İçeriğe geç

Beypazarı Hurdacı Firması

  Beypazarı merkez hurdacı firma olarak hurda alıyoruz. Ankara Beypazarı bölgesinin yakınlarında hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikamız var. Şu an Beypazarı hurdacı firmasıyız. Elbette ki Ankara Beypazarı merkezinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz.

  Ankara Beypazarı hurdacı depoları arasında lider konumdayız. Her çeşit hurda alıyoruz. Ankara hurdacı firmalar içindeki Demtaş Metal hizmetinizdedir.

  Günlük Ankara Beypazarı hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Beypazarı merkezinde kullanılmış ofis mobilyası ve hurda eşyalar alımlarında nakit ödemeler yapıyoruz. Beypazarı hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız.

  Beypazarı meydanında olduğu gibi hurda alımı için ekip göndermekteyiz. Toptan hurda malzeme satanlara yüksek fiyat sunuyoruz. Ankara hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Demtaş Metal ismiyle Ankara çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Ankara Beypazarı Hurdacı Firmalar

  Beypazarı merkez ve mahallelerinde hurda alımı hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğini koruyoruz. Sizde her türlü kablo hurdası satışı sebebiyle telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Beypazarı hurdacı olarak Ankara ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurda için yerinize en yakın hurda nakliye aracımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Beypazarı hurdacı firma mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Ankara Beypazarı ilçesinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Ankara ilinin sempatik ilçesi Beypazarı ilk hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. Sadece Beypazarı ilçesinde değil, her ilçede hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Beypazarı Hurdacı Numarası

  Ankara Beypazarı hurdacı telefonu sitemizin altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Beypazarı adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Boş yere süre harcamadan arayın güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi nakit paraya döndürebilirsiniz. Bu yüzden hurda atık satmak amacıyla bizi aramanız gereklidir.

  Beypazarı Hurda Alan Yerler

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hurda alüminyum alımı için evinize kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alanlar arasındayız. Beypazarı kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler arasındadır. Hurda malzemeleri gecikmeden paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile hurda malzemenin piyasa kilo fiyatını düşürüyor.

  Beypazarı ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal hurdacılık her tür hurda atık alımı yapıyor. Hurda antimon zamak, makina artığı, kalay hurda, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Tonajlı alüminyum hurdası, kablo, bakır hurda, hurda kurşun,çinko hurda, sarı hurdası ve demir satanlara özel fiyat listeleri sunuyoruz. Beypazarı hurda alanlar arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuzla öne çıkıyoruz.

  Krom Hurdası Alanlar

  Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Sayfamızdaki Ankara Beypazarı hurda krom fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız. 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom alımı gönderisini okumalısınız. 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

  Beypazarı Çinko Hurdası Alım Satımı

  Beypazarı ilçesinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Ankara Beypazarı hurda çinko levha fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Çinko hurda alanlar bölümünü incelemelisiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha satmak için çağrı merkezimize ulaşın.

  Beypazarı Sarı Hurdası Alımı

  Hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurda, hurda bronz alımıyla iştigal ediyor. Bu sayfadaki Ankara Beypazarı pirinç sarı fiyatlarını uygulamamızı kullananlara güncel olarak ulaştırılmaktadır. Sarı pirinç alan hurdacılar hakkındaki metni inceleyin. Pirinç metaline halk arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda ismi verilmiştir.

  Bu nedenle Beypazarı sarı hurdası alım satım hizmeti veren firmayız. Beypazarı hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Beypazarı ilçesinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

  Bununla birlikte hurda sarı kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati türleri bulunabiliyor. Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır. Aslını demek lazım ise sarı hurdası adında hurda türü varolmamıştır.

  Beypazarı Hurda Bakır Alanlar

  Hurda bakır alan Beypazarı hurdacı şirketimizi şimdi arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Bakır alan hurdacı sitemizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, hurda yanık bakır, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Beypazarı bakır kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Ankara Beypazarı hurda bakır alan yerler arasındayız. TTR hurda bakır kırması, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Beypazarı içinde bakır hurda almaktayız. Beypazarı bakır hurda fiyatları için şirket hattımızı arayabilirsiniz.

  Beypazarı Hurda Demir Alanlar

  Bildiğiniz gibi her nevi demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı için peşin ödeme yapan firmayız. Beypazarı ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Demir, yeryüzünde bol miktarda alınıp satılan metaller içinde bulunur. Burada yayınlanmış olan Ankara Beypazarı hurda demir fiyat listesi anlık olarak güncelleniyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma makalesine bir göz atabilirsiniz. Güncel hurda demir fiyatları için bize ulaşın. Demir hurda fiyatı sayfasının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Hurdacı firmamız Beypazarı genelinde hurda demir alım satımı yapıyor.

  Beypazarı Hurda Kablo Alım Satımı

  Beypazarı ilçesinin tümünde hurda kablo alan yerler arasındayız. Tonajlı kablo hurdası alımında ederinden oldukça yüksek fiyat veriyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdası elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz. Adresten hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alıyoruz. Satıcılarda hızlıca edinilen 50% bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini peşin parayla ödüyoruz.

  Kablo hurdası içerdiği bakır teller nedeniyle kablo hurdası alımı yapanlar için büyük önem taşır. Beypazarı hurdacı firması olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları, antigron kablo alımı yapmaktayız. Hurda kablo başlıklı metne bir göz atın. Ankara Beypazarı hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alımında öncüyüz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir.

  Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo hurdası alan Beypazarı hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Çünkü sadece hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Kablolar iletkenliği ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka fare yemez kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Ancak tek damar hurda kablolar, enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat teklifini gönderiyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sitemizde bulunan Beypazarı kablo fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz.

  Beypazarı Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Minare kurşunu hurda, Kurşun levha, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Kurşun cevheri mavimsi gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alanlar hakkında bilgi almak için bağlantısının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Beypazarı Ankara hurda kurşun aldığımız yerlerdendir. Sayfamızdaki Beypazarı hurda kurşun kg fiyatı daima güncellenmektedir. Metal kurşun en eski madenlerden biridir.

  Sac Hurda Alanlar

  Müştemilat çatısı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Sac hurda alıyoruz. Beypazarı ilçesinde sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, ton fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla. Firmamızda kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

  Beypazarı Alüminyum Hurda Alımı

  Beypazarı bölgesinde alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında tartımı güvenilir bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdasını satanların sayesinde durmadan deneyim kazanıyoruz. Ankara Beypazarı hurda alüminyum alan hurdacılar içinde fark yaratıyoruz. Şirketimize gösterdiğiniz özen için teşekkürü hak ediyorsunuz. Her nevi alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Ayrıca alüminyum petek,alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu ticareti amacıyla arayın. Hurda alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak alıyoruz. Sitemizdeki Beypazarı alüminyum hurda fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Sayfamızdakihurda alüminyum alan yerler içeriğe bir göz atın. Her nevi alüminyum hurda peşin alınır. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı almak için aramanızı diliyoruz.

  Beypazarı Anlık Hurda Fiyatları

  Hurda fiyatları hakkında paylaşılmış konuya bir göz gezdirebilirsiniz Güncel kilo fiyatına erişmek nedeni ile irtibata geçebilirsiniz. Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken ton fiyatlarından daha fazla fiyatla hurda alımı uyguluyoruz. Beypazarı hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatı Beypazarı hurdacılar sitesinde her an değişkenlik göstermektedir.

  Beypazarı Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

  Endüstriyel titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satışı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Jeneratör hurdası alan firmalar arasındayız.

  Hurda Karton Alanlar

  Beypazarı Ankara kağıt hurdası alan yerler içindeki firmamız yardımıyla iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası satabilirsiniz. Karton, kağıt hurda almaktayız. Buradaki Beypazarı karton hurdası ton fiyatını dileyenlere günlük yollanmaktadır Daha fazla fiyata bristol hurda, karton bardak hurdası, kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alan yerler içindeyiz. İlçede 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesent sayesinde size piyasadan fazla kazanma şansı sunuyoruz.

  Beypazarı Nikel Hurdası Alım Satımı

  Bu ilçede anot nikel hurdası, hurda turbo nikel, %95 – %99 şablon nikel alımında piyasanın üzerinde fiyatlar veriyoruz. Beypazarı nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Dolayısı ile hurda nikeller alınıp satıldığında elden geldiğince hassasiyetle çalışmalıyız.

  Beypazarı Hurdacılar Sitesi

  Beypazarı organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Çok daha güzel bir Beypazarı yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu türden malzemelerinizin alımını gerçekleştirmiyoruz. Beypazarı hurdacılar sitesindeki dükkânımızın sayesinde geri dönüşüm işi yapıyoruz.

  Beypazarı Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımlarda bilinen tüm önlemler Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yenilenecek ev ve işyerlerinin tekrar inşaatının yapılması nedeni ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Aynen fabrika sökümlerinde olduğu üzere binaların yıkımını başarıyla gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma pimapen, sökülmüş penceler, yer döşemeleri vb. her türlü hurda malzemeyi alıyoruz.

  İkinci El Endüstriyel Ekipmanı Alım Satımı

  Sanayi tipi lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, tezgahlar alım satımı yapmaktayız. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, aspiratör, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, krom küvet, paslanmaz krom dinlendirici, lokanta tipi kuzine ve benzeri endüstriyel mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacıyla sizi depomuza davet ediyoruz. 2. El paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama makinesi satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  Beypazarı Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı Firmalar

  Yüksek tonajlı gabardin kumaş, hurda örme, hurda pantoloun kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik satmak amacıyla telefon numaramızı zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Ankara Beypazarı kilosuyla kumaş hurdası alanlar içinde en yüksek fiyatlarla hurdanızı yerinizden alıyoruz.

  Buradaki Beypazarı hurda kumaş fiyatlarını isteyenlere bedelsiz ulaştırıyoruz. Ankara Beypazarı bölgesinde viskon kumaş, gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş, süprem kumaş alım satımlarında yerinize ekiplerimizi gönderiyoruz.

  Kilosuyla hurda penye kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda top kumaş, parça mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alımında nakit parayla ödeme yapılır. Kumaş hurdası alıyoruz.

  En Yakın Beypazarı Hurdacı

  En yakın Beypazarı hurdacı deposu hizmetlerimizle hurda malzeme alım satımında ayağınıza ekip yolluyoruz. Beypazarı hurdacısı firmamızla kapıdan her tür hurda almaya başladık. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Beypazarı etrafında hurda alımı yapıyoruz. Bu nedenle müşterilere en yakın hurdacı firma Beypazarı ilçesinin her yerinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz.

  Beypazarı İkinci El İnşaat Malzemesi

  Beypazarı etrafında yıkılmış lokanta ve benzeri binalardan kenara ayrılan hala kullanılabilir durumda 2. el kapı, pimapenler, mutfak dolabı alıyoruz. Şantiyelerde inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi, boya tabancası, alçı karıştırma makinesi 2.el inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur. Ayrıca batmış şirketlerden almış olduğumuz

  Klima Hurda Alanlar

  Beypazarı çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Hurda klima Beypazarı bölgesinde en fazla alımı yapılan hurdalar içindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Bozuk kombi hurdası alan yerler arasındayız.

  Beypazarı Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozu Beypazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından belirlenen alanlara naklediliyor. Bina yıkımından sonra anlaşmaya bağlı olarak bina molozunun nakliye işi itina ile yapılmaktadır. Beypazarı hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan tüm hurda eşyalarınızın şirketimize ait fabrikaya nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

  Beypazarı Fabrika ve Makine Sökümü

  Evvela yıkımı yapılacak tesisin incelikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde aletlerin ayarlanması gerekiyor. Ankara Beypazarı fabrika söküm işi yapıyoruz. Uzun süredir sayısız fabrika yıkım ihalelerini başarıyla gerçekleştirdik. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde nam saldık. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Hurdacıların söylediği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

  Beypazarı Akü Hurdası Alan Hurdacı

  Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçlarında kullanılır. Akü hurdası fiyatı yazısına göz atmak istersiniz. Dolayısı ile şirketimiz benzeri kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunan işletmeler sulu ve kuru akü alımı yaparlar. Akü diğer adıyla biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun bulunduran suları ayrılabildiğinden kıymetlidir. Zamanla kullanılmaz haline düşen bataryalara hurda akü denmektedir.

  2.el Raf Satanlar

  Genelde yenilen dükkânlar tarafından hurdaya ayrılan teşhir reyonları, hurda market rafı, hurda çelik raf, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda olan 2. el hurda raf satan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda depolama rafları işleri tecrübeli olduğumuz sektörlerdendir. Sayfamızdaki Ankara Beypazarı ikinci el raf fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Raf hurda alanlar yazısını okuyabilirsiniz. Hurda raf Beypazarı satışı yapmak nedeni ile bize ulaşabilirsiniz.

  7/24 Hizmet Veren Beypazarı Hurdacı

  Sektörde uzun yıllardır var olmanın verdiği profesyonellikle alet sayımızı çoğaltarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Beypazarı hurdacı dükkânımız sayesinde zamana takılmadan atık hurda ticareti yaparız. Yaklaşık 23 yıldır geri dönüşüm yapmaktayız.

  Beypazarı Plastik Hurda Alımı

  Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir. Beypazarı hurda plastik alan firmalar içinde öncü Beypazarı hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Beypazarı naylon hurdası kilo fiyatını günlük yollamaktayız Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi çeşitleri vardır.

  Ankara ile Beypazarı ilçesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren, jelatin hurdası satışı yapmak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. İyi fiyata hurda pet şişe, hurda naylon poşet, mavi kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik alıyoruz.

  Araba Hurdası Alan Yerler

  Beypazarı hurda alımında hizmet ediyoruz. Bazen Beypazarı yakınlarında hurda otomobil alıyoruz. Ancak otomobil hurdası vergiden düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Pek tabi size hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı araç hurdası, hurda yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri vb zirai alet hurdası, motor hurdası alıyoruz.

  Beypazarı Beyaz Eşya Hurdası

  Sahibinden satılık etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, bilgisayar masası, patron koltukları satın almak için bizi arayınız. Beypazarı Ankara ve çevresinde temiz kullanılmış ve 2. el mobilya satabilirsiniz. Her çeşit 2. el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, set üstü ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak sebebiyle numaralarımızla bağlantı kurabilirsiniz. Temiz 2.el piyasasında satışa sunulabilecek biçimdeki yemek takımlarınızı yerinden alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinası alan hurdacı firma konusunda detaylı bilgi paylaşılmış olan paylaşımımızı okuyunuz

  Cam Hurdası Alımı

  Bu dönemde şeffaf kola meşrubat şişesi, araç camları ve benzeri cam hurda tonlarca geri dönüştürülüyor. Cam yarı saydam yada tam saydam çoğunlukla kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeleri tutabilen organik olmayan katı bir malzemedir. Beypazarı genelinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz.