İçeriğe geç

Bayındır Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal şirketimiz ile İzmir yakasına yakın noktalarda hizmet veriyoruz. Bayındır hurdacı firma olarak hurda alıyoruz. Her çeşit hurda alımında öncüyüz. Bayındır şehir merkezinde geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. İzmir Bayındır hurdacı firmalar içinde öncüyüz.

  İzmir hurdacı firmalar içerisindeki firmamız hizmetinizdedir. Güncel Bayındır hurda fiyatlandırma ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Yüksek tonajlı demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun hurdası ticaretinde yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İzmir hurdacısı olarak Bayındır meydanında hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Bayındır hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyanızı almaktayız.

  Aslında Bayındır hurdacı firmalar içindeyiz. Elbette ki İzmir Bayındır merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Bayındır merkezinin çevresinde hurda ve ikinci el eşyalar alımında hurdaların tutarını nakit ödüyoruz. Bayındır bölgesinin her mahallesinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla uzman ekiplerimizi göndermekteyiz.

  Bayındır Hurdacı Firma

  Bayındır hurdacı olarak İzmir ilinin tamamında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurdalarınız için uygun hurda nakil elemanlarımızı gönderiyoruz. Bayındır merkez mahallelerinde faaliyet veriyoruz. İşi bitmiş plastikleri eriterek milletimizin geleceğine yatırım yapıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda satışı sebebi ile hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Bayındır hurdacı firma mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. İzmir Bayındır etrafında benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaktayız. İzmir şehir merkezine bağlı naif ilçesi Bayındır ilk hizmet verdiğimiz şehirler arasındadır. Yalnızca Bayındır için değil, bütün Türkiye’de hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

  Bayındır Hurdacı Numarası

  Bayındır yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Bu sebep ile hurda satmak üzere hizmet numaramızı aramanız gereklidir. Şimdi arayarak günlük hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın. İzmir Bayındır hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

  Sac Hurdası Alım Satımı

  Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. İzmir Bayındır ilçesinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, bizi tercih ederek çok daha kârlı çıkabilirsiniz. Firmamızda kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Ek bina tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  Bayındır Hurda Bakır Alanlar

  Bakır hurdası alanlar sayfamızda detaylı bilgilendirme mevcut. Buradaki Bayındır bakır fiyat listesini grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. İzmir Bayındır bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bayındır içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurda, hurda yanık bakır alan firmayız.

  antigron kırma granür bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alıyoruz. Bayındır hurda bakır kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bakır alan Bayındır hurdacı iş yerimizi ivedi bir biçimde arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

  Kurşun Hurdası Alanlar

  Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurda, Çatı söküm kurşunu alımı yaparız. Kurşunun kullanılmakta olan eski madenler arasında olduğu düşünülmektedir. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renkli şekliyle göze çarpar. Kurşun hurdası fiyatları paylaşımına göz atmak istemelisiniz. Bayındır kurşun hurdası alımıyla hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Sitemizdeki İzmir Bayındır çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz.

  Bayındır Hurda Alanlar

  Bayındır geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor. Zamak hurda, makina artığı, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Hep birlikte kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Bayındır adresten hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Hurdanızı şimdi satın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu sebepten malzemenin kıymetleri düşebilir.

  Hurda kablo alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı kurşun hurda, toplama demir, çinko hurdası, alüminyum hurda, bakır, kablo hurdası ve sarı hurdası alırken yükseltilmiş fiyatlar uygulamaktayız. Bayındır hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız.

  Bayındır Çinko Hurdası Alımı

  Sitemizdeki İzmir Bayındır çinko levha ton fiyatlarını telegram hattımızda paylaşmaktayız. Çinko hurdası fiyatı sayfamıza bakmak isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. İzmir, Bayındır çevresinde hurda çinko alıyoruz.

  Bayındır Krom Hurdası Alım Satımı

  Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alım satımı paylaşımımızı okumak iyi gelir. Hurda nikelle işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizde yayımlanmış olan Bayındır krom fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız.

  Sert yapısıyla zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçebilirsiniz.

  Bayındır Hurda Sarı Alım Satımı

  Bayındır hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Hurdacı firmamız bu çeşitlerin yanı sıra hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, hurda bronz alım satımında en güncel fiyat listesini vermektedir.

  Buradaki Bayındır sarı pirinç hurdası fiyatlarını kayıt olanlara her gün gönderilmektedir. Daha geniş bilgiye sahip olmak için hurda sarı alanlar yazıyı okuyun. Bu sebeple Bayındır sarı pirinç hurda ticareti yapan firmayız. Ek olarak hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri yekün tutan hurdalar içerisinde sayılabilir. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Bayındır ilçesinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz.

  Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi varolmamıştır.

  Bayındır Alüminyum Hurda Alımı

  Sizin desteğiyle sürekli büyüyoruz. Her tür alüminyum hurdası alıyoruz. Bayındır ilçesinin tümünde alüminyum piston hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası alırken tartımı istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz.

  Sitemizdeki Bayındır alüminyum kg fiyatı güncellenmiştir. Sayfamızda bulunanhurda alüminyum alanlar içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. İzmir Bayındır hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alıyoruz.

  Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı almak için telefonlarınızı istiyoruz. Alüminyum tel, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurda alıyoruz. Bize verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler.

  Bayındır Hurda Demir Alım Satımı

  Bayındır çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler sayfamıza göz atın.

  Demir hurdası, yeryüzünde çokça bulunan metaller içindedir. Burada yayımlanan Bayındır demir kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Bildiğiniz üzere her türden demir kapı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alırız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı demir hurda konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayabilirsiniz. Firmamız Bayındır bölgesinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor.

  Bayındır Kablo Hurda Alımı

  Bundan başka hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Tonajlı kablo hurdası alımında ederinden fazla fiyat listesi sunuyoruz. Bayındır etrafında kolayca edinilebilen Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası ticaretinde nakit ödeme yapıyoruz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez elinde olanlar bize ulaşın. Hurda kablo alan hurdacı içerikli yazıya göz gezdirebilirsiniz. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında ederinin üstünde fiyat listesini biz veriyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Bayındır hurdacı firma arayanlara hizmet etmekteyiz.

  Hurda kablolar içindeki telin madeni nedeni ile hurdacılar için kıymetlidir. Kapıdan hurda tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablo alım satımı yapıyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Buradaki İzmir Bayındır fare yemez kablo kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Bayındır hurdacısı olarak özellikle antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz.

  Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Bayındır hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alımı yapıyoruz. Çünkü yalnızca hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. İzmir Bayındır ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Genelde hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur.

  Bayındır Plastik Hurdası Alımı

  Bayındır plastik hurda alımı yapanlar arasında lider konumdaki Bayındır hurdacısıyız. Bu sayfadaki Bayındır hurda plastik ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız. İzmir il Bayındır ilçesinin tamamından jelatin hurda, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

  Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. En iyi fiyata kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz.

  Bayındır Karton Hurda Alanlar

  Bayındır kağıt hurda ticareti yaptığımız alanlar arasındadır. Bu sitede yayımlanan Bayındır hurda kağıt fiyat listesini grubumuza üye olanlara her gün gönderilmektedir Avantajlı kilo fiyatıyla karton bardak hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alıyoruz. Bayındır kağıt hurda alan hurdacılar içindeki firmamız yardımıyla karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt satımı yapabilirsiniz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt alımında göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesentle müşterilerimize daha fazla kazanma imkanı takdim ediyoruz.

  Akü Hurdası Alanlar

  Motosikletlerde enerji deposu sıkça kullanılır. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur. Hurda akü barındırdığı kurşunlu sıvı ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir. Akü hurda alımı bağlantısına tıklayın. Dolayısı ile depomuz ve benzeri firma içinde geri dönüştürme fabrikası bulunan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alanlar içindedir. Biraz müddet sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü denmektedir.

  Bayındır Bina Yıkımı

  Yıkımda hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vb. tüm hurdanızı almaktayız. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vb. tüm hurdanızı almaktayız. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yeniden inşa edilecek binaların yenilenerek yapılması sebebiyle yıkım işlerini yapıyoruz. Daha önce fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurda karşılığında bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımlarda istenen güvenlik önlemleri

  Bayındır Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Fabrika sökümünden önce yıkıma hazırlanan mülkün etraflıca gezilerek gerekli ekipmanın ayarlanması gerekiyor. Güvenilir şekilde fabrika ve tesislerin yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Böylece fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında başarılı olduk. Bayındır fabrika sökümü işi yapıyoruz. Daha önce bol miktarda fabrika söküm ihalelerini yerine getirdik. Hurdacıların dediği gibi kolay bir iş sayılmaz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılmış market binalarından temin edilen sıfır ayarında 2. el kapı, mutfak dolapları, pencere alım satımı yapıyoruz. İnşaat alanlarında alçı mikseri, boya tabancası, yük asansörleri, harç makinesi 2.el seyyar iskele, plywood hurda alıyoruz. Ayrıca işi bırakan iş yerlerinden almış olduğumuz

  Bayındır İkinci El Restaurant Ekipmanları Alan Yerler

  Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, restoran tipi ocaklar, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, davlumbaz, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. 2. El endüstriyel tip mutfak malzemeleri alıyoruz. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı 3 kapaklı dolap satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Çok kısa bir süreliğine kullanılan sanayi tipi bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alıp satmaktayız.

  Kumaş Alımı

  Parti malı gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, parça pantolon kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik, hurda ceketlik alımı için firmamızı şimdi arayın. Spot parça poplin kumaş, hurda atlet kumaşı, baskı altı hurda kumaş, spot kumaş hurda, mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş alıp satıyoruz. Hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapılır. Buradaki İzmir Bayındır hurda kumaş kilo fiyatı her zaman güncelleniyor. İzmir Bayındır kilo ile kumaş hurdası alanlar içindeyiz. İzmir Bayındır etrafında hurda süprem, hurda şifon, hurda viskon kumaşı, hurda jesica kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımında adresinize gelecek personeli oluşturduk.

  Bayındır Kırık Cam Hurda Alımı

  Bu dönemde rengarenk içecek şişesi, oto camı şeklinde cam hurda türleri bulunuyor. Cam yarı saydam ya da tam saydam genelde kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeyi tutan inorganik katı malzemenin adıdır. Bayındır çevresinde cam hurdası alan hurdacılar arasında bulunuyoruz.

  Bayındır Hurda Nikel Alanlar

  Bu ilçede anot nikel hurdası, %99 nikel şablon – %95 nikel şablon, turbo nikel hurdası alımında en iyi fiyatı veriyoruz. Bayındır nikel hurda alıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdaları depolanırken mümkün olduğunca dikkatli çalışmalıyız. Nikel hurda zehirli olabilir.

  Bayındır Hurdacı Sitesi

  Bayındır sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Bayındır hurdacılar sitesindeki hurdacı firmamız iş birliği ile hurdacılık işi yapıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Hemşehrilerimize daha yaşanılır bir şehir oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz.

  Hurda Raf Alan Yerler

  Hurda depolama rafları alımı işimizin bir parçasıdır. Sayfamızda bulunan İzmir Bayındır hurda raf fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hurda raf alan yerler bölümümüzü gezmelisiniz. Bayındır hurda raf almak sebebi ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genelde raflarını yenileyen depolardan satın aldığımız ürün reyonları, market rafları, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el hurda raf satan hurdacı firmalar arasındayız.

  Klima Hurdası Alım Satımı

  Bayındır bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Bayındır bölgesinde çok alınan hurda malzemeler arasındadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bozuk kombi hurdası alan yerler arasındayız.

  Bayındır Moloz Döküm Yerleri

  Yıkımdan sonra antlaşmaya bağlı olarak molozların taşınma işleri titizlik ile yapılmaktadır. Bayındır hurdacı tarafından alınan her türlü hurdanın tesisimize taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Bayındır Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce daha önce belirlenen alanlara taşınır.

  En Yakın Bayındır Hurdacı Telefonu

  Bayındır hurdacı şirketi içindeki personelimiz ile yerinizden her tür hurda malzeme alım satım hizmeti vermeye başladık. En yakın Bayındır hurdacı firma servisi ile her tür hurda nakliyesi yapmak sebebi ile yerinize personellerimizi yolluyoruz. Demtaş Metal olarak Bayındır çevresinde her türde hurda eşya satımı yapıyoruz. Bu yöntemle size en yakın hurdacı Bayındır bölgesinde servis ediyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Bayındır Hurdacı

  7/24 açık Bayındır hurdacı firması olarak zamana takılmadan sektöre hizmet etmekteyiz. Yılların bahşettiği tecrübelerle güncellenen teknolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan yediden bugüne dek hurdacılığa hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Hurda Jeneratör Alanlar

  Sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Bayındır 2.El Eşya

  Her türlü ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev aletleri, ekran kartı, hurda anakart almak amacı ile firmamıza ait telefon numarasını arayarak irtibat kurarak sorularınız sorabilirsiniz. Titizlik ile kullanılmış olan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki oturma gruplarınızı kapınıza gelerek alıyoruz. Eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya için güncel fiyat uygulamaktayız. Detaylı bilgi için hurda buzdolabı alanlar başlıklı paylaşımımızı okuyabilirsiniz 2.el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, öğrenci masası, çalışma koltukları yeteri miktarda bulunur. Çok uygun fiyatlara çok temiz kullanılmış olan, 2. el mobilya ve aksesuar satıyoruz.

  Anlık Bayındır Hurda Fiyatları

  En doğru hurda ton fiyatına ulaşabilmek nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Bayındır hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyatlar her saat değişmektedir. Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında diğer hurdacı firmalardan yüksek kilo fiyatı ödüyoruz.

  Otomobil Hurdası Alan Yerler

  Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Bayındır hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Bayındır yakınlarında otomobil hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı araç hurdası, hurda vagon, patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, motor hurdası . Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.