İçeriğe geç

Yıldırım Hurdacı Firması

  Normalde İstanbul Bayrampaşa firmasıyız. Lakin Bayrampaşa Yıldırım mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Yıldırım mahallesi hurdacı firmaları içinde öncü konumdayız. Yıldırım hurdacı firması olarak her cins hurda malzemenizi alıyoruz İstanbul hurdacıları içindeki firmamız Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor. Güncel İstanbul Bayrampaşa Yıldırım hurda fiyatları ile hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Bayrampaşa Yıldırım mahallesi hurdacı firma olarak Yıldırım mahallesinin her noktasında hurdacılık yapıyoruz. Avrupa yakası Yıldırım mahallesinde hurda ve 2.el ev eşyaları alım satımı için hurdaların ederini yüksek fiyattan ödüyoruz Her türlü hurda malzeme alıyoruz.

  Demtaş Metal ismiyle Avrupa Bayrampaşa Yıldırım bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz. Tonajlı hurda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo satımında yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı olarak Yıldırım bölgesinde hizmet ediyoruz. İstanbul Avrupa yakası Bayrampaşa içesi çevresinde devamlı yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle çağırdığınız adrese geliriz Bayrampaşa Yıldırım hurdacı firmalar içindeyiz.

  Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi Hurdacı Firma

  Yıldırım hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Endişeye gerek kalmadı, başardınız. İstanbul Bayrampaşa Yıldırım mahallesinde benzersiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür krom hurdası satışı nedeniyle numaramızı arayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşsiz mahallesi Yıldırım öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Yıldırım için değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Bayrampaşa hurdacısı olarak Avrupa yakasının her yerinde her çeşit hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Yıldırım mahallesinde ve Bayrampaşa merkezinde her nevi hurda eşya alan yerler içinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Demtaş Metal hizmette sınırları tanımıyor! Yıldırım bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek çocuklarımızın geleceğini kurtarıyoruz.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Gereksiz enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğine sebep olur. Metaller geri dönüştürülürken harcanılan düşük enerji karbon emisyonunun çevreye zarar vermesini önlemektedir.

  Bir İstanbul Bayrampaşa geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Yer kabuğundaki yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Birkaçı yüksek miktarda gözükse de artan nüfusla insanların tüketimide her gün artmaya devam etmektedir. Atık metalin geri dönüşümü ana kaynağı kurtarmaktadır. Bu sayede yeraltındaki kaynakları geleceğe aktarıyoruz.

  İstanbul Bayrampaşa Geri dönüşüm firması Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Bir metalin madenden kazılarak işlenebilir hale dönüştürülmesi külfetli bir işlemdir. En baştan hammadde oluşturmak için harcanan enerji çok fazladır. Hurdaların dönüştürülmesi %90 çok daha azdır.

  Yıldırım Hurdacı Numarası

  Yıldırım Mahallesi adresten hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Yıldırım Mahallesi hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Bu sebeple hurda malzeme fiyatları öğrenmek nedeni ile mobil hattımızı arayabilirsiniz. Hemen arayın günlük hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak para elde edebilirsiniz.

  Yıldırım Mahallesinde Hurda Bakır Alan Fabrikalar

  Yıldırım mahallesi bakır hurdası kilo fiyatı için operatörlerimizi arayın. Sayfamızdaki Yıldırım bakır hurdası ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. İstanbul Bayrampaşa Yıldırım bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Yıldırım bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapılır. Bakır hurdası alan Yıldırım Mahallesinde hurdacı iş yerimizi hemen arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır alanlar sayfamızda daha geniş bilgi bulabilirsiniz.

  Yıldırım Mahallesinde Krom Hurda Alım Satımı

  Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Bayrampaşa Hurda krom alanlar gönderisine göz atmak istemelisiniz. Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan yerler makalemize bir göz atmalısınız.

  Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır.

  Yıldırım Hurda Alanlar

  Hurda paslanmaz almak amacıyla bulunduğu yere gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız. Yıldırım adresten hurda alımı yapılan mahalleler arasındadır. Topladığınız hurda malzemeleri geç kalmadan satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylece hurdaların değeri düşebilir. Yıldırım mahallesi hurdacı firması olan İstanbul’da hurda alımı yapan Demtaş Metal her nevi kağıt hurdası alımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedef edindik.

  Fabrika ve imalathanelerden imalat artığı hurdası alım satımı yapmaktayız. Küçük parçalardan oluşan hurdalarınızı biriktirmenize yardım ediyoruz. Fabrikalara ve şantiyelere hurda konteyneri bırakıyoruz.

  Tonajlı hurda sarı, ve çinko hurdası, çatı minare kurşunu, bakır, kablo hurdası, alüminyum hurda,demir alımına özel fiyatlar sunuyoruz. Yıldırım hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öne çıkıyoruz. Zamak hurdası, hurda makine artığı, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Hep beraber kazanç sağlayarak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz.

  Yıldırım Hurda Sac Alan Hurdacılar

  Veranda çatısı kapatmak amacıyla kullanabilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Elimizde sıfır üründen farksız 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Yıldırım etrafında hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, alım satımı amacıyla irtibat kurabilirsiniz.

  Yıldırım Mahallesinde Hurda Çinko Alım Satımı

  Yıldırım bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko alımı gönderisine bir göz atmalısınız. Sitemizdeki Yıldırım çatı söküm çinkosu fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. Çinko hurda alanlar bölümümüzü geziniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası satışı yapmak için arayın.

  Yıldırım Kurşun Hurda Alım Satımı

  Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alan hurdacılar gönderimize bakmak isteyebilirsiniz.. Kurşun levha hurdası, Cami sökümü hurda kurşun, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu sökümü yapıyoruz. Kurşun metalinin en eski madenlerden biri olduğu biliniyor. İstanbul Bayrampaşa Yıldırım kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Bu sayfadaki İstanbul Bayrampaşa Yıldırım çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

  Yıldırım Hurda Kablo Alımı

  Yüksek miktarda hurda kablo alırken ederinden fazla fiyat sunuyoruz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. İstanbul Bayrampaşa Yıldırım hurdacısı olarak her türlü iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapmaktayız. İstanbul Bayrampaşa Yıldırım kablo hurdası alan yerler içindeyiz.

  Hurda kablolar içerisindeki bakır nedeni ile hurdacılık yapanlar için önemlidir. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Yıldırım hurdacı firma arayanlara özenli hizmet etmekteyiz. Bulunduğu yerden tek damar kablo hurdası alıyoruz. Çünkü Demtaş Metal ismiyle yalnızca hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz.

  Geniş bilgi için bloğumuzda bir süre önce paylaşılmış Bayrampaşa kablo hurdası alanlar konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Kullanım alanlarında göre hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, yer altı kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. İstanbul Bayrampaşa Yıldırım etrafında sıklıkla edinilebilen Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alırken peşin ödeme yapıyoruz. Bunlarla birlikte tek damar kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo alım satımı esnasında anlık fiyat listesini öneriyoruz. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle sıklıkla kullanılmaktadır.

  Yıldırım Mahallesinde hurdacısı olarak TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dışındaki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Yıldırım hurda kablo ton fiyatlarını saat başı göndermekteyiz.

  Yıldırım Alüminyum Hurdası Alan Geri Dönüşüm Firmaları

  Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Yerinden alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı almak için telefonlarınızı diliyoruz. Bununla birlikte alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Bize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Her çeşit alüminyum hurdası alınır. Yıldırım mahallesinde alüminyum profil hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken hurda tartımını istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Bayrampaşa Yıldırım hurda alüminyum alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz. . Her türlü alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin desteğiyle durmadan gelişiyoruz.

  Yıldırım Hurda Sarı Alımı

  Aslına bakarsanız sarı hurdası adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bu sebep ile Yıldırım sarı pirinç hurda alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız.

  Bu işi yapanların bildiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Pirinç metali halk arasında renginden ötürü sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir.

  Müşterilerde kırkambar sarı hurda, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri vardır. Yıldırım mahallesinin tamamında sarı hurdası alıyoruz.

  Demtaş Metal hurdacılık bu hurda sarıların alımına ek olarak radyatör hurdası, hurda sarı hurda fosfor, hurda sarı bronz alım satımında piyasaya hakim konumdadır. İstanbul Bayrampaşa Yıldırım Mahallesinde hurdacı depomuz her çeşit hurda alım satımı için adresinize geliyor. İstanbul Sarı pirinç hurda alanlar hakkındaki yazıya göz atın.

  Yıldırım Hurda Demir Alan Firma

  Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alanlar yazısına bir göz gezdirmek istemelisiniz. Anlık hurda demir fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı makalesini incelerseniz harika olur. Demir, Yıldırım mahallesi genelinde çokça bulunabilen madenler içinde yer almaktadır. Sitemizdeki İstanbul Bayrampaşa Yıldırım hurda demir fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Firmamız Yıldırım genelinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. Yıldırım etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Yıldırım Hurdacı

  Yaklaşık bin dokuz yüz doksan üçden bu zamana değin hurdacılık sektöründe hizmete devam ediyoruz. Sizlerin sağladığı profesyonellikler süreci ile değişen tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Yıldırım hurdacı olarak 7/24 geri dönüşümde hizmet etmekteyiz.

  Güncel Anlık Yıldırım Hurda Fiyatları

  Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz yüksek miktarlı hurdaların alımında öteki Yıldırım hurdacı firmalarından yüksek kilo fiyatları uyguluyoruz. En güncel hurda ton fiyatına ulaşabilmek amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Yıldırım Mahallesi hurdacı firma hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listeleri her saat değişkenlik gösteriyor. Anlık hurda fiyatları konulu konuya göz atın

  En Yakın Yıldırım Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

  En yakın Yıldırım hurdacı deposu servisiyle her tür hurda tartmak amacı ile istediğiniz yere geliyoruz. Böylece sizlere en yakın hurda alan yer Yıldırım mahallesinde hizmetler ediyoruz. Demtaş Metal olarak Yıldırım mahallesinin tamamında her cins hurda malzeme satımı yapıyoruz. Yıldırım hurdacı sitesi içindeki çalışanlarımızla adresten her tür hurda alımına devam ediyoruz.

  Yıldırım Beyaz Eşya Hurdası

  Makul fiyatlara temiz biçimde kullanılmış olan ve ikinci el yemek odası takımı satın alabilirsiniz. Temiz kullanılmış ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltukları temin edilir. Az kullandığınız 2.el olarak alıcı bulabilecek temizlikteki koltuk, kanepenizi evinizden almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası alımı yapanlar başlıklı gönderimizi ziyaret ediniz Her çeşit ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatları sormak amacı ile bizlere ait numaralar ile iletişime geçerek sorular sorabilirsiniz.

  Yıldırım Mahallesi Karton Hurdası Alım Satımı

  İlçenin tümünde defter, kitap hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken göstermiş olduğumuz fazladan özenle hurda satmak isteyenlere daha çok oranda kazanım etme şansı iletiyoruz. Ederinden fazla fiyata hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, karton bardak, gazete hurdası alıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa Yıldırım hurda kağıt alan yerler arasındaki işletmemiz ile toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz. Yıldırım kağıt hurdası aldığımız yerler içinde yer alır. Sitemizdeki Yıldırım hurda karton kağıt ton fiyatları güncellendi

  Yıldırım Hurda Raf Alan Yerler

  Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurdası alanlar paylaşımını güzel olur. Genellikle iflas eden kuruyemişçilerden satın aldığımız ürün teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, çelik raf hurdası, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları içinden seçilen hala kullanılabilir ikinci el hurda raf satıyoruz. Burada yer almakta olan Yıldırım Mahallesinde ikinci el market rafı fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Raf hurdası kilo fiyatı paylaşımımızı okusanız şahane olacaktır. Raf hurdası Yıldırım satışı yapmak için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  Yıldırım Akü Hurdası Alanlar

  Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere hurda akü denir. Bayrampaşa Hurda akü alan hurdacılar yazısına bakmak istemelisiniz. Akü başka deyişle batarya şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Hurda akü alanlar sayfamıza kesinlikle bir göz atın. Dolayısıyla hurdacı firmamız gibi kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor. Araçlarda elektrik ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılabiliyor. Akü hurdaları içerisindeki kurşun içeren suları nedeniyle değerlidir.

  Yıldırım İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılmış fabrika benzeri binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, demir kapı, pimapenler alıyoruz. İnşaat alanlarında alçı sıva makinesi, inşaat vinçleri, harç pompası, boya makinesi ikinci el inşaat iskelesi, hurda plywood 2.el olarak satılır. Bunun ile birlikte iflas etmek mecburiyetinde kalan fabrikalardan satın aldığımız

  Yıldırım 2.el jeneratör Alım Satımı

  2.el jeneratör satanlar içinde en yakın yerlerdeniz. Endüstriyel az kullanılmış ikinci el jeneratör alım satımı için çok geçmeden arayınız. Hurda jeneratör alan yerler içerisindeyiz.

  Yıldırım Hurda Araç Alanlar

  Bu sektörde hizmet ediyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Yıldırım yakınlarında hurda araba alım hizmeti vermekteyiz. Ama araba hurdası evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Tabiki de size otomobil hurdası alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Resmi belge işi olmayan römork, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda otomobil, patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, motor hurdası .

  Yıldırım Klima Hurdası Alanlar

  İkinci el klima Yıldırım bölgesinde en çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Yıldırım mahallesi etrafında 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Bozuk hurda kombi alan hurdacılar arasındayız.

  Yıldırım Mahallesi Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozları Bayrampaşa Belediyesi tarafından imzalanan kararlar ile bildirilen araziye boşaltılır. Bina yıkımı tamamlandığında sözleşmemize bağlı olarak bina molozlarının taşınması titizlikle yapılır.

  Yıldırım Bina Yıkımı

  Yıkımda pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurdayı almaktayız. Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımda pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurdayı almaktayız. Bayrampaşa Yıldırım mahallesi kentsel dönüşümü nedeni ile eskimiş apartmanların yenilenerek inşa edilmesi nedeni ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında belirtilen güvenlik önlemleri Çok önce fabrika yıkımında olduğu üzere hurdalar karşılığı bina yıkım işleri başarı ile gerçekleştiriyoruz.

  Yıldırım Mahallesi Plastik Hurdası Alımı

  İstanbul şehri Yıldırım mahallesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurda satışı yapmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. En ideal fiyatlarla hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda naylon poşet, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda almaktayız.

  Yıldırım plastik hurda alımı yapan firmalar içinde bulunan Yıldırım hurdacısıyız. Bu sayfadaki İstanbul Bayrampaşa Yıldırım hurda plastik fiyatlarını her gün gönderiyoruz Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere denir.

  Yıldırım Hurda Nikel Alan Fabrikalar

  Özellikle anot nikel hurda, %95 ve 99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurdası alımında piyasanın üstünde fiyatlar sunuyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir. Yıldırım nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınırken elden geldiğince özen ile hareket edilmelidir.

  Yıldırım Fabrika Sökümü ve Yıkımı

  Evvela yıkımı yapılacak üretim yerinin titizlikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde aletlerin ayarlanması gerekiyor. Yıldırım fabrika söküm işi uzun yılların tecrübesine sahibiz. Yıkım yapanların bahsettiği şekilde kolay bir iş değildir.

  Bu sayede Bayrampaşa hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde nam saldık. Güvenlice fabrika ve tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır onlarca fabrika söküm ihalelerini gerçekleştirdik.

  Yıldırım Hurda Kumaş Firesi Alanlar

  Hurda parça kumaş alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda alımında peşin ödeme yapılır. İstanbul Bayrampaşa Yıldırım çevresinin her mahallesinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda viskon kumaşı, hurda jesica kumaşı, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında dilediğiniz yere gelmekteyiz. Toptan hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş, ceket kumaşı alımı için telefon numaramızı şimdi arayabilirsiniz. Sayfamızda yayınlanan Yıldırım kumaş hurdası ton fiyatını isteyene günlük yollanmaktadır. Yıldırım kilo ile tartıp hurda kumaş alanlar arasında en yüksek fiyatlarla hizmet veriyoruz.

  Yıldırım 2.el Restoran Aletleri Alım Satımı

  İyi durumda mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah altı iki kapaklı dolap, bulaşık makinaları, buz makinesi alıyoruz. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanları, endüstriyel yemek ocağı, hücreli aspiratör, dilendirici küveti, krom paslanmaz evye, davlumbaz, salata reyonları vb lokanta ve restaurant tipi mutfak aletlerini incelemek amacı ile almak isteyenleri işyerimizi gezmeye davet ediyoruz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar satan yerler bu sayfadaki telefon numaralarını arayabilirsiniz. Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı aletleri alıyoruz.

  Yıldırım Hurdacılar Sitesi

  Gençlere temiz bir Yıldırım mahallesi oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Yıldırım hurdacılar sitesi birinci blok içerisindeki tesisimiz yardımıyla geri dönüşüm hizmeti ediyoruz. Hurda malzemeler alırken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu türlerdeki atıkların geri dönüşümünü yapıyor değiliz.