İçeriğe geç

Arhavi Hurdacı Hurda Fiyatları

  Normalde Artvin Arhavi hurdacı firmaları içindeyiz. Elbette ki Arhavi merkezinde de hizmet veriyoruz. Arhavi merkezinin her tarafında 2.el ev eşyaları ve hurda malzeme ticareti yapıyoruz. Arhavi meydanının çevresinde hurdacısıyız. Artvin Arhavi hurdacı firması olarak her türde hurda alımı yapmaktayız.

  Arhavi hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Artvin hurdacı firması olan Demtaş Metal hizmet vermeye devam etmektedir. Arhavi çevresinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Arhavi uzman ekiplerimizi göndermekteyiz.

  Anlık Arhavi hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaktayız. Demtaş Metal adıyla Artvin iline bağlı tüm ilçelerde hizmetimize devam ediyoruz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Artvin hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Her türlü hurda satışı nedeniyle aramanız yeterlidir. Hurdacı firması olarak hurda malzemenizi nakit alıyoruz.

  Arhavi Hurdacı Firmalar

  Arhavi hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Arhavi içerisinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda demir satmak sebebiyle telefon numaramızı tuşlamalısınız. Artvin merkezinin gelişen ilçesi Arhavi gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Arhavi ilçe merkezinde değil, her bölgede hurda alım hizmeti veriyoruz. Arhavi merkez ve mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri eriterek çocuklarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Arhavi hurdacısı olarak Artvin ilinin tamamında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdanızın transferi için çevrenizdeki hurda taşıma ekiplerimizi yönlendirmeye devam ediyoruz.

  Arhavi Hurdacı Telefon Numarası

  Artvin Arhavi hurda alım hurda alım faaliyetleri yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Bu nedenle hurda fiyat listesi sormak amacı ile telefon numaramızı aramalısınız. Artvin Arhavi hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz.

  Arhavi Kablo Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Genel olarak çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Arhavi kablo hurdası alanlar içindeyiz. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, hurda fare yemez kablo satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar şimdi bizi arayabilir.

  Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Arhavi hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Kablo hurdaları tellerindeki bakır nedeniyle kablo hurdası alanlar için önem teşkil eder. Bunların yanı sıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdası alım satımı sırasında en güzel fiyat teklifini sunuyoruz. Artvin Arhavi hurdacısı Demtaş Metal firmamız her nevi elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kabloları, antigron kablolar alım satımı yapıyoruz.

  Tonajlı kablo hurdası ticaretinde kablo hurdası piyasasından yüksek teklifler veriyoruz. Kablolar iletkenliği ile sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca çok damarlı kablo hurdası ticareti için telefon edebilirsiniz. Bulunduğu yerden hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdası tek damar kablo hurdası almaktayız.

  İçinde bulunan telin madenine bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Buradaki Arhavi elektrik kablosu fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Daha geniş sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı yazıyı okuyabilirsiniz. Artvin Arhavi hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Çünkü Demtaş Metal firmamızla yalnızca hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Artvin Arhavi bölgesinde sıklıkla bulunan Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alımında değerini oracıkta ödüyoruz.

  Krom Hurdası Alımı

  Nikel metal ile işlenerek krom paslanmaz elde edilir. Burada yer alan Arhavi hurda krom tank fiyat listesini abonelerimize ücretsiz yolluyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı içeriğinin olduğu linke tıklayınız.

  Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz. Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir.

  Arhavi Hurda Alüminyum Alımı

  Bize verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler. Artvin Arhavi hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz.

  Ayrıyeten hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası satışı yapmak amacıyla arayın. Siz kıymetli müşterilerin sayesinde daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Arhavi ilçesinin tümünde hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken tartımı profesyonelce yapıyoruz.

  Sitemizde yayımlanmış olan Arhavi alüminyum hurda kilo fiyatını grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar hakkındaki makaleye göz gezdirebilirsiniz Her çeşit alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Her çeşit alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapan firmayız. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası almak için iletişim kurmanızı bekliyoruz.

  Arhavi Demir Hurda Alım Satımı

  Hatırlatmak isteriz her türde demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni için nakit ücret ödemesi yapıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda satılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Artvin Arhavi demir hurdası fiyatlarını grubumuza üye olanlara günlük ulaştırmaktayız. Anlık hurda demir fiyatları öğrenmek amacı ile hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası ton fiyatı bölümünü şahane olur. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar bölümümüze bir göz gezdirirseniz mükemmel olur. Arhavi çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Hurdacı firmamız Arhavi genelinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor.

  Arhavi Hurda Sarı Alım Satımı

  Gerçekte sarı hurda adında hurda cinsi yoktur. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı hurda türleri bulunmaktadır. Pirinç hurdalar bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası deniliyor. Arhavi hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri sıkça bulunur.

  Sitemizde bulunan Artvin Arhavi hurda sarı pirinç kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Sitemizdeki pirinç sarı hurdası alanlar yazıya bir göz atın. Demtaş Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurdaların yanında hurda sarı radyatör, hurda sarı fosfor, hurda sarı pirinç bronz alımında öncü firmadır. Arhavi genelinde sarı pirinç hurda almaktayız. Bu sebep ile Arhavi sarı hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

  Arhavi Bakır Hurda Alanlar

  Hurda bakır alan yerler içeriğimizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Bakır alan Arhavi hurdacı telefonunu hemen arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Arhavi içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Arhavi bakır hurdası fiyatları için arayın. Buradaki Arhavi hurda bakır fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Artvin Arhavi bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası alımı yapıyoruz.

  Arhavi Kurşun Hurda Alanlar

  Arhavi kurşun hurdası alım satımı hizmeti sunduğumuz bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Artvin Arhavi kurşun hurdası fiyat listesi güncellendi. Kurşun metalinin hala kullanılan madenlerden biri olduğu bilinmektedir. Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yaparız. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş rengiyle öne çıkıyor. Hurda kurşun alım satımı hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısının linkine tıklamalısınız.

  Arhavi Hurda Alan Yerler

  Antimon zamak hurda, torna artığı, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Birlikte kârlı hurda alışverişi yaparak uzun vadeli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Arhavi hurdacı firması olan Demtaş Metal her türlü inşaat demiri hurdası alıyor. Hurda krom alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

  Arhavi adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurda malzemelerinizi geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile hurdanızın piyasasının inmesine sebep olur. Tonajlı demir hurda, bakır, kurşun hurdası, hurda kablo, çinko hurdası, sarı hurdası ve alüminyum hurda alımında piyasasının üzerinde fiyat teklifi sunmaktayız. Arhavi hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkıyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

  Çinko Hurda Alım Satımı

  Sitemizdeki Arhavi çatı söküm çinkosu ton fiyatını isteyene her gün yollanmaktadır. Hurda çinko alan yerler gönderimizi okumalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Arhavi ilçesinde hurda çinko alıyoruz.

  Arhavi Sac Hurdası Alan Firmalar

  Müştemilat çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Hurda sac alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Arhavi çevresinin tamamında sac hurda levha, sac varil hurdası, galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, satışı için arayınız. Elimizde kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası vardır.

  Arhavi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  İşe başlamadan önce yıkılacak iş yerinin detaylı bir biçimde dolaşılarak ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin ayarlanması çok daha doğrudur. Uzun zamandır on binlerce fabrika bozumu ihalesi aldık.

  Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde nam saldık. Arhavi Artvin fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Güvenilir biçimde fabrikaları söküyoruz. Yıkım yapanların bahsettiği şekilde kolay bir iş sayılmaz.

  Arhavi Hurda Otomobil Alan Yerler

  İşten fırsat buldukça Arhavi bölgesinde hurda otomobil alıyoruz. Arhavi hurdacılık sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen trafikten çekme belgeli araç hurdası, yük vagonu, hurda zirai aletler, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, motor hurdası alımı için arayabilirsiniz. Pek tabi size otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ama otomobil hurdası trafikten düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

  2.El Eşya

  Titizlik ile kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki mobilyalarınızı evinize gelerek satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda çamaşır makinası alan hurdacılar konulu sayfamızı gezebilirsiniz Yeniden farkı bulunmayan 2.el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları sormak sebebiyle numaralarımızla iletişime geçebilirsiniz. Makul fiyata yeni ve 2.el kanepe alabilirsiniz. Az kullanılmış personel koltuğu, personel masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece satmak isteyenlere nakit ödeme yapmaktayız.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Bazı projelerde yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, boya tabancası, alçı sıva mikseri az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Dolayısıyla batan şirketlerden aldığımız Yıkılmış yurt benzeri binalardan temin edilen kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere alan hurdacı firmalar arasındayız.

  Akü Hurda Alım Satımı

  Bir zaman sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası diyoruz. Otomobillerde elektrik enerjisi deposu kullanılmaktadır. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur. Akü hurdası alım satımı paylaşımımıza bir göz atmak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla bizim vb. kendine ait geri dönüştürme tesisi olanlar kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor. Atıl aküler içerisindeki kurşunlu sıvı geri dönüştürülebildiğinden hurdacı firmalar için kıymetlidir.

  Arhavi Hurdacı Sitesi

  Arhavi hurdacılar sitesi 5. blok içerisindeki hurda iş yerimizle hurdacılık yapıyoruz. Sadece bu malzemelerin alımını yapmıyoruz. Arhavi organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Hemşerilerimize yaşanır bir şehir yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz.

  Arhavi Klima Hurda Alanlar

  İkinci el klima Arhavi bölgesinde çok alınan hurdalar arasındadır. Arhavi bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Arhavi Kullanılmış Lokanta Aletleri Alımı

  Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kullanılabilir durumda buz makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgah, bulaşık makinaları alım satımı yapıyoruz. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi yemek ocağı, krom paslanmaz salata ve meze dolapları, evye, bakır davlumbaz, küvet, lokanta tipi aspiratör vs endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını görebilmeniz için siz değerli müşterilerimizi depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz. İkinci el sanayi tipi restaurant ekipmanları almaktayız.

  Arhavi Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

  Kiloyla ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, parça pantolon kumaşı satmak amacıyla telefonlarımızı şimdi aramalısınız. Artvin Arhavi kilosu ile hurda kumaş alan hurdacılar arasında en iyi fiyatlarla hurdanızı alıyoruz.

  Bu yazdıda yayımlanan Arhavi hurda kumaş fiyat listesini ücretsiz gönderiyoruz. Arhavi ilçesinde hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaşı, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı, hurda süprem kumaşı alım satımında bulunduğunuz adrese gelmekteyiz.

  Spota düşmüş mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim kumaşı, parça kumaş hurda, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda alım satımı yapmaktayız. Arhavi etrafında parça kumaş hurdası alıyoruz.

  Arhavi Moloz Döküm Yerleri

  Arhavi hurdacı Demtaş Metal tarafından satın alınacak tüm hurdanın tesisimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması itina ile ekiplerimizle yapılıyor. Yıkım molozu Arhavi Belediyesi Fen işleri tarafından önceden planlanan alana boşaltılıyor.

  En Yakın Arhavi Hurdacı Telefonu

  Demtaş Metal olarak Arhavi genelinde her tür hurda eşya alımı işi yapıyoruz. Böylece hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Arhavi etrafında hizmet veriyoruz. Arhavi hurdacı firma firmamız ile istediğiniz yerden hurda malzeme almaya başladık. Arhavi en yakın hurdacı firması servisi ile hurda eşya alım satımında dilediğiniz yere gelmekteyiz.

  Arhavi Kağıt Hurda Alım Satımı

  Değerinden yüksek fiyata hurda bristol kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alanlar arasındayız. İlçede hurda okul kitabı, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan titizlik sayesinde size daha çok oranda kazanç elde etme imkanı sunuyoruz. Kağıt hurdası almaktayız. Bu sayfadaki Arhavi hurda kağıt ve karton fiyat listesini her gün gönderiyoruz Arhavi kağıt hurda alanlar içerisindeki şirketimiz ile çalışarak matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Arhavi Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yukarıda fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında istenilen güvenlik önlemleri Yıkımdan sonra sökülen laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası vs. tüm hurdanızı alıyoruz. Kentsel dönüşüm sebebiyle yıkılması gereken evlerin tekrar inşaatının yapılması için yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

  Nikel Hurdası Alım Satımı

  Nikel hurda zehirleyebilir. Bu bölgede %95 – 99 nikel şablon, turbo nikel hurda, anot hurda nikel alım satımında en yüksek fiyatı sunuyoruz. Bu yüzden nikel hurdaları alınırken elden geldiğince hassasiyetle davranılmalıdır. Arhavi nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

  Arhavi Hurda Plastik Alanlar

  Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik benzeri çeşitleri vardır. Artvin şehri Arhavi bölgesinin tümünden plastik abs, jelatin, polipropilen moblen, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz. Arhavi plastik hurdası alan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan Arhavi hurdacısıyız. Bu sayfadaki Artvin Arhavi plastik fiyat listesi az önce güncellendi.

  Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. En ideal fiyata hurda beyaz naylon, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen hurdası alımı yapıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Arhavi Hurdacı

  7/24 Arhavi hurdacı firması dükkânımız yardımıyla zaman farketmeden hurda malzeme alıyoruz. Yılların verdiği deneyimler süreci ile teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz. Neredeyse 14 yıldır hurdacılık yapıyoruz.

  Arhavi Hurda Fiyatları

  Hatırlatmakta fayda görüyoruz yüksek miktarlı hurda alım satımlarında borsa fiyatından yüksek teklifler ödüyoruz. En doğru hurda fiyatına ulaşmak amacıyla bize ulaşmanız yeterlidir. Arhavi hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyatlar Arhavi hurda borsasında anlık değişmekte.

  Arhavi 2.el Hurda Raf

  Çoğunlukla ekipmanını yenileyen yerlerden satın aldığımız mağaza rafı hurdaları, orta reyonlar, market rafları, çelik raflar, demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz yeni gibi 2.el market rafları satan hurdacı firmalar içindeyiz. Demir raf hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Arhavi 2.el raf ton fiyatları günceldir. Raf hurda alan yerler gönderimize göz atmak istersiniz. Arhavi ikinci el raf hurdası alım satımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz.

  İkinci El Jeneratör Alımı

  2.el jeneratör satan yerler içinde en iyi hurdacıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda ikinci el jeneratör alıyoruz. Kullanılamayan hurda jeneratör, elektrik trafosu alıyoruz.