İçeriğe geç

Battalgazi Hurdacı Telefonu

  Malatya Battalgazi şehir merkezinde hurdacı firmasıyız. Demtaş Metal şirketimizle Malatya merkezdeki bütün mahallelerde hizmet veriyoruz. Malatya Battalgazi hurdacı firmaları içinde öncüyüz. Malatya hurdacı firmalar içindeki Demtaş Metal hurdacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Battalgazi hurdacısı olarak hurda eşyaları almaktayız.

  Malatya Battalgazi merkezi bölgesinde temiz kullanılmış eşya ve hurda malzemeler alımında peşin ödemeler yapmaktayız. Anlık Malatya Battalgazi hurda fiyatlandırmayla alım yapmaya devam ediyoruz. Battalgazi merkezinde devamlı yaptığımız gibi hurda almak amacıyla yerinize kadar geliyoruz. Battalgazi merkez hurdacı firması olarak hurda alımı yapmaktayız.

  Normalde Battalgazi hurdacı firmalar arasındayız. Bununla birlikte Malatya Battalgazi merkezinde de hizmet veriyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Malatya hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

  Malatya Battalgazi Hurdacıları

  Battalgazi hurdacı olarak Malatya genelinde her çeşit hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanın transferi için çevrenizdeki araçlarımızı gönderiyoruz. Sizde her çeşit hurda malzeme satmak nedeniyle hatlarımızı çaldırabilirsiniz. Battalgazi merkezindeki mahallelerde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri geri dönüştürerek tüm vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Battalgazi hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Malatya Battalgazi çevresinde eşsiz bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Malatya merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Battalgazi sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Malatya Battalgazi ilçesinde değil, tüm illerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

  Battalgazi Hurdacı Telefon Numarası

  Malatya Battalgazi hurdacılık hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Hemen arayıp en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı satabilirsiniz. Bu yüzden hurda satışı yapmak üzere firmamızı arayabilirsiniz. Malatya Battalgazi hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında hızlıca çevirebileceğiniz konumdadır.

  Battalgazi Hurda Krom Alımı

  Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası fiyatları bağlantısına tıklayınız. Yapısı itibariyle gayet sert olduğundan dolayı zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz. Hurda nikelle karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Buradaki Battalgazi hurda krom tank kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

  Battalgazi Hurda Alımı

  Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tonajlı kablo hurdası ve bakır hurdası, hurda alüminyum, sarı hurdası, çinko hurdası, hurda demir, kurşun alımı yaparken fiyat listesi uygulamaktayız. Battalgazi hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız. Battalgazi ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Battalgazi kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Hurdalarınızı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylece metalin kıymetini düşürüyor. Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak sürekli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda kağıt alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan firmalar içindeyiz.

  Battalgazi Alüminyum Hurdası Alımı

  Her tür hurda alüminyum alınır. Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak alıyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası almaktayız. Malatya Battalgazi alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz. Hurdalarını bize satanların desteğiyle daha hızlı gelişiyoruz. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı için telefonlarınızı bekliyoruz. Burada yer alan Battalgazi alüminyum hurdası ton fiyatı günceldir. Geniş alüminyum hurda alanlar metni inceleyin. Her çeşit hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Battalgazi ilçesinin her yerinde alüminyum profil hurda, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alırken tartımları müşterinin yanında yapmaktayız.

  Battalgazi Hurda Sarı Alan Hurdacılar

  Malatya Battalgazi hurdacı firmamız tüm bu hurda sarıların yanında sarı hurda hurda bronz araiş ticaretinde en yüksek fiyat bilgisini uyguluyor. Battalgazi ilçesinde sarı hurda alımı yapıyoruz.

  Bu sebep ile Battalgazi sarı pirinç hurda alım satımı yapanlardanız. Herkesin bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır. Malatya Battalgazi hurdacı depomuz her nevi hurda alımı için adresinize geliyor. Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati türleri kıymetlidir.

  Pirinç metal hurdası bazı yörelerde sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda deniliyor. Bu sayfadaki Battalgazi sarı pirinç hurdası kg fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Sarı hurda alanlar içerikli metine bir göz atın. Aslında sarı hurdası adında hurda türü varolmamıştır.

  Battalgazi Hurda Kablo Alan Hurdacı Firma

  Hurda kablo içerdiği bakır tel nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Malatya Battalgazi ilçesinde kablo hurdası alan firmayız. Genel olarak alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. İçindeki telin madenine bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki malzemenin isim alır. Burada yayımlanan Battalgazi kablo ton fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Battalgazi hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Müşterilerde hızlıca ticareti yapılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini kapınızda ödüyoruz. Adresten antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdası almaktayız. Bunun yanısıra tek damar kablolar, çok damarlı kablo, enya kablo hurdaları için değerinin üzerinde fiyat teklifini veriyoruz. Malatya Battalgazi hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz.

  Hurda kablo alan hurdacı başlığıyla yazılmış makaleye bir göz atabilirsiniz. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken kablo hurdası piyasasından daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Karışık kablolar, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar satanlar şimdi arayın. Bir de alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılmaktadır.

  Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Battalgazi hurdacı firması olarak özellikle iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdaları alımı yapmaktayız. Çünkü sırf hurda alımıyla uğraşmıyoruz.

  Çinko Hurda Alımı

  Battalgazi etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Malatya Battalgazi çatı söküm çinkosu fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Çinko hurda alan hurdacılar sayfamıza mutlaka göz atabilirsiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için firmamızla irtibata geçin.

  Battalgazi Hurda Bakır Alım Satımı

  Bu sayfadaki Malatya Battalgazi soyma bakır hurdası fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Malatya Battalgazi bakır hurdası alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan hurdacı yazımızda daha geniş bilgi var. Battalgazi bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alım satımı yapılır. Hurda bakır alan Battalgazi hurdacı telefonunu ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası alıyoruz. Battalgazi içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

  Demir Hurda Alımı

  Battalgazi ilçesinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Demir hurdası, dünyada en çok çıkarılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Battalgazi extra demir hurda ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar paylaşımımızı ziyaret etmeyi unutmayın. Anlık güncel demir hurdası fiyatı talep etmek nedeniyle hemen arayın. Hurda demir fiyatları sayfamızı okusanız muhteşem olur. Hatırlamanızı isteriz ki her cins demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alırız. Battalgazi etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

  Battalgazi Kurşun Hurdası Alımı

  Battalgazi kurşun hurda alım satımı için en iyi fiyatları uyguladığımız bölgelerdendir. Sitemizdeki Malatya Battalgazi hurda Cami kurşunu kg fiyatını abonelerimize bedelsiz yolluyoruz. Cami kurşunu, Minare kurşun hurda, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alırız. Yeryüzünde cevher halinde elde edilen kurşun metali mavimsi gümüş rengiyle biliniyor. Kurşun hurdası alımı sayfamızı okumak iyi gelecektir. Kurşun metalinin kullanılmakta olan eski madenler içinde olduğu söylenmektedir.

  Battalgazi Hurda Sac Alım Satımı

  Elimizde sıfırdan farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurda var. Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Malatya Battalgazi ilçesinin her yerinde sac levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih edebilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

  Jeneratör Hurdası Alanlar

  Bozulmuş jeneratör, elektrik trafosu alan firmayız alım satımında peşin ödeme yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör satıyoruz.

  En Yakın Battalgazi Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal hurda alım firması olarak Battalgazi bölgesinde hurda malzeme almaktayız. Battalgazi hurdacı şirketi olan firmamızla yerinden hurda malzeme almaya başladık. Bu nedenle size en yakın hurda alanlar Battalgazi ilçesinin yakınlarında servis veriyoruz. En yakın Battalgazi hurdacı servisiyle her cins hurda alıp satarken ayağınıza gelmekteyiz.

  Battalgazi Hurda Kağıt Alanlar

  Battalgazi kağıt hurdası alımı yaptığımız bölgeler içinde yer almaktadır. Sayfamızdaki Malatya Battalgazi hurda karton ve kağıt kg fiyatını bip grubumuza üye olanlarla ücretsiz paylaşıyoruz Battalgazi hurda kağıt alanlar içindeki firmamız hizmetleriyle kırpıntı kağıt hurda, karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı fiyatı isteyebilirsiniz. Bölgenin her yerinde 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt, kitap defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı tartımı yaparken uyguladığımız fazladan hassasiyet sayesinde satıcılara daha fazla kazanma avantajı veriyoruz. Piyasanın üstünde ton fiyatıyla peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, kağıt bardak, kullanılmış gazete alımı yapan firmalar içindeyiz.

  Battalgazi 2.el Raf Fiyatları

  Buradaki Battalgazi 2.el market rafı ton fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Raf hurdası alım satımı bölümünün linkine tıklamalısınız. Battalgazi 2.el hurda raf alımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alım satımı yapıyoruz. Özellikle restorasyon yapan mandıralar tarafından hurdaya ayrılan ürün reyonları, mağaza raf hurdası, çelik raf hurdası, market rafları, hurda demir raflar arasından seçtiğimiz yeniden farksız duran 2.el raf hurdası satan hurdacılar arasındayız.

  Battalgazi Kırık Cam Hurda Alım Satımı

  Çağımızda rengarenk içecek şişesi, çıkma otomobil camları şekillerinde hurda cam bulunmaktadır. Battalgazi çevresinde hurda cam alan yerler arasında bulunuyoruz. Çağımızda rengarenk içecek şişesi, çıkma otomobil camları şekillerinde hurda cam bulunmaktadır.

  Plastik Hurdası Alanlar

  Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Güncel fiyata şeffaf naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen alıyoruz.

  Battalgazi plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Sitemizde bulunan Battalgazi naylon hurdası kg fiyatını arzu edenlere saat başı ulaştırmaktayız. Malatya ve Battalgazi ilçesinin tümünden polipropilen moblen hurdası, hurda abs plastik, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası satmak amacıyla numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

  Battalgazi Hurda Fiyatları

  Doğru hurda fiyatına erişmek nedeni ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Ayrıca tekrar söylemekte fayda görüyoruz ki tonajlı hurda alımı yaparken pazar fiyatından yüksek fiyat teklifi ödüyoruz. Battalgazi hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi piyasada her saat güncellenmektedir. Güncel hurda fiyatları başlığıyla paylaşılmış metine bir göz gezdirebilirsiniz

  Battalgazi Otomobil Hurdası Alan Yerler

  Pek tabi müşterilerimize hurda araba alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Battalgazi hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Lakin hurda araç vergiden muafiyet alma işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı hurda araç, römork, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri gibi hurda zirai aletler, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Zaman zaman Battalgazi bölgesinde hurda otomobil alım hizmetleri vermekteyiz.

  7/24 Hurda Alan Battalgazi Hurdacı

  Bin dokuz yüz doksan birden bu günlere hurdacılıkla hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz. Geçen yılların bahşettiği deneyimlerler geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Battalgazi hurdacı firması olarak haftanın yedi günü işimizin başındayız.

  Battalgazi Kullanılmış Restoran Malzemesi Alan Hurdacılar

  Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makineleri, tabak ısıtma tezgahı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satanlar firmamızın numarasını arayabilir. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, restorant tipi ocak, hücreli aspiratör, krom evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, krom yemek dilendiricileri vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini görmek amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Çok kısa bir süre kullanılmış olan restoran tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolabı, tezgah altı dolap alıyoruz. Endüstriyel tipte ikinci el restoran mutfağı ekipmanları almaktayız.

  Parça Kumaş Alanlar

  Yüksek tonajlı parça poplin kumaş, hurda atlet kumaşı, baskı altı hurda kumaş, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, parça nevresim hurdası, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş alım satımında yerinizde ödeme yapılır. Hurda kumaş kırpıntı alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kot kumaş, pantolon kumaşı, hurda gabardin, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş alımı için aşağıdaki telefon numarasını hemen arayabilirsiniz. Battalgazi bölgesinin tümünde jesica kumaş, şifon kumaş hurdası, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında adresinize araçlarımızı gönderiyoruz. Malatya Battalgazi kilo ile kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bu sayfadaki Battalgazi kumaş hurdası ton fiyatlarını dileyenlere saat başı yollanmaktadır.

  Battalgazi Bina Yıkımı

  Yukarıdaki fabrika yıkımında yaptığımız üzere çıkacak hurda karşılığında bina yıkımı başarı ile gerçekleştiriyoruz. Hurda bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkım esnasında lüzum görülen tüm önlemler Battalgazi kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yeniden inşa edilecek evlerin uygun şekilde imar edilmesi sebebi ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri gibi her türlü hurdanızı almaktayız.

  Battalgazi Akü Hurda Alım Satımı

  Uzun süre sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü deniliyor. Motosikletlerde elektrik ihtiyacını karşılamak sebebi ile sıkça bulunabiliyor. Hurda akü içindeki kurşunlu suları ayrılabildiğinden oldukça değerlidir. Akü hurda ton fiyatı paylaşımımıza bakmak istersiniz. Bu sebep ile Battalgazi hurdacı ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm atölyesi bulunanlar sulu ve kuru akü alanlar arasındadır. Akü diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerji depolanan elektrik kaynağıdır.

  Battalgazi Fabrika Sökümü

  Genelde bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Başlamadan önce yıkımı yapılacak fabrikanın incelikle incelenmesi gerekiyor. Malatya Battalgazi fabrika sökümü işi yapıyoruz. Profesyonelce fabrika yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır sayısız fabrika bozumu ihalelerini başarıyla gerçekleştirdik.

  Battalgazi İkinci El İnşaat Malzemesi

  Müteahhitler tarafından bir süreliğine kullanılmış olan boya makinesi, alçı karıştırma makinesi, yük asansörü, harç karıştırma makinesi ikinci el portatif, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Yıkılmış yurt vs binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencere, demir kapı, mutfak dolabı alıyoruz. Birde kapanan satıcılardan aldığımız

  Battalgazi Nikel Hurda Alanlar

  Bu ilçede anot nikel hurda, hurda turbo nikel, %99 şablon nikel hurda ve %95 hurda nikel şablon alım satımında borsasının üstünde fiyatlar sunuyoruz. Battalgazi nikel hurdaları alıyoruz. Bu neden ile nikel hurdaları alındığında elimizden geldiğince özen ile hareket edilmelidir. Nikel hurda zehirleyebilir.

  İkinci El Ev Eşyası

  Kısa zaman kullanılmış 2. El derin dondurucular, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli eşyalar, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart almak amacıyla çağrı merkezimizle ulaşabilirsiniz. Temiz kullanılmış çalışma masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası satmak isteyenlere yüksek fiyatla ücretler yapmaktayız. Titiz kullandığınız 2. el olarak alıcı bulabilecek temizlikteki kanepe, koltuklarınızı kapınıza gelerek almaktayız. Buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alımı yapanlar başlıklı sayfamızı ziyaret ediniz En uygun fiyatlarla çok az kullanılmış olan, 2.el mobilyalar ve aksesuarlar satıyoruz.

  Battalgazi Hurda Klima Alan Firma

  Hurda klima Battalgazi ilçesinde en fazla alınan hurdalar arasında yer alır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Battalgazi ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. 2. El Kombi alanlar içerisindeyiz.

  Battalgazi Moloz Dökümü

  Yıkım molozu Battalgazi Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önce planlanan moloz döküm alanlarına nakliyesi yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye göre molozun taşınma işi titizlikle yapılır.

  Battalgazi Hurdacılar Sitesi

  Battalgazi yeni sanayi hurdacıları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Battalgazi hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı dükkanımız yardımı ile atık hurda malzeme geri dönüşüm yapıyoruz. Sırf bu hurdalarınızın geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Vatandaşlarımıza temiz bir Battalgazi yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz.