İçeriğe geç

İsmet Paşa Hurdacı Hurda Fiyatları

  Demtaş Metal adıyla Bayrampaşa İsmet Paşa çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İsmet Paşa mahallesi etrafında ikinci el ev eşyası ve hurda malzeme alımı için peşin ödeme yapmaktayız İsmet Paşa hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız İstanbul hurdacı firmalar içindeki firmamız Demtaş Metal takdirlerinizi toplamaya devam ediyor. Güncel Bayrampaşa İsmet Paşa hurda fiyatları ile alım satım hizmeti veriyoruz. Her türlü hurda alımı yapıyoruz.

  Hali hazırda İstanbul Bayrampaşa firmaları içerisindeyiz. Lakin İsmet Paşa mahallesinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde öncü şirketiyiz. İstanbul Avrupa yakası Bayrampaşa bölgesinde olduğu gibi hurda almak amacıyla araç göndermekteyiz

  Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesi hurdacı firması olarak İsmet Paşa mahallesi çevresinde hizmet ediyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacısı olarak İsmet Paşa mahallesinde hurdacılık yapmaktayız. Bayrampaşa İsmet Paşa hurdacı firmasıyız.

  İsmet Paşa Hurdacı Firma

  Bayrampaşa hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık yapıyoruz. Sizde her türlü hurda satmak amacı ile telefonumuzu kaydedebilirsiniz. İsmet Paşa mahallelerinde hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğine fayda sağlamaktayız. İsmet Paşa hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. İstanbul Bayrampaşa İsmet Paşa etrafında yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı en yaşanılası mahallesi İsmet Paşa gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Yalnızca İstanbul Bayrampaşa İsmet Paşa mahalle merkezinde değil, tüm bölgelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. Bayrampaşa mahalle merkezinde ve İsmet Paşa mahallesi yakınlarında hurda alanlar arasındayız.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin ana sebebidir. Madenler geri dönüştürülürken tüketilen düşük enerji karbon emisyonunun çevreye ve iklime zararının önüne geçiyor.

  Bir İstanbul Bayrampaşa geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Yeraltındaki doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bazıları yüksek miktarda gibi gözükse de artan nüfusla birlikte dünyanın tüketimi de artıyor. Atık madenin geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan madenleri kurtarmamızı sağlar. Bu sayede yeraltındaki kaynakları geleceğe aktarabiliriz.

  Geri dönüşüm firmaları Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Bir metal cevherinin madenlerden çıkarılarak işlenmesi meşakatlidir. İşlenecek ham maddeleri sıfırdan üretmek için harcanan enerji gayet yüksektir. Hurdanın geri dönüştürülmesi %90 çok daha az olacaktır.

  İsmet Paşa Hurdacı Numarası

  İsmet Paşa her türde hurda alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. İstanbul Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz konumdadır. Şimdi arayın güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Dolayısıyla hurda satmak amacıyla mobil hattımızı aramalısınız.

  İsmet Paşa Mahallesinde Sarı Hurda Alım Satımı

  İsmet Paşa mahallesinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Gerçekte hurda sarı diye hurda çeşidi yoktur. Detaylı sayfamızdaki hurda sarı alan yerler metne göz atabilirsiniz. Bu sebep ile İsmet Paşa hurda sarı alanlar içerisindeyiz.

  Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır. İsmet Paşa mahallesinde hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı, hurda sarı vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Firmamız tüm bu hurdaların yanında hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, hurda bronz alımı yapıyor.

  İsmet Paşa Hurda Alan Yerler

  Fabrika ve üretim yerlerinden imalat artığı hurdası alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Parça malzemeleri biriktirmenize yardımcı olmaktayız. Şantiyelere konteyner vermekteyiz.

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaç edindik. Antimon zamak hurdası, torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası alan İsmet Paşa hurdacı firmasıyız. Birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun süreli müşteriler kazanmayı amaç edindik.

  İsmet Paşa Mahallesi adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Zarar etmemek amacı ile topladığınız hurdayı hemen paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın değerini düşürmektedir. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun ve hurda sarı alımında fiyatlar sunuyoruz. İsmet Paşa hurda alan firmalar içinde hızlı hizmetler ve uzman personelimizle öne çıkmaktayız. Hurda kablo alımı için adresinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar içindeyiz. İstanbul Bayrampaşa İsmet Paşa geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alanlar içindeki Demtaş Metal her çeşit hurda kablo alım satımı yapıyor.

  İsmet Paşa Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Her türde kablo alan alan İsmet Paşa mahallesinde hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . İstanbul Bayrampaşa İsmet Paşa hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar alımında uzmanız. Bunun yanısıra tek damar hurda kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo alımı esnasında en doğru fiyat teklifini vermekteyiz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez satacak olanlar bizi arayabilir. İçerisindeki tellerin türüne göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu sayfadaki İsmet Paşa bakır kablo fiyatlarını kayıt olanlara güncel olarak gönderiyoruz.

  Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Piyasada sıklıkla ticareti yapılan Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde peşin ödeme yapıyoruz.

  Kullanıldığı alanlara göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kablosu çeşitleri vardır. Kapıdan tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Kablolar iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Bir de çok damarlı hurda kablo ticareti amacıyla telefon edebilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde hurda kablo piyasası yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdaları içindeki bakır tel sebebi ile kablo hurdası alan yerler için önemlidir.

  İsmet Paşa Mahallesinde mahallesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. İsmet Paşa hurdacısı Demtaş Metal firmamız her nevi antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları ticareti yapıyoruz. Bloğumuzda bulunan İstanbul hurda kablo alan hurdacı metine bir göz atabilirsiniz.

  İsmet Paşa Çinko Hurdası Alım Satımı

  Bayrampaşa İsmet Paşa etrafında çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurda fiyatı bölümümüzü okuyunuz. Sitemizdeki İsmet Paşa çinko levha kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda çinko alımı gönderisini şahane olur. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz.

  İsmet Paşa Sac Hurdası Alımı

  Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Depomuzda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Sac hurdası alanlar arasındayız. İsmet Paşa etrafında hurda sac onduline, sac varil hurdası, hurda galvanizli sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı istemek nedeni ile.

  İsmet Paşa Mahallesinde Kurşun Hurda Alım Satımı

  Metal kurşun hala kullanılan eski madendir. Dünyada cevher şeklinde çıkarılan kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Bayrampaşa Kurşun hurdası fiyatları paylaşımına mutlaka göz atabilirsiniz.. İsmet Paşa kurşun hurdası aldığımız mahalleler içerisindedir. Sitemizdeki İsmet Paşa kurşun hurdası fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz. Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk sökümü yapıyoruz.

  İsmet Paşa Mahallesi Hurda Krom Alan Firma

  Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal oluşur. Hurda krom alan hurdacı yazımıza kesinlikle göz atabilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alımı yazımızı okursanız iyi olacaktır.

  316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz. Çok sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir.

  İsmet Paşa Hurda Bakır Alan Yerler

  İsmet Paşa Mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için iletişim numaramızı arayınız. İsmet Paşa içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, hurda bakır bobin alıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Bayrampaşa İsmet Paşa hurda bakır ton fiyatını arzu edenlere güncel olarak yollamaktayız. İstanbul Bayrampaşa İsmet Paşa bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurda alanlar içeriğimizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır alan İsmet Paşa hurdacı iş yerimizi hemen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

  İsmet Paşa Mahallesinde Alüminyum Hurda Alım Satımı

  . Ayrıca alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda yapıyoruz. İsmet Paşa mahallesinin tümünde alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda alırken tartımları müşterinin yanında gerçekleştiriyoruz. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz. Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Bayrampaşa İsmet Paşa Mahallesinde alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Firmamıza gösterdiğiniz özen için şükranlarımızı sunarız. Hurdalarını bize satanların desteğiyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Her türden alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz.

  İsmet Paşa Demir Hurda Alan Hurdacı

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Bayrampaşa Demir hurdası alım satımı linkine tıklayabilirsiniz. İsmet Paşa mahallesinin tüm caddelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her türde demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz.

  Demir, dünya genelinde en fazla bulunabilen metaller içerisindedir. Sitemizdeki İsmet Paşa demir ton fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Anlık demir hurda kilo fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma yazısına mutlaka göz atmalısınız. Firmamız İsmet Paşa bölgesinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor.

  İsmet Paşa Bina Yıkımı

  Bina yıkımında lüzum görülen güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden kısmen yıkılmış apartmanların yenilenerek inşaatının yapılması nedeniyle yıkımını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler vb. tüm hurdanızı almaktayız. Üst taraftaki fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri yapıyoruz.

  İsmet Paşa Jeneratör Hurda Alım Satımı

  Endüstriyel titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

  İsmet Paşa Hurda Araç Alan Firma

  İsmet Paşa hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İmkan buldukça İsmet Paşa çevresinde otomobil hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Elbette müşterilerimize otomobil hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Ama hurda otomobil vergiden muafiyet alma işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen hurda vagon, hasarlı hurda araba, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri gibi hurda zirai aletler, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

  İsmet Paşa Mahallesi Hurdacı Sitesi

  İsmet Paşa hurdacılar sitesi içindeki iş yerimizin iş birliğiyle hurda geri dönüşüm yapmaya başladık. Vatandaşlarımıza her hali ile iyi bir şehir oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz.

  İsmet Paşa Mahallesi Hurda Plastik Alanlar

  Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. İsmet Paşa hurda plastik alımı yapanlar içinden öne çıkan İsmet Paşa hurdacı firmasıyız. Sitemizde bulunan İsmet Paşa plastik kilo fiyatını grubumuzdakilerle bedelsiz paylaşıyoruz En avantajlı fiyatla hurda pet şişe, hurda market poşeti, hurda mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

  Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin ismidir. İstanbul ile İsmet Paşa bölgesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz.

  İsmet Paşa Akü Hurda Alanlar

  Akümülatör diğer ismiyle batarya büyük pil gibi enerji depolayan enerji kaynağıdır. Hurda akü alanlar paylaşımımızı okuyunuz. Bu yüzden İsmet Paşa Mahallesinde hurdacı benzeri işletme içerisinde geri dönüştürme tesisi bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapmaktadır. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçları nedeni ile kullanılabiliyor. Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Akü hurdası alanlar gönderimize bir göz atabilirsiniz. Akü hurdaları içerisindeki kurşunlu suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir.

  İsmet Paşa Klima Hurdası Alımı

  Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. İsmet Paşa mahallesi bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Klima hurdası İsmet Paşa mahallesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda malzemeler arasında yer alır. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

  İsmet Paşa Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların işyerimizi yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Molozlar Bayrampaşa Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan arazilere naklediliyor. Yıkımda müşteriyle sözleşmemize göre molozun taşıma işi itinalı bir şekilde yapılır.

  İsmet Paşa Nikel Hurda Alan Hurdacılar

  Hurda nikel zehirlidir. İsmet Paşa nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden nikel hurdası alınıp satılırken elimizden geldiğince hassasiyet ile çalışılmalıdır. Özellikle turbo nikel, %95 ile %99 şablon nikel, anot nikel hurda alımı yapıyoruz.

  7/24 Hurda Alan İsmet Paşa Hurdacı

  7/24 açık İsmet Paşa hurdacı olarak haftanın yedi günü kapınıza kadar geliriz. Sizlerin sağladığı özgüven vasıtası ile teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz. Yaklaşık bin dokuz yüz doksan ikiden buyana hurdacılık sektöründe hizmetimizi sunuyoruz.

  İsmet Paşa 2.el Raf Fiyatları

  Sitemizde yayınlanan İsmet Paşa ikinci el market rafı ton fiyatlarını arzu edenlere günlük göndermekteyiz. Raf hurda alım satımı yazısına kesinlikle bir göz atmalısınız. Hurda raf İsmet Paşa almak nedeni ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alımı yapıyoruz. İstanbul Raf hurda alımı sayfamıza göz atarsanız harika bir şey yapmış olursunuz. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen mandıralardan elde ettiğimiz çelik raflar, reyonlar, hurda demir raflar, hurda market rafı, hurda mağaza rafları arasından bizim seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el market rafları satıyoruz.

  En Yakın İsmet Paşa Hurdacı Numarası

  İsmet Paşa hurdacı şirketi firmamız ile kapıdan hurda malzeme satım hizmeti vermekteyiz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak İsmet Paşa bölgesinde hurda alımı işleri yapmaktayız. En yakın İsmet Paşa hurdacı hizmeti ile her cins hurda metal alım satımında istediğiniz yere gelmekteyiz. Bu haliyle sizlere en yakın hurda alan yerler İsmet Paşa mahallesinde hizmetler veriyoruz.

  İsmet Paşa Hurda Fiyatları

  Kesin kilo fiyatlarına erişmek amacıyla bize ulaşmanız gerekmektedir. İsmet Paşa hurdacı hurdacılık esnasında uygulanılan fiyatlar hurda borsasında saat başı güncelleniyor. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek tonajda hurdaların alım satımında oldukça daha fazla ton fiyatları uyguluyoruz. Sayfamızdakihurda fiyatları içeriğe göz atabilirsiniz

  İsmet Paşa Kumaş Alanlar

  Defolu pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, hurda örme, kot kumaşı, ceket kumaşı, hurda eteklik satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı şimdi arayabilirsiniz. Tonajlı dokuma kumaş, penye hurdası, hurda nevresimlik kumaş, parça mayo kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş hurdası, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alımında nakit para ödeme yapılır. Hurda parça kumaş alıyoruz. Burada yayınlanan İsmet Paşa kumaş hurdası fiyat listesini whatsapp grubumuzdakilere saat başı ulaştırılmaktadır. İsmet Paşa kiloyla tartıp kumaş hurdası alanlar içindeyiz. İsmet Paşa çevresinde hurda viskon, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş hurdası alımı için istediğiniz konuma geliyoruz.

  İsmet Paşa Kullanılmış Endüstriyel Ekipmanları Alımı

  Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, yemek dilendiricileri, restorant tipi yemek ocağı ve benzeri endüstriyel tipi otel ve mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacıyla sizleri depomuzu gezmeye davet ediyoruz. 2. El tabak tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilir. Endüstriyel restaurant ekipmanları alımı yapıyoruz. İş görecek durumda bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, çöp sıyırmalı tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıyoruz.

  İsmet Paşa İkinci El İnşaat Malzemesi

  Yıkılmış ev vs binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2.el pimapenler, kapı, mutfak dolabı alıyoruz. İnşatlarda boya makinesi, alçı karıştırma makinesi, inşaat vinçleri, harç makinesi ikinci el vidalı iskele, ikinci el plywood satılıktır. Dolayısıyla malesef işi bırakan şirketlerden aldığımız

  İsmet Paşa Mahallesi Fabrika ve Makine Sökümü

  Hurdacıların dile getirdiği gibi kolay bir işlem değildir. İstanbul Avrupa Bayrampaşa İsmet Paşa Mahallesinde fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylı biçimde dolaşılması gerekiyor.

  Güvenlice fabrika sökümleri gerçekleştiriyoruz. Sektöre girdiğimizden beri on binlerce fabrika yıkım ihaleleri gerçekleştirdik. Bu sayede Bayrampaşa hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında başarılı olduk.