İçeriğe geç

Barış Mahallesi Hurdacı

  Beylikdüzü Barış mahallesi hurdacı depoları arasında öncü geri dönüşüm tesisiyiz. Barış hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz Beylikdüzü Barış hurdacı firması olarak her türlü hurda alıyoruz.

  Her nevi hurda malzeme alıyoruz. İstanbul hurdacı firması olan Demtaş Metal hizmetinizdedir. Barış mahallesinde hurdacı firmasıyız. Demtaş Metal ismiyle İstanbul Avrupa çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel İstanbul Beylikdüzü Barış hurda fiyatlarıyla hurda alımı hizmeti veriyoruz.

  İstanbul genelinde yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle ekiplerimizi göndermekteyiz Aslında İstanbul Beylikdüzü firmaları içindeyiz. Fakat Barış mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz. İstanbul Avrupa yakası Barış mahallesi çevresinde 2.el eşya ve hurda malzemeler alım satımı yapıyoruz

  Beylikdüzü Barış Mahallesi Hurdacı Firmalar

  Barış hurdacı mı arıyorsunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Barış etrafında yep yeni bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. Sizde her çeşit kablo hurdası satışı sebebiyle telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı hızla büyüyen mahallesi Barış ilk hizmet verdiğimiz mahalleler içerisindedir. Sadece Barış etrafında değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Barış genelinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek sizlerin ve bizlerin faydalanması için çalışıyoruz. Beylikdüzü mahallesinin her sokağında ve Barış mahallesi çevresinde hurda ve 2.el eşya alan hurdacılar arasındayız. Beylikdüzü hurdacısı olarak Avrupa yakasının tümünde hurdacılık hizmetleri veriyoruz.

  Karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olmaktadır. Çok miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin ana sebebidir. Hurda maden geri dönüştürülürken kullanılan enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun iklime ve çevreye zararının önüne geçmektedir.

  Doğal kaynakların boşa harcanmasını önler. Doğal kaynaklar sınırlıdır. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla tüketimde artmaktadır. Hurda madenin geri dönüştürülmesi ana kaynağı korumamızı sağlıyoruz. Böylece doğal kaynakları geleceğe aktarmayı başarabiliriz.

  Geri dönüşüm firmaları Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Bir metal cevherinin yeraltından yeryüzüne çıkartılıp işlenmesi pahalıdır. Sıfırdan hammadde oluşturmak için harcanan enerji gayet fazladır. Hurda malzemelerin dönüştürülmesi yüzde doksan çok az az olacaktır.

  Barış Hurdacı Numarası

  Barış Mh her çeşit hurda alım satımı her çeşit hurda alımı faaliyetleri yürüttüğümüz alanlar içindedir. Bu sebep ile hurda satışı yapmak sebebi ile firmamızı aramanız gereklidir. Hemen arayarak en yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Barış hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

  Barış Hurda Kablo Alımı

  Sayfamızdaki kablo alan hurdacı konuya göz atın. Karışık kablo, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası satarak para kazanmayı arzulayanlar bizi arayabilir.

  Kullanım alanlarında göre hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Bir de çok damarlı hurda kablo alımı için bize ulaşabilirsiniz.

  İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Barış fare yemez kablo kilo fiyatını üyelerimizle anlık bir biçimde paylaşıyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdası, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo alım satımı için anlık fiyat listesini biz veriyoruz. İstanbul Beylikdüzü Barış mahallesi mahallesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Barış mahallesi hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alıyoruz. Kablo hurdası içindeki telin madeni yüzünden hurdacılar için önem taşır.

  Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde değerinden oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. Barış hurdacısı Demtaş Metal genellikle elektrik kablosu hurdası, antigron kablo, iç tesisat kabloları alımı için istediğiniz yere geliyoruz. Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Piyasada sıklıkla ele geçen 40% bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alırken değerini nakit ödüyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Barış hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz.

  Barış Krom Hurdası Alım Satımı

  Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanılıyor. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz.

  Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Krom hurda alan hurdacılar makalemize göz atarsanız pişmanlık duymazsanız. Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Krom hurda alan yerler yazısına bir göz atabilirsiniz.

  Barış Kurşun Hurdası Alan Firmalar

  Barış mahallesi hurda kurşun alımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Barış kurşun hurdası kg fiyatını talep edenlere ücretsiz yollanmaktadır. Kurşun levha hurda, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare söküm kurşunu için özel fiyat uyguluyoruz. Cevherleri olan kurşun mavimsi gümüş renkli şekliyle göze çarpıyor. Hurda kurşun alım satımı makalemizi dolaşmak iyi gelecektir.. Kurşunun hala kullanılan eski madenler arasında olduğu dünüşünülmektedir.

  Barış Çinko Hurda Alım Satımı

  Beylikdüzü Barış yakınlarında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alanlar gönderisine mutlaka bir göz atabilirsiniz. Bu sayfadaki İstanbul Beylikdüzü Barış hurda çinko levha ton fiyatı güncellendi. Çinko hurdası alan hurdacılar konusunda bilgi edinmek için bölümünün linkine tıklayınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu kilosu ne kadar öğrenmek için arayabilirsiniz.

  Barış Mahallesinde Sarı Pirinç Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

  Gerçeği demek gerekirse sarı hurdası diye hurda türü bulunmamaktadır. Barış mahallenin tümünde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Pirinç hurdalar halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı olarak anılmaktadır. Sarı hurdası alanlar içerikli yazıya göz atabilirsiniz. Demtaş Metal şirketi bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurdası almaktadır.

  Piyasada sarı hurda kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri bulunabilir. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça benzeri hurda sarı türleri vardır. İstanbul Beylikdüzü Barış hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Bu sebeple Barış mahallesi sarı hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Barış Sac Hurda Alımı

  İstanbul Beylikdüzü Barış ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı istemek sebebiyle. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Hali hazırda her türlü 2.el trapez sac hurda bulunuyor. Depo çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir.

  Barış Hurda Demir Alan Hurdacı Firma

  Hatırlatmak isteriz her türde demir trabzan, demir kapı, pencere demiri alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Demtaş Metal Barış mahallesinin her yerinde hurda demir ticareti yapıyor. Barış ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

  Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi için hemen arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatları bölümümüzü okursanız şahane bir şey yaparsınız. Demir, yer yüzünde bol miktarda satılan metaller içinde bulunmaktadır. Buradaki Barış demir hurda fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız.

  Barış Hurda Alanlar

  Barış mahallesi hurdacı firması olan İstanbul’da hurda alımı yapan Demtaş Metal her türlü ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Barış mahallesi yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir su ile temas ederse korozyona uğruyor. Bu neden ile hurdanın piyasadaki değeri düşüyor. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve alüminyum, kablo hurda, bakır hurda, hurda kurşun,çinko, hurda demir alırken fiyat listeleri sunuyoruz. Barış hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana geçiyoruz. Müşteri memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, kalay hurdası, hurda çelik alan Barış mahallesinde hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda çelik almak amacıyla biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Fabrikalardan makine artığı hurdası alım satımı yapmaktayız. Küçük parçalardan oluşan malzemeleri biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Şantiyelere ve üretim yerlerine hurda biriktirmeleri için konteyner bırakmaktayız.

  Barış Hurda Bakır Alan Firmalar

  Barış içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Barış mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için çağrı merkezimizi arayın. Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alıyoruz.

  Sayfamızdaki Barış hurda bakır kg fiyatı güncellenmiştir. İstanbul Beylikdüzü Barış bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Barış hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadına varın. Beylikdüzü Hurda bakır yazımızda geniş bilgi var. Bakır boru hurda, bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz.

  Barış Hurda Alüminyum Alanlar

  . Siz kıymetli müşterilerin destekleriyle durmadan kurumsallaşıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alımı için irtibata geçmenizi bekliyoruz.

  Barış mahallesinin tamamında hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası alımında tartımları gözünüzün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak alımı yapan firmayız. Her çeşit hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz.

  Şirketimize verdiğiniz destek nedeniyle saygılar sunarız. Beylikdüzü Barış alüminyum hurda alan firmalar arasındayız.

  Her nevi hurda alüminyum peşin alınır. Ayrıca alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu yapıyoruz.

  Barış Fabrika Bozumu

  Barış Mahallesinde fabrika sökümü işleri yapımında tecrübeliyiz. Güvenilir bir biçimde fabrikaları söküyoruz.

  Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde öncü olduk. Fabrika sökülürken önce yıkılması teklif edilen üretim yerinin incelikle dolaşılarak gerekli proje ve ekipmanın seçilmesi daha doğru bir çalışma olacaktır. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika bozumu ihalelerini güvenle tamamladık. Hurdacıların söylediği gibi kolay bir iş sayılmaz.

  Barış Mahallesi Karton Hurdası Alımı

  Barış hurda kağıt alan firmalar içindeki iş yerimiz ile çalışarak hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, hurda karton koli satabilirsiniz. Bölgenin tamamında beyaz hurda kağıt, renkli kağıt, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan duyarlılıkla size daha yüksek kazanç elde etme olanağı takdim ediyoruz.

  Avantajlı fiyatlarla hurda peçete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak, hurda gazete alanlar içerisindeyiz. Barış karton hurdası alım satımı yaptığımız yerler içinde yer alıyor. Sitemizdeki Barış hurda kağıt ton fiyatı dün güncellenmiştir

  En Yakın Barış Hurdacı Firma

  Barış mahallesi hurdacısı olarak adresinizden hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Bu yöntem ile hurda malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Barış mahallesinin çevresinde servisler sunmaktan kıvanç duyarız. Demtaş Metal olarak Barış mahallesinin yakınlarında hurda malzeme almaktayız. Barış en yakın hurdacı firma hizmetiyle her çeşit hurda alırken deponuza gelmekteyiz.

  Barış Mahallesi Otomobil Hurdası Alan Yerler

  Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Fırsat oldukça Barış çevresinde otomobil hurdası alıyoruz. Evrak işi olmayan pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri vb zirai alet hurdaları, hurda yük vagonu, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araç, hurda motor alımı yapıyoruz. Ancak hurda araç evrak hazırlama işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

  Barış Jeneratör Hurdası Satanlar

  Endüstriyel yeni gibi 2. el jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Çalışmayan jeneratör hurdası, elektrik trafosu alıyoruz.

  Barış Hurda Nikel Alım Satımı

  Dolayısıyla nikel hurdalar alınırken elden geldiğince hassas davranılmalıdır. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içermektedir. Bu mahallede turbo nikel hurdası, anot hurda nikel, %95 – %99 şablon nikel hurdası alıyoruz. Barış nikel hurda alım satımı yapıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Barış Hurdacı Firması

  Yılların kazandırdığı kurumsallaşmalarla geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Neredeyse iki bin üç senelerinden bugünlere değin hurdacılıkla hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Barış mahallesi hurdacı olarak günün her saatinde iş yerimizdeyiz.

  Barış Mahallesi Klima Hurda Alım Satımı

  Hurda klima Barış çevresinde çok satılan hurdalar içinde yer almaktadır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Barış mahallesi mahallesinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  Barış Mahallesi Moloz Döküm Yerleri

  Demtaş Metal tarafından satın alınacak tüm hurdanın işyerimizi taşınması bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozu Beylikdüzü Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önce belirlenen moloz bırakma arazilerine taşınması gerçekleştiriliyor. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak ortaya çıkacak molozun taşınma işi güvenlikle personellerimizce yapılıyor.

  Barış Mahallesi Hurdacılar Sitesi

  Çevreci dostlara olması gerektiği gibi yaşanır bir İstanbul Beylikdüzü Barış mahallesi bırakmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki malzemelerinizin alım satımını yapmıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Barış hurdacılar sitesi içerisindeki hurda alım depomuzun vasıtasıyla geri dönüşüm firması olarak hizmet veriyoruz.

  Barış Akü Hurda Alanlar

  Biraz zaman sonra enerji depolamaz akülere hurda akü diyoruz. Akü hurdası alım satımı yazımızı gezmek iyi gelir. Atıl aküler içerisindeki kurşun içeren sıvılar ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü hurdası fiyatları bölümümüze kesinlikle göz atın. Dolayısıyla şirketimiz gibi işletme bünyesinde geri dönüştürme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabiliyor. Akü başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacını karşılamak amacı ile bulunuyor.

  Barış Mahallesinde Plastik Hurdası Alım Satımı

  Barış plastik hurdası alan yerler arasında öncü Barış hurdacısıyız. Sayfamızdaki İstanbul Beylikdüzü Barış plastik hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz İstanbul ile Barış mahallesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alımı yapıyoruz.

  Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Avantajlı fiyata pet şişe, kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, naylon poşet, pimapen, hurda şeffaf naylon alım satımı yapmaktayız.

  Güncel Anlık Barış Hurda Fiyatları

  Anlık sayfamızda bulunan hurda fiyatları metni okuyun En güncel hurda ton fiyatına erişmek amacı ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında pazar fiyatlarından fazla ton fiyatı öneriyoruz. Barış hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi Barış hurdacılar sitesinde her saat değişkenlik göstermektedir.

  Barış 2.el Raf Hurdası

  Çoğunlukla iflas eden kuruyemişçilerden satın aldığımız reyonlar, mağaza rafları, market rafı hurdaları, hurda demir raflar, çelik raflar arasından personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan 2. el hurda raf satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Barış Mahallesi ikinci el market rafı fiyat listesi güncellenmiştir. Raf hurdası ton fiyatı makalesini dolaşmalısınız. Barış raf hurdası satışı yapmak nedeniyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri yapmaktayız. İstanbul Raf hurda alım satımı linkine tıklayabilirsiniz.

  Barış Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemesi

  Ayrıca kapatılan şirketlerden almış olduğumuz Yıkılmış market binalarından satın alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere alanlar arasındayız. Tamamlanmış projelerde inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri, boya tabancası 2.el inşaat iskelesi, hurda plywood alım satımı yapıyoruz.

  Barış Mahallesinde Kumaş Alanlar

  Toptan parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş satmak amacıyla firmamızı çok geçmeden arayın. Toptan kumaş topu, nevresim kumaşı, dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası alıp satmaktayız. Hurda parça kumaş alıyoruz. Bu sayfadaki Barış hurda kumaş ton fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırıyoruz. İstanbul Beylikdüzü Barış kiloyla kumaş hurdası alan hurdacılar içinde en iyi fiyatı öneriyoruz. İstanbul Beylikdüzü Barış çevresinde jesica kumaş, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında bulunduğunuz yere geliyoruz.

  Barış 2.el Restaurant Malzemeleri Alım Satımı

  2.el tabak tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. İyi kullanılmış lokanta tipi bulaşık makinası, tezgah üstü dolaplar, mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, buz makinesi alıp satmaktayız. Ardiyemizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, lokanta tipi set üstü mekap, endüstriyel aspiratör, evye, küvet, bakır davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici vs sanayi tipi otel ve mutfak malzemesini görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz. Endüstriyel lokanta ekipmanları almaktayız.

  Barış Beyaz Eşya Hurdası

  İstanbul Beylikdüzü Barış mahallesinde temiz bir şekilde kullanılmış, ikinci el ev mobilyası satın alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullandığınız 2.el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki mobilyalarınızı yerinizden değerinde alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya için piyasasının üstünde fiyat teklifi veriyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası alımı yapan firma konulu paylaşımımıza göz atınız Her türlü ikinci el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart almak amacıyla cep telefonumuzla bağlantı kurabilirsiniz. Sahibinden satılık sekreter masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası bulunmaktadır.

  Barış Bina Yıkımı

  Yıkımlarda lüzum görülen tüm tedbirler Barış kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken evlerin tekrar yapılması amacı ile yıkım işini sağlıyoruz. Çok önce fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere hurda karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeyi ücretle almaktayız. Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.