İçeriğe geç

Ardanuç Hurdacı Firması

  Artvin Ardanuç meydanının yakınlarında hurda ve geri dönüşüm firmaları içindeyiz. Ardanuç şehir merkezinin her yerinde yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle çağırdığınız adrese araç göndermekteyiz. Güncel Artvin Ardanuç hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapıyoruz.

  Ardanuç hurdacı depoları içerisinde öncüyüz. Artvin hurdacı firmalar içindeki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Demtaş Metal ismiyle Ardanuç hizmetimize devam ediyoruz. Artvin Ardanuç merkezde bulunan Ardanuç hurdacı firması olarak her türlü hurda alıyoruz.

  Her nevi hurda satışı nedeniyle arayın. Ardanuç merkezi etrafında hurda ve ikinci el ev eşyası alım satımında eşyanızın değerini nakit ödemekteyiz. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Artvin hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi alıyoruz. Aslında Ardanuç hurdacı firmasıyız. Fakat Ardanuç merkezinde de hizmetler vermekteyiz.

  Artvin Ardanuç Hurdacıları

  Ardanuç hurdacı firması mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Ardanuç merkezinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her çeşit hurda malzeme satmak için çağrı merkezimizi cep telefonunuza ekleyebilirsiniz. Artvin şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Ardanuç gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. Sadece Artvin Ardanuç etrafında değil, tüm şehirlerde hizmet vermekteyiz. Ardanuç genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Korozyona uğramış plastik ve metalleri geri dönüştürerek milletimizin geleceğine yarar sağlamaktayız. Ardanuç hurdacı firması olarak Artvin ilçelerinde her çeşit hurda çeşidi alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda eşyalarınız için uygun hurda alım ekibimizi yönlendirmekteyiz.

  Ardanuç Hurdacı Telefon Numarası

  Artvin Ardanuç hurdacı telefonu sitemizin içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumdadır. Ardanuç hurdacılık her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasındadır. Zaman kaybetmeden arayıp anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme fiyatları istemek nedeni ile telefonumuzu aramanız yeterlidir.

  Ardanuç Hurda Alanlar

  Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda demir almak üzere evinize kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Ardanuç kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurda malzemeleri hemen elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin piyasa kıymetini düşürüyor.

  Ardanuç hurdacı firma olan Demtaş Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alım hizmeti veriyor. Zamak hurdası, hurda makina, çelik hurda, kalay hurda alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurda ve alüminyum, hurda kablo, bakır hurda, kurşun,çinko, ekstra demir aldığımızda piyasanın üzerinde fiyat teklifi vermekteyiz. Ardanuç hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz.

  Krom Hurdası Alanlar

  Hurda nikelle karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Ardanuç krom ton fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası kilo fiyatı linkine tıklayın.

  Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda hurda krom kullanılmaktadır. 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

  Hurda Çinko Alım Satımı

  Artvin, Ardanuç etrafında hurda çinko alıyoruz. Buradaki Ardanuç çinko levha kilo fiyatını grubumuza üye olanlara günlük gönderilmektedir. Çinko hurdası alımı paylaşımını okumak iyi gelecektir. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz.

  Ardanuç Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

  Aslında hurda sarı diye hurda türü yoktur. Bu yüzden Ardanuç sarı hurdası ticareti alan hurdacıyız.

  Bu sayfadaki Ardanuç sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı alan yerler başlıklı yazıyı okuyun. Ardanuç hurdacı firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı hurda bronz hurda araiş alımında öncüdür. Ek olarak sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri vardır. Bu işi yapanların öğrendiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir.

  Artvin Ardanuç hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Ardanuç ilçenin tümünde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

  Ardanuç Bakır Hurdası Alan Firma

  Ardanuç bakır hurda fiyat listesi için telefonumuzu arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alırken nakit ödeme yapıyoruz. Bakır hurda alanlar yazımızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Sitemizdeki Ardanuç soyma bakır hurdası kg fiyatı dün güncellendi. Artvin Ardanuç bakır hurdası alan yerler arasındayız.

  Ardanuç içerisinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası alan hurdacıyız. Hurda bakır alan Ardanuç hurdacı firmamızı ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

  Ardanuç Hurda Demir Alanlar

  Ardanuç ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. Hurda demir, yeryüzünde çokça kullanılan metaller arasındadır. Buradaki Artvin Ardanuç demir hurda kilo fiyatını abonelerimize günlük gönderiyoruz. Ardanuç bölgesinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor.

  Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda kilo fiyatı linkine tıklayınız. Bildiğiniz gibi her türlü pencere demiri, demir kapı, demir trabzan alırız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar konusunda bilgi bi şey öğrenmek için linkine tıklamalısınız.

  Ardanuç Hurda Kablo Alımı

  Çünkü Demtaş Metal firmamız ile sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Kablo hurdaları içindeki bakır madeni sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem arz eder. Tonajlı hurda kablo alırken ederinden fazla teklifler sunuyoruz. Artvin Ardanuç ilçesinin tümünde kablo hurdası alan firmalar içinde en iyi fiyat teklifini vermekteyiz. Karışık kablo, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası satmayı dileyenler şimdi arayın. Müşterilerde kolayca edinilen %50 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini yerinde ödüyoruz. İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Ardanuç elektrik kablosu kilo fiyatı güncellenmiştir. Adresten hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Ardanuç bölgesinin tümünde TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında liderlik yapıyoruz.

  Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Daha doğru sitemizde bulunan kablo hurdası alanlar yazıyı ziyaret edin.

  Fakat tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar, enya kablolar alımı yaparken en güzel fiyatları sunuyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Ardanuç hurdacı arayanlar için buradayız. . Ardanuç hurdacı firması olarak genellikle hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Ek olarak alüminyum hurda kablo alımı amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeniyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Genelde koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir.

  Kurşun Hurda Alımı

  Metal kurşun hala kullanılan madendir. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi rengiyle öne çıkıyor. Kurşun hurda alan yerler paylaşımını okursanız şahane olacaktır. Ardanuç hurda kurşun alımı ile uğraştığımız ilçelerdendir. Bu sayfadaki Artvin Ardanuç çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası alımı yaparız.

  Ardanuç Sac Hurda Alımı

  Sac hurdası alıyoruz. Bağ kulübesi çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Firmamızda sıfır üründen farksız 2. el trapez sac hurdası vardır. Ardanuç çevresinde sac hurda levha, sac varil, hurda galvaniz, trapez, hurda galvanizli boru, fiyatları talep etmek nedeni ile.

  Ardanuç Hurda Alüminyum Alanlar

  Ardanuç ilçesinin tamamında alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel alımı yaparken hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz. Bu sayfadaki Ardanuç alüminyum hurda kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Her nevi alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizin yardımıyla durmadan profesyonelleşiyoruz.

  Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı almak için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Artvin Ardanuç hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Ayrıca hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu satışı yapmak amacıyla arayın.

  Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası alımı yapan hurdacıyız. İş yerimize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkür ederiz.

  Ardanuç Güncel Hurda Fiyatları

  Güncel hurda fiyatlarına erişmek nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın ki yüksek tonajlı hurdalar alırken oldukça daha fazla ton fiyatı uyguluyoruz. Ardanuç hurdacı firmalar içinde hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatı hurda borsasında her saat güncelleniyor.

  Jeneratör Hurdası Alımı

  Endüstriyel çalışır durumda 2.el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alan Ardanuç hurdacıyız alırken en iyi fiyatla ödeme yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın yerlerdeniz.

  Ardanuç Kağıt Hurdası Alanlar

  Ardanuç karton hurdası aldığımız ilçeler içindedir. Sitemizdeki Ardanuç hurda kağıt fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz Ardanuç kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki işletmemiz yardımıyla koli hurdası, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Ederinden fazla kilo fiyatıyla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, hurda gazete alıyoruz. İlçenin tümünde renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra titizlik ile hurda satıcılarına daha çok miktarda kazanma olanağı takdim ediyoruz.

  Ardanuç Hurda Nikel Alanlar

  Nikel hurda arsenik içerir. Artvin Ardanuç nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alınırken gayet dikkatli hareket edilmelidir. Bu ilçede hurda turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 – %99 şablon nikel hurda alımında piyasanın üstünde ton fiyatı veriyoruz.

  Ardanuç Hurdacı Sitesi

  Ardanuç hurdacılar sitesindeki iş yerimizin aracığıyla hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Ardanuç sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Halkımıza şimdiden daha yaşanır bir Ardanuç oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu malzemelerinizin geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.

  Ardanuç Bina Yıkımı

  Bina yıkımında bilinen tüm iş güvenliği önlemleri Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vs. tüm hurda eşyayı ücreti karşılığında alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Bir üstte fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı yapıyoruz. Ardanuç kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yeniden inşa edilecek iş yerlerinin istendiği biçimde inşaatının yapılması için yıkımlarını yapıyoruz.

  Ardanuç 2.el Restaurant Ekipmanları Alım Satımı

  2.el bakır tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma makinesi satan yerler firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz. Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi set üstü mekap, hücreli aspiratör, dinlendirme küveti, krom paslanmaz evye, davlumbaz, paslanmaz salata ve meze reyonları ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatını incelemek amacıyla siz çok kıymetli müşterilerimizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz. Sanayi tipi restaurant aletleri alıyoruz. Kullanılabilir durumda buz makinesi, tezgah altı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgah, bulaşık makinaları alınır.

  Hurda Kumaş Firesi Alımı

  Spot hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, hurda pantolonluk satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı hemen arayabilirsiniz. Kilosuyla hurda çamaşır kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş alım satımında peşin parayla ödeme yapılır. Artvin Ardanuç etrafında hurda parça kumaş alıyoruz. Bu sitede yayımlanan Ardanuç hurda kumaş kilo fiyatı bugün güncellenmiştir. Ardanuç kiloyla tartıp hurda kumaş alan hurdacılar arasında en iyi fiyatı öneriyoruz. Artvin Ardanuç ilçesinde hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, hurda şifon, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş alım satımlarında adresinize geliyoruz.

  En Yakın Ardanuç Hurdacı Firma

  En yakın Ardanuç hurdacı firma servisi ile hurda alım satımında adresinize geliyoruz. Ardanuç hurdacısı bünyesindeki ekiplerimizle kapıdan hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Demtaş Metal firmamızla Ardanuç etrafında her türde hurda almaktayız. Dolayısıyla hurda satanlara en yakın hurda alanlar Ardanuç çevresinde servis ediyoruz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Büyük projelerde yük asansörleri, harç mikseri, boya tabancası, alçı sıva makinesi ikinci el iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır. Birde batmış esnaflardan satın aldığımız Ardanuç ilçesinde yıkılan elbiseci vb binalardan alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pencereler alan firmalar içerisindeyiz.

  Ardanuç Klima Hurda Alımı

  Ardanuç bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Klima hurdası Ardanuç çevresinde çok satılan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. İkinci el kombi alan hurdacılar arasındayız.

  Ardanuç Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkım molozları Ardanuç Belediyesi’nce belirlenen alanlara taşınır. Fabrika yıkımı tamamlandığında anlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozun taşınması güvenle yapılır. Ardanuç hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınan her türlü hurdaların tesisimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

  Ardanuç Fabrika Sökümü

  İşe başlamadan önce sökülecek tesisin detaylı biçimde gezilerek gerekli aletler ve araçların seçilmesi daha doğru bir çalışma olur. Güvenli şekilde fabrikaları söküyoruz. Uzun yıllardır binlerce fabrika yıkımı ihalesi yerine getirdik.

  Bu nedenler fabrika sökümü yapanlar içinde meşhur olduk. Hurdacı firmaların söylediği gibi kolay olmamıştır. Ardanuç Artvin fabrika söküm işleri yapıyoruz.

  Ardanuç Akü Hurda Alan Yerler

  Akü içinde bulunan kurşunlu sıvılar sebebiyle hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Akü hurdası alan hurdacı gönderimizi ziyaret etmek iyi gelecektir. Dolayısı ile depomuz gibi kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi olan hurdacılar sulu ve kuru akü alanlar arasındadır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçları sebebiyle bulunuyor. Akümülatör başka deyişle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Kullanımdan sonra kullanılamayacak hale düşen aküye akü hurdası denmektedir.

  Ardanuç 2.el Raf Hurdası

  Özellikle ekipmanını yenileyen işyerlerinden aldığımız çelik raf hurdası, reyonlar, hurda market rafı, hurda mağaza rafları, demir raflar içinden seçilen yeni durumdaki 2.el raf satıyoruz. Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. Bu sayfadaki Ardanuç çıkma raf fiyatlarını abonelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Hurda raf alan yerler gönderisini harika olur. Hurda raf Ardanuç satın almak için cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  7/24 Açık Ardanuç Hurdacı Firma

  7/24 hizmet veren Ardanuç hurdacı şirketimiz vasıtasıyla zaman kavramı olmadan açığız. Sektörde uzun süre geçirmenin kazandırdığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimize devam etmekteyiz. 2019’dan bu zamana hurdacılık faaliyetleri ile sizlere hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Plastik Hurda Alanlar

  Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. İyi fiyatlarla şeffaf naylon hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, hurda pimapen alıyoruz. Artvin ve Ardanuç ilçesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Ardanuç plastik hurdası alan firmalar arasında olan Ardanuç hurda deposuyuz. Burada paylaşılan Ardanuç plastik ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

  Ardanuç Araba Hurdası Alan Yerler

  Ardanuç hurda alımında hizmetlerimize devam etmekteyiz. İşlerden fırsat buldukça Ardanuç çevresinde hurda araba alım satım hizmetleri vermekteyiz. Pek tabi müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama araç hurdası trafikten düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri gibi hurda zirai aletler, römork, kazalı araç hurdası, hurda motor alıyoruz.

  Ardanuç Beyaz Eşya Hurdası

  Ekonomik fiyatlara sıfır ve 2.el mobilyalar ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan mobilyaları dilediğiniz yere gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla bulaşık makinesi hurdası alan hurdacı başlıklı yazımızı okuyunuz Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, sekreter masası için yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız. Kısa zaman kullanılmış 2. El buzdolapları, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebi ile bizlere ait numaralarla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.