İçeriğe geç

Ayaş Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  Demtaş Metal firmamızla Ankara Ayaş hurda alım satımı yapıyoruz. Ankara hurdacı firmalar arasındaki Demtaş Metal hurdacılık hizmeti sunmaya devam ediyor. Ayaş merkezi etrafında ikinci el ofis mobilyaları ve hurda alımında nakit ödeme yapmaktayız.

  Ankara Ayaş hurdacı firma olarak hurdacılık yapıyoruz. Şu an Ankara Ayaş hurdacı firmasıyız. Lakin Ankara Ayaş merkezinde de hizmetler veriyoruz. Ankara Ayaş hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz. Güncel Ayaş hurda fiyatlarıyla alım satım yapıyoruz.

  Ayaş meydanda olduğu gibi hurda alım satımı sebebiyle uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Ankara Ayaş hurdacı firmalar arasında lideriz.

  Ayaş ilçesi etrafında hurdacı firmasıyız. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Ankara hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Her nevi hurda alımında lideriz.

  Ayaş Hurdacı Firma

  Ayaş hurdacı firması olarak Ankara bölgesinde hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemenizin taşınması için orada hazır bulunan araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Ayaş merkezindeki mahallelerde faaliyet yürütüyoruz. Atıkları işlemden geçirerek çocuklarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda alüminyum satışı için destek telefonlarımızı aramalısınız. Ayaş hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. Ayaş çevresinde yep yeni anlayışlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Ankara merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Ayaş daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Ayaş çevresinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Ayaş Hurdacı Telefonu

  Ayaş hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içinde yer alır. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle telefon numaramızı arayabilirsiniz. Şimdi numaramızı arayarak en iyi hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satın. Ayaş hurdacı numarası bu sayfanın altında sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz yerdedir.

  Demir Hurdası Alımı

  Firmamız Ayaş şehrinin her yerinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar makalesine bir göz atmalısınız. Bildiğiniz gibi her türlü demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı için nakit ödeme yapan firmayız.

  Anlık güncel demir hurdası ton fiyatı talep etmek için şimdi arayın. Demir hurda alanlar linkine tıklayın. Ayaş çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alımı yapıyoruz. Demir hurdası, yer yüzünde en çok bulunan madenler içindedir. Bu sayfadaki Ayaş demir hurda fiyat listesini grubumuzda her hafta paylaşıyoruz.

  Ayaş Hurda Alım Satımı

  Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum, bakır, toplama demir, kablo hurdası, çinko,hurda sarı, ve kurşun aldığımızda fiyatlar uyguluyoruz. Ayaş hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öne geçiyoruz. Hurda raf almak üzere bulunduğu yere gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Ankara Ayaş ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her çeşit hurda karton alımı gerçekleştiriyor. Ayaş kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Zarar etmemek için elinizdeki hurda malzemeleri şimdi elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece metalin değeri düşebilir. Zamak hurda, torna artığı, hurda çelik, kalay hurda alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

  Hurda Çinko Alan Firmalar

  Ayaş bölgesinin her yerinden hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Ankara Ayaş hurda nikel fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Çinko hurdası alanlar gönderimize bakmak istersiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda fiyatları için arayın.

  Ayaş Bakır Hurda Alan Yerler

  Bakır hurda alanlar içeriğimizde detaylı bilgi var. Hurda bakır boru, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alan hurdacıyız. antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

  Ayaş içerisinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Buradaki Ankara Ayaş hurda bakır ton fiyatını grubumuza üye olanlara ücretsiz ulaştırıyoruz. Ankara Ayaş bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

  Ayaş hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Bakır alan Ayaş hurdacı şirketimizi kolayca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

  Ayaş Sarı Hurda Alımı

  Pirinç hurdaya halk dilinde renginden ötürü sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda türü varolmamıştır. Ayaş ilçenin tümünde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Demtaş Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası alım satımında öncü firmadır. Herkesin bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır. Haliyle Ayaş hurda sarı ticareti yapan firmayız.

  Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri bulunabiliyor. Burada paylaşılan Ayaş hurda sarı pirinç fiyat listesini bedelsiz yollamaktayız. Daha kesin sitemizdeki hurda pirinç sarı metne göz atabilirsiniz. Ankara Ayaş hurdacı firmamız tüm türlerde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

  Sac Hurdası Alımı

  Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Ayaş Ankara bölgesinde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, alımı nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Depo tavanı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Depolarımızda tek bir deliği bulunmayan 2.el trapez sac var.

  Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firma

  Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu, Çatı söküm kurşunu satmak için yetkili personelimizi şimdi arayabilirsiniz. Kurşun metalinin hala kullanılan madenler arasında olduğu söyleniyor. Ankara ile Ayaş hurda kurşun alım satımıyla uğraştığımız yerlerdendir. Buradaki Ankara Ayaş kurşun hurda ton fiyatını arzu edene bedelsiz yollamaktayız. Dünyada cevher şeklinde elde edilen kurşun mavimsi renkli şekliyle göze çarpar. Hurda kurşun alanlar bölümümüze göz atabilirsiniz.

  Ayaş Kablo Hurda Alım Satımı

  Ankara Ayaş genelinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alımında öncüyüz. Müşterilerde sıklıkla edinilebilen Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablo alımında değerini peşin ödüyoruz. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Bulunduğu yerden enya kablo hurdası, hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu almaktayız.

  Bundan başka hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdaları ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılmaktadır. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Çünkü sadece hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz.

  Hurda kablo içindeki telin madeni nedeniyle kablo hurdası alanlar için önem arzeder. Fakat tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alımında ederinin üzerinde veriyoruz. Tonajlı hurda kablo alımında kablo hurdası borsasından oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. Ayaş hurdacı firması olarak özellikle antigron hurda kablo, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları alımı yapmaktayız. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Ayaş hurdacı arayanlar için buradayız.

  Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo hurdaları elinde olanlar şimdi bizi arayabilir. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve kaplamadaki malzemenin isim alır. Sitemizdeki Ankara Ayaş ttr kablo hurdası ton fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Ayaş ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Sitemizdeki kablo alan hurdacılar metini inceleyin.

  Ayaş Krom Hurdası Alan Hurdacı

  Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Ayaş hurda krom tank fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alım satımı makalemize göz bakmanız pişmanlık hissetmezsiniz. Gayet sert olduğu için zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz.

  Ayaş Hurda Alüminyum Alan En Yakın Yerler

  Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Adresten hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alımı için irtibat kurmanızı diliyoruz. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda ticareti yapan firmayız. Ayaş ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, alüminyum ince profil alımında hurda tartımını profesyonelce yapmaktayız.

  Sizin destekleriyle daha hızlı büyüyoruz. Ankara Ayaş alüminyum hurda alanlar arasındayız. Bunun ile birlikte alüminyum petek hurda, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda almaktayız. Firmamıza gösterdiğiniz özen nedeniyle saygılar sunarız.

  Her tür hurda alüminyum alımı yapılır. Bu sayfadaki Ankara Ayaş alüminyum hurda fiyat listesini bip grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alan yerler hakkındaki makaleye bir göz gezdirebilirsiniz

  Ayaş İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılan fabrika binalarından alınan hala kullanılabilir 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pencere alım satımı yapıyoruz. Büyük projelerde alçı karıştırma makinesi, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç pompası 2.el iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Dolayısı ile kapanan şirketlerden edindiğimiz

  7/24 Hurda Alan Ayaş Hurdacı Firması

  2016’dan beri hurdacılığa size hizmetimizi sunuyoruz. Bu sürenin kazandırdığı deneyimle teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Ayaş hurdacı olan firmamız ile haftasonu bile hurdacılık sektöründe hizmet etmekteyiz.

  Hurda Araç Alanlar

  Bu sektörde hizmetimize devam ediyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Ayaş etrafında araba hurdası alıyoruz. Tabiki de sizlere araç hurdası alımı hakkında yardım etmek isteriz. Ama otomobil hurdası trafikten çekme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, römork, parçalanmış hurda araç, hurda motor alıyoruz.

  Kağıt Hurda Alanlar

  Daha fazla fiyatlarla peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, karton bardak alımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz. İlçede değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alım satımlarında uyguladığımız fazladan titizlikle hurda satıcılarına çok daha fazla miktarda kâr etme şansı takdim ediyoruz. Ayaş kağıt hurdası aldığımız yerler içinde yer almaktadır. Burada yayımlanan Ayaş hurda karton ve kağıt fiyatlarını arzu edene saat başı ulaştırıyoruz Ankara Ayaş kağıt hurdası alan yerler içerisindeki firmamız Demtaş Metal ile çalışarak ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz.

  Güncel Ayaş Hurda Fiyatları

  Şundan fayda görüyoruz ki yüksek tonajda hurdaların alım satımında piyasadan yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Doğru hurda ton fiyatına erişmek sebebi ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Ayaş hurdacı firmalar tarafından hurda alım sırasında uygulanılan fiyatlar her saat değişmekte.

  Hurda Nikel Alanlar

  Nikel hurdası arsenik içerdiğinden zehirli bir metaldir. Dolayısıyla nikel hurdası alınıp satılırken elimizden geldiğince hassas çalışmalıyız. Ayaş hurda nikel alımı yapıyoruz. İlçe genelinde anot hurda nikel, %99 nikel şablon ve %95 hurda nikel şablon, turbo nikel alımında borsasının üzerinde kg fiyatı veriyoruz.

  2.el Ev Eşyası

  Temiz personel masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası elimizde adetli mevcuttur. Her çeşit 2. El derin dondurucu, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyaları, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek maksadıyla bize ait numaralar ile irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarla yeni gibi ve ikinci el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz. Çok az kullanılmış olan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi kapınızdan iyi fiyatlarla alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda beyaz eşya alan yerler konulu sitemize erişebilirsiniz

  Ayaş Jeneratör Hurdası Alanlar

  Her türde çalışır durumda 2. el jeneratör bulunur. 2. el jeneratör satan yerler içindeyiz. Jeneratör hurdası alıyoruz.

  Ayaş Akü Hurdası Alan Firma

  Hurda aküler içinde bulunan kurşunlu suyu sebebi ile oldukça değerlidir. Aküler diğer ismiyle batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan depolardır. Otomobillerde enerji ihtiyaçlarını karşılamak nedeniyle bulunur. Akü hurdası alanlar linkine tıklayın. Dolayısıyla depomuz gibi şirket içinde geri dönüştürme tesisi olan firmalar kuru ve sulu akü alan yerler arasındadır. Zamanla şarj tutmaz akülere akü hurdası denmektedir.

  Ayaş 2.el Cafe Ekipmanı Alımı

  İyi kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü 2 kapaklı dolap alımı yapıyoruz. Profesyonel restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılacak olan aletleri alım satımı yapıyoruz. 2.el tabak kurutma tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satanlar firmamızı arayabilirsiniz. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel set üstü meykap, aspiratör, davlumbaz, evye, krom küvet, paslanmaz dinlendirici vb. endüstriyel mutfak malzemesini incelemek amacıyla almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz.

  Parça Kumaş Alımı

  Parça kumaş hurdası alım satımı yapılır. Yüksek tonajlı iç çamaşırı kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, makine artığı kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, poplin kumaş, hurda spot kumaş alıyoruz. Ankara Ayaş çevresinin tamamında hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, jesica kumaş, hurda süprem kumaşı alımlarında yerinize gelecek araçlarımız var. Parti malı gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, pantolon kumaşı, kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceketlik satışı yapmak amacı ile bu sayfadaki telefon numarasını şimdi arayınız. Sayfamızdaki Ayaş kumaş hurdası kg fiyatını arzu edene her gün gönderilmektedir. Ayaş kiloyla tartarak kumaş hurda alan yerler içindeyiz.

  Plastik Hurdası Alan Firmalar

  Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Ankara il Ayaş ilçesinin tümünden abs plastik hurda, jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda alımı yapıyoruz. Ayaş plastik hurdası alımı yapanlar içinden ön planda olan işletmeyiz. Buradaki Ayaş plastik fiyatları sürekli güncelleniyor

  Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. En yüksek fiyatla pet şişe hurdası, hurda poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen, kırkambar plastik hurda alım satımı ile ilgileniyoruz.

  Ayaş Bina Yıkımı

  Bina yıkım hurdası bina yıkımı yapıyoruz. Daha önce bahsettiğimiz fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkım sırasında bilinen tedbir önlemleri Ayaş kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yeniden inşa edilecek dairelerin istendiği biçimde inşa edilmesi amacı ile yıkım işini sağlıyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, sökülmüş kapılar, çıkma laminant parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeyi ücretle alıyoruz.

  Ayaş Hurdacı Sitesi

  Her haliyle yaşanabilir bir Ayaş için gece gündüz çalışıyoruz. Yalnızca bu türdeki malzemelerin ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Ayaş hurdacılar sitesindeki hurda iş yerimizin yardımı ile geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Ayaş OSB hurdacı firmaları arasındayız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz.

  Ayaş Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Güvenlice fabrika söküyoruz. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş değildir. Böylece fabrika sökümü yapan yerler içerisinde lider olduk. Ayaş fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Evvela yıkımı istenen imalathanenin etraflıca dolaşılması gerekir. Sektörde yüzlerce fabrika bozumu ihalelerini tamamladık.

  Ayaş İkinci El Hurda Raf

  Sayfamızdaki Ayaş raf hurdası ton fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Hurda raf alımı linkine tıklayabilirsiniz. Ayaş raf hurdası alımı amacı ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle batan kasaplardan elde ettiğimiz ürün reyonları, çelik raflar, demir raflar, market rafı hurdası, teşhir rafları içlerinden seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el raf satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz.

  Ayaş Hurda Klima Alanlar

  Ayaş çevresinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Klima hurdası Ayaş ilçesinde oldukça fazla satılan hurda eşyalar içerisindedir. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

  Ayaş Moloz Dökümü

  Fabrika yıkımı sonrasında sözleşmemize bağlı olarak molozun taşınma işi itina ile yapılır. Molozlar Ayaş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce belirlenen arazilere taşınması gerçekleştiriliyor. Demtaş Metal tarafından alınacak tüm hurdanın iş yerimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır.

  En Yakın Ayaş Hurdacı Firma

  Ayaş hurdacıları içinde içinde çalışmakta olan ekiplerimiz ile adresten her türlü hurda almaya başladık. Ayaş en yakın hurdacı firması hizmetiyle her türlü hurda eşya alım satımı nedeni ile adresinize geliyoruz. Bu sebep ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Ayaş ilçesinin tamamında hurdacılık yapmaktan onur duyuyoruz. Demtaş Metal olarak Ayaş ilçesinde hurda almaktayız.