İçeriğe geç

Aydıntepe Hurdacı Hurda Alımı

  Bayburt Aydıntepe hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz. Aydıntepe bölgesinin yakınlarında hurdacı firmasıyız. Güncel Aydıntepe hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaya devam ediyoruz. Bayburt Aydıntepe merkez hurdacı firma olarak Aydıntepe merkezi çevresinde hurda alımı yapıyoruz.

  Şu anda Bayburt Aydıntepe hurdacı firmasıyız. Elbette ki Aydıntepe merkezinde de hizmet veriyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Bayburt Aydıntepe hurda alıyoruz. Aydıntepe merkezinin tamamında hurda malzemeler ve kullanılmış eşyalar almaktayız. Demtaş Metal şirketimizle Bayburt Aydıntepe hurda alıyoruz. Bayburt Aydıntepe meydanında uzun yollardır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla ekiplerimizi gönderiyoruz.

  Miktarı yüksek hurda eşya alışverişlerinde piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Bayburt hurdacı olarak Aydıntepe merkezinin her sokağında hurdacılık yapıyoruz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Aydıntepe hurdacı firmalar arasında öncü konumdayız.

  Aydıntepe Hurdacıları

  Aydıntepe hurdacısı mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Aydıntepe çevresinde benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit karton hurdası satışı amacıyla telefon numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Bayburt şehir merkezine bağlı gelişen ilçesi Aydıntepe ilk hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Sadece Aydıntepe çevresinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Aydıntepe hurdacısı olarak Bayburt ilinin tümünde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurda için en yakınınızdaki hurda nakliye ekibimizi göndermekteyiz. Aydıntepe merkez ve mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Atıkları eriterek vatandaşlarımızın yararlanması için çalışıyoruz.

  Aydıntepe Hurdacı Numarası

  Aydıntepe hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Hemen arayarak anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bayburt Aydıntepe yerinden her nevi hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Dolayısıyla hurda atık fiyat listesi istemek üzere hizmet numaramızı aramalısınız.

  Sac Hurda Alımı

  Ek bina çatısı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Firmamızda her boyutta ikinci el trapez sac bulunuyor. Aydıntepe Bayburt etrafında sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih edebilirsiniz. Sac hurdası alım satımı yapanlar içindeyiz.

  Aydıntepe Bakır Hurda Alanlar

  Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alımı yapılır. Hurda bakır alan yerler makalemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aydıntepe hurda bakır fiyat listesi için telefonumuzu arayın. Aydıntepe içerisinde hurda bakır almaktayız.

  Bakır hurdası alan Aydıntepe hurdacı firmamızı kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Kırkambar bakır hurdası,hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Aydıntepe hurda bakır kg fiyatı güncelliğini koruyor. Bayburt Aydıntepe bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

  Kurşun Hurda Alanlar

  Bayburt Aydıntepe hurda kurşun alım satımı hizmetleri verdiğimiz ilçelerden biridir. Buradaki Aydıntepe çatı minare kurşunu fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz. Cami kurşun hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kurşun eski madenlerdendir. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Hurda kurşun alımı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla konusunun olduğu linke tıklayabilirsiniz.

  Aydıntepe Hurda Alan Yerler

  Aydıntepe adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurdanızı gecikmeden satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğruyor. Bu yüzden hurdanızın değerini düşürmektedir. Bayburt Aydıntepe hurdacı firma olan Demtaş Metal her türlü hurda atık alıyor.

  Yüksek tonajlı demir, bakır hurda, kurşun hurdası, kablo hurdası, çinko hurda, hurda sarı ve alüminyum alırken fiyatlar sunuyoruz. Aydıntepe hurda alanlar içinde kaliteli hizmetler ve uzman kadromuzla ön plana çıkmaktayız. Hurda zamak, makine artık hurdası, kalay hurdası, çelik hurdası almaktayız. Hep beraber kazanç sağlayarak devamlı hizmetler sunmayı prensip edindik. Hurda atık alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız. Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

  Aydıntepe Çinko Hurda Alımı

  Sayfamızdaki Aydıntepe hurda çinko fiyatları güncellenmiştir. Hurda çinko alanlar bölümümüzü dolaşmak iyi gelir. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz. Aydıntepe etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Krom Hurda Alım Satımı

  Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alım satımı gönderimize göz atmalısınız. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Aydıntepe krom tank hurdası kg fiyatını saat başı gönderiyoruz.

  Aydıntepe Sarı Hurdası Alan En Yakın Firma

  Aydıntepe ilçesinde sarı pirinç hurdası almaktayız. Bu yüzden Aydıntepe sarı hurdası ticareti alan hurdacıyız. Aydıntepe hurdacı firmamız bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş ticaretinde öncülük etmektedir. Bayburt Aydıntepe hurdacı firmamız her nevi hurda alımı için adresinize geliyor.

  Müşterilerde sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Gerçekte sarı hurdası adıyla hurda türü varolmamıştır. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Burada paylaşılan Aydıntepe hurda sarı pirinç fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Hurda sarı pirinç alan hurdacı başlıklı metni inceleyin. Pirinç hurdalar bazı yörelerde renginden dolayı sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır.

  Aydıntepe Alüminyum Hurdası Alan Yerler

  Şirketimize verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefon etmenizi beklemekteyiz.

  Her çeşit alüminyum hurda peşin alınır. Hurda alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alıyoruz. Bayburt Aydıntepe alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Buradaki Aydıntepe hurda alüminyum fiyatlarını arzu edenlere günlük yollanmaktadır.

  Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Aydıntepe ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil alımı için tartımları sizin yanınızda yapmaktayız. Güvenilir bir şekilde hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu yapmaktayız. Her türden alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz.

  Hurda Demir Alım Satımı

  Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar sayfamıza göz atın. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan yerler makalesini okuyunuz. Hurda demir, yer yüzünde en fazla bulunabilen madenler arasındadır. Sayfamızdaki Aydıntepe demir ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurdacı firmamız Aydıntepe ilçesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Bildiğiniz gibi her cins demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alıyoruz. Aydıntepe ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

  Aydıntepe Kablo Hurdası Alım Satımı

  Hurda kablo içerdiği bakır teller sebebi ile hurdacılar için kıymetlidir. Bunların yanısıra tek damar kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında piyasasının üstünde fiyatı gönderiyoruz. Konumdan antigron hurda kablo, tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablo fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle sıklıkla kullanılıyor. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Buradaki Aydıntepe hurda bakır kablo fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

  Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Sayfamızda bulunan hurda kablo makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Satıcılarda sıklıkla bulunan %40 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini elden ödüyoruz.

  Aydıntepe ilçesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez satmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Aydıntepe hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Bayburt Aydıntepe genelinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında tecrübeliyiz.

  Çünkü yalnızca hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Genelde çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Bayburt Aydıntepe hurdacısı Demtaş Metal firmamız özellikle antigron hurda kablolar, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları alımı için istediğiniz yere geliyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımında ederinden pahalı fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

  Aydıntepe Plastik Hurdası Alımı

  Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Aydıntepe plastik hurdası alan firmalar içerisinde öncü Aydıntepe hurda deposuyuz. Sitemizdeki Bayburt Aydıntepe plastik fiyat listesi biraz önce güncellendi. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  Bayburt ve Aydıntepe ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, jelatin hurda, polistren alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. En avantajlı fiyatla şeffaf beyaz naylon hurda, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen almaktayız.

  Hurda Karton Alımı

  Yüksek kağıt fiyatıyla peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, kağıt bardak, kullanılmış gazete alanlar içerisindeyiz. Aydıntepe kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki şirketimiz ile çalışarak kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Hurda kağıt almaktayız. Buradaki Aydıntepe hurda karton kağıt fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız İlçenin her yerinde hurda kitap defter, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlik ile sizlere daha fazla miktarda kâr elde etme olanağı iletiyoruz.

  Aydıntepe Hurda Akü Alanlar

  Akü içerdiği kurşun içeren akü suyu ayrılabildiğinden değerlidir. Araçlarda elektrik ihtiyacında kullanılıyor. Aküler diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur. Uzun müddet sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası deniliyor. Akü hurdası alan hurdacı bölümümüzü okusanız şahane olur. Bu yüzden Demtaş Metal ve benzeri firma bünyesinde geri dönüştürme fabrikası bulunan işletmeler sulu ve kuru akü alımı yaparlar.

  Aydıntepe Bina Yıkımı

  Yıkımda gerekli güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüm yüzünden yeniden inşa edilecek binaların istendiği bir şekilde yapılması amacı ile yıkılmasını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Bir üstte fabrika yıkımında olduğu gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, sökülmüş çelik kapılar, çıkma parkeler ve benzeri tüm hurdanızı alıyoruz.

  Aydıntepe Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Fabrika sökümünden önce yıkımı yapılacak imalathanenin detaylıca dolaşılması gerekir. Uzun süredir binlerce fabrika yıkım ihalesini aldık.

  Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde başarılı konumdayız. Yıkım işi yapanların söylediği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Güvenlice fabrika söküyoruz. Aydıntepe fabrika sökümü yapıyoruz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılmış lokanta binalarından çıkarılan hala kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapenler satıyoruz. Müteahhitler tarafından kısa süreliğine kullanılan inşaat vinci, harç karıştırma mikseri, alçı sıva makinesi, boya tabancası 2.el seyyar iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Ayrıca işi bırakan iş yerlerinden aldığımız

  Aydıntepe 2.el Cafe Ekipmanları Alan Hurdacı Firma

  2. El tabak ısıtma makinesi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi satanlar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilirsiniz. Kısa zaman kullanılan otel tipi bulaşık makinası, tezgah, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza dolapları, buz makineleri alıp satmaktayız. İkinci el sanayi tipi mutfak aletleri alıyoruz. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, dilendirici küveti, salata dolapları, restoran tipi 4 gözlü ocak vb. endüstriyel tipte mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

  Aydıntepe Hurda Kumaş Firesi Alanlar

  Spota düşmüş parça mayo kumaşı, atletlik kumaş, dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, nevresim kumaş parçası, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurdası alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Bayburt Aydıntepe ilçesinde hurda kumaş alımı yapılır. Defolu spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda örme satmak için telefon numaramızı hemen arayabilirsiniz. Aydıntepe bölgesinde gömleklik kumaş,süprem kumaş, abiyelik kumaş, viskon kumaş, hurda şifon, hurda jesica kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş alım satımında adresinize gelecek ekiplerimiz var. Aydıntepe kilo ile kumaş hurda alan firmalar arasında en iyi fiyatlarla hurdanızı yerinizden alıyoruz. Sayfamızdaki Aydıntepe kumaş hurdası kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz.

  Aydıntepe Hurda Nikel Alan Firmalar

  Bu ilçede anot nikel, %95 ile 99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurdası alıyoruz. Aydıntepe nikel hurdaları alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satılırken elimizden geldiğince dikkatli çalışmalıyız. Hurda nikel zehirli olabilir.

  Aydıntepe Hurdacılar Sitesi

  Aydıntepe hurdacılar sitesindeki dükkânımızın aracığıyla geri dönüşüm işi yapıyoruz. Yalnızca bu hurdaların alımını yapmıyoruz. Aydıntepe OSB organize sanayi bölgesi hurdacıları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Geleceğe yaşanabilir bir Bayburt ve daha çok temiz Aydıntepe yaratmak için yılmadan çalışıyoruz.

  Hurda Raf Alan Yerler

  Genellikle raflarını yenileyen mandıralardan satın aldığımız reyonlar, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, teşhir rafları içinden seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2.el raf satan hurdacı firmalar arasındayız. Sitemizde yayımlanan Aydıntepe ikinci el raf ton fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Raf hurdası alan yerler bölümümüzü dolaşmak iyi gelecektir. Raf hurdası Aydıntepe alım satımı nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz.

  Aydıntepe Klima Hurdası Alanlar

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Aydıntepe ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. 2.el Kombi alan firmalar arasındayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. 2.el Klima Aydıntepe bölgesinde en fazla alınan elektronik hurdaları içerisindedir.

  Aydıntepe Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkım molozu Aydıntepe Belediyesi’nce önceden planlanan yere nakledilir. Yıkımda sözleşmemize bağlı olarak molozların nakliyesi titizlikle yapılmaktadır.

  En Yakın Aydıntepe Hurdacı Firma

  Aydıntepe hurdacı firması içindeki çalışanlarımızla yerinden hurda alım ve satım hizmetleri vermekteyiz. Haliyle size en yakın hurda alan yer Aydıntepe ilçesinin tamamında hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Aydıntepe ilçesinin yakınlarında hurda satımı yapıyoruz. Aydıntepe en yakın hurdacı firma adıyla her türden hurda malzeme alım satımı nedeniyle ayağınıza geliyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Aydıntepe Hurdacı

  Yılların bahşettiği kurumsallaşmayla alet parkurumuzu geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 Aydıntepe hurdacı firması depomuz yardımı ile cumartesi pazar dahil sektörde hizmet veriyoruz. Tam tamına bin dokuz yüz doksan üç yıllarından beri geri dönüşümde hizmetimizi sunuyoruz.

  Aydıntepe 2. El Jeneratör Satanlar

  Çalışmayan hurda jeneratör, elektrik trafosu alan yerlerdeniz alırken yüksek fiyatı sunmaktayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni gibi ikinci el jeneratör satıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz.

  Aydıntepe İkinci El Ev Eşyası

  Her çeşit 2. el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev aletleri, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek amacı ile çağrı merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Titizlik ile kullanılmış olan 2. el olarak satılabilecek bir temizliğe sahip mobilyalarınızı evinizden alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için buzdolabı hurdası alan yerler konulu sayfamızı ziyaret ediniz 2. El ofis büro mobilyası, patron koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masaları alınır satılır. Bayburt Aydıntepe bölgesinde titizlik ile kullanıldığı halinden belli olan ve 2. el mobilya alabilirsiniz.

  Güncel Aydıntepe Hurda Fiyatları

  Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken borsadan fazla kilo fiyatları uyguluyoruz. Aydıntepe hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri saatlik olarak değişmektedir. En güncel kilo fiyatlarına ulaşmak nedeni ile bizimle irtibat kurmanız gerekiyor. Anlık hurda fiyatları içerikli metine bir göz atın

  Araç Hurdası Alanlar

  Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazen Aydıntepe çevresinde araç hurdası alıyoruz. Ancak araba hurdası trafikten çekme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi sizlere otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan kazalı araba hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, hurda çeki demiri, hurda yük vagonu, hurda motor .