinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Bununla beraber kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati türleri bulunmaktadır. Demtaş Metal şirketi bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, hurda bronz alımı yapıyor.

  Dolayısıyla Anamur sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Gerçeği demek gerekir ise sarı hurda adında hurda cinsi yoktur. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır.

  Kırık Cam Hurda Alımı

  Cam yarısaydam yada saydam genelde sert ve kırılgan yapıdaki sıvı madde geçirmeyen inorganik yumuşak olmayan maddelerdir. Anamur ilçesi çevresinde cam hurda alan firmalar içerisinde yer almaktayız. Genelde renkli içecek şişesi, otomobil camları çeşitlerinde hurda camlar çok fazla ticaretiyle iştigal ediyoruz.

  Anamur Hurda Plastik Alım Satımı

  Mersin ve Anamur ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alımı yapıyoruz. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri çeşitleri vardır.

  En ideal fiyatlarla hurda beyaz naylon, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen alıyoruz. Anamur plastik hurdası alan firmalar arasında bulunan Anamur hurdacısıyız. Sitemizde yayınlanan Anamur plastik hurdası ton fiyatı güncellenmiştir. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

  Nikel Hurdası Alımı

  Bu bölgede hurda %95 ile %99 nikel şablon, anot nikel, nikel turbo hurda alıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Dolayısıyla hurda nikeller alındığında çok özenli hareket edilmelidir. Anamur nikel hurdaları alıyoruz.

  Klima Hurda Alanlar

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Anamur etrafında hurda klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Kombi hurdası alan yerler içindeyiz. İkinci el klima Anamur ilçesinde oldukça fazla alınıp satılan hurdalar arasında yer alıyor. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

  Anamur Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Anamur hurdacı tarafından alınan tüm hurdaların firmamıza ait depoya taşınması ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozu Anamur Belediyesi tarafından imzalanan kararla planlanan alanlara dökülür. Bina yıkımından sonra müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozların taşınması titizlikle yapılır.

  Anamur Karton Hurdası Alanlar

  İlçede renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesentle sizlere çok daha fazla miktarda kazanma olanağı veriyoruz. Anamur kağıt hurda alan firmalar arasındaki firmamız yardımıyla karton koli, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt satışı gerçekleştirebilirsiniz.

  derinden çok kilo fiyatlarıyla hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, bristol hurda, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alanlar arasındayız. Karton hurdası alımı için adresinize geliyoruz. Bu sayfadaki Anamur karton hurdası fiyat listesi güncelliğini korumaktadır

  İkinci El Restaurant Aletleri Alım Satımı

  Temiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, tezgah altı 3 kapaklı dolap, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz. Sanayi tipi mutfak malzemeleri alıyoruz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri, endüstriyel 4 gözlü ocak vs endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını incelemek için almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, çelik kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar satanlar firmamızı arayabilirsiniz.

  Kumaş Hurdası Alım Satımı

  Yüksek tonajlı hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş, hurda eteklik, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası alımı için telefon numaramızı hemen arayınız. Tonajlı hurda nevresim kumaşı parçası, hurda kumaş baskı artığı, parça poplin kumaş, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş için kapınızda ödeme yapılır. Anamur bölgesinde hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Burada yer almakta olan Mersin Anamur hurda kumaş fiyatlarını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Mersin Anamur kiloyla kumaş hurda alanlar içindeyiz. Mersin Anamur ilçesinde hurda şifon, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tshirt kumaşı, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, hurda jesica alımı için yerinize gelmekteyiz.

  Anamur 2.El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısıyla kapanan şirketlerden edindiğimiz Anamur etrafında yıkılmış ev binalarından sökülen sıfır gibi 2. el mutfak dolabı, kapı, pencereler alımı yapıyoruz. Şantiyelerde yük asansörü, harç karıştırma mikseri, alçı sıva mikseri, boya makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood 2.el olarak satılır.

  Anamur Bina Yıkımı

  Yıkımda lüzum görülen tedbir önlemleri Yıkımdan sonra çıkma parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen gibi her türden hurda eşyayı ücretle satın alıyoruz. Anamur kentsel dönüşümü sebebi ile eskimiş iş yerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Üst tarafta fabrika söküm işlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

  En Yakın Anamur Hurdacı Numarası

  Anamur hurdacı firması olarak yerinizden hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. En yakın Anamur hurdacı firması adıyla her türlü hurda alıp satmak amacıyla ayağınıza gelmekteyiz. Dolayısıyla hurda satanlara en yakın hurda alan yer Anamur ilçesinin tamamında hurdacılık yapmaktan onur duyuyoruz. Demtaş Metal olarak Anamur bölgesinde her nevi hurda malzeme satımı yapıyoruz.

  Anamur Hurda Raf Alımı

  Genellikle batan baharatçılar tarafından satışa sunulan orta reyonlar, market rafı hurdaları, hurda çelik raf, hurda mağaza rafları, demir raflar içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el raf hurdası satıcıları içindeyiz. Hurda raf demiri alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Anamur ikinci el market rafı kilo fiyatını dileyene her gün ulaştırmaktayız. Raf hurdası alan yerler konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayınız. Raf hurdası Anamur alım satımı nedeni ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  Anamur Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Sektöre girdiğimizden bu yana çok sayıda fabrika söküm ihalelerini aldık. Anamur fabrika söküm işi profesyonelliğin deneyimine sahibiz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde nam saldık. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir iş sayılmaz. İlk önce yıkımı arzu edilen mülkün detaylı biçimde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın hazırlanması doğru bir çalışma olur.

  7/24 Hurda Alan Anamur Hurdacı Firması

  Yılların verdiği deneyimler vasıtası ile teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Anamur hurdacı olarak cumartesi pazar bile sektöre hizmet etmekteyiz. Neredeyse 16 yıldır hurda alımı yapıyoruz.

  Anamur 2.El Eşya

  Az kullanılmış olan ikinci el olarak satışa sunulabilecek temizlikteki kanepe, koltuklarınızı dilediğiniz yerden satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya için doğru fiyat teklifi veriyoruz. Geniş bilgi için hurda buzdolabı alımı konulu içeriğimize ulaşabilirsiniz Piyasasından fiyata sıfır gibi ve 2. el ev eşyası satabilirsiniz. Kısa zaman kullanılmış 2.el buzdolabı, derin dondurucular, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektronik ev eşyası, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla firmamıza ait numaralarla iletişime geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sahibinden satılık sekreter masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltuğu satılır.

  Hurda Akü Alanlar

  Aküler diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır. Biraz müddet sonra şarj tutmaz akülere hurda akü diyoruz. Hurda akü fiyatları makalemize bir göz bakınırsanız pişman olmazsınız. Bu neden ile Demtaş Metal benzeri kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan tesisler arasındadır. Akü içinde bulunan kurşunlu akü suyu ayrılabildiğinden oldukça değerlidir. Araçlarda elektrik ihtiyacında kullanılır.

  Anamur Hurdacı Sitesi

  Hemşehrilerimize her hali ile yaşanılır bir Mersin ve şimdiki halinden yaşanılır Anamur oluşturmak için sürekli çalışıyoruz. Anamur hurdacılar sitesindeki hurda dükkanımız vasıtası ile hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Anamur organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu türden hurdalarınızı almıyoruz.

  Jeneratör Hurda Satanlar

  Jeneratör hurdası alan yerler içindeyiz. İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satışı gerçekleştiriyoruz.

  Anamur Araba Hurdası Alan Yerler

  Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Fakat araba hurdası vergiden muafiyet alma evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, hurda vagon, trafikten çekme belgesine sahip hurda araç, hurda motor alım satımı yapıyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Anamur çevresinde otomobil hurdası alım hizmeti vermekteyiz.

  Anamur Hurda Fiyatları

  En güncel hurda fiyat listesine ulaşabilmek için irtibat kurabilirsiniz. Hurda fiyatları hakkındaki içeriği okuyun Şundan yarar görüyoruz yüksek tonajlı hurdaların alım satımında piyasadan yüksek fiyatlandırmalar uyguluyoruz. Anamur hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatları anlık güncelleniyor.