İçeriğe geç

Başkale Hurdacı Hurda Fiyatları

  Van Başkale merkez hurdacı firması olarak Başkale merkezinin etrafında hizmet ediyoruz. Güncel Van Başkale hurda fiyatları ile hurdacılık yapıyoruz. Başkale merkezinin her tarafında hurda eşyalar ve 2.el eşya alımı için nakit ödemeler yapmaktayız. Başkale bölgesinde geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız.

  DEMTAŞ METAL olarak Van Başkale merkezinde hizmet veriyoruz. Başkale hurdacısı olarak hurda malzeme alıyoruz. Başkale hurdacı firmaları arasında lideriz.

  Van Başkale merkezinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alımı için adresinize geliriz. Tonajlı hurda alımında Van Başkale hurda fiyatından yüksek fiyat uyguluyoruz. Van hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Aslında Başkale hurdacı işletmeleri arasındayız. Bununla birlikte Başkale merkezinde de hizmet vermekteyiz. Her çeşit hurda alımında tecrübeliyiz. Van geri dönüşüm tesisleri içerisindeki firmamız hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir.

  Van Başkale Hurdacı Firmalar

  Başkale meydanında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları geri dönüştürerek sizlerin geleceğini korumaktayız. Sizlerde her tür demir hurdası satışı yapmak nedeniyle telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Başkale hurdacısı olarak Van bölgesinde hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemeniz için uygun hurda nakliye personellerimizi gönderiyoruz. Başkale hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Başkale etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. Van şehir merkezine bağlı hızla değişen ilçesi Başkale gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Başkale çevresinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Başkale Hurdacı Numarası

  Van Başkale hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Van Başkale yerinden her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Bu neden ile hurda satmak amacı ile firmamızı arayabilirsiniz. Şimdi arayıp yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı satın.

  Krom Hurdası Alımı

  Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatı hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Krom, nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Buradaki Van Başkale hurda krom ton fiyatları anlık olarak güncelleniyor.

  Sert yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçin.

  Demir Hurdası Alım Satımı

  Güncel anlık hurda demir ton fiyatı talep etmek sebebi ile hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alan hurdacı firmalar yazısını incelerseniz muhteşem bir iş yapacaksınız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları bağlantısına tıklamalısınız.

  Hurda demir, dünya genelinde en fazla kullanılan metaller arasındadır. Buradaki Başkale demir ton fiyatını talep edenlere saat başı yollanmaktadır. Sizlerinde bildiği üzere her türde demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı alım satımı yapılır. Hurdacı firmamız Başkale genelinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Başkale ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz.

  Başkale Hurda Çinko Alımı

  Başkale, Van çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Van Başkale çinko hurdası fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Çinko hurdası ton fiyatı makalemizi okumak isteyebilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz.

  Başkale Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

  Aslına bakarsanız hurda sarı olarak geçen bir hurda varolmamıştır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı hurda çeşitleri vardır. Başkale bölgesinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Başkale hurda sarı pirinç ton fiyatlarını abonelerimize güncel olarak göndermekteyiz. Pirinç sarı alan hurdacı hakkındaki metne bir göz atın. Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı, hurda sarı musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri vardır.

  Pirinç hurdaya halk arasında renginden dolayı sarı pirinç hurda denmektedir. Van Başkale hurdacı işletmemiz her türlü hurda alım satımı yapıyor.

  DEMTAŞ METAL bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurda, hurda bronz ticaretinde piyasaya hakim konumdadır. Haliyle Başkale hurda sarı alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Hurda Kurşun Alanlar

  Dünyada cevher şeklinde bulunan metal kurşun maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurdası alımı bağlantısına tıklamalısınız. Van ve Başkale kurşun hurdası için kapınıza geldiğimiz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Başkale kurşun hurda kilo fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz gönderiyoruz. Minare söküm kurşunu, Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alımı yapıyoruz. Metal kurşunun hala kullanılan eski bir maden olduğu düşünülüyor.

  Sac Hurdası Alımı

  Hurda sac alanlar içerisindeyiz. Başkale çevresinde hurda levha, sac varil, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Kiler çatısı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firmamızda yeni üründen farkı fiyatı olan 2. el trapez sac bulunmaktadır.

  Başkale Kablo Hurdası Alanlar

  Piyasada sıklıkla satılan %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları,%50 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde nakit ödeme yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından daha yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Başkale hurdacı firmayız. Van Başkale ilçesinde kablo hurdası almaktayız. Çünkü yalnızca hurda alımında ilgilenmiyoruz. Kablo iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılmaktadır. Bir de hurda çok damarlı kablo fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

  Van Başkale bölgesinde TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncülük yapıyoruz. Başkale hurdacısı olarak özellikle elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar alımı yapmaktayız. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Başkale bakır kablo ton fiyatını arzu edene günlük ulaştırıyoruz. Bunlarla birlikte tek damar kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alımı yaparken piyasasının üstünde fiyatları sunuyoruz.

  Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo hurdaları satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Adresten hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdası almaktayız. Kablo hurdaları içerdiği bakır tel sebebi ile kablo hurdası alan yerler için önem arz eder. Kablo alan hurdacılar içerikli metne bir göz atın. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır.

  Başkale Hurda Bakır Alanlar

  Başkale içinde hurda bakır alıyoruz. Bakır alan hurdacı sitemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Başkale bakır hurdası kilo fiyatı için bizi arayın. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, bakır lama hurdası, soyma bakır hurda, Hurda bakır talaş, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurda alınır. Bakır alan Başkale hurdacı numarasını hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Bu sayfadaki Başkale soyma bakır hurdası fiyatlarını uygulamamızı kullananlara güncel olarak ulaştırmaktayız. Van Başkale bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır bobin, kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası alan firmayız.

  Başkale Alüminyum Hurdası Alanlar

  Buradaki Başkale hurda alüminyum ton fiyatlarını abonelerimiz ile bedelsiz paylaşıyoruz. Alüminyum hurdası alanlar başlıklı metine göz gezdirebilirsiniz Ek olarak alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör alıyoruz. Her tür alüminyum hurdası alıyoruz. Sizlerin desteğiyle her gün profesyonelleşiyoruz. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Başkale ilçesinin tümünde hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı yaparken hurda tartımını teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı için irtibat kurmanızı diliyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek Başkale hurdacısıyız. Van Başkale hurda alüminyum alan hurdacılar içinde fark yaratıyoruz.

  Başkale Hurda Alan Yerler

  Başkale yerinden hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Zararınızı önlemek amacıyla hurdanızı hemen elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir suyla temas ettiğinde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın kıymetleri düşebilir. Hurda kablo almak üzere yerinize geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda zamak, makina artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

  Van Başkale ilçesindeki hurdacılar arasında olan DEMTAŞ METAL hurdacılık her çeşit ikinci el eşya alıyor. Tonajlı kurşun hurda, toplama demir, çinko hurda, alüminyum, hurda bakır, kablo hurda ve hurda sarı alımına özel fiyatlar uygulamaktayız. Başkale hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız.

  Hurda Klima Alımı

  Başkale ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Klima Başkale ilçesinde en fazla alınıp satılan hurda malzemeler arasında yer almaktadır. 2.el Kombi alan hurdacı firmasıyız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

  Başkale Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak bina molozunun nakliyesi titizlik ile yapılır. Yıkım molozu Başkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce planlanan moloz bırakma arazilerine naklediliyor. Başkale hurdacı DEMTAŞ METAL firmamız tarafından alınacak tüm hurdaların işyerimizi taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır.

  Başkale Nikel Hurdası Alımı

  Bu bölgede hurda turbo nikel, anot nikel hurda, %99 hurda nikel şablon – %95 şablon nikel hurda alımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Van Başkale nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurda arsenik içerdiğinden zehirlidir. Dolayısıyla hurda nikel depolanırken gayet dikkatle çalışılmalıdır.

  Başkale Bina Yıkımı

  Bir üstte fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkımı başarıyla yapıyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vebenzeri her cinsten hurdanızı piyasa fiyatına satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

  Yıkım sırasında lüzum görülen güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yeniden inşa edilecek binaların istendiği bir şekilde inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

  Başkale Hurdacı Sitesi

  Başkale organize sanayi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Başkale hurdacılar sitesindeki dükkanımızın yardımıyla geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Başkale ilçesinde ikamet edenlere temiz bir Van Başkale bırakmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdanızın ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

  Başkale Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

  Başkale etrafında hurda cam alan firmalar içerisindeyiz. Günümüzde şeffaf içecek şişesi, kırılmış araba camı ve benzeri cam hurdası çok miktarda geri dönüşüme gönderiliyor. Cam yarısaydam veya saydam oldukça sert bir yapıdaki sıvıları koruyan organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir.

  Başkale Hurda Araç Alanlar

  Pek tabi sizlere hurda araba hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda araba, hurda zirai aletler, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri, römork, motor hurdası alımı yapıyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Başkale etrafında otomobil hurdası alıyoruz.

  2. El Kafe ve Lokanta Aletleri Alanlar

  2.el tabak tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler bizimle iletişim kurabilir. Profesyonel restaurant malzemeleri almaktayız. 2.el tabak tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler bizimle iletişim kurabilir. İşyerimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi 3 gözlü ocak, paslanmaz dinlendirici, davlumbaz, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, hücreli aspiratör vs endüstriyel tipi otel ve mutfak ekipmanlarını incelemeniz amacıyla siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz.

  Başkale Hurda Kumaş Alım Satımı

  Yüksek tonajlı pantolon kumaşı, gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, hurda ceketlik, hurda eteklik satmak için firmamızı zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda kumaş topu, hurda nevresim kumaşı parçası, dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye kumaş, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş, iç çamaşırı kumaşı alıyoruz. Parça kumaş hurdası alıyoruz. Buradaki Van Başkale kumaş hurdası fiyat listesini whatsapp grubumuza katılarla eş zamanlı bir şekilde paylaşıyoruz. Van Başkale kilo ile kumaş hurdası alanlar arasındayız. Başkale çevresinde hurda gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş, viskon kumaş hurdası, hurda şifon, hurda jesica kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası alım satımında adresinize geliyoruz.

  Başkale Güncel Hurda Fiyatları

  En güncel fiyatlara ulaşabilmek amacıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz tonajlı hurdaların alım satımında daha yüksek fiyatlarla hurda alımı uyguluyoruz. Hurda fiyatları başlığıyla paylaşılmış makaleyi okuyun Başkale hurdacı firma hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatları piyasada her dakika değişiyor.

  Başkale 2.el Raf Fiyatları

  Çoğunlukla batan şarküterilerden elde ettiğimiz ürün reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, hurda market rafı, mağaza rafı hurdaları içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Başkale hurda çelik raf ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurda ton fiyatı linkine tıklayabilirsiniz. Hurda raf Başkale almak nedeniyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri yapıyoruz.

  Başkale Karton Hurda Alan Hurdacı

  Başkale hurda kağıt alan firmalar içindeki firmamız sayesinde koli hurdası, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satışı yapabilirsiniz. Bölgede renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap defter alım satımlarında uyguladığımız ekstra müşkülpesentle size değerinden yüksek oranda kazanç elde etme imkanı sunuyoruz.

  Yüksek fiyatlarla kuşe kağıt hurda, kağıt peçete hurdası, hurda gazete, bristol hurda, karton bardak alıyoruz. Kağıt hurda alıyoruz. Sitemizdeki Van Başkale karton hurdası kg fiyatı güncelliğini koruyor

  Plastik Hurda Alanlar

  Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Güncel fiyata hurda pet şişe, market poşeti, hurda mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Van il Başkale ilçesinin tümünden jelatin, hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren alımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Başkale hurda plastik alanlar arasında bulunan Başkale hurdacı firmasıyız. Sitemizde yayınlanmış olan Başkale hurda plastik fiyatlarını talep edenlere bedelsiz ulaştırıyoruz.

  Başkale İkinci El Ev Eşyası

  Uygun fiyatlara sıfır ve 2.el ev mobilyaları satıyoruz. Titizlikle kullanıldığı belli olan 2.el olarak satılabilecek bir biçimdeki kanepelerinizi istediğiniz yerden değerinde alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alan hurdacılar konulu yazımızı okuyabilirsiniz Her türlü 2.el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı hurdası, hurda anakart hakkında bilgi almak sebebiyle bize ait cep numaralarla irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Sahibinden personel koltuğu, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alımında değerini değerinde ödüyoruz.

  7/24 Hurda Alan Başkale Hurdacı Firma

  Tam otuz dört yıldır hurda alım faaliyetleri sunmaktayız. 7/24 hizmet veren Başkale hurdacı dükkanımız aracılığı ile haftanın yedi günü çalışıyoruz. Yılların verdiği kurumsallık ile teknolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Başkale Akü Hurda Alanlar

  Akümülatör diğer ismiyle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur. Akü hurdası alımı yazısını okuyunuz. Bu sebeple depomuz gibi kendine ait geri dönüştürme atölyesi olan firmalar sulu akü ve kuru akü alanlar içerisindedir. Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi deposu bulunabiliyor. Atıl aküler içerisindeki kurşun içeren sıvılar sebebiyle değerlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denir.

  En Yakın Başkale Hurdacı

  DEMTAŞ METAL şirketimizle Başkale etrafında hurda satımı yapıyoruz. Başkale en yakın hurdacı hizmetiyle hurda metal alımında adresinize gelmekteyiz. Bu hizmetimiz ile hurda satanlara en yakın hurdacı firma Başkale genelinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız. Başkale hurdacı firması bünyesindeki personelimiz ile adresten hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var.

  Jeneratör Hurdası Alımı

  2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Hurda jeneratör alanlar içindeyiz. Sanayi tipi iyi durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  İnşatlarda alçı makinesi, boya makinesi, yük asansörleri, harç mikseri ikinci el portatif, hurda plywood 2.el olarak satılır. Dolayısıyla işi bırakan esnaflardan satın aldığımız Yıkılmış fabrika binalarından satın alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el pencereler, çelik kapı, mutfak dolabı alıyoruz.

  Başkale Fabrika Sökümü

  Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak tesisin detaylı bir biçimde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde araçların seçilmesi gerekmektedir. Yıllardır bol miktarda fabrika yıkım ihaleleri güvenle tamamladık.

  Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde nam saldık. Fabrika işiyle uğraşanların anlattığı biçimde kolay bir işlem sayılmaz. Van Başkale fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz.