İçeriğe geç

Avcılar Tahtakale Hurdacı

  Tahtakale mahallesinde geri dönüşüm tesisleri içindeyiz. Avrupa yakası bölgesinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla ekiplerimizi göndermekteyiz. Demtaş Metal şirketimizle İstanbul Avcılar Tahtakale mahallesi çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Aslında Avcılar firmalar arasındayız. Elbette ki Tahtakale mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakası Avcılar Tahtakale mahallesi bölgesinde 2.el ev eşyaları ve hurda malzemeler alım satımında eşyanızın bedelini piyasadan daha iyi fiyat ile ödemekteyiz İstanbul Avcılar Tahtakale mahallesi hurdacı firma olarak Tahtakale mahallesinin her noktasında her cins hurda alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda satımlarında İstanbul Avcılar piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Anlık İstanbul Avcılar Tahtakale hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapmaya devam ediyoruz.

  Tahtakale mahallesinde hurdacısı olarak hurdanızı adresten almaktayız İstanbul hurdacısı olan firmamız Demtaş Metal profesyonel devam ediyor. Her nevi hurda alıyoruz. Avcılar Tahtakale mahallesi hurdacı işletmeleri içinde öncüyüz.

  Tahtakale Mahallesi Hurdacı Firma

  Tahtakale hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Endişelenmeyin. İstanbul Avcılar Tahtakale mahallesinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür hurda satmak amacı ile telefon numaramızı tuşlamalısınız. İstanbul şehir merkezine bağlı nadide mahallesi Tahtakale 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Tahtakale mahallesinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Avcılar hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Avcılar mahallesinin her sokağında ve Tahtakale mahallesi yakınlarında her türlü hurda alanlar içinde en iyisiyiz. Avrupa yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. Tahtakale mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları işlemden geçirerek halkımızın geleceğini kurtarıyoruz.

  Geri dönüşüm enerji tasarrufunu sağlıyor. Bir metal cevherinin madenden kazılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi meşakatlidir. Ham maddeleri sıfırdan üretmek için yüksek enerji harcanır. Hurda malzemelerin geri dönüştürülmesi 90/100 daha azdır.

  Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Fazla enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Madenler geri dönüştürülürken tüketilen düşük enerji miktarı emisyonun doğaya zararının önüne geçmektedir.

  Geri dönüşüm doğal kaynakların lüzumsuz sarfiyatını önler. Yeraltı kaynakları sınırlıdır. Bir kaçı yeterli gözüksede artan nüfusla birlikte dünyanın doğal kaynaklara ihtiyaçlarıda artmaya devam etmektedir. Atık metali geri dönüştererek doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Bu sayede madenleri gelecek nesillere saklıyoruz.

  Tahtakale Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

  İstanbul Avcılar Tahtakale Mh hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içinde yer alıyor. Boşa zaman geçirmeden telefon numaramızı arayarak güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu neden ile hurda atık fiyatı sormak amacıyla numaralarımızı aramalısınız. Tahtakale hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda yer alıyor.

  Tahtakale Hurda Bakır Alan Yerler

  Tahtakale içinde bakır hurdası almaktayız. Bakır bobin hurdası, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar alım faaliyetleri veriyoruz.

  Sitemizdeki Tahtakale hurda bakır kilo fiyatı günceldir. İstanbul Avcılar Tahtakale bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Tahtakale bakır hurdası fiyatları için arayın.

  Avcılar Hurda bakır içeriğimizde daha geniş bilgilendirme mevcut. antigron kırma granür bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alınır. Bakır alan Tahtakale hurdacı şirketimizi şimdi arayın keyifli hizmetin tadına varın.

  Tahtakale Mahallesinde Demir Hurdası Alımı

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler gönderimize kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Bildiğiniz üzere her tür pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alıyoruz. Tahtakale çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Firmamız Tahtakale mahallesinde demir hurdası alımı yapıyor. Güncel anlık hurda demir fiyatı talep etmek nedeniyle Tahtakale hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler yazısını incelemek konu hakkında bilgi edinmenizi sağlayabilir. Demir hurdası, yeryüzünde en fazla bulunabilen madenler arasındadır. Sitemizdeki İstanbul Avcılar Tahtakale inşaat demiri ton fiyatları bugün güncellendi.

  Tahtakale Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Tahtakale mahallesinin her yerinde hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken tartımı sizinle birlikte yapıyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda ticareti yapıyoruz. Hurdalarını bize satanların sayesinde sürekli tecrübe elde ediyoruz. Yerinden hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefon etmenizi istiyoruz. Güvenilir bir biçimde alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu ticareti için arayın. İstanbul Hurda alüminyum alan hurdacı başlıklı metni inceleyin. Bizlere verdiğiniz destek sebebiyle teşekkür ederiz. Her türden alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası almaktayız. Avcılar Tahtakale alüminyum hurda alan firmalar arasındayız. Her tür hurda alüminyum peşin alınır.

  Tahtakale Mahallesinde Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

  Minare söküm kurşunu, Hurda kurşun levha, Cami kurşunu, Hurda kurşun oluk alım satımı yapıyoruz. Kurşun cevheri mavi-gümüş renklidir. Avcılar Kurşun hurda alan yerler yazımızı incelerseniz harika olur.. İstanbul Avcılar Tahtakale kurşun hurda alımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızdaki İstanbul Avcılar Tahtakale hurda Cami kurşunu ton fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madendir.

  Tahtakale Hurda Sac Alanlar

  Ek bina çatısı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Avcılar Tahtakale mahallesinde hurda levha, hurda sac varil, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurdası, alım satımı nedeni ile irtibat kurabilirsiniz. Depomuzda deliksiz ikinci el trapez sac bulunmaktadır.

  Tahtakale Mahallesinde Hurda Krom Alan Yerler

  Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Hurda krom alımı linkine tıklayın. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. İstanbul Krom hurda alan hurdacı firma yazımıza bir göz atmalısınız. 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için iletişime geçebilirsiniz.

  Tahtakale Hurda Çinko Alan Hurdacı

  Sitemizdeki Tahtakale çinko levha fiyatlarını isteyenlere günlük ulaştırılmaktadır. Çinko hurda alan yerler makalesine göz atmak isteyebilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz. İstanbul, Avcılar Tahtakale çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Avcılar Çinko hurda alımı yazısına göz gezdirmeniz pişman olmazsınız.

  Tahtakale Hurda Kablo Alım Satımı

  Karışık kablolar, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo satmayı isteyenler şimdi arayın. Genel olarak hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. İçerisindeki iletkenin türüne göre ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızda yayımlanmış olan İstanbul Avcılar Tahtakale fare yemez kablo fiyat listesini talep edenlere bedelsiz yollamaktayız. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

  Bunlarla birlikte tek damar kablolar, enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken en doğru fiyatları vermekteyiz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Ayrıyeten çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Avcılar Tahtakale mahallesinin tamamında hurda kablo alanlar içindeyiz. Tahtakale genelinde TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alımına liderlik yapıyoruz.

  Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Tahtakale hurdacı firmayız. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alan yerler için çok kıymetlidir. Tahtakale hurdacı firma olarak genellikle iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları, antigron kablolar alımı yapmaktayız.

  Konumdan enya kablo hurdası, hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Çünkü sırf hurda alımıyla uğraşmıyoruz.

  Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki konuyu okuyabilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Müşterilerde kolayca bulunan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde nakit ödeme yapıyoruz.

  Tahtakale Sarı Pirinç Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Aslında sarı hurdası ismiyle anılan bir hurda varolmamıştır. Dolayısıyla Tahtakale hurda sarı alımı yapıyoruz.

  Tahtakale bölgesinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Sarı pirinç hurda alanlar hakkında paylaşılmış metini inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri olduğu biliniyor. Tahtakale Mahallesinde hurdacı depomuz her çeşit hurda ticareti yapmaktadır.

  Firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor, hurda sarı pirinç bronz alımıyla iştigal ediyor. Pirinç metali halk dilinde sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır.

  Tahtakale Hurda Alan Firma

  Büyük fabrika ve imalathanelerden makine artığı hurdası almak için kapınıza geliyoruz. Küçük hurdaları biriktirmenize yardımcı olmaktayız. Şantiyelere konteyner veriyoruz.

  Tahtakale mahallesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her nevi ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor. Tahtakale mahallesi kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurdanızı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylece hurdanın piyasasının inmesine sebep olmaktadır. Hurda atık alımı için adresinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

  Hurda antimon zamak, torna artığı, hurda kalay, çelik hurdası almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Tonajlı kablo hurda, bakır, hurda alüminyum, çinko hurda, inşaat demiri, kurşun hurda ve sarı hurdası alımı yaparken değerinin üzerinde fiyat teklifi veriyoruz. Tahtakale hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmetler ve uzman kadromuzla ön plana geçiyoruz.

  Tahtakale Fabrika Sökümü Yapıyoruz

  Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan taşınmazın incelikle gezilmesi gerekiyor. Uzun zamandır yüzlerce fabrika bozum ihalelerini tamamladık. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Tahtakale fabrika söküm işi profesyonelliğin tecrübesine sahibiz. Hurdacı firmaların söylediği gibi kolay sayılmaz.

  Tahtakale Plastik Hurda Alımı

  Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Tahtakale plastik hurda alan firmalar içerisinde bulunan Tahtakale hurda deposuyuz. Buradaki Tahtakale naylon hurdası ton fiyatlarını isteyenlere ücretsiz yollanmaktadır Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  İstanbul il Tahtakale mahallesinin tamamından jelatin hurdası, abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren alım satımı yapıyoruz. En ideal fiyata mavi kapak, pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

  Tahtakale Mahallesinde Hurda Klima Alan Hurdacılar

  2.el Klima Tahtakale bölgesinde en çok satılan elektronik hurdaları içerisindedir. Tahtakale çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

  Tahtakale Moloz Döküm Yerleri

  Demtaş Metal tarafından alınacak her çeşit hurdaların tesisimize taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Molozlar Avcılar Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından imzalanan kararla belirlenen yerlere boşaltılıyor. Yıkımda anlaşmaya göre yıkım molozlarının nakliyesi itinayla yapılır.

  Tahtakale Mahallesinde Hurda Nikel Alım Satımı

  Dolayısıyla nikel hurdası alımında oldukça özenli davranılmalıdır. Özellikle nikel turbo, anot nikel hurdası, %95 şablon nikel hurdalar ile %99 şablon nikel alımında hurda nikel piyasasından fazla kilo fiyatı veriyoruz. Tahtakale hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir.

  Tahtakale Akü Hurdası Alanlar

  Akü içinde bulunan kurşun bulunduran suyu ayrılabildiğinden oldukça değerlidir. Kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası diyoruz. Avcılar Akü hurdası alanlar konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayın. Hurda akü fiyatı sayfasının olduğu bağlantıya tıklayınız. Bu sebep ile bizim gibi kendine ait geri dönüşüm tesisi olan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alım satımı yapmaktadır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı amacı ile bulunur. Aküler başka deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur.

  Tahtakale Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

  İnşatlarda boya makinesi, inşaat vinci, alçı karıştırma mikseri, harç mikseri 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz. Yıkılan lokanta vb binalardan sökülmüş hala kullanılabilir 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapenler satanlar içerisindeyiz. Ayrıca kapatılan iş yerlerinden satın almış olduğumuz

  Tahtakale 2. El Jeneratör Satanlar

  2. el jeneratör satan firmalar arasında en yakın hurdacı firmayız. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. Endüstriyel yeni üründen farkı bulunmayan 2.el jeneratör satılır.

  Anlık Güncel Tahtakale Hurda Fiyatları

  Sayfamızdakianlık alüminyum hurdası fiyatları içeriği okuyabilirsiniz Doğru bilgiye ulaşmak nedeniyle irtibat kurabilirsiniz. Tahtakale hurdacı hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatı hızlı bir şekilde güncelleniyor. Unutmayın ki yüksek tonajlı hurda ticareti yaparken daha yüksek fiyatla hurda alımı yapıyoruz.

  Tahtakale 2.El Eşya

  Uygun fiyata çok temiz kullanıldığı bakar bakmaz anlaşılan ve 2.el kanepeler satabilirsiniz. Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, öğrenci masaları adetli olarak bulunur. Her çeşit 2. El TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart satın almak maksadıyla bize ait cep numaraları ile iletişim kurarak sorularınız sorabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılan 2.el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi kapınıza gelerek satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası için iyi fiyat sunulmaktadır. Daha detaylı bilgi için hurda buzdolabı fiyatı başlıklı sitemizi inceleyin

  Tahtakale Hurdacı Sitesi

  Tahtakale mahallesinde ikamet edenlere olması gerektiği gibi temiz bir İstanbul Avcılar Tahtakale yaratmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sırf bu tür eşyaların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Tahtakale hurdacılar sitesindeki hurdacı firmamızla atık hurda geri dönüşüm yapıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

  En Yakın Tahtakale Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal hurdacılık olarak Tahtakale etrafında hurda malzeme almaktayız. En yakın Tahtakale hurdacı firma servisiyle hurda malzeme alım satımında deponuza geliyoruz. Bu hizmetimizle hurda eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Tahtakale bölgesinde servisler veriyoruz. Tahtakale hurdacı sitesi bünyesindeki ekiplerimizle yerinizden hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

  Tahtakale Mahallesi İkinci El Hurda Raf

  Bu sayfadaki Tahtakale Mahallesinde 2.el market rafı kg fiyatı anlık olarak güncelleniyor. Raf hurda fiyatları gönderimize göz atabilirsiniz. Tahtakale hurda raf fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri işimizin bir parçasıdır. İstanbul Raf hurda fiyatları sayfamıza bir göz bakarsanız pişman olmazsınız. Genelde resterasyon yapan depolar tarafından satılan hurda çelik raflar, hurda market rafı, ürün reyonları, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içlerinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir 2.el hurda raf satışı yapıyoruz.

  Tahtakale Mahallesi Kağıt Hurda Alan Yerler

  Bölgede okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımı yaparken uyguladığımız ekstra titizlik sayesinde hurda satıcılarına daha çok oranda kazanım elde etme olanağı takdim ediyoruz. Tahtakale hurda kağıt ticareti yaptığımız yerler içinde yer almaktadır. Sayfamızdaki Tahtakale Mahallesinde karton hurda fiyatlarını dileyenlere bedelsiz yolluyoruz Piyasanın üstünde hurda kağıt fiyatları ile kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, bristol kağıt hurdası, hurda peçete, kullanılmış gazete alım satımı yapıyoruz. Tahtakale hurda kağıt alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız Demtaş Metal ile hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli kilo fiyatı sorabilirsiniz.

  Tahtakale Kumaş Hurdası Alanlar

  Toptan poplin kumaş kırpıntı, hurda çamaşır kumaşı, baskı altı hurda kumaş, spot kumaş, parça mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, penye hurdası, dokuma kumaş alım satımında nakit parayla ödeme yapıyoruz. Bu yazıda yayımlanan Tahtakalemahallesi hurda kumaş fiyatlarını arzu edenlere saat başı yollanmaktadır.

  Tahtakale kiloyla kumaş hurda alanlar içerisinde en iyi fiyatı teklif ediyoruz. Tahtakale mahallesinde kumaş fire hurdası alıyoruz.

  Tahtakale bölgesinde gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, hurda viskon, hurda şifon, jesica kumaş, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımlarında yerinize gelmekteyiz. Parti malı hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş, örme kumaş, kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş alımı için bizi zaman kaybetmeden arayın.

  Tahtakale 2. El Kafe ve Lokanta Aletleri Alımı

  Sanayi tipi restaurant malzemeleri alımı yapıyoruz. Kullanılmış krom tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan firmalar bizimle iletişim kurabilir. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, küvet, dinlendirici, lokanta tipi kuzine ve benzeri endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını incelemek amacı ile almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza bekletme dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgah alımı yapmaktayız.

  Tahtakale Hurda Araba Alanlar

  Elbette sizlere araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Tahtakale yakınlarında hurda araç alıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan hasarlı araç hurdası, yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası gibi zirai alet hurdası, motor hurdası alıyoruz. Fakat hurda araç trafikten çekme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

  Tahtakale Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

  Tıpkı fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda önem verilen tüm iş güvenliği önlemleri Yıkımdan sonra sökülen laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vb. tüm hurdayı satın almaktayız. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yıkılması gereken binaların istenildiği bir biçimde inşaatının yapılması sebebiyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

  7/24 Hurda Alan Tahtakale Mahallesi Hurdacı Firması

  Tam tamına 35 yıldan beri hurdacılık faaliyetleri sunuyoruz. 7/24 Tahtakale hurdacı olarak günün her saatinde çalışıyoruz. Yılların sağladığı tecrübeyle araç gereç sayımızı arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz.