İçeriğe geç

Beşiktaş Yıldız Mahallesi Hurdacı

  Yıldız mahallesi hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Beşiktaş hurdacısıyız. Yıldız hurdacısı olarak hurdalarınızı alıyoruz. Demtaş Metal olarak İstanbul Avrupa yakası çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul Yıldız mahallesinin her yerinde hurda ve kullanılmış eşya alımı yapıyoruz İstanbul Beşiktaş Yıldız mahallesi hurdacı firma olarak her türlü hurda alımı yapmaktayız.

  İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız Demtaş Metal vazgeçilmez devam ediyor. Anlık İstanbul Beşiktaş Yıldız hurda fiyat listesiyle hurdacılık hizmeti veriyoruz. Normalde Beşiktaş depoları içindeyiz. Fakat Yıldız mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Tonajlı alımlarda İstanbul Beşiktaş piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz.

  Her nevi hurda alımında lider konumdayız. Beşiktaş bölgesinin her tarafında yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla Yıldız mahallesine uzman ekiplerimizi göndermekteyiz

  Yıldız Mahallesi Hurdacı Firmalar

  İstanbul Beşiktaş hurdacı olarak Avrupa yakasında hurda alım satımı yapmaktayız. Sizlerde her türlü hurda krom satışı yapmak için telefonumuzu arayabilirsiniz. Yıldız mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları eriterek insanlarımızın geleceğini korumaktayız. Yıldız hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Beşiktaş Yıldız etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. İstanbul ilinin eşi benzeri olmayan mahallesi Yıldız sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf İstanbul Beşiktaş Yıldız bölgesinde değil, tüm illerde hizmet veriyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak her yıl gelişiyoruz. Beşiktaş mahallesinde ve Yıldız mahallesi yakınlarında her türde hurda eşya alan yerler içindeyiz.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğinin kaynağıdır. Metal hurdalar geri dönüştürülürken harcanılan düşük enerji miktarı emisyonun doğaya vereceği zararın önüne geçiyor.

  Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Bir madenin madenden çıkarılarak işlenmesi külfetli bir işlemdir. Hammaddeyi en baştan üretmek için oldukça yüksek enerji harcanıyor. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi %90 daha azdır.

  Geri dönüşüm doğal kaynakların gereksiz kullanımını önler. Yeraltı kaynakları sınırlı miktardadır. Bazıları bol gözükse de nüfusla beraber tüketimde artıyor. Hurdaların geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan kaynakları korumamızı sağlar. Böylece yeraltı kaynaklarını geleceğe aktarmayı başarabiliriz.

  Yıldız Hurdacı Telefon Numarası

  İstanbul Beşiktaş Yıldız adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içinde yer almaktadır. Bu neden ile hurda atık fiyatları istemek sebebi ile sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Şimdi arayın günlük hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satın. İstanbul Beşiktaş Yıldız hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde hızlıca tuşlayabileceğiniz konumdadır.

  Yıldız Hurda Bakır Alanlar

  Bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda, bakır bobin hurda alanlar içindeyiz. Yıldız mahallesinde bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Hurda kızıl talaş, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Hurda bakır alan yerler bölümünde geniş bilgi var. Bu sayfadaki Yıldız bakır hurdası fiyat listesi daima güncelleniyor. İstanbul Beşiktaş Yıldız hurda bakır alan yerler içindeyiz. Yıldız bölgesinde bakır hurdası almaktayız. Bakır alan Yıldız hurdacı numarasını hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

  Yıldız Demir Hurda Alanlar

  Güncel anlık hurda demir fiyatları istemek amacıyla Yıldız hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları linkine tıklamalısınız. Yıldız mahallesi ve çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz.

  Demir hurdası, yer kabuğunda çokça alınıp satılan metaller içindedir. Sitemizdeki Yıldız toplama demir hurdası kg fiyatını saat başı göndermekteyiz. Yıldız mahallesinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Unutmayın ki her türden demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Beşiktaş Demir hurda kilo fiyatı makalesine göz atmak istersiniz.

  Yıldız Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  . Her nevi hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek ticareti amacıyla arayın. Yıldız mahallesinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel alımında tartımları müşterinin gözünün önünde yapmaktayız. Beşiktaş Yıldız Mahallesi alüminyum hurdası alan firmalar içinde öncüyüz. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda almak için telefonunuzu istiyoruz. Bize hurda satanların yardımıyla sürekli deneyim kazanıyoruz.

  Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı alıyoruz. Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapılır.

  Yıldız Mahallesinde Kurşun Hurda Alan En Yakın Firma

  Kurşun metalinin hala kullanılan madenlerden biri olduğu söyleniyor. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami kurşunu satışı nedeni ile telefon numaralarımızı tuşlayıp irtibata geçmeniz gerekiyor. Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. İstanbul Avrupa yakası Beşiktaş Yıldız kurşun hurda alımı ile iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Bu sayfadaki İstanbul Beşiktaş Yıldız kurşun hurdası ton fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız.

  Yıldız Hurda Sac Alım Satımı

  Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Veranda tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Depolarımızda her boyutta 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Yıldız çevresinin tamamında sac levha hurdası, sac varil hurdası, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, ticareti için arayın.

  Yıldız Krom Hurda Alan Hurdacı

  Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. İstanbul Krom hurdası ton fiyatı sayfamızı gezmelisiniz. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alım satımı paylaşımımıza kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

  Yıldız Mahallesinde Çinko Hurda Alım Satımı

  Buradaki İstanbul Beşiktaş Yıldız hurda çinko levha ton fiyatını isteyenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır. Çinko hurdası alan hurdacılar içeriğinin linkine tıklayınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. Yıldız mahellesinin her yerinden hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko fiyatları gönderimizi gezmek bilgiye ulaşmanızı sağlar.

  Yıldız Mahallesi Kablo Hurdası Alım Satımı

  İçindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve de dışındaki malzemenin adlandırılır. Sitemizde paylaşılan İstanbul Beşiktaş Yıldız fare yemez kablo kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Daha kesin bilgi için sitemizdeki hurda kablo içeriği inceleyebilirsiniz. Yıldız mahallesinde mahallesinin tümünde hurda kablo almaktayız.

  Yıldız Mahallesinde genelinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Bir de hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdası için telefon edebilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası, karışık hurda kablolar satacak olanlar şimdi arayın.

  Hurda kablo içerdiği bakır madeni nedeniyle hurdacılık yapanlar için çok önemlidir. Kullanılış yerlerine göre yeraltı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, hava kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Satıcılarda hızlıca bulunan %50 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası alırken değerini oracıkta ödüyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Yıldız hurdacı arayanlar için buradayız.

  Çünkü sırf hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Bunların yanı sıra enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası alımı yaparken piyasanın üstünde fiyat teklifini teklif ediyoruz. İstanbul Beşiktaş Yıldız hurdacısı Demtaş Metal her çeşit antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kabloları alıyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

  Yıldız Mahallesinde Sarı Hurdası Alımı

  Demtaş Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş alımı yapıyor. İstanbul Beşiktaş Yıldız hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Ek olarak kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Yıldız genelinde hurda sarı alımı yapıyoruz.

  Sarı hurda alanlar konulu yazıya bir göz atın. Bu sebeple Yıldız sarı pirinç hurda alım hizmeti veriyoruz. Aslında sarı hurdası diye hurda türü varolmamıştır.

  Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda parça gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır. Pirinç hurdaya bazı yörelerde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda ismiyle bilinir.

  Yıldız Mahallesinde Hurda Alan Firma

  Fabrikalardan makine artığı hurdası alıyoruz. Kırpıntı malzemeleri biriktirebilmenizi sağlamaktayız. Şantiyelere konteyner veriyoruz.

  Müşteri memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Birlikte kazanarak devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

  Yıldız Mahallesi kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Hurdanızı hemen nakite çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylece metallerin iç piyasadaki kıymetinin inmesine neden olur. Tonajlı hurda kablo, bakır hurdası, alüminyum, çinko, demir, kurşun hurdası ve sarı alımı yaparken piyasanın üstünde fiyat teklifi sunuyoruz. Yıldız hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz. Hurda atık almak üzere kapınıza gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Yıldız mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her türlü hurda alım satımı yapıyor.

  Yıldız Fabrika Sökümü Yapıyoruz

  İlk önce yıkıma hazırlanan iş yerinin incelikle incelenerek gerekli araçların hazırlanması gerekmektedir. Yıllardır bol miktarda fabrika söküm ihalesi gerçekleştirdik.

  Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde başarılı olduk. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Güvenilir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Yıldız mahallesinde fabrika sökümü işleri yapımında deneyimliyiz.

  Yıldız Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Güncel fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe, kırkambar plastik alıyoruz.

  Yıldız plastik hurdası alım satımı yapanlar içinden öne geçmeyi başaran firmayız. Buradaki Yıldız hurda plastik kg fiyatı güncellendi İstanbul il Yıldız mahallesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin satışı yapmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin adıdır.

  Yıldız Klima Hurda Alım Satımı

  Yıldız bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el klima Yıldız mahallesinde en fazla alımı yapılan hurda malzemeler içinde yer alıyor. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

  Yıldız Moloz Nakliyesi

  Yıldız hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan tüm hurdanın depomuza taşınması bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozu Beşiktaş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce alınan kararlar ile planlanan alana naklediliyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle sözleşmemize göre molozun taşınması güvenle tarafımızca yapılıyor.

  Yıldız Nikel Hurdası Alan Fabrikalar

  Bu bölgede turbo nikel, %95 şablon nikel , %99 nikel şablon, anot nikel alımında en doğru fiyatları veriyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alımında elimizden geldiğince dikkatli hareket edilmelidir. Yıldız nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurdası içinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirlidir.

  Yıldız Akü Hurdası Alım Satımı

  Hurda akü barındırdığı kurşunlu suları geri dönüştürülebildiğinden oldukça değerlidir. Otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır. Akü hurda ton fiyatı yazısına bir göz atın. Bu yüzden Yıldız hurdacı vb. kendine ait geri dönüştürme tesisi bulunan iş yerleri sulu ve kuru akü alan fabrikalar arasındadır. Akümülatör başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerji depolanan cihazdır. Kullanımdan sonra kullanılamayacak duruma düşen akülere hurda akü diyoruz. Beşiktaş Hurda akü alanlar gönderimizi geziniz.

  Yıldız İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Yıldız yakınlarında yıkılmış öğrenci yurdu vs binalardan alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencere, çelik kapı, mutfak dolabı satıyoruz. Bunun ile birlikte batan esnaflardan satın almış olduğumuz Bazı projelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, harç karıştırma makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

  Yıldız Jeneratör Hurdası Alanlar

  İkinci el jeneratör satan yerler arasında en doğru yerlerdeniz. Sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

  Anlık Yıldız Hurda Fiyatları

  Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alım satımında piyasadan yüksek ton fiyatları veriyoruz. En doğru hurda fiyatlarına ulaşmak amacı ile bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir. Yıldız hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatı günlük değişmektedir. Hurda fiyatları başlıklı makaleyi ziyaret edin

  Yıldız İkinci El Ev Eşyası

  Kısa süreliğine kullanılan ikinci el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev aletleri, set üstü ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak için cep telefonumuz ile irtibata geçebilirsiniz. Temiz 2. el olarak satılabilecek biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi konumunuza gelerek almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak için bulaşık makinesi hurdası alımı yapanlar konulu gönderimizi okuyunuz İstanbul Beşiktaş Yıldız ve çevresinde sıfır gibi ve 2.el mobilya alabilirsiniz. Temiz öğrenci masaları, ofis büro mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı temin edilir.

  Yıldız Hurdacılar Sitesi

  Hemşehrilerimize yaşanabilir bir İstanbul Beşiktaş ve her haliyle iyi Yıldız oluşturmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Yıldız hurdacılar sitesi D blok içindeki firmamızın vasıtasıyla hurda alımı ve satımı işine başladık. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu çeşit hurdanızın ticaretini yapıyor değiliz.

  En Yakın Yıldız Mahallesi Hurdacı Telefonu

  Demtaş Metal firmamızla Yıldız genelinde hurda almaktayız. Yıldız en yakın hurdacı olarak her cins hurda alırken adresinize gelmekteyiz. Yıldız hurdacı firma bünyesindeki ekiplerimizle konumdan hurda alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla müşterilere en yakın hurda alan yerler Yıldız mahallesinin yakınlarında hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz.

  Yıldız Mahallesinde İkinci El Raf Fiyatları

  Hurda depolama rafları alımı yapıyoruz. Beşiktaş Raf hurdası alımı raf hurdası konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile sayfasının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Genellikle raflarını yenileyen mağazalardan elde ettiğimiz çelik raf hurdası, hurda demir raflar, ürün teşhir reyonları, teşhir rafları, market rafı hurdası içinden personelimizce seçilen yeni gibi 2. el hurda raf satışı yapıyoruz. Buradaki Yıldız raf hurdası fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Raf hurdası fiyatları makalemize bir göz atmak istemelisiniz. Yıldız 2. el raf hurdası satın almak sebebiyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Yıldız Karton Hurdası Alan Hurdacı

  Yıldız mahallesi hurda kağıt alan firmalar içerisindeki iş yerimiz yardımıyla toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satışı yapabilirsiniz. Daha fazla fiyata karton bardak, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, kağıt peçete alanlar içindeyiz. Yıldız kağıt hurda alım satımı yaptığımız mahalleler içerisindedir. Sayfamızdaki Yıldız hurda kağıt, karton ton fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı ulaştırmaktayız Bölgenin tamamında 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, kitap, defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesent sayesinde satıcıya daha çok kazanma olanağı veriyoruz.

  Yıldız Hurda Kumaş Firesi Alanlar

  Buradaki Yıldız kumaş hurdası ton fiyatını whatsapp grubuna saat başı ulaştırılmaktadır. Kiloyla hurda ceketlik, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk satışı yapmak için aşağıdaki telefon numarasını şimdi arayabilirsiniz. Yıldız mahallesi mahallesinde jesica kumaş, hurda şifon, süprem kumaş, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımlarında adresinize gelmekteyiz. Yıldız kilosu ile hurda kumaş alanlar içerisindeyiz.

  Kumaş fire hurdası alım satımı yapılmaktadır. Spot hurda atlet kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, nevresim kumaşı, hurda parti kumaş, mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurda alım satımında kapınızda ödeme yapmaktayız.

  Yıldız 2.el Restaurant Malzemeleri Alan Firma

  Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, mermer tezgah alıp satmaktayız. Profesyonel restoran malzemeleri alımı yapıyoruz. 2.el tabak tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler bizi arayabilirsiniz. Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, hücreli aspiratör, küvet, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz davlumbaz, yemek dilendiricileri, lokanta tipi set üstü ocak vb. endüstriyel mutfak malzemesini yakından görmek amacı ile sizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz.

  Yıldız Mahallesinde Hurda Araba Alan Yerler

  Elbette size otomobil hurdası alımı hakkında yardım etmek isteriz. Yıldız hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Ancak hurda otomobil evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek hurda yük vagonu, çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, trafikten çekme belgesi olan hurda araç, motor hurdası için dilediğiniz gün arayabilirsiniz. İşten fırsat buldukça Yıldız etrafında otomobil hurdası alıyoruz.

  Yıldız Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

  Üstteki konuda ifade ettiğimiz fabrika sökümlerinde olduğu gibi çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkım işi başarı ile yerine getiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen vb. her türden hurdanızı almaktayız.

  Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yeniden inşa edilecek iş yerlerinin uygun bir şekilde inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında gerekli tüm güvenlik önlemleri

  7/24 Hurda Alan Yıldız Hurdacı

  7/24 hurda alan Yıldız hurdacı olarak gece gündüz atık hurda malzeme alımı yapmaktayız. Sektörde uzun senelerdir hizmet vermenin verdiği tecrübeyle alet parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimize devam etmekteyiz. 2006’dan bugüne geri dönüşüm sektöründe hizmete devam ediyoruz.