İçeriğe geç

Soğanlı Hurdacı Firması

  Normalde Bahçelievler firmalar içindeyiz. Bununla birlikte Bahçelievler Soğanlı mahallesinde de hizmetler veriyoruz. İstanbul Avrupa yakası Soğanlı mahallesinin tümünde az kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda alım satımında malzemenin tutarını yüksek fiyattan ödemekteyiz Demtaş Metal adıyla Avrupa Bahçelievler Soğanlı mahallesine yakın noktalarda hizmet veriyoruz. Güncel Bahçelievler Soğanlı hurda fiyatlarıyla hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Soğanlı hurdacı firması olarak hurda malzemenizi almaktayız Tonajlı hurda satımlarında piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Bahçelievler Soğanlı mahallesi hurdacı şirketleri arasında öncüyüz.

  İstanbul Bahçelievler çevresinde olduğu gibi hurda almak amacıyla gönderdiğiniz konuma kadar profesyonel ekip gönderiyoruz Bahçelievler hurdacı firması olarak Soğanlı mahallesinin tümümünde hurda alımı yapıyoruz. İstanbul hurdacısı arasındaki Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Bahçelievler Soğanlı mahallesi hurdacısıyız. Her nevi hurda satmak sebebiyle iletişime geçin.

  Soğanlı Hurdacısı

  İstanbul Bahçelievler hurdacı olarak Avrupa yakasının her yerinde hurda alımı yapıyoruz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Soğanlı bölgesinde hizmet veriyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak milletimizin geleceğine yarar sağlıyoruz. Soğanlı hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Bahçelievler Soğanlı etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı en yaşanılası mahallesi Soğanlı ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Soğanlı mahalle merkezinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Demtaş Metal hizmetinizde! Bahçelievler mahalle merkezinde ve Soğanlı mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el mobilya alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğine yol açar. Geri dönüşümdeki tüketilen enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun çevreye zararının önüne geçiyor.

  Doğal kaynakları korur. Yer altı kaynakları insanlığa yetersizdir. Bri kaç tanesi yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla insanlığın doğal kaynaklara ihtiyacıda artıyor. Atık madeni geri dönüşümü ihtiyacımız olan doğal cevherlerin korumayı başarabiliriz. Böylelikle yeraltındaki madenleri gelecek nesillerede aktarabiliriz.

  İstanbul Bahçelievler Geri dönüşüm enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Bir cevherin ocaktan kazılıp işlenebilir hale dönüştürülmesi uzun sürer. Sıfırdan hammadde üretmek için harcanan enerji gayet fazladır. Hurdaların dönüştürülmesi %90 daha az olacaktır.

  Soğanlı Hurdacı Telefon Numarası

  İstanbul Bahçelievler Soğanlı her nevi hurda alım faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içerisindedir. Boşa zaman harcamadan arayıp anlık hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satabilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle mobil hattımızı arayabilirsiniz. İstanbul Bahçelievler Soğanlı hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

  Soğanlı Kablo Hurdası Alım Satımı

  Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasasından daha yüksek teklifler sunuyoruz. Adresten hurda antigron kablo, tek damar hurda kablo almaktayız. Kullanılış yerlerine göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Bunların yanısıra hurda enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar alımı yaparken piyasanın üzerinde fiyatı teklif ediyoruz. Hurda kablo başlıklı metini ziyaret edin.

  Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık kablolar satarak para kazanmayı isteyenler şimdi arayın. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. Ek olarak hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo ticareti için telefon edebilirsiniz. İstanbul Bahçelievler Soğanlı hurdacısı Demtaş Metal genellikle iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdaları ticareti yapıyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır sebebi ile hurdacı firmalar için önem teşkil eder. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. İstanbul Bahçelievler Soğanlı Mahallesi mahallesinin tüm sokaklarından TTR hurda kablolar, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Satıcılarda kolayca edinilebilen %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alımında değerini anında ödüyoruz. İstanbul Bahçelievler Soğanlı kablo hurdası alan hurdacılar içinde piyasasının üstünde fiyat teklifini biz veriyoruz.

  Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Soğanlı hurdacı arayanlar için buradayız. Çünkü sadece hurda alımıyla uğraşmıyoruz. İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Soğanlı hurda kablo ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

  Soğanlı Krom Hurdası Alımı

  Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımıyla ilgileniyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alan hurdacılar bölümümüzü gezmek öğrenmenizi sağlar. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor. Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Bahçelievler Krom hurdası fiyatları bölümünü güzel bir şey yaparsınız.

  Soğanlı Kurşun Hurda Alımı

  İstanbul Bahçelievler Soğanlı kurşun hurda alımı ile iştigal olduğumuz yerlerdendir. Bu sayfadaki Soğanlı çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatı güncellendi. Kurşun cevherleri mavi-gümüş renktedir. İstanbul Kurşun hurda alım satımı makalesine bir göz bakmanız iyi olacaktır.. Kurşun metalinin eski madenler içerisinde olduğu dünüşünülmektedir. Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alımı yapıyoruz.

  Soğanlı Çinko Hurda Alım Satımı

  Buradaki Soğanlı mahallesi çatı söküm çinkosu fiyat listesini grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz. Çinko hurda alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda fiyatları için arayın. İstanbul, Bahçelievler Soğanlı mahallesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Bahçelievler Hurda çinko alanlar sayfamıza kesinlikle göz atabilirsiniz.

  Soğanlı Mahallesi Sarı Hurda Alımı

  Soğanlı mahallenin tümünde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Gerçeği demek gerekir ise sarı hurda olarak geçen bir hurda bulunmamaktadır. Pirinç metali halk ağzıyla rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Bu sebep ile Soğanlı sarı pirinç hurda alan yerler içindeyiz.

  Hurda sarı pirinç hakkındaki metni inceleyebilirsiniz. Benzer şekilde hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati türleri vardır. Demtaş Metal firmamız bu hurda sarıların yanında hurda sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır.

  İstanbul Bahçelievler Soğanlı hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır.

  Soğanlı Sac Hurdası Alımı

  Hurda sac alımı yapıyoruz. İstanbul Bahçelievler Soğanlı bölgesinde hurda levha, sac varil, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, şirketimizi tercih edip daha fazla kazanabilirsiniz. Firmamızda yeni gibi ikinci el trapez sac var. Müştemilat çatısı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır.

  Soğanlı Hurda Demir Alım Satımı

  Soğanlı çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Güncel anlık hurda demir ton fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler hurda demir hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile bölümünün linkine tıklamalısınız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Bahçelievler Hurda demir alanlar paylaşımını dolaşmak öğrenmenizi sağlayacaktır. Hatırlamanızı isteriz ki her cins demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir kapı alırız. Demir hurdası, yer yüzünde çokça alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Buradaki Soğanlı inşaat demiri ton fiyatları az önce güncellendi. Demtaş Metal Soğanlı mahallesinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır.

  Soğanlı Hurda Alımı

  Fabrika ve imalathanelerden üretim artığı hurdası alımı yapıyoruz. Kırpıntı hurda malzemeleri biriktirmenize yardım etmekteyiz. Fabrikalara ve şantiyelere parça hurda konteyneri getiriyoruz.

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, kalay hurda, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Soğanlı kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdalarınızı gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Bu neden ile metallerin değerleri düşebilir.

  Hurda paslanmaz almak amacıyla yerinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan yerler içindeyiz. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımlarına özel değerinden daha fazla fiyat listeleri uygulamaktayız. Soğanlı hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öne geçiyoruz. Soğanlı geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alıyor.

  Soğanlı Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

  TTR kırma hurda bakır, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı konumuzda geniş bilgilendirme mevcut. Soğanlı bakır hurdası kilo fiyatı için arayın.

  Bakır alan Soğanlı hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Soğanlı içerisinde hurda bakır alıyoruz.

  Bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Soğanlı bakır fiyat listesini abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. İstanbul Bahçelievler Soğanlı hurda bakır alan yerler arasındayız.

  Soğanlı Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava almaktayız. Soğanlı mahallesinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alırken tartımları güvenle yapmaya özen gösteriyoruz.

  Bahçelievler alüminyum hurda alanlar içeriğiyle paylaşılmış metne göz gezdirebilirsiniz. Bahçelievler Soğanlı alüminyum hurdası alan yerler arasında fark yaratıyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alabilmek için irtibat kurmanızı diliyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin desteğiyle sürekli tecrübe kazanıyoruz. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan firmayız.

  Güvenli bir biçimde hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek yapıyoruz. Şirketimize gösterdiğiniz özen nedeniyle sonsuz teşekkürler.

  Soğanlı Fabrika Sökümü

  Güvenli biçimde fabrikaları söküyoruz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Böylece İstanbul Bahçelievler fabrika sökümü yapanlar içinde öncü yerdeyiz. Soğanlı fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Fabrika sökülürken öncelikle sökülecek üretim yerinin detaylı şekilde dolaşılması gerekmektedir. Yıllardır binlerce fabrika yıkım ihalesi yerine getirdik.

  En Yakın Soğanlı Hurdacı Numarası

  Soğanlı hurdacı şirketi bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile konumuzdan her cins hurda atık alım satım hizmetimiz var. Demtaş Metal hurdacılık olarak Soğanlı bölgesinde hurda satımı yapıyoruz. Bu yöntem ile sizlere en yakın hurda alanlar Soğanlı genelinde hurdacılık yapmaktan gurur duyarız. Soğanlı en yakın hurdacı firma olarak hurda malzeme almak sebebi ile adresinize geliyoruz.

  Soğanlı Mahallesi Otomobil Hurdası Alan Yerler

  Tabiki de müşterilerimize hurda araç alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Soğanlı hurda alımında hizmet ediyoruz. İşlerden fırsat buldukça Soğanlı yakınlarında hurda araç alım hizmeti vermekteyiz. Resmi belge işi olmayan vagon hurdası, hasarlı hurda otomobil, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri vb zirai alet hurdaları, hurda motor ve benzeri hurdalara fiyat sormak için hemen arayın. Ama hurda araç evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

  Soğanlı Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

  2. el jeneratör satan firmalar arasındayız. Sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör satılır. Çalışmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alımı yapıyoruz.

  Soğanlı Mahallesinde Nikel Hurdası Alımı

  Nikel hurdası zehirlidir. İstanbul Bahçelievler Soğanlı çevresinde turbo nikel, anot nikel hurda, %99 nikel şablon ve %95 şablon nikel alımında hurda nikel borsasından yüksek ton fiyatı veriyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınırken çok hassasiyet ile çalışmalıyız. İstanbul Bahçelievler ve Soğanlı mahallesinde nikel hurda alıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Soğanlı Hurdacı Firması

  Bu sürenin sağladığı profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz. İki bin birden bu günlere dek geri dönüşüm sektöründe hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Soğanlı mahallesi hurdacı olan şirketimiz ile zamana takılmadan adresinize gelmekteyiz.

  Soğanlı Klima Hurdası Alım Satımı

  Soğanlı çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Klima Soğanlı mahallesinde en fazla alım satımı yapılan hurdalar içerisindedir. 2. El Kombi alanlar arasındayız.

  Soğanlı Moloz Döküm Yerleri

  Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozun taşınması titizlik ile yapılmaktadır. Yıkım molozları Bahçelievler Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen araziye dökülür. Soğanlı hurdacı Demtaş Metal tarafından alınacak tüm hurda malzemelerin tesisimize nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

  Soğanlı Hurdacı Sitesi

  Hurda malzeme alırken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdanızın alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Soğanlı mahallesi hurdacılar sitesi 2. bloktaki hurda tesisimizle hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Her haliyle güzel bir İstanbul Bahçelievler Soğanlı yaratmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz.

  Soğanlı Hurda Akü Alan Hurdacı Firmalar

  Otomobillerde elektrik deposu bulunabiliyor. Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu ayrılabildiğinden hurdacı firmalar için değerlidir. Bir müddet sonra kullanılmaz hale gelen bataryaya hurda akü denilmektedir. Hurda akü alımı paylaşımımıza göz atmalısınız. Akü diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik kaynağıdır. Hurda akü alanlar gönderisini okursanız güzel bir iş yaparsınız. Dolayısı ile Soğanlı hurdacı vb. şirket içinde geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alımı yapan firmalar arasındadır.

  Soğanlı Hurda Plastik Alan Firmalar

  İstanbul ile Soğanlı mahallesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz. Güncel fiyata kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak, pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

  Soğanlı plastik hurdası alan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Soğanlı plastik hurdası ton fiyatı günceldir Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

  Soğanlı Anlık Hurda Fiyatları

  Kesin ton fiyatına erişmek nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Soğanlı hurdacı hurda alırken kullanılan kilo fiyatları Soğanlı borsasında her saat değişmektedir. Anlık hurda fiyatları içerikli yazıyı okuyun Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken borsa fiyatlarından daha fazla fiyat teklifleri uyguluyoruz.

  Soğanlı 2.el Raf Fiyatları

  Genelde iflas eden dükkanlardan temin ettiğimiz ürün teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, market rafı hurdası, demir raflar, çelik raf hurdası içinden seçtiğimiz kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satan hurdacı firmalar arasındayız. Bu yazıda yayımlanan Soğanlı Mahallesi 2.el market rafı kg fiyatını telegram hattımızda paylaşıyoruz. Raf hurdası alımı gönderisine bakmak istemelisiniz. Raf hurdası Soğanlı almak amacı ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri öncülük ettiğimiz alanlardandır. Raf hurdası alanlar sayfamızı gezmek iyi gelir.

  Soğanlı 2.El İnşaat Malzemesi

  Dolayısı ile işi bırakan depolardan satın aldığımız İnşatlarda alçı sıva mikseri, inşaat vinci, harç pompası, boya makinesi ikinci el vidalı iskele, plywood hurda mevcuttur. Yıkılan iş yeri binalarından alınan yeni ayarında 2.el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapenler alıyoruz.

  Soğanlı Mahallesi Kumaş Alanlar

  Burada yayımlanan İstanbul Bahçelievler Soğanlımahallesi kumaş hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara günlük yollanmaktadır. Kilosuyla ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk kumaş satışı yapmak amacı ile bizi hemen arayınız. Soğanlı çevresinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alımlarında adresinize gelmekteyiz. İstanbul Bahçelievler Soğanlı kilosu ile hurda kumaş alan yerler arasındayız.

  Hurda kumaş alıyoruz. Defolu poplin kumaş kırpıntısı, hurda çamaşır kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, spot kumaş hurda, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası alıyoruz.

  Soğanlı İkinci El Restoran Ekipmanları Alan Hurdacı Firma

  Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza dolapları, buz makineleri alıp satıyoruz. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, krom paslanmaz evye, küvet, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, lokanta tipi yemek ocağı vs endüstriyel mutfak ekipmanlarını incelemek amacıyla sizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz. İkinci el tabak kurulama makinesi, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tencere, kazan, tava, tepsi satan firmalar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Endüstriyel cafe ve lokanta mutfağı aletleri almaktayız.

  Soğanlı Mahallesinde İkinci El Ev Eşyası

  İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler Soğanlı bölgesinde temiz biçimde kullanılmış, 2. el ev eşyaları satıyoruz. Sahibinden satılık öğrenci koltukları, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler temin edilir. Kısa süreliğine kullanılmış olan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip kanepelerinizi konumunuzdan satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya için güncel fiyat sunulmaktadır. Detaylı bilgilere amacıyla bulaşık makinası hurdası alımı yapan firma konulu paylaşımını ziyaret edin Her çeşit 2. el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek maksadı ile firmamıza ait telefon numaralarınıarayabilirsiniz.

  Soğanlı Bina Yıkımı

  Bina yıkımında istenen tüm iş güvenliği önlemleri Üst taraftaki fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi ücretsiz yerine getiriyoruz. Kentsel dönüşüm yüzünden eskimiş dükkanların tekrar imar edilmesi amacı ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler gibi her cins hurda eşyayı değerinde satın alıyoruz.