İçeriğe geç

Arguvan Hurdacı Hurda Alımı

  Şu anda Arguvan hurdacı işletmeleri içindeyiz. Bununla birlikte Malatya Arguvan merkezinde de hizmet vermekteyiz. Arguvan etrafında hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Arguvan meydanında devamlı olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araç gönderiyoruz. Malatya Arguvan merkezinin her yerinde hurda eşyalar ve kullanılmış ofis mobilyaları alımında hurdaların bedelini nakit ödemekteyiz. Arguvan hurdacı şirketleri içerisinde lideriz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

  Malatya hurdacı firmalar içindeki firmamız Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Malatya hurdacı olarak Arguvan bölgesinde hizmet veriyoruz. Demtaş Metal firmamızla Malatya genelinde hurda malzeme alıyoruz.

  Hurdacı firması olarak her türden hurda eşyanızı nakit almaktayız. Malatya Arguvan merkezinde Arguvan merkez hurdacı firması olarak Arguvan merkezinin tümünde hurda alımı yaparız. Güncel Arguvan hurda fiyatlandırmayla alım satım yapıyoruz.

  Malatya Arguvan Hurdacıları

  Arguvan hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Arguvan etrafında yep yeni bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda kurşun satışı amacı ile telefonumuzu tuşlamalısınız. Malatya şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Arguvan ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Malatya Arguvan için değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Arguvan genelinde hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizin ve bizim geleceğini koruyoruz. Arguvan hurdacısı olarak Malatya genelinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın taşınması için yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz.

  Arguvan Hurdacı Telefonu

  Malatya Arguvan adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasında yer alır. Arguvan hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde kolayca çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Bu yüzden hurda atık fiyatları talep etmek sebebiyle telefon numaramızı aramalısınız. Şimdi telefonumuzu arayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı satabilirsiniz.

  Krom Hurda Alımı

  201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz. Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası fiyatları gönderisine bir göz gezdirmeniz pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araba dahil bir çok yerde hurda krom kullanılıyor. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Burada yer almakta olan Malatya Arguvan hurda krom tank ton fiyatı güncellendi.

  Arguvan Hurda Alanlar

  Tonajlı hurda kablo ve hurda bakır, alüminyum hurda, sarı hurda, çinko hurda, demir hurdası, kurşun hurdası alımlarında yukarısında fiyat teklifi sunmaktayız. Arguvan hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımız ile ön plana geçiyoruz. Arguvan kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Elinizdeki hurdaları şimdi satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu sebeple malzemenin değerinin düşmesine sebep olur. Malatya Arguvan ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal her türlü hurda kablo alıyor. Hurda karton alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Hurda antimon zamak, makina artığı, hurda çelik, hurda kalay alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazanç sağlayarak devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaç edindik.

  Arguvan Alüminyum Hurdası Alan Hurdacılar

  İş yerimize verdiğiniz destek nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda için peşin ödeme veriyoruz. Hurdasını satanların sayesinde sürekli deneyim kazanıyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası satışı yapmak amacıyla arayın. Malatya Arguvan alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Buradaki Malatya Arguvan hurda alüminyum kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Her çeşit alüminyum hurda nakit alınır. Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alabilmek için aramanızı diliyoruz. Her türde alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda almaktayız. Arguvan ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımında hurda tartımını profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

  Arguvan Pirinç Sarı Hurda Alımı

  Gerçekte sarı hurdası ismiyle anılan hurda çeşidi yoktur. Demtaş Metal bahsettiğimiz hurda sarıların ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, bronz hurdası alım satımı yapıyor. Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Sitemizdeki Malatya Arguvan sarı pirinç kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Hurda pirinç sarı alan yerler konulu makaleyi ziyaret edin. Malatya Arguvan hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alım satımı yerinize geliyor.

  Pirinç hurdalar halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Arguvan ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Bu işi yapanların bildiği üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Bu sebeple Arguvan sarı hurdası alım satım hizmeti veren hurdacıyız.

  Arguvan Kablo Hurdası Alım Satımı

  Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan pahalı fiyatlar sunuyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları, karışık hurda kablo satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Arguvan hurdacısı Demtaş Metal firmamız her nevi iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapmaktayız. Arguvan ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar arasındayız.

  Hurda kablo içerisindeki bakır madeni yüzünden hurda kablo alanlar için çok kıymetlidir. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Arguvan hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz.

  Anlık sayfamızdaki kablo hurdası alanlar yazıyı ziyaret edin. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kabloları şeklinde isimlendirilir. Etrafta çoğunlukla ticareti yapılan %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alırken nakit ödeme yapıyoruz. Bunlarla birlikte hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo alım satımı esnasında ederinin üzerinde biz veriyoruz. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılmaktadır.

  Malatya Arguvan ilçesinin tamamında %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alımı yapıyoruz. İçinde bulunan tellerin türüne bağımlı olarak ve dışındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Malatya Arguvan ttr kablo hurdası kilo fiyatını güncel olarak göndermekteyiz.

  Çinko Hurdası Alan Hurdacılar

  Bu sayfadaki Malatya Arguvan hurda çinko levha ton fiyatını isteyene her gün gönderilmektedir. Hurda çinko alımı makalesine bir göz atmak isteyebilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası kilosu ne kadar öğrenmek için arayabilirsiniz. Arguvan çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

  Arguvan Bakır Hurdası Alanlar

  Bakır hurda alanlar sitemizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Buradaki Arguvan hurda bakır kg fiyatı güncelliğini koruyor. Malatya Arguvan bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Arguvan bakır hurdası kilo fiyatı için operatörlerimizi arayınız.

  TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımında nakit ödeme yapıyoruz. Arguvan bölgesinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır alan Arguvan hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası alanlar içerisindeyiz.

  Demir Hurda Alım Satımı

  Arguvan ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı yazımızı ziyaret etmek iyi gelecektir. Anlık güncel demir hurda fiyatları edinmek nedeniyle fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası alan hurdacı bölümümüze göz atabilirsiniz.

  Unutmayın ki her cins demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alırız. Demir hurdası, yer yüzünde bol miktarda kullanılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Malatya Arguvan demir hurdası kg fiyatını abonelerimize güncel olarak yollanmaktadır. Firmamız Arguvan şehrinin tümünde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor.

  Kurşun Hurda Alımı

  Malatya ile Arguvan kurşun hurdası alıp satmak için adresinize geldiğimiz yerler içindedir. Sayfamızdaki Malatya Arguvan hurda kurşun kg fiyatını saat başı göndermekteyiz. Cevherleri olan kurşun metali gümüşe yakın mavi renkli haliyle biliniyor. Kurşun hurda alım satımı paylaşımımızı mükemmel olur. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha, Minare kurşun hurda, Cami çatı söküm kurşunu alıyoruz. Kurşun metalinin hala kullanılan madenler içerisinde olduğu söylenmektedir.

  Arguvan Sac Hurda Alım Satımı

  Sac hurda alım satımı yapanlar arasındayız. Ardiye tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Arguvan etrafında sac levha hurdası, sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru, satışı nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Elimizde yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur.

  Arguvan Hurda Jeneratör Alanlar

  Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör satılır. 2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Hurda jeneratör alanlar içerisindeyiz.

  En Yakın Arguvan Hurdacı Firma

  Arguvan hurdacı şirketi olan firmamız ile dilediğiniz adresten her cins hurda eşya alım satımına devam ediyoruz. Bu hizmetimizle size en yakın hurda alan yer Arguvan ilçesinde hizmet vermekten onur duyuyoruz. En yakın Arguvan hurdacı firması olarak her türlü hurda eşya alıp satarken gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Arguvan ilçesinde her türlü hurda malzeme satımı yapıyoruz.

  Karton Hurda Alanlar

  Daha fazla fiyata hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz. İlçede renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap alımlarında göstermiş olduğumuz extra titizlikle hurda satıcılarına çok daha fazla oranda kazanç etme olanağı yöneltiyoruz. Arguvan hurda kağıt alan firmalar arasındaki şirketimiz ile çalışarak kırpıntı kağıt, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı fiyatı öğrenebilirsiniz. Arguvan kağıt hurda aldığımız yerler içindedir. Sayfamızdaki Arguvan kağıt hurdası fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz

  Hurda Raf Alımı

  Özellikle yenilen baharatçılardan elde ettiğimiz çelik raf hurdaları, orta reyonlar, market rafı hurdası, mağaza raf hurdası, demir raflar içlerinden seçilen yeni durumdaki 2.el hurda raf satıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Arguvan raf hurdası ton fiyatlarını bip hattımızda paylaşıyoruz. Raf hurda alım satımı bölümüne bir göz atmalısınız. Arguvan 2. el raf hurdası fiyatları öğrenmek amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Hurda Cam Kırığı Alımı

  Genelde şeffaf içecek şişesi, otomobil camı çeşitlerinde hurda camlar bulunabiliyor. Cam yarısaydam yada saydam genelde kırılgan yapıya sahibi suları tutabilen amorf ve organik olmayan sert bir malzemedir. Arguvan etrafında cam hurdası alan yerler arasında faaliyet göstermekteyiz.

  Plastik Hurdası Alım Satımı

  Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Malatya il Arguvan bölgesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurda satışı yapmak amacıyla iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Arguvan plastik hurdası alım satımı yapanlar içinden öne çıkan işletmeyiz. Buradaki Arguvan plastik hurdası kilo fiyatını telegram grubuna günlük yolluyoruz.

  Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. En yüksek fiyatla kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

  Güncel Arguvan Hurda Fiyatları

  Güncel ton fiyatlarına ulaşabilmek amacıyla bize ulaşmanız gerekmektedir. Hurda fiyatları başlığıyla yazılmış içeriği ziyaret edin Arguvan hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatı Arguvan hurdacılar sitesinde saat başı değişkenlik gösteriyor. Şundan yarar görüyoruz ki yüksek miktarda hurda alımı yaparken piyasadan yüksek fiyatlarla hurda alımı uyguluyoruz.

  Araba Hurdası Alan Yerler

  Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Bazen Arguvan yakınlarında hurda araç alımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Fakat hurda araba evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan çeki demiri hurdası patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, vagon hurdası, ağır hasarlı hurda araba, motor hurdası ve benzeri hurda malzemelerin kilo fiyatını öğrenmek için dilediğiniz an arayabilirsiniz.

  7/24 Açık Arguvan Hurdacı

  Tam 33 yıldan bu yana geri dönüşüm yapıyoruz. Yılların verdiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Arguvan hurdacı firması olan firmamız ile hafta sonu dahil hurda metal alımı yapıyoruz.

  2.el Mutfak Aletleri Alım Satımı

  Elimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, restorant tipi 4 gözlü ocak, krom paslanmaz salata reyonları, paslanmaz krom davlumbaz, evye, küvet, hücreli aspiratör vs sanayi tipi mutfak ekipmanlarını görmek amacı ile siz değerli potansiyel müşterilerimizi depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. Temiz kullanılmış olan otel tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları alıyoruz. 2. El tabak tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler bu sitedeki numaraları arayabilirsiniz. Endüstriyel cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız.

  Arguvan Hurda Kumaş Alanlar

  Parça kumaş hurdası almaktayız. Arguvan etrafında hurda jesica kumaşı, şifon kumaş, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında adresinize geliriz. Kiloyla nevresim kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş için piyasadan yüksek ödeme yapılır.

  Spot hurda ceketlik, gabardin kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş satmak için telefonlarımızı şimdi arayınız. Arguvan kiloyla tartıp kumaş hurda alanlar arasındayız. Sitemizde paylaşılan Malatya Arguvan hurda kumaş ton fiyatlarını abonelerimize günlük yollanmaktadır.

  Arguvan Bina Yıkımı

  Yıkımlarda istenen tüm güvenlik önlemleri Yıkımda çıkma pimapen, sökülen hurda çelik kapı, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurdayı satın almaktayız. Arguvan kentsel dönüşümü gerçekleşmede yıkılacak dükkanların istendiği şekilde inşa edilmesi amacıyla yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Aynı fabrika yıkımında olduğu üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz.

  Hurda Akü Alanlar

  Taşıtlarda enerji ihtiyacı nedeniyle bulunur. Hurda akü alanlar paylaşımımıza mutlaka göz atmalısınız. Dolayısı ile depomuz benzeri kendine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapıyor. Yoğun kullanımla şarj olmaz aküye hurda akü diyoruz. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarjlı piller gibi enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvılar sebebiyle oldukça değerlidir.

  Arguvan Fabrika Bozumu

  Fabrika sökümünden önce sökülecek mülkün detaylı şekilde dolaşılması gerekmektedir. Arguvan fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. Uzun süredir sayısız fabrika bozumu ihalesi aldık. Böylece hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında nam saldık. Güvenli biçimde fabrikaların yıkım işini yapıyoruz. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Müteahhitlerce kısa süreliğine kullanılmış boya tabancası, alçı makinesi, yük asansörleri, harç pompası 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan lokanta binalarından elde edilen yeni ayarında 2. el pimapen pencere, mutfak dolapları, demir kapı alıyoruz. Dolayısı ile kapatılan fabrikalardan almış olduğumuz

  Arguvan Nikel Hurda Alanlar

  Özellikle turbo nikel, anot nikel, %99 şablo nikel hurdası ve %95 nikel şablon alıyoruz. Malatya Arguvan nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası toplanırken elden geldiğince hassasiyet ile hareket edilmelidir. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerir.

  Arguvan Beyaz Eşya Hurdası

  En makul fiyatlarla yeni gibi ve 2.el mobilyalar satın alabilirsiniz. Yeni gibi ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyası, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebi ile bizi arayabilirsiniz. Titizlik ile kullandığınız 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip mobilyaları istediğiniz yerden satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgi için hurda bulaşık makinası alan hurdacı firma hakkında detaylı bilgi paylaşılmış paylaşımını inceleyiniz Kullanılmış ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları stok sormak amacı ile telefonlarımızı arayın.

  Klima Hurda Alımı

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Arguvan çevresinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Arguvan ilçesinde çok alınan elektronik eşya hurdaları içindedir. Kombi hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

  Arguvan Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle antlaşmamıza göre bina molozunun nakliyesi itinayla yapılır. Arguvan hurdacı tarafından alınan tüm hurdanın şirketimize ait alana taşıma işleri ücretsiz yapılır. Yıkım molozu Arguvan Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından bildirilen yerlere boşaltılıyor.

  Arguvan Hurdacılar Sitesi

  Arguvan hurdacılar sitesindeki firmamızla atık hurda malzeme geri dönüşüm işiyle sektöre öncülük ediyoruz. Sırf bu atıkların geri dönüşümünü yapmıyoruz. Çok daha yaşanır bir Malatya ve olduğundan yaşanır Arguvan için yorulmadan çalışıyoruz. Arguvan OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.