İçeriğe geç

Bilecik Yenipazar Hurdacı

  Yenipazar merkezi etrafında hurda malzeme ve 2.el ev eşyası alımında eşyanın değerini nakit ödüyoruz. Güncel Yenipazar hurda fiyatlandırma ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. Aslında Yenipazar hurdacı firmasıyız. Lakin Yenipazar merkezinde de hizmet veriyoruz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

  Bilecik Yenipazar merkez hurdacı firma olarak Yenipazar merkezinin her ara sokağında her çeşit hurda alıyoruz. Demtaş Metal ismiyle Bilecik Yenipazar merkezinde hurda malzeme alıyoruz. Bilecik geri dönüşüm firması olan firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Yenipazar meydanının etrafında geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız.

  Bilecik Yenipazar hurdacı olarak hurdanızı en iyi fiyata alıyoruz. Bilecik Yenipazar meydanında devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla gönderdiğiniz konuma uzman ekip göndermekteyiz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Bilecik hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Yenipazar hurdacı işletmeleri içinde öncüyüz.

  Bilecik Yenipazar Hurdacısı

  Yenipazar hurdacısı olarak Bilecik bölgesinde her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda eşya için orada hazır bulunan hurda taşıma ekibimizi göndermeye devam ediyoruz. Yenipazar meydanında hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek insanlığın geleceğini korumaktayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür hurda inşaat demiri satışı sebebi ile telefon numaralarımızı tuşlamalısınız. Yenipazar hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Yenipazar etrafında eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Bilecik şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Yenipazar öncelikli hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sırf Bilecik Yenipazar etrafında değil, her yerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Yenipazar Hurdacı Numarası

  Yenipazar adresten her nevi hurda alımı her tür hurda alımı faaliyetleri verdiğimiz alanlar içinde yer alır. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak için telefonumuzu arayabilirsiniz. Yenipazar hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz yerdedir. Hemen telefonumuzu arayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

  Yenipazar Kablo Hurda Alım Satımı

  Kablolar iletken olarak elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdası fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan Yenipazar hurdacı arayanlar için buradayız. Lakin tek damar hurda kablo, enya kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımında ederinin üstünde fiyatı biz veriyoruz. Etrafta bolca ele geçen %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini yerinde ödüyoruz.

  Yenipazar hurdacı firması olarak her nevi elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken hurda kablo piyasasından fazla fiyat teklifi veriyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır madeni nedeni ile hurdacı firmalar için çok önemlidir. Adresten hurda tek damar kablolar almaktayız.

  Bilecik Yenipazar ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo alıyoruz. İçinde bulunan tellerin cinsine bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sayfada yayımlanan Bilecik Yenipazar bakır kablo kg fiyatını telegram grubu üyelerine ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar, karışık hurda kablo satarak para kazanmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Hurda kablo alan hurdacı konulu yazıyı okuyabilirsiniz.

  Kullanılış alanlarına göre yer altı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Bilecik Yenipazar kablo hurdası almaktayız. Çünkü sadece hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz.

  Krom Hurdası Alan Firma

  Sert yapısıyla zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için irtibata geçebilirsiniz.

  Krom ile nikel işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki Bilecik Yenipazar hurda krom ton fiyatını telegram grubumuzda günlük paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alımı paylaşımına bakmak istemelisiniz.

  Yenipazar Hurda Alüminyum Alımı

  Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Yenipazar ilçesinde hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda alımı için tartımı güvenilir şekilde yapıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda almak için telefon etmenizi beklemekteyiz.

  Hurdalarını bize satanların yardımıyla daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası alıyoruz. Burada yer alan Bilecik Yenipazar alüminyum fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Bizlere güvendiğiniz sebebiyle şükranlarımızı sunarız.

  Bilecik Yenipazar alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Her tür alüminyum hurdası alımı yapılır. Alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda Yenipazar hurdacısıyız.

  Yenipazar Hurda Demir Alım Satımı

  Yenipazar çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz. Güncel demir hurda fiyat listesi için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz.

  Hurdacı firmamız Yenipazar şehrinin tamamında demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma bölümümüzü incelerseniz muhteşem olacaktır. Bildiğiniz gibi her tür demir kapı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Demir hurdası, Yenipazar bölgesinde çokça satılan metaller arasındadır. Burada bulunan Yenipazar inşaat demiri kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız.

  Yenipazar Pirinç Sarı Hurda Alımı

  Hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda sarı bronz hurda araiş ticareti yapıyor. Hurda sarı satanlarda sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Bu neden ile Yenipazar hurda sarı alanlar içindeyiz.

  Yenipazar hurdacı firmamız her çeşit hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır.

  İtiraf etmek lazım ise hurda sarı ismiyle anılan hurda cinsi yoktur. Yenipazar ilçesinin her yerinde hurda sarı almaktayız. Bu sayfadaki Bilecik Yenipazar hurda sarı pirinç fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda sarı alan hurdacı başlıklı metine göz atın. Pirinç hurdalar halk arasında sarı renkli olduğundan hurda sarı denilmektedir.

  Yenipazar Bakır Hurda Alanlar

  Bakır alan Yenipazar hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Yenipazar bölgesinde bakır hurdası alıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

  Yenipazar bakır hurda fiyatları için arayın. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alınır.

  Bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızda yayımlanan Yenipazar yanık bakır hurdası ton fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak ulaştırılmaktadır. Bilecik Yenipazar hurda bakır alan yerler içindeyiz.

  Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Metal kurşunun hala kullanılan madenlerden biri olduğu söyleniyor. Yenipazar kurşun hurdası alımı yaptığımız ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Bilecik Yenipazar hurda Cami kurşunu fiyat listesini abonelerimizle her saat paylaşıyoruz. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurdası, Minare kurşun hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun için özel fiyatlar veriyoruz. Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alan yerler yazımıza bir göz atmak istersiniz.

  Yenipazar Hurda Alanlar

  Hurda paslanmaz almak amacıyla bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan firmalar içerisindeyiz. Zamak hurdası, makine artık hurdası, hurda çelik, hurda kalay alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Bilecik Yenipazar geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi sarı hurdası alıyor.

  Tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alımında piyasanın üzerinde fiyat teklifi vermekteyiz. Yenipazar hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz. Yenipazar yerinden hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Zararınızı önlemek amacıyla hurdanızı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Bu sebeple hurdanızın piyasa fiyatını düşürüyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

  Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Buradaki Yenipazar nikel hurdası kg fiyatı güncellendi. Çinko hurdası alan yerler linkine tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı için arayın. Yenipazar, Bilecik ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

  Yenipazar Sac Hurda Alımı

  Yenipazar bölgesinde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı öğrenmek sebebi ile. Şu anda yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurda vardır. Hurda sac alıyoruz. Bağ kulübesi tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Yenipazar Fabrika ve Makine Sökümü

  Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Yenipazar fabrika sökümü işi yapıyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında meşhur olduk. Genelde söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Uzun yıllardır sayısız fabrika yıkım ihalelerini güvenli bir biçimde yerine getirdik. İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan fabrikanın detaylıca dolaşılması gerekir.

  Araba Hurdası Alanlar

  Pek tabi müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Yenipazar hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Ama hurda araba trafikten çekme işleri zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda araç, yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler, hurda motor . Ara sıra Yenipazar etrafında araba hurdası alıyoruz.

  Yenipazar İkinci El Eşya

  Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyaları, sekreter masası, sekreter koltuğu temin edilir. Kısa süre kullanılmış olan ikinci el olarak alıcı bulabilecek bir durumdaki koltuk ve kanepelerinizi kapınıza gelerek satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası için iyi fiyat sunulmaktadır. Geniş bilgiye erişmek için hurda beyaz eşya alan hurdacılar başlıklı sayfamızı incelemelisiniz Yenipazar çevresinde sıfır, 2. el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz. İyi durumda 2.el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası hakkında bilgi almak sebebi ile telefon numaralarımı tuşlayabilirsiniz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı karıştırma mikseri, yük asansörleri, harç pompası 2.el demir iskele, plywood hurda satılıktır. Yıkılan ev vs. binalardan ayırılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pencereler alan hurdacılar arasındayız. Bununla birlikte malesef iflas eden nalburlardan almış olduğumuz

  Akü Hurda Alan Hurdacı Firma

  Kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere hurda akü denir. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacı amacı ile kullanılır. Akü başka bir deyişle batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan depolardır. Akü içindeki kurşun içeren sıvı nedeniyle değerlidir. Hurda akü ton fiyatı bağlantısına tıklayınız. Bu nedenle şirketimiz gibi kendisine ait geri dönüştürme kazanları olanlar kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor.

  Yenipazar Hurdacılar Sitesi

  Yenipazar sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Yalnızca bu türlü hurdalarınızın alımını yapıyor değiliz. Yenipazar hurdacılar sitesi içerisindeki hurda dükkânımızla geri dönüşüm yapıyoruz. Şimdiki halinden güzel bir Yenipazar için yorulmadan çaba sarfediyoruz.

  Yenipazar Klima Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Yenipazar etrafında 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima Yenipazar bölgesinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

  2.el Cafe Ekipmanları Alan Hurdacı

  2. El krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satanlar firmamızı arayabilirsiniz. 2.el endüstriyel tip cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılacak olan ekipmanları alıyoruz. İşyerimize mevcut olan hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi ocak, endüstriyel aspiratör, çelik davlumbaz, evye, paslanmaz krom küvet, krom paslanmaz yemek dilendiricileri vb kafe restoran tipi otel ve mutfak alet edavatını incelemek amacıyla almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz. Titiz kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah altı üç kapaklı dolap, pizza hazırlama dolabı alıyoruz.

  Hurda Kumaş Alanlar

  Kilosuyla hurda nevresim kumaşı parçası, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, parça mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş, spot kumaş alım satımı yapıyoruz. Bu sitede yayımlanan Yenipazar hurda kumaş fiyatlarını grubumuzda günlük paylaşıyoruz.

  Bilecik Yenipazar kiloyla kumaş hurda alan hurdacılar içerisinde en iyi fiyatlarla hurdanızı alıyoruz. Hurda kumaş alıyoruz.

  Bilecik Yenipazar çevresinin tamamında jesica kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında dilediğiniz konuma gelecek ekiplerimiz var. Toptan hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için firmamızı hemen arayınız.

  Yenipazar Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmaya göre bina molozlarının taşınması titizlikle tarafımızdan yapılıyor. Molozlar Yenipazar Belediyesi tarafından daha önce belirlenen alanlara taşınır. Yenipazar hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurda eşyanın bize ait depoya yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

  En Yakın Yenipazar Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal olarak Yenipazar etrafında hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Yenipazar en yakın hurdacı firması adıyla hurda alıp satarken deponuza geliyoruz. Yenipazar hurdacısı içindeki personelimiz ile kapıdan her cins hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Bu haliyle hurda satanlara en yakın hurda alan yer Yenipazar ilçesinin çevresinde hizmetler ediyoruz.

  Karton Hurdası Alım Satımı

  Bilecik Yenipazar kağıt hurda alanlar içindeki işletmemiz hizmetleri ile toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satımı yapabilirsiniz. Kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Yenipazar kağıt hurdası ton fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün göndermekteyiz İlçenin her yerinde 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özen ile hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha yüksek oranda kazanım etme olanağı veriyoruz. derinden çok liste fiyatları ile kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alan yerler içerisindeyiz.

  Yenipazar Bina Yıkımı

  Yıkım sırasında lüzum görülen tüm önlemler Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen vebenzeri tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz. Yenipazar kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenecek binaların istendiği biçimde inşaatının yapılması amacı ile yıkımını sağlıyoruz. Bir üstte fabrika sökümlerinde olduğu üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız.

  Yenipazar Hurda Nikel Alım Satımı

  Bu ilçede %99 hurda nikel şablon ile %95 şablon nikel hurda, anot nikel hurda, nikel turbo hurda alıyoruz. Yenipazar hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satılırken elimizden geldiğince dikkatli hareket etmeliyiz.

  Plastik Hurdası Alım Satımı

  Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Bilecik il Yenipazar ilçesinin tamamından hurda jelatin, abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren satışı yapmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yenipazar hurda plastik alan yerler içerisinde lider konumda olan Yenipazar hurdacısıyız. Buradaki Yenipazar plastik kilo fiyatını her gün göndermekteyiz.

  Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. En ideal fiyatlarla pet şişe, naylon poşet, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurda, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri yapmaktayız.

  7/24 Hizmet Veren Yenipazar Hurdacı Firma

  7/24 hurda alan Yenipazar hurdacı olarak haftanın yedi günü geri dönüşümde çalışmaktayız. Geçen yılların bahşettiği profesyonelliklerle değişen teknolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Bahsettiğimiz gibi altı senedir geri dönüşüm yapmaktayız.

  Yenipazar Hurda Fiyatları

  Yenipazar hurdacı firma hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı hızlıca değişmekte. Güncel ton fiyatlarına erişmek sebebi ile bizi arayabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında borsasından fazla fiyatlar uyguluyoruz.

  2.el Raf Fiyatları

  Sayfamızdaki Yenipazar hurda raf fiyat listesini abonelerimize her gün yolluyoruz. Raf hurdası alanlar linkine tıklamalısınız. Raf hurdası Yenipazar satın almak sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Genellikle restorasyon yapan yerlerden temin ettiğimiz teşhir reyonları, hurda çelik raflar, demir raflar, market rafı hurdası, teşhir rafları içinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2. el raf satıyoruz.

  Jeneratör Hurda Alanlar

  Hurda jeneratör alıyoruz. Endüstriyel yıpranmamış ikinci el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacı firmayız.