İçeriğe geç

Dereseki Hurdacı Firması

  Hali hazırda Beykoz şirketleri içindeyiz. Ancak Dereseki mahallesinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz. İstanbul Beykoz Dereseki mahallesinde hurda ve ikinci el ofis mobilyaları alım satımı yapıyoruz Demtaş Metal ismiyle Beykoz mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel Beykoz Dereseki hurda fiyatlandırmayla alım satım yapmaya devam ediyoruz.

  Dereseki hurdacı olarak hurda malzeme alıyoruz Tonajlı hurda malzeme satanlara yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Beykoz Dereseki mahallesi hurdacı firmaları arasında lideriz.

  İstanbul Beykoz mahallesi bölgesinin her tarafında olduğu gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz İstanbul Beykoz Dereseki mahallesi hurdacı firması olarak her tür hurda alıyoruz. İstanbul hurdacısı içindeki firmamız hurdacılık hizmeti sunmaya devam ediyor. Beykoz Dereseki mahallesinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm işletmesiyiz. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz.

  Beykoz Dereseki Hurdacısı

  Dereseki hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Dereseki bölgesinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda satışı yapmak için mobil hatlarımızı telefon rehberinize kaydedebilirsiniz. İstanbul merkezinin en yaşanılası mahallesi Dereseki daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Dereseki için değil, her mahallede hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Beykoz hurdacı firması olarak Anadolu yakasının tümünde hurda alımı yapıyoruz. Beykoz mahalle merkezinde ve Dereseki mahallesinde hurda alanlar içinde hurda alım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacısı Demtaş Metal hizmette sınırları kaldırdı! Dereseki bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek sizlerin yararına çalışıyoruz.

  Karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Yüksek enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Madenler geri dönüştürülürken kullanılan enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun çevreye ve iklime vereceği zararın önüne geçilmesini sağlıyor.

  Doğal kaynakları korumaktadır. Doğal kaynakların bir sınırı vardır. Bazı doğal kaynaklar bol gözükse de nüfus ile birlikte dünyanın tüketimi de artıyor. Atık metalin geri dönüşümü ana kaynağı kurtarır. Böylece yeraltı kaynaklarını gelecek nesillere aktarabiliriz.

  Beykoz Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Bir madenin yeraltından kazılarak işlenmesi çok zahmetlidir. Sıfırdan hammadde oluşturmak için harcanan enerji gayet yüksektir. Bir hurdanın dönüştürülmesi 90/100 çok az azdır.

  Dereseki Hurdacı Telefonu

  Dereseki mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayıp günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. İstanbul Beykoz Dereseki yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içinde yer alıyor. Bu sebep ile hurda satmak amacıyla cep telefonumuzu aramanız gereklidir.

  Dereseki Mahallesinde Sarı Pirinç Hurda Alan En Yakın Hurdacı

  Aslında sarı hurdası diye hurda cinsi varolmamıştır. Bu nedenle Dereseki mahallesinde hurda sarı alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız.

  Anlık sitemizdeki hurda sarı pirinç alan yerler içeriği inceleyebilirsiniz. Firmamız tüm bu çeşitlerin alımına ek olarak hurda sarı hurda bronz araiş alımında öncü firmadır. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri yekün tutan hurda malzemeler içinde sayılır. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Pirinç metaline halk arasında rengi sarı olduğundan sarı hurda ismi verilmiştir.

  İstanbul Beykoz Dereseki hurdacı depomuz her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor. Dereseki mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz.

  Dereseki Mahallesi Bakır Hurda Alanlar

  Dereseki Mahallesinde bakır hurda kilo fiyatı için arayın. antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

  Bakır alan Dereseki Mahallesi hurdacı telefon numarasını zorlanmadan arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası alıyoruz. Dereseki içerisinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Sayfamızdaki İstanbul Beykoz Dereseki bakır ton fiyatları sürekli güncelleniyor. İstanbul Beykoz Dereseki bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan yerler bölümünde detaylı bilgilendirme mevcut.

  Dereseki Hurda Kablo Alımı

  Kablo alan hurdacılar başlıklı konuyu okuyun. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasasından pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Dereseki hurdacı firmayız. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, hurda antigron kablolar, hurda enya kablolar, iç tesisat kablo hurdaları almaktayız.

  Satıcılarda sıklıkla edinilebilen %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini elden ödüyoruz. İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Buradaki Dereseki ttr kablo hurdası ton fiyatını telegram hattımızda paylaşmaktayız. İstanbul Beykoz Dereseki hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. Ek olarak tek damar kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı için en yüksek fiyatı teklif ediyoruz.

  Ayrıyeten hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo alımı için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Genel olarak yer altı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, hava kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Dereseki Mahallesi mahallesinde hurda kablo alan firmalar arasında en yüksek fiyatı biz veriyoruz.

  Kablo hurdası içerdiği bakır madeni nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için çok kıymetlidir. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle sadece hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları, karışık hurda kablolar satmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Dereseki hurdacısı olarak genellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo, hurda elektrik kabloları alım satımı yapıyoruz.

  Dereseki Alüminyum Hurda Alanlar

  Bizlere duyduğunuz güven için teşekkürü hak ediyorsunuz. Güvenilir bir biçimde alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum radyatör yapıyoruz. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz.

  Dereseki mahallesinde alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası alırken tartımları sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz. Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Beykoz Dereseki alüminyum hurda alan yerler içindeyiz.

  Firmamıza güvenenlerin sayesinde her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak alımı yapan hurdacıyız. Alüminyum alan hurdacı konulu metini inceleyin. Her çeşit hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız.

  Dereseki Hurda Alım Satımı

  Tonajlı hurda sarı, ve hurda çinko, hurda kurşun, bakır, kablo hurda, alüminyum hurdası,demir alırken fiyat listesi sunuyoruz. Dereseki hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile öne çıkmaktayız. Dereseki adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Zararı önlemek amacıyla elinizdeki hurdaları hemen satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin kıymetini düşürmektedir. Dereseki mahallesi hurdacı firma olan Demtaş Metal her çeşit ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda kablo almak için evinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Hurda zamak, makina artığı, kalay hurda, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz.

  Büyük imalathanelerden imalat artığı hurdası almaktayız. Küçük parçalardan oluşan malzemeleri biriktirmenize yardım ediyoruz. Fabrikalara ve inşaat şantiyelerine parça hurda konteyneri yerleştiriyoruz.

  Dereseki Krom Hurda Alım Satımı

  Hurda nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Krom hurda alan hurdacı firma linkine tıklamalısınız. 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımıyla ilgileniyoruz. Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Hurda krom alanlar hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısının olduğu linke tıklayabilirsiniz. 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımıyla ilgileniyoruz.

  Dereseki Mahallesinde Hurda Sac Alanlar

  Dereseki mahallesinde sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, alım satımı amacıyla irtibata geçebilirsiniz. Depo çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Elimizde tek deliği olmayan ikinci el trapez sac bulunmaktadır.

  Dereseki Çinko Hurda Alanlar

  Bu sayfadaki İstanbul Beykoz Dereseki çinko levha ton fiyatlarını abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz. Çinko hurdası alanlar çinko hurda hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu fiyat listesi talep etmek için iletişim hatlarımızla irtibata geçin. Dereseki mahallesi bölgesinde hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alım satımı çinko hurda hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayın.

  Dereseki Hurda Demir Alan Hurdacılar

  Anlık güncel hurda demir fiyatı talep etmek nedeniyle fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alan yerler yazımıza göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Dereseki etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alımı yapıyoruz.

  Hurda demir, yeryüzünde çokça kullanılan metaller arasındadır. Bu sitede paylaşılan İstanbul Beykoz Dereseki demir hurda fiyat listesini isteyenlere ücretsiz yollanmaktadır. Demtaş Metal Dereseki mahallesinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit pencere demiri, demir trabzan, demir ev kapısı alıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Beykoz Demir hurda alan hurdacı firma yazısını ziyaret ediniz.

  Dereseki Mahallesinde Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Yağmur oluğu kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Minare kurşun hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun sökümü yapıyoruz. Dereseki kurşun hurda alım satımı yaptığımız bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Dereseki hurda kurşun kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Kurşunun en eski madenler içinde olduğu biliniyor. Yeryüzünde cevher şeklinde bulunan metal kurşun mavimsi rengiyle göze çarpıyor. İstanbul Hurda kurşun alanlar bağlantısına tıklayın..

  En Yakın Dereseki Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal hurda alım firması olarak Dereseki etrafında hurda almaktayız. Dereseki en yakın hurdacı deposu hizmetleri ile her türden hurda alırken yerinize deneyimli çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu yöntem ile atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Dereseki etrafında hizmetler veriyoruz. Dereseki hurdacı sitesi firmamız ile yerinizden her çeşit hurda atık alımına devam ediyoruz.

  Dereseki Bina Yıkımı

  Yukarıdaki fabrika söküm işlerinde olduğu gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Beykoz Dereseki mahallesi kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek apartmanların yeniden inşaatının yapılması sebebi ile yıkımını sağlıyoruz.

  Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vb. tüm hurdaları almaktayız. Bina yıkımı yapılırken lüzum görülen tüm önlemler

  7/24 Hurda Alan Dereseki Hurdacı Firma

  Sektörde uzun yıllardır faaliyet vermenin sağladığı özgüvenle tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Neredeyse otuz bir seneden bu yana hurda alım satım hizmeti yürütüyoruz. 7/24 açık Dereseki hurdacı olan firmamızla zaman farketmeksizin açığız.

  Dereseki Hurda Plastik Alan Firma

  Dereseki plastik hurda alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran Dereseki hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Dereseki hurda naylon kg fiyatı günceldir En güncel fiyata mavi kapak hurdası, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satım işleri için dilediğiniz yere geliriz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin adıdır. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi çeşitleri vardır. İstanbul ve Dereseki bölgesinin her yerinden hurda polipropilen moblen, abs plastik hurda, polistren kristal hurda, jelatin hurda alımı yapıyoruz.

  Dereseki 2.El İnşaat Malzemesi

  Müteahhitler tarafından bir kaç blok yapımında kullanılan inşaat vinci, alçı sıva makinesi, boya makinesi, harç pompası ikinci el seyyar iskele, hurda plywood alıyoruz. Dolayısıyla batan nalburlardan satın aldığımız Yıkılan iş yeri binalarından ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, demir kapı, pimapen pencereler alıyoruz.

  Güncel Anlık Dereseki Hurda Fiyatları

  Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdalar alırken borsadan daha fazla kilo fiyatı teklif ediyoruz. Doğru ton fiyatlarına ulaşmak amacı ile irtibat kurabilirsiniz. Sayfamızda bulunanhurda fiyatları metine göz atın Dereseki hurdacı hurda alım satımında kullanılan fiyat listeleri hızlıca güncellenmektedir.

  Dereseki 2.el Hurda Raf Fiyatları

  Hurda depolama rafları alıyoruz. Hurda raf alan yerler bölümümüze mutlaka bir göz atın. Sitemizde bulunan İstanbul Beykoz Dereseki Mahallesinde ikindi el raf hurdası fiyatlarını grubumuzda her saat paylaşıyoruz. Raf hurda fiyatları konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla konusunun linkine tıklamalısınız. Dereseki hurda raf fiyatları talep etmek için mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle kapanan elbisecilerden satın aldığımız ürün teşhir reyonları, mağaza rafları, çelik raf hurdası, market rafı hurdaları, hurda demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran ikinci el hurda raf satıyoruz.

  Dereseki Hurda Nikel Alanlar

  Nikel hurda kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirlidir. Özellikle turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası, %99 hurda nikel şablon ve %95 nikel şablon alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz. İstanbul Beykoz ile Dereseki nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları taşınırken mümkün olduğunca hassasiyet ile hareket edilmelidir.

  Dereseki Fabrika Söküm Yıkım İşleri

  Dereseki fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. Bu sebeple fabrika söküm yıkım işleri yapan hurdacı firmalar arasında öncü konumdayız. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. Fabrika sökümünde önce yıkılacak taşınmazın titizlikle gezilerek gerekli aletler ve araçların seçilmesi gereklidir. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika sökümü ihaleleri aldık. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz.

  Dereseki Mahallesi Hurdacılar Sitesi

  Hemşehrilerimize yaşanılır bir İstanbul Beykoz Dereseki oluşturmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Dereseki hurdacılar sitesi içerisindeki hurda alım dükkanımızın vasıtasıyla atık hurda alımı ve satımı yapmaya devam ediyoruz.

  Dereseki Mahallesi Araba Hurdası Alanlar

  Zaman zaman Dereseki yakınlarında hurda araba alıyoruz. Dereseki hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Evrak işi olmayan yük vagonu, kazalı araç hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdası, motor hurdası . Tabiki de size otomobil hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Ancak hurda araç vergiden düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

  Dereseki Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

  Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alan şirketler içindeyiz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

  Dereseki Klima Hurda Alanlar

  İkinci el klima Dereseki bölgesinde en fazla alımı yapılan hurda malzemeler içindedir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Dereseki mahallesi etrafında klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Kombi alan hurdacılar arasındayız.

  Dereseki Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozları Beykoz Belediyesi tarafından önceden bildirilen arazilere taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye göre yıkım molozunun nakliye işleri titizlikle yapılmaktadır. Firmamız tarafından alınan her türlü hurdanın tesisimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

  Dereseki Mahallesi Akü Hurda Alımı

  Akümülatör diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerji depolamaya yarayan cihazdır. Toplu taşıma araçlarında elektrik kaynağı kullanılır.

  Akü hurdası içindeki kurşun bulunduran sıvılar sebebi ile kıymetlidir. Akü hurda alan yerler hurda akü konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayın. Dolayısı ile İstanbul Beykoz Dereseki hurdacısı benzeri kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapabilir. Uzun zaman sonra ömrünü tamamlamış hale düşen akülere akü hurdası deniliyor. Akü hurdası alımı yazısına bakmak istersiniz.

  Dereseki İkinci El Ev Eşyası

  Her türlü ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart satın almak amacı ile cep telefonumuz ile etkileşime geçebilirsiniz. Dereseki çevresinin her yerinden kullanılmış, 2.el mobilya satıyoruz. Az kullandığınız 2.el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip oturma gruplarını kapınıza gelerek almaktayız. Hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda buzdolabı alım satımı konusunda bilgi paylaşılmış gönderimizi ziyaret ediniz Az kullanılmış öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltuğu için firma numaralarımızı arayınız.