İçeriğe geç

Balçova Hurdacı Hurda Alımı

  Balçova hurdacı depoları arasında öncüyüz. Balçova merkezi çevresinde hurda malzeme ve 2.el eşya alımlarında malzemenin bedelini peşin ödemekteyiz. İzmir Balçova bölgesinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebiyle araçlarımızı göndermekteyiz. İzmir Balçova merkezindeki Balçova hurdacı firma olarak Balçova merkezinin her ara sokağında hizmet veriyoruz. İzmir hurdacı olan firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir.

  Güncel Balçova hurda fiyat listesi ile alım yapıyoruz. Normalde Balçova hurdacı firmasıyız. Lakin İzmir Balçova merkezinde de hizmet vermekteyiz. Balçova merkezinde geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz.

  Balçova hurdacısı olarak her çeşit hurda eşyayı alıyoruz. Demtaş Metal şirketimiz ile Balçova merkeze yakın mekanlarda hurda malzeme alıyoruz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz. Toptan alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İzmir hurdacı firmalar içindeyiz.

  Balçova Hurdacı Firmalar

  Balçova hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. İzmir Balçova etrafında benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her çeşit hurda satışı sebebi ile telefonumuzu aramalısınız. İzmir ilinin büyüyen ilçesi Balçova daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İzmir Balçova ilçe merkezinde değil, tüm ilçelerde hizmet veriyoruz. Balçova hurdacı olarak İzmir genelinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdanızın taşınması için yakın çevredeki araçlarımızı göndermekteyiz. Balçova merkezindeki mahallelerde hizmet yürütüyoruz. Metalleri eriterek milletimizin geleceğini kurtarmaktayız.

  Balçova Hurdacı Telefonu

  Balçova hurda alımı hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Bu yüzden hurda atık satmak amacıyla iş yerimizi aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Balçova hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor.

  Balçova Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firma

  Metal kurşunun kullanılan en eski bir maden olduğu düşünülüyor. Balçova kurşun hurda alımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Sitemizdeki Balçova hurda Cami kurşunu fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurda fiyatları gönderisini okuyabilirsiniz. Cami kurşun hurdası, Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk için iyi fiyatlar sunuyoruz.

  Krom Hurdası Alım Satımı

  Krom ile nikel işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Sayfamızda paylaşılmış olan Balçova hurda krom fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası kilo fiyatı içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımı yapıyoruz.

  Balçova Hurda Alımı

  Tonajlı kablo ve bakır hurdası, hurda alüminyum, sarı, çinko, ekstra demir, kurşun hurda satanlara özel fiyatlar uyguluyoruz. Balçova hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimizle ön plana geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Antimon zamak hurdası, makina artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz. İzmir Balçova ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her türlü ikinci el eşya alım hizmeti veriyor.

  Hurda çinko almak amacıyla evinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Balçova adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Biriktirdiğiniz hurda malzemeleri şimdi satın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile malzemenin kıymetleri düşmektedir.

  Balçova Sac Hurda Alım Satımı

  Sac hurdası alanlar içindeyiz. Şu anda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac hurda bulunuyor. İzmir Balçova etrafında sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, bizi tercih ederek kârlı çıkabilirsiniz. Veranda çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  Balçova Çinko Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Sayfamızdaki Balçova çinko hurdası kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Çinko hurda alan yerler makalemize kesinlikle göz atın. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyat listesi talep etmek için aşağıdaki numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Balçova, İzmir ve çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Balçova Hurda Alüminyum Alan Hurdacılar

  Ek olarak alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek yapıyoruz. Firmamıza gösterdiğiniz özen için şükranlarımızı sunarız.

  İzmir Balçova alüminyum hurda alanlar arasındayız. Müşterilerimizin destekleriyle durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak alan hurdacıyız.

  Balçova ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için tartımları güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Her nevi alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda almaktayız. Her nevi hurda alüminyum nakit alınır. Adresten hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alabilmek için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Sitemizdeki İzmir Balçova hurda alüminyum fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurda alüminyum alanlar başlıklı metini inceleyebilirsiniz

  Hurda Demir Alan Hurdacı Firmalar

  Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı yazısına bir göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Demir, yer yüzünde bol miktarda bulunabilen madenler içerisindedir. Buradaki Balçova demir hurdası kg fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Anlık güncel hurda demir fiyatı istemek amacıyla fazla gecikmeden arayın. Demir hurda ton fiyatı makalemize mutlaka bir göz atmalısınız.

  Balçova çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Balçova şehrinin tümünde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Hatırlatmak isteriz her türden demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu alıyoruz.

  Balçova Bakır Hurda Alanlar

  Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz. Balçova bakır hurdası kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır talaş hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alıyoruz.

  Balçova içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Balçova yanık bakır hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. İzmir Balçova hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alan Balçova hurdacı numarasını kolayca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Bakır hurda alanlar içeriğimizde geniş bilgi var.

  Balçova Kablo Hurda Alan Firma

  İzmir Balçova hurdacı firma olarak TTR hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında öncülük yapıyoruz. İzmir Balçova çevresinde hızlıca satılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası alırken anında peşin para ödeme yapıyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve kaplamadaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sayfamızda yer almakta olan Balçova hurda bakır kablo kilo fiyatı günceldir. Üstelik hurda çok damarlı kablo ticareti için arayabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Bulunduğu yerden hurda antigron kablo, enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. İzmir Balçova hurda kablo alımı yapıyoruz. Hurda kablo içindeki telin madeni yüzünden hurdacılık yapanlar için önem taşır.

  Sayfamızdaki hurda kablo alanlar içeriğe göz atın. İzmir Balçova hurdacısı Demtaş Metal her nevi hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablolar, iç tesisat kablosu için buradayız. Fakat hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında en yüksek fiyatı veriyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde hurda kablo piyasasından pahalı fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Balçova hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

  Çünkü Demtaş Metal ismiyle sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, fare yemez kablo satmayı isteyenler hemen arayın. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Genelde yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri vardır.

  Balçova Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

  Pirinç metaline mahalle arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda ismi verilmiştir. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Aslına bakarsanız sarı hurdası olarak geçen hurda türü varolmamıştır.

  Dolayısıyla Balçova sarı pirinç hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Balçova bölgesinde sarı pirinç hurda almaktayız. Demtaş Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurdaların yanı sıra hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurda ticaretinde lider konumdadır.

  Ek olarak kırkambar sarı hurda, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri vardır. İzmir Balçova hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alımı yapıyor. Sitemizde yayınlanan Balçova sarı pirinç fiyat listesini kayıt olanlara saat başı gönderiyoruz. Hurda sarı pirinç hakkındaki metini inceleyin.

  Balçova Kırık Cam Hurda Alımı

  Son zamanlarda rengarenk araba camları, soda şişesi biçimlerinde hurda camlar bulunuyor. Cam saydam veya yarısaydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeleri tutan amorf yumuşak olmayan maddelerdir. Balçova ilçesi çevresinde hurda cam alan yerler içerisindeyiz.

  Balçova Plastik Hurda Alanlar

  İyi fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satım işleri yapıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Balçova plastik hurdası alımı yapanlar içerisinden öne geçmeyi başaran Balçova hurdacısıyız. Sitemizde yayınlanan Balçova naylon hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. İzmir il Balçova ilçesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır.

  Balçova Nikel Hurda Alımı

  Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satıldığında çok dikkat ile çalışılmalıdır. Nikel hurdaları zehirli olabilir. Balçova nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu bölgede hurda %95 ile %99 nikel şablon, nikel turbo hurda, anot nikel alıyoruz.

  Klima Hurda Alan Hurdacı

  Balçova çevresinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Klima hurdası Balçova ilçesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Kombi alanlar içindeyiz.

  Balçova Moloz Döküm Yerleri

  Firmamız tarafından alınacak tüm hurda eşyaların depomuza yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır. Yıkımda antlaşmaya bağlı olarak bina molozunun nakliye işi güvenlikle firmamız tarafından yapılıyor. Yıkım molozları Balçova Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce önceden bildirilen yerlere nakil ediliyor.

  Balçova Karton Hurdası Alım Satımı

  Bölgenin tümünde 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurdası, kitap, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra özenle size çok daha fazla kazanç etme şansı veriyoruz. Ederinden fazla fiyata hurda peçete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, gazete hurdası, karton bardak alanlar içerisindeyiz. Balçova kağıt hurdası aldığımız yerler arasında yer alır. Sitemizdeki İzmir Balçova hurda kağıt ve karton kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz Balçova kağıt hurda alan firmalar içindeki şirketimiz ile iletişime geçerek hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli fiyatları isteyebilirsiniz.

  İkinci El Lokanta Ekipmanları Alımı

  2. El sanayi tipi lokanta ekipmanları alıyoruz. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makineleri, tabak ısıtma tezgahı, bakır tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar satmak isteyenler bizi arayabilirsiniz. İyi durumda restaurant tipi bulaşık makinası, tezgah altı dolap, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alıp satıyoruz. İşyerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, lokanta tipi ocaklar, hücreli aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, evye, küvet, paslanmaz krom salata ve meze reyonları ve benzeri endüstriyel tipte mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacı ile sizleri depomuzu ziyaret etmeye davet etmekteyiz.

  Balçova Kumaş Hurdası Alan Firma

  Hurda parça kumaş almaktayız. Balçova etrafında gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda şifon, hurda jesica, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımı için çağırdığınız yere geliyoruz. Spot poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, spot kumaş, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş alım satımında yerinizde ödeme yapıyoruz.

  Toptan ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş hurdası satmak amacıyla firmamızı hemen arayabilirsiniz. Balçova kilo ile tartıp kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Buradaki Balçova kumaş hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

  Balçova İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Bununla birlikte malesef iflas eden fabrikalardan aldığımız Büyük projelerde boya tabancası, alçı sıva makinesi, inşaat vinci, harç mikseri ikinci el demir iskele, plywood hurda mevcuttur. Balçova etrafında yıkılan ardiye binalarından ayrılan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pencere satıyoruz.

  Balçova Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılması gereken dairelerin yeniden inşaatının yapılması sebebiyle yıkım işini sağlıyoruz. Üst yazıda anlattığımız fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, sökülen çelik kapılar, yer döşemeleri vs. her türden hurdayı alıyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen tüm tedbirler

  En Yakın Balçova Hurdacı Telefonu

  Balçova hurdacısı içindeki personelimiz ile adresten hurda malzeme alımı yapıyoruz. Bu yöntemle atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Balçova ilçesinde servis vermekten kıvanç duyarız. Balçova en yakın hurdacı firma hizmetiyle hurda metal alım satımında adresinize ekip yolluyoruz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Balçova genelinde hurda alırız.

  2.el Raf Hurdası

  Özellikle yenilen depolardan aldığımız market rafları, çelik raflar, ürün teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, demir raflar arasından seçilen sıfır gibi 2.el market rafı satan hurdacılar içindeyiz. Sitemizdeki Balçova ikinci el market rafı ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Raf hurda fiyatı makalemizi inceleyiniz. Balçova 2.el raf hurdası satın almak sebebiyle cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri yapıyoruz.

  Balçova Fabrika ve Makine Sökümü

  Güvenli bir biçimde tesislerin sökümlerini yapıyoruz. Balçova İzmir fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay olmamıştır. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında ünlü olduk. Evvela yıkıma hazırlanan tesisin etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Uzun yıllardır on binlerce fabrika yıkımı ihalesini tamamladık.

  7/24 Açık Balçova Hurdacı Firma

  Sizlerin verdiği profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. Bin dokuz yüz doksan sekiz yıllarından bu günlere geri dönüşüm sektöründe hemşehrilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Balçova hurdacı depomuz sayesinde zamana takılmadan açığız.

  Balçova Beyaz Eşya Hurdası

  Az kullanılmış ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masaları iş yerimizde yeteri miktarda bulunur. Çok az kullanılmış ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli eşyalar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadı ile bize ait telefon numarasını arayarak irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Temiz kullanıldığı belli olan 2el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip mobilyalarınızı kapınıza gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda bulaşık makinesi alım satımı konulu yazıyı ziyaret ediniz En makul fiyatlara yeni gibi, ikinci el yatak odası takımları satabilirsiniz.

  Balçova Akü Hurda Alım Satımı

  Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda akü alan hurdacı firma sayfamızı ziyaret ederseniz iyi olacaktır. Dolayısı ile İzmir Balçova hurdacı firmamız gibi firma içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunan fabrikalar sulu ve kuru akü alımı yaparlar. Hurda aküler içinde bulunan kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırıldığından oldukça değerlidir.

  Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz akülere akü hurdası deniliyor. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı amacıyla bulunabiliyor.

  Balçova Hurdacılar Sitesi

  Balçova hurdacılar sitesi E bloktaki dükkanımızın iş birliği ile atık hurda alım yapıyoruz. Balçova sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz. Vatandaşlarımıza yaşanılır bir şehir oluşturmak için durmadan çalışıyoruz.

  Jeneratör Hurda Alanlar

  İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en iyi işletmeyiz. Jeneratör hurdası alan Balçova hurdacıyız için peşin ödeme yapmaktayız. Her voltajda az kullanılmış 2.el jeneratör satılır.

  Hurda Araç Alan Firma

  İmkan buldukça Balçova etrafında araç hurdası alımı yapıyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam ediyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı otomobil hurdası, hurda yük vagonu, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Elbette size araç hurdası alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda araba trafikten çekme işleri çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

  Güncel Balçova Hurda Fiyatları

  Hurda fiyatları içerikli makaleye bir göz atın En güncel hurda kilo fiyatına erişmek sebebiyle irtibata geçebilirsiniz. Balçova hurdacı firma hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listeleri Balçova pazarında çabucak değişiklik gösteriyor. Tekrar etmekte yarar görüyoruz yüksek tonajda hurda alırken borsa fiyatından daha fazla fiyatlarla alımlar uyguluyoruz.