İçeriğe geç

Aralık Hurdacı Hurda Alımı

  Iğdır Aralık merkezinin çevresinde az kullanılmış eşya ve hurda alımında eşyanızın değerini yüksek fiyattan ödüyoruz. Aralık meydanda yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araç gönderiyoruz. Günlük Iğdır Aralık hurda fiyatlandırmayla alım yapmaktayız. Demtaş Metal şirketimizle Aralık çevresinde hurda alımı yapıyoruz. Aralık merkez hurdacı firması olarak hurda alıyoruz.

  Aralık hurdacı firması olarak hurda eşyaları yerinden alıyoruz. Normalde Iğdır Aralık hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Iğdır Aralık merkezinde de hizmet veriyoruz.

  Aralık hurdacı firmaları arasında lideriz. Çok miktarda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası alımına özel yüksek fiyat sunuyoruz. Iğdır hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Aralık merkezi etrafında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan dökümhanemiz mevcuttur. Iğdır hurdacı firma olan firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Her çeşit hurda alımında öncüyüz.

  Iğdır Aralık Hurdacı Firmalar

  Aralık merkez ve mahallelerinde hizmet veriyoruz. Atık malzemeleri işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğine yatırım yapıyoruz. Aralık hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. Aralık etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Iğdır şehir merkezine bağlı nadide ilçesi Aralık daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Iğdır Aralık için değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Aralık hurdacı olarak Iğdır genelinde her türlü hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda için size en yakın hurda nakil ekibimizi göndermeye devam ediyoruz. Sizde her türlü hurda satmak sebebiyle hatlarımızı tuşlamalısınız.

  Aralık Hurdacı Numarası

  Iğdır Aralık hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz konumdadır. Iğdır Aralık hurda malzeme alım satımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasındadır. Zaman kaybetmeden arayın günlük hurda fiyat listesiyle atık hurdaları nakit paraya döndürebilirsiniz. Bu neden ile hurda atık fiyat listesi sormak üzere iş yerimizi arayabilirsiniz.

  Aralık Hurda Alanlar

  Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Aralık yerinden hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Zararı önlemek amacıyla hurda malzemeleri gecikmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğruyor. Böylece hurdanın değerinin düşmesine neden olmaktadır.

  Aralık geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı kablo ve bakır hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurda, çinko hurda, inşaat demiri, hurda kurşun alımlarında değerinden daha fazla fiyat teklifleri sunuyoruz. Aralık hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli personelimizle öncü konuma geçiyoruz. Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda karton almak amacıyla evinize geliyoruz. Hurda Kumaş alan yerler arasındayız.

  Aralık Krom Hurdası Alım Satımı

  Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurdası alan yerler bölümümüzü şahane bir şey yaparsınız. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçin. Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızdaki Iğdır Aralık krom ton fiyatı güncelliğini koruyor.

  Hurda Çinko Alım Satımı

  Bu sayfada paylaşılan Aralık nikel hurdası kilo fiyatını dileyenlere ücretsiz göndermekteyiz. Çinko hurda alanlar linkine tıklayınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Aralık etrafında çinko hurdası alıyoruz.

  Aralık Hurda Sarı Alanlar

  Demtaş Metal bu hurdaların ticaretinde sarı hurda hurda bronz araiş ticareti yapıyor. Bu sayfadaki Aralık hurda sarı ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Pirinç metaline yöresel olarak renginden dolayı hurda sarı ismi verilmiştir.

  Dolayısıyla Aralık sarı hurdası alanlar içindeyiz. Aralık hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda ticareti yerinize geliyor. Aralık ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alıyoruz.

  Bununla beraber kırkambar hurda sarı, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri para eden hurdalar içerisinde sayılmaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı hurda çeşitleri vardır. Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda çeşidi yoktur.

  Aralık Hurda Bakır Alım Satımı

  Aralık bölgesinde bakır hurda alıyoruz. Aralık hurda bakır fiyatları için firmamızı arayınız. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapıyoruz.

  Sayfamızdaki Aralık bakır hurdası kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Iğdır Aralık hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Aralık hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Bakır alan hurdacılar içeriğimizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  Demir Hurda Alımı

  Demir hurdası, yer kabuğunda çokça alınıp satılan madenler arasında yer almaktadır. Bu sayfadaki Iğdır Aralık toplama demir hurdası fiyatları bugün güncellendi. Aralık etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

  Hatırlatmak isteriz her çeşit demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alırız. Anlık demir hurda fiyat listesi öğrenmek nedeniyle gecikmeden arayın. Demir hurda alan yerler bağlantısına tıklayınız. Aralık genelinde demir hurdası alımı yapıyor. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı paylaşımına göz atmak istemelisiniz.

  Aralık Kablo Hurda Alanlar

  Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık kablo satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Iğdır Aralık ilçesinin tümünde kablo hurdası almaktayız. İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Aralık kablo kg fiyatını arzu edenlere saat başı göndermekteyiz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Aralık hurdacı arayanlar için buradayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz.

  Yerinden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdası almaktayız. Kablo hurdaları tellerindeki bakır sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arz eder. Aralık hurdacı firma olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdası, enya kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımında ederinin üzerinde sunuyoruz.

  İlaveten fare yemez hurda kablo ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile sıkça kullanılıyor. Piyasada kolayca edinilebilen %40 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alımında hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden daha yüksek fiyatlar veriyoruz.

  Iğdır Aralık hurdacısı Demtaş Metal firmamız her çeşit antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kabloları alım satımı yapıyoruz. kablo hurda alanlar başlıklı metini okuyabilirsiniz. Kullanıldığı alanlara göre yeraltı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Çünkü sadece hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz.

  Aralık Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Kurşun metalinin hala kullanılan en eski madenler arasında olduğu biliniyor. Cami kurşunu, Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alımı yapıyoruz. Iğdır ve Aralık kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz yerlerdendir. Sitemizdeki Aralık hurda kurşun ton fiyatı günceldir. Kurşun cevheri mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurda alan hurdacılar bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz.

  Sac Hurda Alanlar

  Şu anda deliksiz ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Müştemilat tavanı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Aralık ve çevresinde hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek yüksek gelir elde edebilirsiniz.

  Aralık Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firmalar

  Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapılır. Sayfamızda yer alan Aralık alüminyum kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Alüminyum hurdası alanlar içerikli metne bir göz atabilirsiniz Iğdır Aralık hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Aralık ilçesinin tümünde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurda alımında tartımları teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek için şükranlarımızı sunarız. Ayrıca hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurdası yapmaktayız. Siz kıymetli müşterilerin desteğiyle her gün kurumsallaşıyoruz. Konumdan alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için aramanızı istiyoruz. Her türde alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Aralık Hurda Fiyatları

  Hurda fiyatları başlıklı metni inceleyebilirsiniz Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda alımı yaparken daha fazla fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz. Aralık hurdacısı olarak hurdacılık esnasında kullanılan fiyat listeleri piyasada çabucak değişiklik gösteriyor. Güncel fiyata erişmek amacıyla bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir.

  Jeneratör Hurda Satanlar

  Her türde yeni üründen farkı bulunamayan 2. el jeneratör alınır. İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en yakın hurdacı firmayız. Bozuk jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alımı yapıyoruz.

  Aralık Karton Hurdası Alım Satımı

  Aralık kağıt hurda alanlar arasındaki iş yerimiz ile hurda kağıt kırpıntı, hurda koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası satımı yapabilirsiniz. Kağıt hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz. Sitemizde yayınlanan Iğdır Aralık hurda karton fiyatları güncellendi Değerinden yüksek liste fiyatları ile karton bardak hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası alım satımı yapan firmalar arasındayız. İlçenin her yerinde kitap, defter, renkli kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyet ile hurda satmak isteyenlere çok daha fazla oranda kâr elde etme avantajı takdim ediyoruz.

  Nikel Hurdası Alımı

  Özellikle nikel turbo, anot nikel hurdası, %95 ve %99 şablon nikel alımı yapıyoruz. Aralık nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. Bu yüzden nikel hurdalar toplanırken gayet dikkat ile hareket edilmelidir.

  Aralık Hurdacılar Sitesi

  Aralık organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Çok daha yaşanır bir Iğdır Aralık için gece gündüz çalışıyoruz. Aralık hurdacılar sitesindeki dükkanımızla geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Sadece bunları almıyoruz.

  Aralık Bina Yıkımı

  Üst tarafta fabrika yıkımında yaptığımız üzere ortaya çıkacak hurda karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım bittiğinde yer döşemeleri, hurda kapı pencere, çıkma pimapen benzeri tüm hurdanızı alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

  Yıkımlarda bilinen iş güvenliği önlemleri Aralık kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken dairelerin tekrar imar edilmesi amacı ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

  Aralık Kullanılmış Restaurant Ekipmanları Alım Satımı

  Sanayi tipi restoran mutfağı aletleri almaktayız. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makineleri, tabak kurutma tezgahı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satanlar bizimle irtibat kurabilir. İşyerimize bulunan hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi aspiratör, davlumbaz, evye, küvet, yemek dilendiricileri, restorant tipi ocak vs endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını görebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Titizlik ile kullanılmış restoran tipi bulaşık makinası, tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolap, pizza dolapları, buz makineleri alıyoruz.

  Aralık Hurda Kumaş Firesi Alımı

  Kiloyla hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceket kumaşı satışı yapmak amacı ile bizi vakit geçirmeden aramalısınız. Aralık kiloyla kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz.

  Sayfamızdaki Aralık kumaş hurdası fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız. Iğdır Aralık çevresinin tümünde süprem kumaş, şifon kumaş hurdası, hurda viskon, jesica kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alımlarında adresinize gelmekteyiz.

  Spota düşmüş tekstil artığı parça kumaş, hurda nevresimlik kumaş, dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurda, iç çamaşırı kumaşı alım satımında iyi fiyattan ödeme yapmaktayız. Aralık çevresinde hurda kumaş alıyoruz.

  En Yakın Aralık Hurdacı Telefon Numarası

  Aralık hurdacısı firmamız ile konumuzdan her tür hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Demtaş Metal firmamızla Aralık ilçesinde hurda malzeme alırız. Aralık en yakın hurdacı hizmeti ile her cins hurda tartımı yapmak amacıyla ayağınıza geliyoruz. Bu hizmetimizle müşterilere en yakın hurda alan yerler Aralık ilçesinin tamamında hizmetler veriyoruz.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısı ile işi bırakan fabrikalardan satın almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi, yük asansörü, harç pompası ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Aralık yakınlarında yıkılan ev binalarından sökülen sıfır gibi ikinci el demir kapı, pencereler, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz.

  Aralık Klima Hurdası Alanlar

  Aralık bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Aralık ilçesinde çok alım satımı yapılan hurdalar içerisindedir. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

  Aralık Moloz Döküm Yerleri

  Yıkımda müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozların nakliye işleri güvenle yapılır. Yıkım molozları Aralık Belediyesi tarafından önceden belirlenen alana nakledilir. Aralık hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın iş yerimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır.

  Aralık Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  İşe başlamadan yıkılacak fabrika binasının detaylıca incelenmesi gerekmektedir. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Sektöre girdiğimizden bu yana onlarca fabrika sökümü ihaleleri gerçekleştirdik. Aralık fabrika sökümü işi deneyime sahibiz.

  Böylece fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde öncü olduk. Hurdacıların söylediği biçimde kolay bir işlem sayılmaz.

  Aralık Hurda Akü Alımı

  Akü içerisindeki kurşun bulunduran suları nedeni ile geri dönüşüm için değerlidir. Biraz süre sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denir. Akü hurda ton fiyatı sayfamıza göz bakarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Bu sebep ile Aralık hurdacısı Demtaş Metal ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yaparlar. Akümülatör başka deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacı amacıyla kullanılmaktadır.

  Aralık 2.el Raf Fiyatları

  Burada paylaşılan Aralık raf hurdası fiyatlarını isteyene güncel olarak yollamaktayız. Raf hurda alan yerler raf hurdası konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Hurda raf Aralık satışı yapmak amacıyla cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Özellikle raflarını yenileyen pastanelerden satın aldığımız çelik raflar, teşhir reyonları, hurda demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafları içlerinden bizim seçtiğimiz sıfır gibi ikinci el hurda raf satan firmalar içerisindeyiz. Hurda raf demiri alıyoruz.

  7/24 Açık Aralık Hurdacı

  Bin dokuz yüz doksan dörtden buyana geri dönüşümde hemşehrilerimize hizmet veriyoruz. Sektörün bahşettiği tecrübe ile makine sayımızı arttırarak faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 Aralık hurdacı firması olan şirketimiz ile günün her saatinde hurda malzeme alıyoruz.

  Plastik Hurdası Alanlar

  Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. İyi fiyata mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik almaktayız.

  Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Iğdır ile Aralık ilçesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren, jelatin alım satımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Aralık plastik hurda alımı yapanlar içerisinde lider konumda olan firmayız. Buradaki Aralık plastik hurdası kilo fiyatı güncellendi.

  Hurda Araba Alanlar

  Aralık hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Aralık etrafında hurda otomobil alımı yapıyoruz. Fakat hurda araç vergiden muafiyet alma işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize otomobil hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgeli hurda araç, yük vagonu, patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

  2.El Eşya

  Temiz kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki mobilyaları konumunuza gelerek alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla çamaşır makinesi hurdası alan yerler konusunda bilgi paylaşılmış yazıyı ziyaret ediniz Her çeşit 2.el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Iğdır Aralık kullanılmış ve 2.el mobilya ve aksesuarlar satıyoruz. Temiz kullanılmış öğrenci masaları, ofis büro mobilyaları, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı çok miktarlı bulunur.

  Aralık Hurda Cam Alımı

  Cam yarısaydam ya da saydam genellikle sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeyi tutabilen inorganik yumuşak olmayan maddedir. Bu dönemde renkli ve şeffaf süt şişesi, oto camı şeklinde hurda camlar yüksek miktarda alım satımında hizmetinizdeyiz. Aralık çevresinde hurda cam alan firmalar içindeyiz.