İçeriğe geç

Artuklu Hurdacı Hurda Alımı

  Artuklu hurdacı firmaları içerisinde lideriz. Mardin Artuklu merkezi etrafında hurda plastik ve metal geri dönüşüm işletmesiyiz. Artuklu hurdacı firması olarak hurda eşyaları adresinizden alıyoruz.

  Demtaş Metal olarak Artuklu çevresinde hurda çeşitleri alıyoruz. Hali hazırda Mardin Artuklu hurdacı firmasıyız. Ancak Mardin Artuklu merkezinde de hizmet veriyoruz. Mardin Artuklu merkezi etrafında ikinci el ev eşyası ve hurda alımında nakit ödeme yapmaktayız.

  Mardin Artuklu hurdacı firması olarak hurda alıyoruz. Günlük Mardin Artuklu hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapmaktayız. Artuklu bölgesinin her mahallesinde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle çağırdığınız adrese kadar geliyoruz.

  Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Toptan alımlarda piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Mardin hurdacısı olarak Artuklu meydanında hizmet veriyoruz. Mardin hurdacı firmalar içerisindeki firmamız hizmetinizdedir.

  Mardin Artuklu Hurdacı Firmalar

  Artuklu merkezde hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek insanlarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Artuklu hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Endişeye lüzum kalmadı, başardınız. Artuklu etrafında yep yeni anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Mardin şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Artuklu öncelikli hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Sadece Mardin Artuklu ilçesinde değil, tüm illerde hizmet vermekteyiz. Artuklu hurdacı olarak Mardin ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki atık malzemenin transferi için en yakın hurda alım ekibimizi yönlendirmekteyiz. Sizde her türlü hurda malzeme satmak sebebi ile firmamızı arayabilirsiniz.

  Artuklu Hurdacı Numarası

  Mardin Artuklu adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasında yer alır. Şimdi telefon numaramızı arayarak anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak nakit para elde edebilirsiniz. Bu yüzden hurda satışı yapmak amacı ile bizleri aramalısınız. Mardin Artuklu hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

  Krom Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Krom ile nikel işlenerek krom paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki Artuklu krom ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alımı gönderisini gezmek iyi gelecektir. Sert yapısıyla zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz.

  Demir Hurdası Alım Satımı

  İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar bölümünü incelemek iyi gelir. Güncel anlık hurda demir fiyatları için firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı linkine tıklayın. Hurda demir, dünyada en fazla çıkarılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Artuklu toplama demir hurdası kg fiyatı günceldir. Artuklu ilçesinde hurda demir alımı yapıyor. Bildiğiniz gibi her türden demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı alıyoruz. Artuklu ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alım satım işleri yapıyoruz.

  Çinko Hurdası Alım Satımı

  Artuklu çevresinde hurda çinko alıyoruz. Buradaki Mardin Artuklu çatı söküm çinkosu fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz. Çinko hurda alım satımı paylaşımımızı gezmek iyi gelir. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü kilosu ne kadar öğrenmek için firmamızla irtibat kurun.

  Artuklu Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

  Artuklu ilçesinin her yerinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Mardin Artuklu hurda sarı pirinç kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Sarı pirinç hurda alanlar içerikli içeriği inceleyin. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır. Aslında hurda sarı ismiyle anılan hurda türü varolmamıştır. Bu nedenle Artuklu sarı hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Pirinç metaline bazı yörelerde sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Demtaş Metal şirketimiz tüm bu çeşitlerin alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası ticaretinde piyasaya hakimdir. Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri vardır. Artuklu hurdacı firmamız her türlü hurda alım satımı yapıyor.

  Hurda Kurşun Alımı

  Kurşun cevherleri gümüş-mavi renktedir. Kurşun hurda kilo fiyatı yazımıza göz atmanız pişman olmazsınız. Artuklu kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Sayfamızda yayınlanan Artuklu çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Minare kurşun hurda, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası için yüksek fiyat uyguluyoruz. Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerden biridir.

  Hurda Sac Alımı

  Elimizde hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur. Sac hurdası alım satımı yapan şirketler içerisindeyiz. Ardiye çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Mardin Artuklu ilçesinde hurda sac levha, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek sebebiyle irtibata geçebilirsiniz.

  Artuklu Kablo Hurda Alanlar

  Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Bunların yanısıra tek damar hurda kablolar, enya kablo, çok damarlı kablo alımında en doğru fiyat teklifini gönderiyoruz. İlaveten çok damarlı kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği ile sıkça kullanılıyor. Artuklu genelinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Piyasada çoğunlukla edinilen %40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablo alımında değerini anında ödüyoruz. İçerisindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Buradaki Artuklu elektrik kablosu ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Çünkü sadece hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz.

  Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Mardin Artuklu ilçesinde hurda kablo alan yerler arasında en iyi fiyatı veriyoruz.

  Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satanlar bizi arayabilir. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Artuklu hurdacı firmayız. Artuklu hurdacı firması olarak özellikle antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu alım satımı yapmaktayız. Kablo hurdası içerisindeki bakır yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir.

  Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı yazıyı okuyun.

  Artuklu Bakır Hurda Alan En Yakın Firmalar

  Bu sayfadaki Artuklu soyma bakır hurdası ton fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün yollamaktayız. Mardin Artuklu bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Artuklu hurdacı telefon numarasını acilen arayın hızlı hizmetin tadına varın. Artuklu içerisinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Artuklu bakır hurda fiyatları için arayın.

  Bakır alan hurdacı makalemizde daha geniş bilgi var. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda alımı yapıyoruz.

  Artuklu Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız. Adresten hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha almak için telefonlarınızı bekliyoruz. Müşterilerimizin yardımıyla her geçen gün büyüyoruz.

  Bu sayfadaki Artuklu hurda alüminyum kg fiyatı günceldir. Hurda alüminyum alanlar içerikli yazıya bir göz gezdirebilirsiniz Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle saygılar sunarız.

  Mardin Artuklu hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Ek olarak alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör alıyoruz. Artuklu ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası alımı için hurda tartımını dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak alan hurdacıyız. Her çeşit alüminyum hurdası alınır.

  Artuklu Hurda Alanlar

  Artuklu ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her çeşit hurda atık alımı yapıyor. Hurda alüminyum almak amacıyla yerinize geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Tonajlı hurda sarı ve hurda alüminyum, hurda kablo, bakır hurda, hurda kurşun,çinko hurdası, demir hurdası alımlarında fiyatlar sunmaktayız. Artuklu hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

  Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Artuklu kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurdalarınızı şimdi nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu neden ile metalin kıymeti düşmektedir. Antimon zamak hurda, hurda makina, hurda kalay, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek devamlı müşteriler kazanmayı hedef edindik.

  Klima Hurda Alımı

  Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Artuklu çevresinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Klima hurdası Artuklu çevresinde çok alınıp satılan hurdalar içindedir. İkinci el kombi alan hurdacılar içindeyiz.

  Artuklu Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Molozlar Artuklu Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden belirlenen alanlara nakil ediliyor. Yıkımda sözleşmemize bağlı olarak molozun nakliyesi itina ile yapılır. Artuklu hurdacı Demtaş Metal tarafından alınacak tüm hurda eşyanın tesisimize taşınma işleri bedelsiz yapılır.

  Artuklu Nikel Hurdası Alım Satımı

  Dolayısıyla nikel hurdalar alım satımında gayet hassasiyet ile davranılmalıdır. Bu bölgede %95 şablo nikel hurdası , %99 şablon nikel hurda, anot hurda nikel, turbo nikel alıyoruz. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerir. Artuklu nikel hurdaları alıyoruz.

  Artuklu Bina Yıkımı

  Artuklu kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken evlerin istenildiği bir biçimde imar edilmesi sebebi ile yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vebenzeri her türde hurdanızı alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Bir üstte fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında istenen tüm tedbirler

  Artuklu Hurdacı Sitesi

  Artuklu hurdacılar sitesi içinde bulunan iş yerimizle hizmetler ediyoruz. Artuklu yeni sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Yalnızca bu çeşit hurda malzemelerin ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Şimdikinden daha iyi bir Artuklu oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz.

  Artuklu Cam Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

  Son zamanlarda renkli ve şeffaf içecek şişesi, kırık araba camları şeklinde cam hurda türleri bulunabiliyor. Artuklu çevresinde hurda cam alanlar içindeyiz. Son zamanlarda renkli ve şeffaf içecek şişesi, kırık araba camları şeklinde cam hurda türleri bulunabiliyor.

  Artuklu Hurda Otomobil Alan Yerler

  Pek tabi size araba hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Artuklu hizmet ediyoruz. Bazı dönemlerde Artuklu yakınlarında otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak çekme belgeli hurda araba, hurda yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri, hurda motor alıyoruz. Ancak hurda araba vergiden düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz.

  Artuklu 2. El Cafe Ekipmanı Alanlar

  İyi durumda buz makinesi, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza dolapları, çöp sıyırmalıklı tezgah, bulaşık makinaları alım satımı yapmaktayız. Ardiyemizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, küvet, evye, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz dinlendirici, restoran tipi ocaklar vs endüstriyel mutfak alet edavatını yakından incelemek amacı ile sizi depolarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. Endüstriyel restaurant mutfağı aletleri alıyoruz. 2.el bakır tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  Artuklu Hurda Kumaş Firesi Alan En Yakın Firma

  Mardin Artuklu ilçesinde parça kumaş hurdası alıyoruz. Parti malı penye kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, hurda kumaş topu, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntısı, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alıyoruz. Artuklu çevresinde süprem kumaş, hurda şifon, viskon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı, hurda abiyelik kumaşı alımları için yolladığınız konuma geliriz. Parti malı ceket kumaşı, hurda gabardin, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, parça pantolon kumaşı satışı yapmak amacı ile bizi hemen arayınız. Bu sayfadaki Artuklu hurda kumaş fiyat listesi günceldir. Artuklu kiloyla tartarak kumaş hurda alan yerler içerisindeyiz.

  Artuklu Anlık Hurda Fiyatları

  Güncel kilo fiyatına ulaşabilmek nedeni ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. Şunu söylemekte yarar görüyoruz yüksek tonajda hurdalar alırken öteki Artuklu hurdacılarından yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Artuklu hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri Artuklu hurdacılar sitesinde hızlıca güncelleniyor.

  Artuklu İkinci El Raf Hurdası

  Buradaki Artuklu ikinci el market rafı kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda raf alan yerler paylaşımımızı okumak isteyebilirsiniz. Raf hurdası Artuklu satın almak amacı ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle iflas eden mağazalardan satın aldığımız teşhir rafları, çelik raf hurdası, hurda market rafı, orta reyonlar, demir raflar içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir olan 2.el raf satıcıları içindeyiz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

  Karton Hurdası Alım Satımı

  Daha fazla fiyata kuşe kağıt hurda, hurda peçete, gazete hurdası, bristol hurda, karton bardak hurdası alım satımı yapıyoruz. Artuklu hurda kağıt alıp satanlar içindeki şirketimiz sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, hurda koli satımı yapabilirsiniz. Hurda karton, kağıt alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Artuklu hurda kağıt ve karton kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz İlçenin tamamında 1. hamur beyaz kağıt, renkli hurda kağıt, hurda okul kitabı, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız ekstra hassasiyet ile hurda satıcılarına daha fazla miktarda kazanım elde etme şansı yöneltiyoruz.

  Plastik Hurda Alan Hurdacı Firma

  Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır. En iyi fiyatla hurda pet şişe, hurda naylon poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Mardin ve Artuklu ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurdası satmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Artuklu plastik hurdası alan firmalar içinde lider konumdaki Artuklu hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Artuklu hurda plastik fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız.

  Artuklu 2.El Eşya

  Çok az kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki mobilyalarınızı belirttiğiniz yere gelerek alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası alımı konusunda detaylı bilgi paylaşılmış sayfamıza bakabilirsiniz İyi durumda 2.el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli el aletleri, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla firmamızla etkileşime geçebilirsiniz. Az kullanılmış çalışma masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltukları satın almak için telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Ederinden fiyata yeni gibi, 2.el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz.

  7/24 Hurda Alan Artuklu Hurdacı Firması

  Sizlerin kazandırdığı kurumsallaşmayla teknolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse altı yıldır hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. 7/24 hurda alan Artuklu hurdacı olarak 7/24 sektöre hizmet ediyoruz.

  Akü Hurdası Alanlar

  Atıl aküler içerisindeki kurşunlu sıvı ayrıştırıldığından oldukça değerlidir. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan enerji kaynağıdır. Akü hurdası ton fiyatı paylaşımına göz atmalısınız. Dolayısıyla firmamız vb. kendine ait geri dönüşüm tesisi bulunan depolar kuru ve sulu akü alan fabrikalar içindedir. Yoğun kullanımla atık duruma gelen bataryaya hurda akü denilmektedir. Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi kaynağı kullanılır.

  En Yakın Artuklu Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal hurda alım firması olarak Artuklu ilçesinin tamamında hurda malzeme alırız. Artuklu hurdacı firma içinde çalışan çalışanlarımız ile konumuzdan hurda malzeme alım satım hizmeti vermekteyiz. En yakın Artuklu hurdacı adı ile hurda malzeme ticareti yapmak nedeniyle deponuza gelmekteyiz. Bu neden ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Artuklu ilçesinin yakınlarında servis vermekten gurur duyuyoruz.

  Artuklu 2.el jeneratör Alanlar

  2. el jeneratör satanlar içindeyiz. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz için yüksek fiyatlarla ödeme yapmaktayız.

  Artuklu 2.El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılmış depo benzeri binalardan elde edilen sıfır gibi 2.el kapı, pimapen pencere, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte iflas eden depolardan edindiğimiz Müteahhitler tarafından bir zaman diliminde kullanılmış alçı sıva makinesi, boya makinesi, yük asansörleri, harç makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood bulunur.

  Artuklu Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Fabrika sökülürken önce yıkılacak mülkün etraflıca gezilerek gerekli aletler ve araçların ayarlanması gerekiyor. Artuklu fabrika sökümü yapıyoruz. Profesyonelce tesislerin söküm işlerini yapıyoruz. Yıkım yapanların dediği biçimde kolay bir iş olmamıştır. Bu sayede fabrika sökümü yapan yerler arasında meşhur olduk. Yıllardır çok sayıda fabrika söküm ihaleleri aldık.