İçeriğe geç

Dursunköy Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Arnavutköy Dursunköy mahallesi hurdacı firmalar arasında lider firmayız. Dursunköy hurdacı olarak hurda malzemenizi nakit alıyoruz Demtaş Metal şirketimiz ile İstanbul Avrupa Arnavutköy mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Günlük Arnavutköy Dursunköy hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapıyoruz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

  İstanbul Arnavutköy Dursunköy mahallesi hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı yaparız. İstanbul geri dönüşüm firmaları içindeki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Arnavutköy Dursunköy mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı firmaları içindeyiz.

  Avrupa yakası mahallesinin her yerinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle profesyonel ekip göndermekteyiz Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat teklifler vermekteyiz. İstanbul hurdacısı olarak Dursunköy mahallesinde hizmet veriyoruz. Hali hazırda İstanbul Arnavutköy firmasıyız. Lakin Dursunköy mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Avrupa yakası Dursunköy mahallesinde hurda ve temiz kullanılmış ev eşyası almaktayız

  Dursunköy Hurdacıları

  Arnavutköy hurdacısı olarak Avrupa yakasının tümünde hurda eşya alımı yapıyoruz. Sizlerde her çeşit hurda alüminyum satmak sebebi ile şirketimizi çaldırabilirsiniz. Dursunköy genelinde hizmet gösteriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek sizin ve bizim geleceğine yatırım yapmaktayız. Dursunköy hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. İstanbul Arnavutköy Dursunköy bölgesinde eşsiz anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaktayız. İstanbul şehir merkezine bağlı değişen mahallesi Dursunköy daimi hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Sırf İstanbul Arnavutköy Dursunköy çevresinde değil, her yerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Demtaş Metal hizmetinizde! Dursunköy mahallesinde her türde hurda malzeme alan yerler içindeyiz.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin ana sebebidir. Madenler geri dönüştürülürken harcanan enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun çevreye zarar vermesini önlüyor.

  Geri dönüşüm doğal kaynakların lüzumsuz kullanımını önlemektedir. Yeryüzündeki yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Bazıları yeterli olsada nüfus ile beraber dünyanın tüketimi de artmaya devam etmektedir. Hurdaları geri dönüştürmek doğal kaynakların korunmasını sağlamaktayız. Böylelikle yeraltı kaynaklarını gelecek nesillerede aktarmayı başarabiliriz.

  İstanbul Arnavutköy Geri dönüşüm ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Cevherlerin madenlerden çıkartılarak işlenmesi uzun sürmektedir. Üretimde kullanılabilecek hammaddeleri en baştan üretmek için oldukça yüksek enerji harcanmaktadır. Hurdanın geri dönüşümü yüzde 90 daha az olacaktır.

  Dursunköy Hurdacı Telefonu

  İstanbul Arnavutköy Dursunköy hurda malzeme alım faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Boşa zaman harcamadan telefon numaramızı arayarak günlük hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satın. Bu yüzden hurda malzeme fiyatları talep etmek sebebi ile firmamızı arayabilirsiniz. Dursunköy hurdacı telefon numarası sitemizin altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

  Dursunköy Bakır Hurda Alım Satımı

  Dursunköy bakır hurda kilo fiyatı için bizi arayın. Bakır alan hurdacı içeriğimizde daha detaylı bilgi var. Bakır alan Dursunköy hurdacı iş yerimizi hemen arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

  Dursunköy bölgesinde bakır hurdası almaktayız. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz.

  Hurda bakır boru, bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Dursunköy soyma bakır hurdası kg fiyatını uygulamamızı kullananlara günlük göndermekteyiz. İstanbul Arnavutköy Dursunköy hurda bakır alan yerler içindeyiz.

  Dursunköy Mahallesi Hurda Demir Alım Satımı

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Anlık demir hurda ton fiyatı için gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alımı sayfamıza göz atmanız pişmanlık duymazsanız. Hurda demir, yer yüzünde bol miktarda çıkarılan metaller içindedir. Sayfamızdaki İstanbul Arnavutköy Dursunköy hurda demir kg fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurdacı firmamız Dursunköy mahallesinin her yerinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere her çeşit demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu için nakit ücret ödemesi yapan firmayız. Dursunköy ve çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alımı yapıyoruz.

  Dursunköy Mahallesi Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firmalar

  İş yerimize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler. Ayrıca alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu almaktayız. Dursunköy mahallesinin tamamında alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel alırken hurda tartımını dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Her tür alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Alüminyum hurda alanlar başlıklı konuyu okuyabilirsiniz. Firmamıza destek olanların destekleriyle daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Arnavutköy Dursunköy Mahallesinde hurda alüminyum alan firmalar arasında öncüyüz. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Her türlü alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz.

  Dursunköy Hurda Kurşun Alan Hurdacılar

  Metal kurşun hala kullanılan madenlerdendir. Doğada cevher halinde elde edilen metal kurşun mavimsi rengiyle göze çarpar. Minare kurşunu, Kurşun levha hurdası, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu satışı nedeniyle firmamızı şimdi arayın. Dursunköy kurşun hurdası almak için yüksek fiyatı verdiğimiz mahallelerdendir. Sitemizdeki İstanbul Arnavutköy Dursunköy çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz.

  Dursunköy Mahallesinde Sac Hurda Alımı

  İstanbul Avrupa Dursunköy Arnavutköy mahallesinin her yerinden hurda levha, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, trapez, hurda galvanizli boru, bizi tercih edebilirsiniz. Depolarımızda yeni gibi 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Ardiye tavanı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

  Dursunköy Krom Hurdası Alan Yerler

  Hurda nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. İstanbul Krom hurdası alanlar bölümümüzü incelerseniz muhteşem bir şey yapacaksınız. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alan yerler makalesine kesinlikle göz atmalısınız.

  Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılıyor. 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

  Dursunköy Çinko Hurda Alımı

  İstanbul, Arnavutköy Dursunköy etrafında hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alanlar sayfasının olduğu linke tıklayın. Bu sayfada paylaşılan İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy Dursunköy Mahallesinde hurda nikel ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Çinko hurdası alan hurdacılar bölümünün linkine tıklayınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü satışı yapmak için arayabilirsiniz.

  Dursunköy Kablo Hurdası Alanlar

  Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Dursunköy hurdacı arayanlar için buradayız. Dursunköy mahallesi mahallesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Piyasada bolca satılan 50% bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alırken anında nakit para ödeme yapıyoruz.

  Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasadan daha yüksek fiyatlar sunuyoruz. Sayfamızdaki hurda kablo alanlar metni okuyun. Kullanım yerleri itibariyle koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. İçindeki iletkenin madenine göre ve birde dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfada bulunan İstanbul Arnavutköy Dursunköy kablo fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz.

  Ayrıca hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdası ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektronik aletlerde kullanılmaktadır. İstanbul Arnavutköy Dursunköy hurdacı firma olarak her nevi hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı için buradayız. Bununla birlikte tek damar kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alım satımında en güzel fiyatı teklif ediyoruz.

  Kapıdan tek damar hurda kablo almaktayız. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık kablolar satarak daha çok para kazanmayı isteyenler şimdi arayın. Dursunköy hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız. Hurda kablo içerisindeki bakır nedeni ile hurda kablo alanlar için önemlidir.

  Dursunköy Mahallesinde Sarı Pirinç Hurda Alanlar

  Pirinç metali bazı yörelerde sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda denmektedir. Sitemizdeki sarı hurda alanlar metni okuyun.

  İstanbul Arnavutköy Dursunköy hurdacı işletmemiz her türlü hurda alım satımı yapmaktadır. Gerçekte sarı hurdası ismiyle anılan bir hurda yoktur. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır.

  Haliyle Dursunköy Mahallesi hurda sarı alan firmalar içerisindeyiz. Dursunköy mahallesinin her yerinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Etrafta kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri kıymetlidir. Demtaş Metal hurdacılık firması tüm bu hurdaların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor.

  Dursunköy Hurda Alımı

  Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Dursunköy yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdanızı zaman kaybetmeden satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Bu sebep ile metalin fiyatı düşebilir.

  Büyük üretim yerlerinden üretim artığı hurdası almak amacaı ile yerinize kadar geliyoruz. Kırpıntı malzemeleri biriktirebilmenizi sağlamaktayız. Şantiyelere ve fabrikalara konteyner vermekteyiz.

  Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kârlı ticaret gerçekleştirerek devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda sarı almak amacıyla adresinize kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

  İstanbul Arnavutköy Dursunköy mahallesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her türlü hurda malzeme alıyor. Yüksek tonajlı çinko hurda, kurşun, hurda bakır, kablo hurdası, hurda alüminyum,demir ve hurda sarı alımı yaparken fiyatlar uyguluyoruz. Dursunköy hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz.

  Dursunköy Fabrika Söküm Yıkım İşleri

  İlk önce yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylıca gezilmesi gerekir. Genellikle söylendiği gibi kolay sayılmaz. Yıllardır bol miktarda fabrika yıkım ihaleleri güvenle yerine getirdik. Bu nedenler Arnavutköy fabrika yıkımı yapanlar içinde nam saldık. Profesyonel şekilde fabrikaları söküyoruz. İstanbul Arnavutköy Dursunköy mahallesi fabrika söküm işi yapıyoruz.

  Dursunköy Plastik Hurdası Alım Satımı

  Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere denir. Güncel fiyatla pet şişe, kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, hurda market poşeti, hurda pimapen, hurda beyaz naylon almaktayız. İstanbul ve Dursunköy mahallesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren, hurda jelatin satışı yapmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Dursunköy plastik hurdası alan yerler arasında lider konumdaki firmayız. Buradaki Dursunköy hurda plastik fiyat listesini arzu edenlere güncel olarak ulaştırılmaktadır

  Dursunköy Mahallesi Klima Hurdası Alanlar

  Hurda klima Dursunköy mahallesinde en çok alınan hurda malzemeler içindedir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Dursunköy mahallesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Dursunköy Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Dursunköy hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan tüm hurdanın iş yerimize nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmaya göre bina molozunun nakliye işi itinayla yapılır. Yıkım molozları Arnavutköy Belediyesi tarafından belirlenen yerlere dökülüyor.

  Dursunköy Mahallesinde Hurda Nikel Alımı

  Bu bölgede anot nikel hurdası, nikel turbo, %99 şablon nikel hurda – %95 nikel şablon alıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir. Dolayısıyla nikel hurdaları depolanırken çok özen ile davranılmalıdır. İstanbul Arnavutköy Dursunköy hurda nikel alıyoruz.

  Dursunköy Akü Hurdası Alanlar

  Atıl aküler içindeki kurşun içeren suları ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerji depolanan cihazdır. Otomotiv sektöründe elektrik deposu kullanılır. Zamanla kullanılamayacak duruma düşen akülere akü hurdası deniliyor. Arnavutköy Akü hurda fiyatları gönderimizi geziniz. Akü hurdası alım satımı bölümünü okursanız mükemmel olur. Bu yüzden firmamız gibi firma içerisinde geri dönüşüm imalathanesi bulunan iş yerleri sulu ve kuru akü alımı yaparlar.

  Dursunköy Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi

  Büyük projelerde inşaat vinci, alçı makinesi, boya tabancası, harç mikseri 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Birde kapatılan depolardan satın almış olduğumuz Yıkılan ev ve benzeri binalardan çıkarılan hala kullanılabilir ikinci el pencere, demir kapı, mutfak dolapları satan firmalar içerisindeyiz.

  Dursunköy Jeneratör Hurda Alımı

  Bozuk jeneratör hurdası, trafo alan Dursunköy mahallesi hurdacıyız alım satımında en yüksek fiyatları biz veriyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör satıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en yakın işletmeyiz.

  Anlık Güncel Dursunköy Hurda Fiyatları

  En doğru ton fiyatına erişmek sebebiyle irtibat kurabilirsiniz. Unutmayın ki yüksek miktarlı hurdaların alımında daha yüksek ton fiyatları ödüyoruz. Dursunköy hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi hurda borsasında hızlı bir biçimde güncellenmektedir.

  Dursunköy Beyaz Eşya Hurdası

  Her çeşit 2. el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart almak amacı ile çağrı merkezimizle iletişim kurabilirsiniz. Titizlik ile kullanılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek durumdaki koltuklarınız yerinize gelerek alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacı ile hurda bulaşık makinası fiyatı başlıklı içeriğimize ulaşınız Temiz kullanılmış ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masaları satacaklara peşin ödemeler yapıyoruz. İstanbul Arnavutköy Dursunköy içinde kullanılmış, 2. el oturma odası takımı alabilirsiniz.

  Dursunköy Hurdacı Sitesi

  Dursunköy mahallesi hurdacılar sitesi 5. blok içinde bulunan hurda dükkanımız sayesinde hurda eşya ticareti yapmaya devam ediyoruz. Hurda alırken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Olduğundan temiz bir İstanbul Arnavutköy Dursunköy yaratmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz.

  En Yakın Dursunköy Hurdacı Firma

  Dursunköy hurdacı firma firmamızla yerinden hurda satım hizmeti veriyoruz. Bu hizmet ile sizlere en yakın hurdacı firma Dursunköy mahallesinin her sokağında servis ediyoruz. En yakın Dursunköy hurdacı servisiyle her türden hurda metal alırken istediğiniz yere geliyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Dursunköy çevresinde hurda alıyoruz.

  Dursunköy İkinci El Raf Hurdası

  Sayfamızdaki Dursunköy raf hurdası fiyat listesi dün güncellendi. Raf hurdası alan yerler konusunda bilgi bi şey öğrenmek için bağlantısına tıklamalısınız. Hurda raf Dursunköy satmak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. Arnavutköy Raf hurdası fiyatı paylaşımını ziyaret etmek iyi gelir. Genellikle kapanan baharatçılardan temin ettiğimiz hurda market rafı, çelik raflar, reyonlar, mağaza rafı hurdaları, demir raf hurdaları arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2.el market rafı satan hurdacılar içindeyiz.

  Dursunköy Kağıt Hurdası Alanlar

  Dursunköy hurda kağıt alım satımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Bu yazıda yayınlanan Dursunköy Mahallesinde kağıt hurdası ton fiyatlarını saat başı gönderiyoruz Bölgede hurda okul kitabı, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyet ile satıcılara daha çok oranda kazanç elde etme şansı yöneltiyoruz. Dursunköy kağıt hurda alan hurdacılar içindeki şirketimiz hizmetleri ile toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satımı yapabilirsiniz. Piyasadan fazla fiyatlarla hurda kuşe kağıt, peçete hurdası, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, karton bardak alıyoruz.

  Dursunköy Hurda Kumaş Alımı

  Sayfamızda bulunan İstanbul Arnavutköy Dursunköy kumaş hurdası kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Parti malı gabardin kumaş hurdası, hurda örme, hurda pantolonluk, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı şimdi arayabilirsiniz. İstanbul Arnavutköy Dursunköy çevresinin her mahallesinde hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş hurdası alım satımlarında adresinize geliriz. İstanbul Arnavutköy Dursunköy kilo ile tartıp kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız.

  Dursunköy mahallesinin tamamında parça kumaş hurdası alım satımı yapılır. Spot parça mayo kumaşı, atletlik kumaş, hurda dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş için anında ödeme yapılır.

  Dursunköy Mahallesinde Kullanılmış Cafe Ekipmanı Alım Satımı

  Sanayi tipi 2. El restaurant mutfağı malzemeleri alıyoruz. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, çelik kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satan yerler bizimle iletişim kurabilir. İyi durumda pansiyon tipi bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz. Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, restoran tipi set üstü mekap, aspiratör, küvet, krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, yemek dilendiricileri vs endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini görebilmeniz için alıcıları depolarımıza davet ediyoruz.

  Dursunköy Hurda Araç Alan Yerler

  Çok sıkışık olmadığımızda Dursunköy mahallesi bölgesinde araç hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Dursunköy hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı araç hurdası, patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, hurda yük vagonu, motor hurdası alımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araç hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin araba hurdası vergiden düşürme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

  Dursunköy Cam Hurdası Alım Satımı

  Genelde şeffaf ve renkli süt şişesi, araç camları benzeri cam hurda bulunabiliyor. Cam yarısaydam veya saydam oldukça kırılgan bir yapıda olan sıvı madde muhafaza eden organik olmayan yumuşak olmayan maddedir. Dursunköy çevresinde cam hurdası alan yerler içindeyiz.

  Dursunköy Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

  Daha önce fabrika yıkım işinde olduğu üzere bina yıkım işi başarıyla yerine getiriyoruz. Yıkımlarda istenilen tüm tedbirler Dursunköy kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken binaların gerektiği bir biçimde imar edilmesi için yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

  Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, sökülmüş kapılar, çıkma parkeler gibi her türlü hurdayı satın almaktayız.

  7/24 Hurda Alan Dursunköy Mahallesinde Hurdacı Firma

  Sektörde harcadığımız yılların verdiği güvenle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam 1994 yılından buyana hurdacılık işlerinde hemşerilerimize hizmet veriyoruz. 7/24 Dursunköy mahallesinde hurdacı firması dükkânımız yardımıyla zamana takılmadan açığız.