İçeriğe geç

Cihangir Hurdacı Hurda Fiyatları

  Beyoğlu Cihangir mahallesi hurdacı firmalar içinde öncü firmayız. İstanbul hurdacı firma olan Demtaş Metal hizmet vermeye devam ediyor. Avrupa yakası Beyoğlu Cihangir mahallesi etrafında yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle uzman ekip göndermekteyiz Şu anda Beyoğlu firmaları içerisindeyiz. Elbette ki Cihangir mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Beyoğlu hurdacı firma olarak Cihangir mahallesinin tümümünde hurdacılık yapıyoruz.

  Cihangir mahallesi bölgesinde ikinci el ofis mobilyası ve hurda alımında peşin ödeme yapıyoruz Her çeşit hurda alımında profesyoneliz. Beyoğlu Cihangir mahallesinde hurdacısıyız.

  Çok miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar içindeyiz. Demtaş Metal şirketimiz ile Beyoğlu Cihangir mahallesine yakın yerlerde hizmetimizi sürdürüyoruz. Günlük İstanbul Beyoğlu Cihangir hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapıyoruz. Cihangir mahallesinde hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız

  Cihangir Mahallesi Hurdacısı

  Beyoğlu hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurda alımı yapmaktayız. Cihangir genelinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak insanlığın geleceğini kurtarmaktayız. Sizde her tür hurda satışı yapmak için telefon numaralarımızı tuşlamalısınız. Beyoğlu merkezinde ve Cihangir mahallesinde hurda alan yerler arasındayız. Cihangir hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Beyoğlu Cihangir merkezinde benzersiz bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları kaldırıyoruz. İstanbul ilinin eşine rastlanamayan mahallesi Cihangir sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece İstanbul Beyoğlu Cihangir için değil, her bölgede hurda alım hizmeti vermekteyiz.

  Beyoğlu Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Cevherlerin ocaklardan kazılarak işlenmesi külfetli bir işlemdir. Sıfırdan hammadde oluşturmak için oldukça yüksek enerji harcanmaktadır. Hurda metalin geri dönüştürülmesi %90 çok daha az olacaktır.

  Doğal kaynakların gereksiz kullanımını önler. Yer kabuğundaki doğal kaynakların miktarı azdır. Bazıları yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla insanlığın doğal kaynaklara olan ihtiyaçlarıda artmaktadır. Hurda metalleri geri dönüştürmek ana kaynağın korunmasını sağlıyoruz. Böylece doğal kaynakları gelecek zamana aktarmayı başarabiliriz.

  Karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Gereksiz enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine sebep olmaktadır. Hurdaların geri dönüşümünde kullanılan düşük enerji miktarı emisyonun çevreye vereceği zararın önüne geçiyor.

  Cihangir Mahallesi Hurdacı Numarası

  Cihangir mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz mahalleler içerisindedir. Hemen numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satın. Cihangir Mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz yerdedir. Bu yüzden hurda malzeme fiyat listesi öğrenmek amacıyla telefon numaramızı aramanız yeterlidir.

  Cihangir Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

  Cihangir bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Bakır hurda alanlar sayfamızda detaylı bilgiye erişebilirsiniz. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurda, hurda bakır lama, soyma bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alınır. Bakır hurdası alan Cihangir hurdacı telefon numarasını şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Bu sayfadaki Cihangir yanık bakır hurdası kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. İstanbul Beyoğlu Cihangir bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Cihangir mahallesi bakır hurda fiyat listesi için bizi arayın. Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, hurda yanık bakır, hurda bakır bobin alıyoruz.

  Cihangir Demir Hurdası Alım Satımı

  Cihangir etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal demir hurdası ticareti yapıyoruz. Anlık güncel demir hurda ton fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı bölümümüzü okumak isteyebilirsiniz. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda satılan madenler içinde bulunmaktadır. Bu sayfadaki Cihangir hurda demir ton fiyatını her gün gönderiyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alanlar bölümümüze bir göz atmalısınız. Hatırlatmak isteriz her türlü demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri alım satımı yapılır. Demtaş Metal Cihangir mahallesinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor.

  Cihangir Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

  Ek olarak hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda satışı yapmak amacıyla arayın. Hurda satanların destekleriyle her gün deneyim kazanıyoruz. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. .

  Her çeşit alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için aramanızı bekliyoruz. Beyoğlu Cihangir hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Her türde hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan firmayız.

  Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurdası ticareti yapan firmayız. Cihangir mahallesinin tamamında hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası alımında hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız.

  Cihangir Hurda Kurşun Alan Hurdacı

  Cihangir Mahallesi kurşun hurda alım satımı ile iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Buradaki Cihangir kurşun hurdası fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız. Dünyada cevher şeklinde çıkarılan kurşun metali gümüşe yakın mavi rengiyle bilinir. Kurşun hurdası alan yerler bölümünü gezmek iyi gelir.. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu bilinmektedir. Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Minare söküm kurşunu alım satımı yaparız.

  Cihangir Sac Hurdası Alım Satımı

  Ardiye tavanı kapatmak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Cihangir çevresinde sac levha hurdası, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, fiyatı talep etmek sebebiyle. Şu anda her türlü 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Hurda sac alımı yapıyoruz.

  Cihangir Hurda Krom Alanlar

  Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için arayın. Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. İstanbul Krom hurda alan yerler paylaşımına bir göz bakınırsanız iyi olacaktır. Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alan yerler hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayın. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılıyor.

  Cihangir Mahallesi Çinko Hurdası Alan Yerler

  Sitemizde bulunan Cihangir hurda nikel ton fiyatlarını abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Hurda çinko alan yerler makalesini gezmek iyi gelecektir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz. İstanbul, Beyoğlu Cihangir çevresinde hurda çinko alıyoruz. Beyoğlu Çinko hurda fiyatları sayfamıza kesinlikle göz atın.

  Cihangir Hurda Kablo Alımı

  Hurda kablolar içerisindeki bakır madeni sebebi ile hurda kablo alanlar için önemlidir. İstanbul Beyoğlu Cihangir mahallesinin tümünde kablo hurdası alanlar arasındayız. Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Cihangir hurdacı firmayız. Hurda kablo alan hurdacı içerikli yazıya bir göz gezdirebilirsiniz.

  Cihangir Mahallesinde genelinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo, TTR kablolar alımında öncüyüz. Bunun yanı sıra hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatları sunuyoruz. Konumdan hurda enya kablolar, hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdası almaktayız. İçerisindeki telin cinsine bağlı olarak ve kaplamadaki malzemenin isim alır. Buradaki Cihangir ttr kablo hurdası ton fiyatı bugün güncellenmiştir. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablo hurdası satmak isteyenler hemen bizi arayabilir.

  Cihangir hurdacısı Demtaş Metal her türlü elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablolar, iç tesisat kablo hurdası alım satımı için buradayız. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Ayrıyeten hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla telefon edebilirsiniz. Kullanılış alanlarına göre hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle yalnızca hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. Satıcılarda çoğunlukla ticareti yapılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini elden ödüyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken değerinden fazla fiyat listesi sunuyoruz.

  Cihangir Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

  Haliyle Cihangir Mahallesinde hurda sarı alım satım hizmeti veriyoruz. Gerçekte sarı hurda olarak geçen hurda türü varolmamıştır. İstanbul Beyoğlu Cihangir hurdacı firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda radyatör, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, bronz hurda almaktadır. Hurda sarı pirinç alan yerler içeriğiyle yazılmış makaleyi inceleyin. Cihangir hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda alımı için adresinize geliyor.

  Cihangir bölgesinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Hurda ticareti yapanların bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça gibi sarı pirinç hurdası türleri vardır. Pirinç hurdalar bazı yörelerde sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Etrafta hurda sarı kırkambar, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri vardır.

  Cihangir Hurda Alan Yerler

  Yüksek tonajlı alüminyum hurda ve sarı hurda, bakır hurda, toplama demir, kablo, çinko hurda, kurşun alırken piyasasının üstünde fiyat listesi veriyoruz. Cihangir hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman personelimiz ile öne geçiyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Zamak hurdası, makina artığı, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Cihangir mahallesi hurdacı firma olan Hurdacı firmamız Demtaş Metal her türlü hurda kağıt alım satım hizmeti veriyor.

  Hurda demir alımı için yerinize gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Cihangir yerinden hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdalarınızı çok zaman kaybetmeden paraya çevirin. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece metalin kıymetini düşürüyor.

  İmalathane ve fabrikalardan imalat artığı hurdası alıyoruz. Küçük malzemeleri biriktirebilmenizi kolaylaştırıyoruz. Fabrikalara ve şantiyelere konteyner koyuyoruz.

  Cihangir Fabrika ve Makine Sökümü

  İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak fabrika binasının etraflıca dolaşılması gerekmektedir. İstanbul Beyoğlu Cihangir fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. Profesyonel bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Genelde söylendiği gibi kolay olmamıştır. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde başarılı bir yerdeyiz. Yıllardır çok sayıda fabrika bozumu ihalesi güvenle gerçekleştirdik.

  Cihangir Mahallesinde Plastik Hurda Alımı

  İstanbul şehri Cihangir bölgesinin tümünden hurda polipropilen moblen, abs plastik, polistren kristal hurda, hurda jelatin fiyatı edinmek amacıyla numaralarımıza ulaşabilirsiniz. En avantajlı fiyatlarla şeffaf beyaz naylon hurda, mavi kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen hurdası alım satımı yapmaktayız.

  Cihangir plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinde bulunan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Cihangir hurda plastik ton fiyatını üyelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri vardır. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır.

  Cihangir Klima Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Cihangir bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. 2. El Kombi alan firmalar içindeyiz. Klima hurdası Cihangir bölgesinde en fazla alınıp satılan elektronik hurdaları içinde yer almaktadır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

  Cihangir Moloz Nakliyesi

  Molozlar Beyoğlu Belediyesi’nce daha önce belirlenen moloz döküm alanlarına taşınıyor. Yıkımda müşteriyle sözleşmemize göre yıkım molozunun nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır.

  Cihangir Mahallesinde Nikel Hurdası Alım Satımı

  Bu neden ile hurda nikel alınıp satılırken elimizden geldiğince hassasiyet ile çalışılmalıdır. Nikel hurda kükürt ve arsenik içermektedir. İstanbul Beyoğlu ile Cihangir mahallesinde nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede nikel turbo, anot nikel, %99 şablon nikel ve %95 nikel şablon alımı yapıyoruz.

  Cihangir Akü Hurdası Alanlar

  Akü içerisindeki kurşun içeren sıvılar nedeni ile oldukça değerlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü deniliyor. İstanbul Akü hurda alımı gönderisini geziniz. Akü hurda alanlar sayfamızı incelemelisiniz. Dolayısı ile İstanbul Beyoğlu Cihangir hurdacı iş yerimiz gibi kendi bünyesinde geri dönüştürme fabrikası bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan tesisler arasındadır. Akümülatör başka deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerji depolayan depolardır. Motosikletlerde enerji ihtiyacını karşılamak nedeni ile bulunmaktadır.

  Cihangir 2.El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılmış ev binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda 2.el pencere, mutfak dolapları, kapı satıyoruz. Ayrıca kapatılan nalburlardan satın aldığımız İnşatlarda inşaat vinçleri, harç mikseri, alçı makinesi, boya tabancası ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz.

  Cihangir Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

  Bozuk jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içerisinde en yakın firmayız. Sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör satıyoruz.

  Cihangir Mahallesi Güncel Hurda Fiyatları

  Güncel fiyatlara erişmek nedeniyle bizimle irtibat kurmanız zorunludur. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda ticareti yaparken diğer Cihangir hurdacı firmalarından yüksek fiyatlarla alımlar yapıyoruz. Cihangir hurdacı firmalar tarafından hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatı hurda borsasında her an değişiyor. Kesin anlık krom hurdası fiyatları metine göz atın

  Cihangir Mahallesinde İkinci El Eşya

  Temiz patron masaları, büro mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı satın almak amaçlı firma numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi adresten yüksek fiyatlarla alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda buzdolabı alanlar başlıklı sayfamıza göz atınız Cihangir yeni, ikinci el ev eşyası satıyoruz. Sıfırdan farksız 2. el derin dondurucu, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyası, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatları öğrenmek sebebiyle bizlere ait numaralarla iletişimde bulunarak ulaşabilirsiniz.

  Cihangir Mahallesi Hurdacılar Sitesi

  Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Yalnızca bu tür malzemelerinizin alım satımını yapmıyoruz. Cihangir hurdacılar sitesi 9. bloktaki hurda alım firmamızla hurda eşya geri dönüşüm yapmaya başladık. Her haliyle güzel bir İstanbul Beyoğlu Cihangir yaratmak için durmadan çalışıyoruz.

  En Yakın Cihangir Mahallesi Hurdacı

  Cihangir hurdacı firma bünyesindeki personelimizle konumuzdan her cins hurda alımına devam ediyoruz. Bu hizmetle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Cihangir mahallesinin tamamında hizmet veriyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Cihangir bölgesinde her nevi hurda malzeme almaktayız. Cihangir mahallesi en yakın hurdacı hizmetiyle her tür hurda eşya ticareti amaçlı yerinize araç yolluyoruz.

  Cihangir İkinci El Raf Hurdası

  Genelde iflas eden elbiseciler tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdaları, hurda çelik raf, demir raf hurdaları, reyonlar, mağaza rafı hurdaları içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el hurda raf satıyoruz. Hurda depolama rafları işleri tecrübeli olduğumuz sektörlerdendir. İstanbul Raf hurda alımı linkine tıklamalısınız. Bu sayfadaki Cihangir ikindi el raf hurdası ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurda alanlar makalemize kesinlikle bir göz atmalısınız. Raf hurdası Cihangir alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz.

  Cihangir Kağıt Hurda Alımı

  Cihangir hurda karton aldığımız yerler içindedir. Sayfamızdaki İstanbul Beyoğlu Cihangir kağıt hurdası fiyatlarını isteyenlere her gün ulaştırıyoruz Değerinden yüksek hurda kağıt fiyatları ile bristol hurda, karton bardak hurdası, kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası alıyoruz. Bölgenin tümünde beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurdası, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra özen sayesinde sizlere daha fazla kazanma olanağı iletiyoruz. İstanbul Beyoğlu Cihangir mahallesi kağıt hurdası alanlar arasındaki iş yerimiz hizmetleriyle kırpıntı kağıt, karton koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

  Cihangir Parça Kumaş Alım Satımı

  Kumaş hurdası almaktayız. İstanbul Beyoğlu Cihangir mahallesinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alımı için adresinize gelmekteyiz. Tonajlı poplin kumaş kırpıntısı, hurda çamaşır kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, hurda spot kumaş, hurda mayo kumaşı, nevresim kumaşı, hurda penye, hurda dokuma kumaş alıp satıyoruz.

  Parti malı spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş, örme kumaş satmak amacıyla telefonlarımızı vakit geçirmeden aramalısınız. İstanbul Beyoğlu Cihangir kiloyla hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. Bu sitede yayımlanmış olan Cihangir kumaş hurdası fiyat listesi güncellendi.

  Cihangir Mahallesi Kullanılmış Restoran Malzemesi Alım Satımı

  Kullanılmış tabak ısıtma tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bizimle iletişim kurabilir. Depomuzdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel aspiratör, evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, yemek dilendiricileri, sanayi tipi kuzine vb. endüstriyel mutfak malzemesini yakından inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Çok kısa bir süre kullanılmış olan bulaşık makinaları, tezgah üstü dolaplar, tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alınır. Sanayi tipi restoran malzemeleri alıyoruz.

  Cihangir Araç Hurdası Alanlar

  Bu sektörde hizmet ediyoruz. Bazı dönemlerde Cihangir bölgesinde hurda araç alıyoruz. Fakat araç hurdası trafikten düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Elbette müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Evraklarla zaman harcatmayan yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araba, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

  Cihangir Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

  Yıkımda lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Ortaya çıkacak hurdalar karşılığında bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Beyoğlu Cihangir mahallesi kentsel dönüşüm olsun veya olmasın eskimiş evlerin tekrar inşaatının yapılması nedeni ile yıkım işlerini yapıyoruz. Üst taraftaki fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda sökülen laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları vs. her türden hurda eşyayı satın alıyoruz.

  7/24 Açık Cihangir Mahallesinde Hurdacı

  Sektörde uzun zaman geçirmenin bahşettiği deneyim sayesinde gelişen tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan beşden bu günlere hurda malzemelerin alım satımında hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 açık Cihangir hurdacı firması şirketimiz vasıtasıyla yirmi dört saat hurdacılık sektöründe çalışmaktayız.