İçeriğe geç

Beydağ Hurdacı Firma

  İzmir Beydağ hurdacı firmalar arasında öncü şirketiyiz. İzmir Beydağ merkezinin tamamında hurda ve kullanılmış ev eşyaları alımlarında nakit ödemeler yapmaktayız. Hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız. Normalde Beydağ hurdacı firmalar içindeyiz. Ancak İzmir Beydağ merkezinde de hizmetler vermekteyiz. İzmir Beydağ ilçesine bağlı Beydağ hurdacı firması olarak Beydağ merkezinin her sokağında hizmet veriyoruz.

  Beydağ yakınlarında hurdacısıyız. Demtaş Metal adıyla İzmir Beydağ bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Güncel Beydağ hurda fiyatlandırma ile alım hizmeti veriyoruz.

  İzmir geri dönüşüm firmaları içerisindeki firmamız hizmetinizdedir. Miktarı yüksek hurda alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. İzmir hurdacısı firmalar içindeyiz. İzmir Beydağ bölgesinde yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla Beydağ merkezinin her sokağına geliriz.

  İzmir Beydağ Hurdacı Firmalar

  Beydağ bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Atık madenleri işlemden geçirerek insanlığın geleceğine fayda sağlıyoruz. Beydağ hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. İzmir Beydağ merkezinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. İzmir merkezinin en yaşanılası ilçesi Beydağ ilk hizmet verdiğimiz ilçeler arasındadır. Sadece Beydağ için değil, tüm şehirlerde hizmet vermekteyiz. Beydağ hurdacısı olarak İzmir bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurda malzemelerinizin transferi için yakınınızdaki araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile şirketimizi arayabilirsiniz.

  Beydağ Hurdacı Numarası

  İzmir Beydağ hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. İzmir Beydağ hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Hemen arayın en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satın. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı aramanız yeterlidir.

  Krom Hurda Alım Satımı

  Nikel metal ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızda yayımlanmış olan Beydağ hurda krom tank kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacılar gönderisini incelerseniz şahane olur.

  430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz. Yapısı itibariyle sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır.

  Hurda Demir Alım Satımı

  Anlık güncel demir hurdası ton fiyatı talep etmek için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda fiyatları gönderimizi inceleyiniz. Beydağ çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. Bildiğiniz gibi her türde demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu için nakit ücret ödemesi yapan firmayız. Demir hurdası, dünya genelinde çokça alım satımı yapılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Beydağ inşaat demiri fiyat listesi bugün güncellenmiştir.

  Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bölümünü okumak iyi gelecektir. Beydağ ilçesinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor.

  Çinko Hurdası Alanlar

  Sitemizdeki Beydağ nikel hurdası fiyatlarını whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız. Hurda çinko fiyatları bölümümüzü okumak konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlar. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Beydağ, İzmir ve çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Beydağ Sarı Pirinç Hurda Alanlar

  Sitemizdeki Beydağ hurda sarı fiyat listesini grubumuzdakilere bedelsiz yollanmaktadır. Daha kesin sayfamızdaki hurda sarı pirinç yazıyı inceleyebilirsiniz. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinmektedir.

  Sizlerinde öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı türleri bulunmaktadır. Demtaş Metal hurdacılık bahsettiğimiz çeşitlerin alımına ek olarak hurda sarı bronz araiş almaktadır. İtiraf etmek lazımsa sarı hurda diye bir hurda varolmamıştır. Dolayısıyla Beydağ sarı pirinç hurda alan yerler arasındayız.

  Beydağ ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Beydağ hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Hurda sarı satanlarda sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri olduğu biliniyor.

  Beydağ Kurşun Hurdası Alımı

  Kurşun cevherleri mavimsi gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alanlar yazımızı okursanız mükemmel olacaktır. Beydağ kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Beydağ kurşun hurdası fiyatlarını dileyenlere saat başı ulaştırmaktayız. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu hurda, Çatı söküm kurşunu alıyoruz. Kurşun metalinin hala kullanılan eski madenler arasında olduğu düşünülmektedir.

  Beydağ Hurda Sac Alanlar

  Sac hurda alıyoruz. Beydağ bölgesinde sac levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih ederek daha fazla kazanabilirsiniz. Veranda çatısı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elimizde sıfır üründen farksız 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

  Beydağ Hurda Kablo Alanlar

  Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo satmayı isteyenler bizi arayabilir. Kablo hurda alanlar içerikli konuya göz atabilirsiniz.

  Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo alımı yapıyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine göre ve de dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir. Burada paylaşılan Beydağ kablo ton fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Lakin tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo, enya kablo alımında en iyi fiyat teklifini öneriyoruz. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle sırf hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Hurda kablolar alan Beydağ hurdacı firmayız. . Satıcılarda kolayca edinilebilen %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası alırken değerini kapınızda ödüyoruz. İzmir Beydağ hurdacı firma olarak TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımına öncülük ediyoruz.

  Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Hurda kablo içindeki telin bakırı yüzünden hurdacılar için çok önemlidir.

  Beydağ hurdacısı Demtaş Metal firmamız genellikle iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kabloları, antigron kablolar alımı yapmaktayız. Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasasından daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Beydağ ilçesinin her yerinde kablo hurdası alıyoruz. Ek olarak hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır.

  Beydağ Hurda Bakır Alım Satımı

  Soyma bakır hurdası, bakır levha hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, Bakır talaş hurda, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır. Kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz. Beydağ bakır hurda fiyat listesi için arayın. Sitemizdeki Beydağ hurda bakır kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. İzmir Beydağ hurda bakır alan yerler içindeyiz. Beydağ içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bakır hurda alanlar bölümünde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan Beydağ hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

  Beydağ Alüminyum Hurdası Alanlar

  Müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Bizlere güvendiğiniz sebebiyle teşekkür ederiz. Her türlü alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan firmayız. Sayfamızdaki Beydağ alüminyum ton fiyatlarını bip grubumuza katılarla paylaşıyoruz.

  İzmir Beydağ alüminyum hurda alan yerler arasında fark yaratıyoruz. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alımı için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Güvenilir bir biçimde hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurda ticareti amacıyla arayın.

  Alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak Beydağ hurdacısıyız. Her çeşit alüminyum hurda alıyoruz. Beydağ ilçesinin her yerinde hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımı yaparken tartımı istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz.

  Beydağ Hurda Alım Satımı

  Tonajlı hurda alüminyum ve sarı hurdası, bakır hurda, demir hurdası, kablo hurdası, çinko hurdası, kurşun alımı yaparken yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Beydağ hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız. Beydağ ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her nevi hurda alıyor. Zamak hurdası, hurda makine artığı, kalay hurda, çelik hurdası alan Beydağ hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Beydağ adresten hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Topladığınız hurdaları geç kalmadan nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Bu nedenle hurdanın kıymetinin inmesine sebep olur. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hurda bakır almak için kapınıza geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan yerler arasındayız.

  Hurda Klima Alımı

  Klima hurdası Beydağ bölgesinde çok alınan elektronik hurdaları içerisindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Beydağ etrafında 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız.

  Beydağ Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak molozun nakliye işleri itinayla yapılır. Molozlar Beydağ Belediyesi’nce bildirilen alanlara boşaltılır. Demtaş Metal tarafından alınan tüm hurda eşyanın bize ait depolama alanına taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

  Beydağ Nikel Hurdası Alımı

  Özellikle turbo nikel, anot nikel, %99 hurda nikel şablon – %95 şablon nikel alıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir. Dolayısı ile hurda nikeller alınırken mümkün olduğunca hassasiyetle davranmalıyız. Beydağ nikel hurda alıyoruz.

  Beydağ Bina Yıkımı

  Çok önce fabrika yıkım işinde olduğu gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdası, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler gibi her cinste hurda malzemeyi piyasa fiyatına almaktayız. Bina yıkımı gerçekleştirilirken istenen tüm tedbirler Beydağ kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılacak apartmanların yeniden imar edilmesi amacı ile yıkımını sağlıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz.

  Beydağ Hurdacılar Sitesi

  Beydağ hurdacılar sitesindeki dükkânımızın vasıtasıyla hurda ticareti yapıyoruz. Beydağ organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu çeşit malzemelerinizin ticaretini yapıyor değiliz. Her hali ile yaşanabilir bir şehir oluşturmak için yılmadan çaba sarfediyoruz.

  Beydağ Cam Hurda Alımı

  Cam yarısaydam veya saydam oldukça kırılgan ve sert yapıdaki sıvı madde tutan inorganik amorf yumuşak olmayan malzemelerdir. Beydağ ilçesi çevresinde cam hurdası alanlar içindeyiz. Özellikle renkli kola meşrubat şişesi, çıkma otomobil camları türde cam hurda bulunabilmektedir.

  Hurda Araç Alan Hurdacılar

  Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Beydağ hizmetimize devam ediyoruz. Ancak araç hurdası evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan ağır hasarlı araba hurdası, vagon hurdası, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler, hurda motor için istediğiniz gün arayabilirsiniz. Zaman zaman Beydağ etrafında hurda araba alım satım hizmeti vermekteyiz.

  Beydağ Kullanılmış Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alımı

  İşyerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi kuzine, hücreli aspiratör, davlumbaz, krom evye, dinlendirme küveti, paslanmaz salata ve meze dolapları vb. lokanta ve restoran tipi mutfak malzemelerini görmek amacı ile sizleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. İkinci el tabak kurutma tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satan yerler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Titiz kullanılmış olan bulaşık makinaları, tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz. Profesyonel cafe, lokanta mutfağında kullanılacak olan aletleri alıyoruz.

  Parça Kumaş Alan Hurdacı

  Kiloyla hurda ceketlik, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş satmak amacı ile telefonlarımızı çok geçmeden arayınız. Spot penye hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, tekstil artığı parça kumaş, mayo kumaşı, spot kumaş hurda, hurda poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı alıp satmaktayız. Beydağ çevresinde hurda kumaş alım satımı yapmaktayız. Sayfamızdaki Beydağ hurda kumaş fiyat listesini saat başı gönderiyoruz. İzmir Beydağ kilosu ile kumaş hurdası alanlar içerisinde en iyi fiyatı vermekteyiz. Beydağ bölgesinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş, jesica kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alımlarında adresinize geliyoruz.

  Anlık Güncel Beydağ Hurda Fiyatları

  Şundan fayda görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdaların alım satımında piyasadan fazla ton fiyatı ödüyoruz. Beydağ hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatları saat başı değişmektedir. Anlık hurda fiyatlarına ulaşabilmek amacıyla irtibat kurabilirsiniz. Yeni hurda alüminyum fiyatları hakkındaki içeriğe göz atabilirsiniz

  Hurda Raf Alanlar

  Hurda raf demiri alıyoruz. Sitemizdeki Beydağ ikinci el raf ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda raf alanlar bölümüne bir göz atmak istemelisiniz. Raf hurdası Beydağ fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeni ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan marketlerden aldığımız market rafı hurdası, orta reyonlar, çelik raflar, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir olan 2. el raf hurdası satan hurdacılar arasındayız.

  Karton Hurda Alımı

  Bölgenin tamamında kitap, defter, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra özen sayesinde satıcıya daha çok kâr etme şansı veriyoruz. Avantajlı ton fiyatları ile hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda peçete, hurda gazete alım satımı yaparız. Kağıt, karton hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki İzmir Beydağ hurda karton fiyat listesini telegram hattımızda paylaşmaktayız Beydağ hurda kağıt alan yerler içerisindeki iş yerimiz sunduğu hizmetler sayesinde hurda koli, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt kilo fiyatı edinebilirsiniz.

  Plastik Hurda Alımı

  Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri vardır. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir.

  İzmir şehri Beydağ ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen, jelatin hurda, polistren kristal hurdası alım satımı yapıyoruz. Beydağ plastik hurdası alanlar içinde lider konumda olan işletmeyiz. Sayfamızdaki Beydağ hurda plastik fiyatlarını talep edenlere güncel olarak yollanmaktadır. En güncel fiyatlarla hurda mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik alımı yapmaktayız.

  Beyaz Eşya Hurdası

  Kısa bir zaman kullanılmış ikinci el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle firmamıza ait numaralar ile irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Piyasasından fiyata sıfır gibi ve ikinci el koltuk satabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılmış olan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı evinize gelerek iyi fiyata alıyoruz. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için hurda çamaşır makinesi alımı hakkında detaylı bilgi paylaşılmış makaleye bakabilirsiniz Sahibinden satılık etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyası, patron masası, sekreter koltukları alma işlerinde ücreti peşin ödemekteyiz.

  7/24 Hizmet Veren Beydağ Hurdacı Firması

  7/24 hurda alan Beydağ hurdacı olan firmamız ile zamana takılmadan işimizin başındayız. Geçen yılların sağladığı profesyonelliklerle araç sayımızı arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Tam iki bin dokuzdan bu günlere geri dönüşüm sektöründe hemşerilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Hurda Akü Alımı

  Motosikletlerde elektrik enerjisi deposu kullanılır. Hurda akü alımı paylaşımımızı gezmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlar. Dolayısıyla hurdacı firmamız gibi kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan hurdacılar sulu ve kuru akü alım satımı yapıyor. Akü barındırdığı kurşunlu akü suyu nedeniyle hurdacı firmalar için değerlidir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolayan depolardır. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası diyoruz.

  En Yakın Beydağ Hurdacı Telefonu

  Beydağ hurdacı firma içinde çalışan ekiplerimiz ile kapınızdan hurda alım hizmeti veriyoruz. En yakın Beydağ hurdacı firma hizmetlerimizle hurda eşya ticareti yapmak nedeni ile adresinize geliyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Beydağ ilçesinin her yerinde her türlü hurda eşya almaktayız. Bu hizmetlerle müşterilere en yakın hurdacı firma Beydağ ilçesinde hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

  Hurda Jeneratör Alımı

  Sanayi tipi yeni gibi 2. el jeneratör alınır. Çalışmayan jeneratör, elektrik malzemeleri alım satımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en doğru hurdacı firmayız.

  Beydağ 2.El İnşaat Malzemeleri

  Birde batmış nalburlardan satın aldığımız Beydağ ilçesinde yıkılmış elbiseci vb binalardan temin edilen kullanılabilir durumda 2.el pencereler, kapı, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. Bazı projelerde yük asansörü, boya tabancası, alçı mikseri, harç pompası 2.el seyyar iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır.

  Beydağ Fabrika Bozumu

  Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Güvenlice fabrika sökümü yapıyoruz. Beydağ fabrika söküm işleri yapımında tecrübeliyiz. Evvela sökülecek fabrika binasının incelikle dolaşılması gerekiyor. Sektörde on binlerce fabrika bozum ihaleleri gerçekleştirdik. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında nam saldık.