İçeriğe geç

Borçka Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  Borçka hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemeyi adresinizden alıyoruz. Borçka ilçesinde hurda dönüşümü yapan fabrikayız. Anlık Borçka hurda fiyatlandırmayla hurdacılık yapmaktayız. Artvin Borçka merkez hurdacı firması olarak hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Şu an Borçka hurdacı firmasıyız. Ancak Artvin Borçka merkezinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Demtaş Metal şirketimizle Borçka çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Borçka merkezinde hurda ve ikinci el eşya alıyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Borçka çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Borçka merkezinde olduğu gibi hurda almak amacıyla ekip göndermekteyiz.

  Toptan alımlarda piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Artvin hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Borçka hurdacı işletmeleri içerisinde en başarılı geri dönüşüm tesisiyiz.

  Borçka Hurdacıları

  Borçka hurdacı olarak Artvin bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurdalarınız için en yakın hurda nakil ekibimizi yönlendiriyoruz. Sizlerde her nevi hurda satmak amacıyla hizmet telefonumuzu arayabilirsiniz. Borçka merkez mahallelerinde hizmet veriyoruz. Atık metal ve plastikleri yeniden işleyerek halkımızın geleceğine fayda sağlıyoruz. Borçka hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Başardınız. Borçka bölgesinde benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Artvin şehir merkezine bağlı hızla büyüyen ilçesi Borçka daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Artvin Borçka etrafında değil, her şehirde hizmet vermekteyiz.

  Borçka Hurdacı Telefon Numarası

  Borçka adresten hurda alımı her nevi hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içindedir. Borçka hurdacı numarası sitemizin içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Boşa süre harcamadan telefonumuzu tuşlayarak günlük hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden hurda fiyat listesi sormak nedeniyle telefonumuzu aramanız yeterlidir.

  Borçka Hurda Demir Alım Satımı

  Demir hurdası, dünyada en fazla kullanılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Borçka ekstra demir hurdası ton fiyatlarını grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. Güncel anlık demir hurda fiyat listesi talep etmek amacı ile hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir fiyatı gönderimizi okuyabilirsiniz.

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar bağlantısına tıklayınız. Hurdacı firmamız Borçka bölgesinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz. Borçka ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz.

  Borçka Krom Hurda Alımı

  201 krom hurda, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurdası alan yerler bölümüne kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Buradaki Borçka krom hurdası ton fiyatını arzu edene her gün ulaştırılmaktadır. Sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır.

  Borçka Hurda Bakır Alım Satımı

  Borçka içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı içeriğimizde daha geniş bilgi var. Borçka bakır hurda fiyatları için operatörlerimizi arayınız. Sitemizdeki Borçka hurda bakır fiyat listesi güncellenmiştir. Artvin Borçka bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır alan Borçka hurdacı iş yerimizi şimdi arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapılır. Hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası alım faaliyetleri veriyoruz.

  Kurşun Hurda Alımı

  Borçka kurşun hurda alım satımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Sitemizdeki Borçka hurda Cami kurşunu fiyat listesini dileyene ücretsiz yollamaktayız. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu söyleniyor. Yer yüzünde cevher olarak elde edilen kurşun metali mavimsi renklidir. Kurşun hurda alan yerler paylaşımımıza göz atabilirsiniz. Yağmur oluğu kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Minare söküm kurşunu, Cami çatı söküm kurşunu sökümü yapıyoruz.

  Çinko Hurdası Alan Firmalar

  Borçka ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Borçka çinko hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Çinko hurdası alımı gönderisini gezmek iyi gelecektir. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için arayabilirsiniz.

  Borçka Hurda Alanlar

  Borçka kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Zararınızı önlemek için elinizdeki hurda malzemeyi çok zaman harcamadan satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğruyor. Bu yüzden hurda malzemenizin kıymetini düşürmektedir. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Borçka geri dönüşüm firması Demtaş Metal her çeşit ikinci el eşya alımı yapıyor.

  Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, bakır, ekstra demir, kablo hurda, çinko hurdası,sarı hurda, ve hurda kurşun alımı yaparken fiyatlar uyguluyoruz. Borçka hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz. Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurda almaktayız. Hep beraber kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda sarı almak üzere kapınıza gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız.

  Borçka Sarı Hurda Alım Satımı

  Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Borçka ilçesinde hurda sarı almaktayız. Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış hurda cinsi bulunmamaktadır. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk gibi hurda sarı türleri vardır.

  Demtaş Metal şirketi bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz hurda araiş almaktadır. Borçka hurdacı firması olarak her nevi hurda alımı yerinize geliyor. Satıcılarda sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Bu sebep ile Borçka hurda sarı alanlar içindeyiz. Sayfamızda yer almakta olan Artvin Borçka sarı pirinç fiyat listesi anlık güncelleniyor. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için sarı hurdası alanlar makaleyi okuyun.

  Borçka Hurda Kablo Alan Hurdacı Firmalar

  Bundan başka alüminyum hurda kablo ticareti amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Artvin Borçka ilçesinin her yerinde hurda kablo alan firmayız. Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdası, hurda enya kablo, çok damarlı hurda kablolar alımı esnasında değerinin üstünde fiyat teklifini gönderiyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurda kablolar alan alan Borçka hurdacı firmayız. Çünkü sadece hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Konumdan hurda enya kablolar, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Daha güncel bilgiye ulaşmak amacıyla hurda kablo alan yerler metni inceleyin. Tonajlı hurda kablo alımında ederinden pahalı fiyatlar sunuyoruz.

  Artvin Borçka hurdacı firması olarak her nevi elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümde yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları, karışık hurda kablo satanlar şimdi bizi arayabilir. Borçka hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız.

  Kablo hurdası içerdiği bakır teller nedeniyle hurdacılık yapanlar için önem arzeder. Müşterilerde çoğunlukla ele geçen %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdası ticaretinde peşin para ödeme yapıyoruz. İçindeki tellerin cinsine göre ve de dış yüzeydeki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Borçka elektrik kablosu kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Kullanım yerleri itibariyle koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

  Borçka Alüminyum Hurda Alanlar

  Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası almak için telefonunuzu bekliyoruz. Ek olarak hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası satışı amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Artvin Borçka hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Sizlerin sayesinde her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Sitemizdeki Borçka alüminyum hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Her türden alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Her tür alüminyum hurdası alımı yapılır. Borçka ilçesinin tamamında alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı yaparken hurda tartımını sizinle yapıyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası Borçka hurdacı firmaları içindeyiz.

  Hurda Sac Alımı

  Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Artvin Borçka ilçesinde hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, ticareti nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Elimizde tek bir deliği olmayan 2.el trapez sac var. Hurda sac alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  Borçka Plastik Hurdası Alanlar

  Artvin şehri Borçka bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren, jelatin hurda satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyatlarla hurda pet şişe, hurda poşet, kırmızı, mavi kapak hurda, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen, kırkambar plastik hurda alımı yapmaktayız. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Borçka hurda plastik alımı yapan firmalar içinden ön planda olan Borçka hurda deposuyuz. Burada yer almakta olan Artvin Borçka hurda plastik fiyatları güncellendi.

  Borçka Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

  Bozuk hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan hurdacı firmayız alırken en yüksek fiyatı veriyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi hurdacı firmasıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör satılır.

  İkinci El Hurda Raf

  Demir raf hurdası işleri yapıyoruz. Sayfamızdaki Borçka ikinci el market rafı ton fiyatlarını whatsapp grubumuzdakilere saat başı gönderilmektedir. Raf hurda alım satımı bağlantısının olduğu linke tıklamalısınız. Borçka 2.el raf hurdası fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde batan marketlerden aldığımız hurda mağaza rafları, ürün teşhir reyonları, hurda çelik raf, hurda demir raflar, market rafları içinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2. el market rafları satan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Akü Hurda Alanlar

  Taşıtlarda enerji ihtiyaçları amacı ile bulunabiliyor. Akü hurdası alan yerler gönderisine göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Dolayısıyla Borçka hurdacı vb. kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alan yerler arasındadır. Akü başka deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya hurda akü denilmektedir. Hurda akü içinde bulunan kurşun bulunduran suları nedeniyle oldukça değerlidir.

  Borçka Fabrika ve Makine Sökümü

  Güvenilir biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Fabrika sökülmeden önce yıkımı istenen imalathanenin titizlikle gezilerek ihtiyaç duyulan aletler ve araçların seçilmesi uygun olacaktır. Artvin Borçka fabrika sökümü yapıyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde nam saldık. Yıllardır on binlerce fabrika yıkımı ihalesi gerçekleştirdik. Yıkım yapanların dediği şekilde kolay bir işlem sayılmaz.

  Borçka Hurda Fiyatları

  Şundan yarar görüyoruz yüksek tonajlı hurdaların alım satımında borsasından yüksek ton fiyatları ödüyoruz. Anlık hurda kilo fiyatına erişmek sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Borçka hurdacı firma hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı her an değişkenlik göstermektedir. Hurda alüminyum fiyatları hakkındaki metine göz atabilirsiniz

  2. El Endüstriyel Ekipmanı Alanlar

  Titiz kullanılmış olan tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgah üstü üç kapaklı dolap, pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makinesi alıyoruz. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makineleri, tabak kurutma tezgahı, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satan yerler firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, restoran tipi 3 gözlü ocak, salata ve meze reyonları, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, lokanta tipi aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Sanayi tipi mutfak malzemeleri alımı yapıyoruz.

  Borçka Hurda Kumaş Alımı

  Kilosuyla parça mayo kumaşı, atletlik kumaş, hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, kumaş topu, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurdası alımında nakit para ödeme yapmaktayız. Artvin Borçka etrafında hurda kumaş firesi alıyoruz. Kiloyla gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik alımı için firmamızı hemen aramalısınız. Artvin Borçka çevresinde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş, viskon kumaş, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında yerinize personellerimizi göndermekteyiz. Borçka kilosu ile kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Sayfamızdaki Borçka kumaş hurdası fiyat listesi sürekli güncelleniyor.

  Karton Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

  İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt alırken alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılık sayesinde hurda satıcılarına daha fazla oranda kâr elde etme şansı yöneltiyoruz. Borçka Artvin hurda kağıt alanlar içerisindeki şirketimiz yardımıyla karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, hurda kağıt kırpıntı fiyatları talep edebilirsiniz.

  Piyasanın üstünde ton fiyatlarıyla karton bardak hurdası, kuşe kağıt, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, hurda kağıt peçete alanlar içerisindeyiz. Borçka kağıt hurdası aldığımız alanlar içindedir. Bu sayfadaki Borçka hurda kağıt fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz

  En Yakın Borçka Hurdacı Telefonu

  Demtaş Metal şirketimizle Borçka genelinde hurda alımı yapıyoruz. Borçka hurdacı firması içindeki personelimiz ile adresinizden her türde hurda malzeme satım hizmeti vermekteyiz. Borçka en yakın hurdacı firma hizmetiyle her cinsten hurda malzeme tartmak için ayağınıza geliyoruz. Bu sebep ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Borçka genelinde hurdacılık yapmaktan onur duyuyoruz.

  Borçka Hurda Nikel Alımı

  Dolayısı ile nikel hurdası alınıp, satılırken elimizden geldiğince hassasiyet ile çalışılmalıdır. Bu bölgede hurda %95 – %99 nikel şablon, nikel turbo, anot hurda nikel alıyoruz. Borçka hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir.

  Borçka Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Borçka kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yıkılacak dükkanların gerektiği bir biçimde imar edilmesi için yıkım işini yapıyoruz. Aynı fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurdaları satın alıyoruz. Yıkımda istenilen güvenlik önlemleri

  Araba Hurdası Alanlar

  Bazen Borçka yakınlarında otomobil hurdası alıyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri, vergiden düşürülmüş araba hurdası, motor hurdası alıyoruz. Elbette sizlere hurda araba alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ama hurda araba trafikten çekme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

  Borçka Hurdacı Sitesi

  Borçka OSB organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Şimdiki halinden yaşanır bir şehir için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Borçka hurdacılar sitesindeki iş yerimizin aracığıyla sektörde hizmet ediyoruz. Yalnızca bu türde hurdanızın geri dönüşümünü yapıyor değiliz.

  7/24 Açık Borçka Hurdacı Firması

  7/24 Borçka hurdacı firması olan şirketimiz ile gece gündüz açığız. Akıp giden senelerin bahşettiği özgüvenle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. Yaklaşık 2015 senesinden buyana geri dönüşümde yirmi dört saat hizmete devam ediyoruz.

  Borçka İkinci El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı sıva makinesi, harç mikseri ikinci el seyyar iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Yıkılan market vb binalardan alınan sıfır ayarında ikinci el pimapenler, mutfak dolapları, çelik kapı alan firmalar içindeyiz. Dolayısıyla kapanan depolardan aldığımız

  Borçka Beyaz Eşya Hurdası

  Her çeşit ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile numaralar aracılığı ile ulaşabilirsiniz. 2.el patron masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları satacaklara ücreti peşin ödüyoruz. Kısa süreliğine 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan kanepelerinizi dilediğiniz konuma gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası alan hurdacılar konulu sayfamızı inceleyiniz Borçka ve çevresinde kullanılmış, ikinci el ev eşyaları alabilirsiniz.

  Klima Hurdası Alım Satımı

  Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Klima hurdası Borçka çevresinde en çok alınan hurdalar içindedir. 2. El Kombi alanlar içindeyiz. Borçka bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır.

  Borçka Moloz Nakliyesi

  Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak bina molozunun taşınması güvenle yapılır. Yıkım molozları Borçka Belediyesi Fen işlerince bildirilen yere taşınıyor. Demtaş Metal tarafından alınacak tüm hurda eşyaların tesisimize taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır.

  Hurda Cam Alım Satımı

  Cam saydam ya da yarısaydam oldukça kırılgan yapıda bulunan sıvı tutabilen inorganik yumuşak olmayan bir malzemedir. Borçka etrafında hurda cam alan hurdacılar içinde yer almaktayız. Özellikle rengarenk oto camları, cam şişe biçiminde hurda cam bulunuyor.