İçeriğe geç

Beşiri Hurdacı Hurda Fiyatları

  Beşiri ilçesinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Hali hazırda Batman Beşiri hurdacı şirketleri içerisindeyiz. Ancak Beşiri merkezinde de hizmetler veriyoruz. Beşiri hurdacı firma olarak Beşiri merkezinin her caddesinde hizmet veriyoruz. Beşiri etrafında olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile uzman ekiplerimizi göndermekteyiz. Beşiri hurdacı firmaları içerisinde lider şirketiyiz. Batman Beşiri hurdacı olarak hurda malzemeler alıyoruz. Beşiri merkezinin çevresinde kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda kıymetinin üstünde almaktayız. Demtaş Metal ismiyle Batman Beşiri çevresinde hizmet veriyoruz. Her nevi hurda satmak için iletişim kurabilirsiniz. Günlük Batman Beşiri hurda fiyatları ile alım satım hizmeti veriyoruz. Batman geri dönüşüm tesisleri arasındaki firmamız beğeninizi toplamaya devam ediyor. Çok miktarda alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Batman hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

  Batman Beşiri Hurdacıları

  Beşiri merkez ve mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak insanlığın faydasına çalışıyoruz. Sizde her çeşit hurda kağıt satışı yapmak amacı ile bizi çaldırabilirsiniz. Beşiri hurdacısı olarak Batman bölgesinde her nevi hurda malzeme alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanızın transferi için müsait hurda alım mesai arkadaşlarımızı yönlendirmekteyiz. Beşiri hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Batman Beşiri merkezinde benzersiz anlayışlar ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Batman şehir merkezine bağlı hızla büyüyen ilçesi Beşiri daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Beşiri ilçe merkezinde değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Beşiri Hurdacı Telefon Numarası

  Beşiri hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak için bizi aramalısınız. Boş yere zaman harcamadan arayıp yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Beşiri hurdacı numarası iletişim sayfasının altında bir tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir.

  Beşiri Hurda Alan Firmalar

  Beşiri hurdacı firması olan Demtaş Metal hurdacılık her türlü hurda atık alım satımı yapıyor. Hurda kurşun alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı hurda sarı ve kurşun, hurda demir, hurda çinko, alüminyum hurdası, bakır hurdası, kablo aldığımızda fiyat listesi sunmaktayız. Beşiri hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuzla ön plana geçiyoruz.

  Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Beşiri adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı hiç zaman geçirmeden satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğrar. Böylece metallerin piyasasının inmesine sebep olur. Zamak hurdası, hurda makine artığı, kalay hurdası, hurda çelik alıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

  Beşiri Krom Hurdası Alımı

  Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alımı paylaşımımıza mutlaka bir göz atın. Nikel metal ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Beşiri krom tank hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

  Gerektiği kadar yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda hurda krom kullanılıyor. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

  Beşiri Çinko Hurda Alım Satımı

  Beşiri etrafında çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Beşiri nikel hurdası kilo fiyatı güncellendi. Çinko hurda ton fiyatı konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

  Beşiri Sarı Pirinç Hurda Alımı

  Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde hurda sarı türleri bulunmaktadır. Bu neden ile Beşiri sarı hurdası alım hizmeti veren firmayız. Beşiri hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor. Piyasada sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri bulunabiliyor. Pirinç hurdaya halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle bilinmektedir.

  Demtaş Metal firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz hurda araiş ticareti yapıyor. Beşiri ilçesinde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Aslına bakarsanız sarı hurdası olarak geçen hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bu sayfadaki Batman Beşiri hurda sarı fiyatlarını abonelerimize bedelsiz ulaştırılmaktadır. Sitemizdeki hurda pirinç sarı alan hurdacı metni inceleyin.

  Beşiri Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

  Beşiri içerisinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır konumuzda geniş bilgiye erişebilirsiniz. Sitemizdeki Beşiri bakır hurdası fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Batman Beşiri bakır hurdası alan yerler arasındayız. Beşiri hurda bakır fiyatları için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Bakır talaş hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru alanlar içerisindeyiz. Hurda bakır alan Beşiri hurdacı telefonunu hemen arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

  Beşiri Demir Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar yazımıza göz atın. Hatırlamanızı isteriz ki her cins demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alırız. Beşiri ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Hurdacı firmamız Beşiri genelinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı için bize ulaşın. Demir hurdası alanlar konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayın. Demir hurdası, yer yüzünde çokça alınıp satılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Batman Beşiri inşaat demiri kg fiyatını saat başı göndermekteyiz.

  Beşiri Hurda Kablo Alımı

  Kapıdan enya kablo hurdası, antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdaları almaktayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Ek olarak tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablo için en yüksek fiyat teklifini biz veriyoruz. Karışık kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Hurda kablolar içerisindeki bakır sebebi ile hurdacılık yapanlar için önemlidir.

  Genelde koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, yer altı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Batman Beşiri hurdacı firması olarak TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Çünkü yalnızca hurda alım satımında ilgilenmiyoruz.

  Beşiri ilçesinin tamamında kablo hurdası alan firmayız. Batman Beşiri hurdacı firma olarak her türlü antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alımı için yerinize geliyoruz. Hurda kablo başlıklı konuyu inceleyin. Kablolar iletkenliği ile elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda alüminyum kablo için bize ulaşabilirsiniz.

  Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Piyasada sıklıkla bulunan %40 bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini peşinen ödüyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Beşiri hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Burada yayınlanan Batman Beşiri hurda bakır kablo ton fiyatları güncellendi.

  Kurşun Hurdası Alan Firma

  Beşiri kurşun hurda aldığımız bölgeler içerisindedir. Sitemizdeki Beşiri hurda Cami kurşunu kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Cevher halindeki metal kurşun mavimsi gümüş rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurda alan yerler hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Metal kurşunun hala kullanılan en eski madenler içinde olduğu söyleniyor. Minare söküm kurşunu, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami kurşun hurdası alımı yaparız.

  Sac Hurdası Alanlar

  Beşiri ilçesinde sac hurda levha, hurda sac varil, galvaniz hurda, trapez, galvanizli boru hurda, şirketimizi tercih ederek çok daha kârlı çıkabilirsiniz. Hali hazırda yeni üründen farksız 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alımı yapanlar arasındayız.

  Beşiri Alüminyum Hurda Alımı

  Bununla birlikte alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda yapmaktayız. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Her türden hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız.

  Siz kıymetli müşterilerimizin yardımıyla durmadan yenilikler üretiyoruz. Beşiri bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası alımı yaparken tartımı profesyonelce yapmaktayız. Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası almak için aramanızı istiyoruz. Batman Beşiri hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek için nakit ödeme veriyoruz. Sitemizdeki Beşiri alüminyum kilo fiyatını isteyene ücretsiz gönderilmektedir.

  Güncel Anlık Beşiri Hurda Fiyatları

  En güncel kilo fiyatlarına erişmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Beşiri hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatları saat başı değişkenlik göstermektedir. Şunu söylemekte yarar görüyoruz yüksek miktarda hurdalar alırken borsadan daha fazla kilo fiyatı sunuyoruz.

  Jeneratör Hurda Alan Hurdacı Firma

  İkinci el jeneratör satan yerler arasında en doğru hurdacıyız. Çalışmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör alınır.

  Beşiri Hurda Karton Alımı

  İlçenin tümünde renkli kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesentle size çok daha yüksek kazanma avantajı veriyoruz. Beşiri Batman kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız Demtaş Metal hizmetleri ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda koli satımı yapabilirsiniz. Beşiri karton hurdası alım satımı yaptığımız yerler içerisindedir. Buradaki Batman Beşiri hurda kağıt ve karton kg fiyatı günceldir derinden çok fiyata hurda kuşe kağıt, karton bardak, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz.

  Nikel Hurdası Alan Yerler

  Bu neden ile nikel hurdası ticareti yapılırken gayet dikkat ile davranmalıyız. Beşiri hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede %99 hurda nikel şablon ile %95 şablon nikel hurda, anot nikel hurda, nikel turbo alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir.

  Beşiri Hurdacı Sitesi

  Beşiri sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu cins atıkları almıyoruz. Şimdiki halinden yaşanabilir bir Batman ve olduğundan yaşanılır Beşiri için fazlasıyla çalışıyoruz. Beşiri hurdacılar sitesindeki hurda dükkânımızın yardımı ile hurda eşya alım işleriyle bu sektörde lideriz.

  Beşiri Bina Yıkımı

  Beşiri kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yenilenecek iş yerlerinin istenildiği şekilde inşaatının yapılması sebebiyle yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, sökülen çelik kapılar, sökülmüş laminant parkeler vb. her türde hurda malzemeyi ücretle alıyoruz. Yıkım esnasında önem verilen tüm önlemler Üst taraftaki fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı yapıyoruz. Ortaya çıkacak hurda karşılığında ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

  Kullanılmış Restaurant Ekipmanı Alım Satımı

  İkinci el tabak kurutma tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bizimle irtibat kurabilir. Kullanılabilir durumda tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah altı dolaplar, endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri alıp satmaktayız. 2. El endüstriyel tip cafe, lokanta mutfağında kullanılacak olan ekipmanları alıyoruz. İşyerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, lokanta tipi set üstü meykap, lokanta tipi aspiratör, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, paslanmaz krom yemek dilendiricileri vb lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatlarını yakından görmek için siz değerli potansiyel müşterilerimizi depomuzu ziyarete davet ediyoruz.

  Beşiri Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

  Spota düşmüş kot kumaşı, pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, ceket kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme satışı yapmak amacıyla buradaki telefon numarasını hemen arayabilirsiniz. Batman Beşiri kilosuyla kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

  Sitemizdeki Beşiri hurda kumaş kg fiyatı güncellendi. Beşiri etrafında hurda gömlek kumaşı,hurda süprem, abiyelik kumaş, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında yerinize ekiplerimizi gönderiyoruz.

  Toptan hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim hurdası, hurda top kumaş, hurda poplin kumaş, spot kumaş için nakit parayla ödeme yapıyoruz. Hurda kumaş firesi alıyoruz.

  En Yakın Beşiri Hurdacı Numarası

  Beşiri hurdacı şirketi içinde çalışmakta olan personelimizle yerinden hurda malzeme alım hizmetleri vermekteyiz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Beşiri ilçesinde her çeşit hurda malzeme almaktayız. Bu şekilde size en yakın hurda alan yerler Beşiri bölgesinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Beşiri en yakın hurdacı adıyla hurda eşya alımında adresinize gelmekteyiz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Şantiyelerde yük asansörü, harç pompası, alçı sıva makinesi, boya tabancası az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood satılıktır. Yıkılan depo vb. binalardan çıkarılan sıfır ayarında 2.el kapı, mutfak dolabı, pimapenler alım satımı yapıyoruz. Birde işi bırakan iş yerlerinden satın almış olduğumuz

  Beşiri Klima Hurdası Alımı

  Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Beşiri çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. 2.el Klima Beşiri ilçesinde çok alım satımı yapılan hurdalar içindedir. 2. El Kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

  Beşiri Moloz Dökümü

  Yıkım molozları Beşiri Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen moloz dökme alanlarına dökülür. Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozun taşınması titizlik ile yapılır.

  Beşiri Fabrika ve Makine Sökümü

  Fabrika işiyle uğraşanların anlattığı şekilde kolay sayılmaz. Uzun süredir onlarca fabrika yıkım ihalesi yerine getirdik. Güvenli bir biçimde fabrika sökümleri yapıyoruz. Sökümden önce yıkıma hazırlanan fabrikanın detaylı şekilde dolaşılması gerekir. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında meşhur olduk. Beşiri Batman fabrika sökümü yapıyoruz.

  Akü Hurdası Alım Satımı

  Akü hurdası içerdiği kurşun içeren akü suyu sebebi ile geri dönüşüm tesisleri için değerlidir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçlarında sıkça kullanılır. Hurda akü alım satımı paylaşımını gezmek iyi gelecektir. Bu yüzden hurdacı firmamız vb. firma içerisinde geri dönüştürme dökümhanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan firmalar içindedir. Akü başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerji depolanan depolardır.

  İkinci El Raf Hurdası

  Çoğunlukla restorasyon yapan fabrikalar tarafından satışa çıkarılan mağaza rafı hurdaları, orta reyonlar, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları içinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir ikinci el raf hurdası satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Batman Beşiri raf hurdası kg fiyatını isteyene güncel olarak ulaştırılmaktadır. Raf hurdası kilo fiyatı gönderisini gezmelisiniz. Beşiri 2. el raf hurdası alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı tecrübeli olduğumuz işlerdendir.

  7/24 Açık Beşiri Hurdacı Firması

  Tam bin dokuz yüz doksan üç yılından beri hurdacılıkla hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 Beşiri hurdacı depomuz yardımı ile günün her saatinde sektöre hizmet vermekteyiz. Sektörün verdiği kurumsallaşma sayesinde alet parkurumuzu arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Hurda Plastik Alan Firmalar

  Batman şehri Beşiri ilçesinin tamamından abs plastik, jelatin, polipropilen moblen, hurda polistren kristal satmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. Beşiri plastik hurdası alan firmalar arasında bulunan Beşiri hurdacısıyız. Buradaki Batman Beşiri plastik kilo fiyatı günceldir.

  Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Güncel fiyata hurda mavi kapak, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen, pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satımı için bildirdiğiniz adrese geliyoruz.

  Beşiri Hurda Otomobil Alan Firmalar

  Zaman zaman Beşiri bölgesinde hurda araç alıyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Resmi belge işi olmayan hasarlı hurda araç, römork, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil alımı hakkında yardım etmek isteriz. Fakat hurda araba trafikten düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

  2.el Ev Eşyası

  Kısa süre ikinci el olarak satılabilecek bir durumdaki kanepelerinizi attığınız konuma gelerek alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat sunuyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla hurda beyaz eşya alımı yapan firmalar konulu yazımıza göz atabilirsiniz İyi durumda 2. El derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart satın almak amacı ile telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Beşiri kullanılmış ve 2.el ev mobilyaları satabilirsiniz. Kullanılmış büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu için firmamızı aramanız yeterli olacaktır.