İçeriğe geç

Bor Hurdacı

  Bor hurdacı firmaları içerisinde lider konumdayız. Niğde Bor hurdacı firması olarak her türden hurda malzemeyi almaktayız. Bor hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

  Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Niğde geri dönüşüm firması olan firmamız Demtaş Metal takdirinizi toplamaya devam ediyor. Bor bölgesinin yakınlarında hurdacısıyız. Demtaş Metal şirketimiz ile Niğde Bor merkezinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel Niğde Bor hurda fiyatlandırma ile hurdacılık yapmaktayız.

  Niğde Bor merkezde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla konumunuza kadar ekiplerimizi gönderiyoruz. Hali hazırda Bor hurdacı işletmeleri içerisindeyiz. Bununla birlikte Bor merkezinde de hizmetler veriyoruz. Toptan alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası satanlara yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Niğde hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Bor merkezi etrafında hurda ve 2.el ev eşyası alımı yapmaktayız.

  Bor Hurdacı Firmalar

  Bor hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Niğde Bor çevresinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde her çeşit demir hurdası satışı yapmak amacı ile şirketimizi tuşlayabilirsiniz. Niğde merkezinin sempatik ilçesi Bor öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Niğde Bor bölgesinde değil, bütün bölgelerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Bor merkezindeki mahallelerde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek vatandaşlarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Bor hurdacı olarak Niğde bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemenin alımı için yerinize en yakın konumda bulunan araçlarımızı yönlendirmekteyiz.

  Bor Hurdacı Numarası

  Bor yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar arasında yer almaktadır. Hemen arayın en iyi hurda fiyatları ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak sebebi ile sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Niğde Bor hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

  Bor Hurda Alımı

  Bor kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler içindedir. Hurdanızı gecikmeden satmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu sebepten hurda metalin fiyatının inmesine neden olur. Hurda kurşun alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız.

  Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kârlı hurda ticareti yaparak uzun vadeli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

  Niğde Bor ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal hurdacılık her tür ikinci el eşya alımı yapıyor. Tonajlı sarı ve demir, bakır, hurda kurşun, kablo hurdası, çinko hurda, alüminyum hurda alımında fiyat listesi sunmaktayız. Bor hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve uzman kadromuz ile ön plana geçiyoruz.

  Bor Hurda Krom Alım Satımı

  Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom fiyatları makalemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Sert yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanılıyor. Krom, nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Bu sayfada yayınlanmış olan Niğde Bor krom hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. 201 krom, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz.

  Çinko Hurdası Alan Hurdacılar

  Bor bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızda yayınlanan Niğde Bor nikel hurdası fiyat listesi biraz önce güncellenmiştir. Hurda çinko alımı linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

  Bor Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

  Pirinç metaline bazı yörelerde sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Bor bölgesinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. İtirafta bulunmak gerekir ise hurda sarı ismiyle anılan hurda cinsi varolmamıştır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça gibi sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır.

  Demtaş Metal şirketi tüm bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda hurda bronz araiş alımı yapıyor. Bor hurdacı firmamız her türlü hurda alım satımı yerinize geliyor. Müşterilerde hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri bulunabiliyor. Bu sebep ile Bor sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Sitemizdeki Bor sarı pirinç hurdası ton fiyatı güncellendi. Pirinç sarı hurdası alanlar başlıklı metni inceleyin.

  Bor Hurda Bakır Alım Satımı

  Hurda bakır alan Bor hurdacı şirketimizi kolayca arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bor bakır hurda fiyat listesi için telefonumuzu arayabilirsiniz. Bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz. Burada yayımlanmış olan Bor soyma bakır hurdası ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Niğde Bor hurda bakır alan yerler arasındayız. Bor içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan yerler yazımızda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz.

  Bor Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler gönderisini dolaşmak iyi gelecektir. Hurda demir, yeryüzünde en fazla alınıp satılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Bor ekstra demir hurdası kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Anlık hurda demir fiyatı öğrenmek nedeniyle şimdi arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı paylaşımını okursanız mükemmel olacaktır. Bor ilçesinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor. Bor etrafında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir ticareti yapıyoruz. Hatırlatmak isteriz her çeşit demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alırız.

  Bor Kablo Hurda Alan En Yakın Hurdacı

  Hurda kablo içerikli konuyu inceleyin. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez elinde olanlar bizi arayabilir.

  Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Kablo elektrik iletiminde elektronik eşyalarda kullanılmaktadır. İlaveten fare yemez kablo hurdaları ticareti amacı ile arayabilirsiniz.

  İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Sitemizdeki Bor hurda bakır kablo fiyat listesi bugün güncellendi. Lakin tek damar kablo hurdası, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası için en yüksek fiyatları gönderiyoruz. Niğde Bor ilçesinde hurda kablo alan firmalar içinde piyasanın üstünde kilo fiyatını veriyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Niğde Bor hurdacı firması olarak TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Kablo hurdaları içerdiği bakır teller sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için çok önemlidir.

  Çünkü sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında ederinden fazla fiyat teklifi veriyoruz. Niğde Bor hurdacı firma olarak her nevi hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz. Kapıdan hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablo tek damar hurda kablo alıyoruz. Satıcılarda çoğunlukla satılan %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini oracıkta ödüyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Bor hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

  Hurda Kurşun Alımı

  Bor kurşun hurda almak için en iyi fiyatları uyguladığımız bölgelerden biridir. Burada paylaşılan Bor çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Kurşunun kullanılmakta olan madenler içerisinde olduğu düşünülüyor. Cevher halindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurda alan hurdacı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için içeriğinin olduğu linke tıklayın. Kurşun levha hurdası, Cami kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk, Minare kurşun hurda alım satımı yaparız.

  Bor Sac Hurdası Alanlar

  Bor çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurda, galvaniz hurda, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, alım satımı amacı ile arayın. Firmamızda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Müştemilat çatısı kapatmak için kullanılabilir.

  Bor Alüminyum Hurda Alanlar

  Bu yazıda paylaşılan Bor hurda alüminyum kg fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Hurda alüminyum alan yerler hakkındaki metine bir göz gezdirebilirsiniz Bize verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası alımı yapan hurdacıyız. Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu ticareti amacıyla arayın. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Bor ilçesinin her yerinde hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda alırken tartımları sizinle yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda nakit alınır. Niğde Bor alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Bize hurda satanların sayesinde her geçen gün yenilikler üretiyoruz.

  Bor Anlık Hurda Fiyatları

  Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alımında borsasından daha fazla ton fiyatı uyguluyoruz. Hurda fiyatları içerikli metni inceleyin Kesin fiyata erişmek nedeni ile bize ulaşmanız yeterlidir. Bor hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı saatlik olarak değişkenlik gösteriyor.

  Bor Jeneratör Hurda Alımı

  İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Jeneratör hurdası alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır.

  Karton Hurdası Alımı

  Bor hurda kağıt aldığımız yerler içindedir. Sitemizdeki Niğde Bor hurda karton kağıt kg fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız Yüksek fiyata kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda gazete, karton bardak hurdası alıyoruz. Bölgenin tamamında 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt hurdası, defter, kitap hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılıkla müşterilerimize değerinden daha yüksek kazanma olanağı veriyoruz. Bor kağıt hurda alan firmalar arasındaki Demtaş Metal ile iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası satımı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

  Bor Nikel Hurda Alan Hurdacı

  Bu bölgede %95 ile %99 şablon nikel hurdası, nikel turbo, anot hurda nikel alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir. Bor hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alım satımında gayet dikkatli hareket etmeliyiz.

  Bor Hurdacılar Sitesi

  Bor hurdacılar sitesindeki firmamızın iş birliğiyle hurdacılık işi yapıyoruz. Bor sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda metal alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Sadece bu eşyaların alımını yapmıyoruz. Şimdikinden daha yaşanır bir Niğde Bor için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz.

  Bor Bina Yıkımı

  Yukarıda fabrika sökümünde olduğu gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkım esnasında belirtilen tüm önlemler Bor kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş evlerin yenilenerek inşaatının yapılması amacı ile yıkım işini yapıyoruz.

  Çıkacak yıkım hurdası bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma parkeler benzeri her türden hurda malzemeleri satın almaktayız.

  İkinci El Kafe ve Lokanta Malzemesi Alan Yerler

  Kısa süreliğine kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, çöp sıyırmalı tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alınır. Endüstriyel tipte 2.el restoran mutfağı ekipmanları almaktayız. İşyerimize mevcut olan teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, endüstriyel set üstü mekap, dinlendirici, küvet, evye, bakır davlumbaz, aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacı ile siz çok değerli müşterilerimizi depomuza davet ediyoruz. İkinci el krom tencere, tava, tepsi, kazan, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizimle iletişim kurabilir.

  Bor Hurda Kumaş Firesi Alımı

  Niğde Bor ilçesinde hurda viskon, gömleklik kumaş, tshirt kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş, süprem kumaş hurdası alımlarında arzu ettiğiniz konuma geliyoruz. Bor etrafında hurda parça kumaş alım satımı yapılmaktadır. Spot hurda parti kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, dokuma kumaş, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı alım satımı yapıyoruz.

  Kiloyla hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, parça kot kumaşı, eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası satmak amacı ile telefon numaramızı zaman geçirmeden arayabilirsiniz. Bor kilosu ile hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. Bu sayfadaki Bor hurda kumaş kilo fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz.

  En Yakın Bor Hurdacı

  En yakın Bor hurdacı firması adı ile her türden hurda eşya alım satımında deponuza ekiplerimizi yolluyoruz. Bu biçimde atıl eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Bor ilçesinin her sokağında hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Bor genelinde hurda satımı işleri yapmaktayız. Bor hurdacı içindeki personelimiz ile kapıdan hurda malzeme alım hizmetleri vermekteyiz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Bor etrafında yıkılan yurt binalarından satın alınan yeni ayarında 2. el kapı, pencereler, mutfak dolapları satıyoruz. İnşaat şantiyelerinde alçı mikseri, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri az kullanılmış demir iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Dolayısıyla kapatılan depolardan satın almış olduğumuz

  Klima Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Klima hurdası Bor ilçesinde oldukça fazla satılan hurda eşyalar arasında yer alıyor. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Bor etrafında klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Kombi hurdası alan firmalar arasındayız.

  Bor Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Fabrika yıkımında müşteriyle anlaşmaya göre yıkım molozunun taşınması titizlikle yapılır. Bor hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınan tüm hurda eşyaların iş yerimize taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Bor Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen alanlara taşınıyor.

  Bor Fabrika ve Makine Sökümü

  İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan imalathanenin detaylı bir biçimde dolaşılması gerekmektedir. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika sökümü ihalesini aldık.

  Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan firmalar içinde meşhur olduk. Profesyonelce fabrika yıkımları gerçekleştiriyoruz.

  Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan firmalar içinde meşhur olduk. Yıkım işi yapanların bahsettiği biçimde kolay bir işlem değildir. Niğde Bor fabrika söküm işleri profesyonelliğin tecrübesine sahibiz.

  Hurda Akü Alım Satımı

  Otomobillerde elektrik ihtiyaçları amacıyla bulunabiliyor. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere hurda akü diyoruz. Akü diğer adıyla batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik deposudur.

  Akü hurdası içinde bulunan kurşunlu sıvılar geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alım satımı bölümüne göz atın. Dolayısıyla hurdacı firmamız ve benzeri firma içinde geri dönüştürme fabrikası olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapabiliyor.

  2.el Hurda Raf Fiyatları

  Bu sayfadaki Bor raf hurdası fiyatlarını dileyene ücretsiz yolluyoruz. Hurda raf alan yerler gönderisine göz atmanız iyi bir şey yaparsınız. Bor ikinci el raf hurdası satın almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Genellikle kapatılan işyerlerinden aldığımız çelik raflar, orta reyonlar, demir raf hurdaları, market rafı hurdası, mağaza rafları içinden seçilen yeni durumdaki 2.el market rafı satıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Bor Hurdacı

  7/24 hurda alan Bor hurdacı olarak yirmi dört saat hurdacılık sektöründe çalışıyoruz. Geçen senelerin bahşettiği özgüvenle araç sayımızı geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. Tam tamına bin dokuz yüz doksan dörtden beri hurdacılıkla aralıksız hizmete devam ediyoruz.

  Plastik Hurda Alım Satımı

  Bor hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinden ön planda olan işletmeyiz. Sayfamızdaki Niğde Bor hurda naylon kg fiyatını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. En güncel fiyata pet şişe, hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda poşet, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası alıyoruz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Niğde il Bor bölgesinin tümünden hurda jelatin, plastik abs, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Bor Araba Hurdası Alan Firmalar

  Bor hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Zaman zaman Bor etrafında hurda otomobil alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda araba alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgeli hurda araç, patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, yük vagonu, motor hurdası .

  Bor Beyaz Eşya Hurdası

  Kısa bir zaman ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi yolladığınız konuma gelerek alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgi için bulaşık makinası hurdası fiyatları konusunda detaylı bilgi içeren makaleye göz gezdirebilirsiniz Sıfırdan farkı olmayan 2.el derin dondurucu, buzdolabı, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Niğde Bor ilçesinin tümünde sıfır ve 2.el kanepeler alabilirsiniz. Az kullanılmış sekreter masaları, büro mobilyaları, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop temin edilir.

  Bor Cam Hurda Alanlar

  Bor genelinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Çağımızda renkli sökülmüş araç camları, gazoz biçimlerinde hurda cam tonlarca satılıyor. Cam yarısaydam yada saydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı madde koruyan inorganik amorf katı malzemelerdir.